Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) sbence4


sbence4
csendes tag

Sziasztok
Telenoros fogadja más szolgáltató kártyáját?
Mi 10t pro vagy inkább ez éri meg jobban?
Köszi

(#1252) Bdanyy válasza sbence4 (#1251) üzenetére


Bdanyy
addikt

mi10t pro szerintem akkuban meg teljesítményben jobb (leginkább játékokban), minden másban az s20 fe

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#1253) Vyndree válasza sbence4 (#1251) üzenetére


Vyndree
őstag

Dual simes mind független, de szerintem ezt a Telenornál is meg fogják erősíteni. Az hogy melyik telefon a jobb szubjektív, van amiben ez és van amiben az. Fényképezőben egyértelműen a Samsung a jobb, üzemidőben pedig a kínai. Utóbbi jó lehet ha lemondasz az amoled kijelzőről, a memóriakártya bővítésről, a víz és porállóságról, a vezeték nélküli töltésről és néhány apróságról, valamint nem annyira fontos a fényképező minősége.
Egy kicsit ha visszaolvasol találsz összehasonlítást, majd döntsd el magad melyiket választod.

(#1254) sbence4 válasza Vyndree (#1253) üzenetére


sbence4
csendes tag

Köszi hogy így összefoglaltad,S20-ban megerősítettél.
Szeretnék végre már szuper kamerát.
Üzemidő nem érdekel.
Igazából egy dolog zavar a műanyag hátlap,de talán kárpótolnak a szuper képek.

(#1255) Vyndree válasza sbence4 (#1254) üzenetére


Vyndree
őstag

Tokot ha veszel hozzá, akkor talán mindegy is milyen a hátlapja. Annyira nem kell elájulni azért a képeitől, de a telefonokhoz képest jelenleg a jók közé tartozik.

(#1256) sbence4 válasza Vyndree (#1255) üzenetére


sbence4
csendes tag

Redmi 8t-ről váltok,ez biztos nagy ugrás lesz.

(#1257) sbence4 válasza Bdanyy (#1252) üzenetére


sbence4
csendes tag

Köszi a segítséget

(#1258) vasii


vasii
senior tag

Melyiket vennetek most, ezt vagy S10+-t? Árban hasonló.
Fotóban van lathato kulonbseg? Ha igen, melyik javara?
Papiron az S10+ jobb vetelnek tunik, viszont az megis csak 1,5 eves modell :F

(#1259) leslien válasza vasii (#1258) üzenetére


leslien
nagyúr

előfizetésre?

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1260) Rinocerosz válasza vasii (#1258) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Szerintem a Galaxy S20FE egy jó vétel. YouTube-on biztos vannak S10+ vs S20Fe videók szerintem ott nézd meg, hogy melyik milyeneket csinál.
Viszont összeségében szerintem az S20Fe jobb vétel.
Tovább fog támogatást kapni és van 1-2 újdonság mint a 120hz...

(#1261) TODI1111 válasza leslien (#1245) üzenetére


TODI1111
addikt

Ha lehetne itthon kapni az 5G 8/256 GB-os verziót már lehet beneveztem volna egyre. :D

(#1262) leslien válasza TODI1111 (#1261) üzenetére


leslien
nagyúr

simán elég a 6/128GB -os is...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1263) sbence4


sbence4
csendes tag

Meg is van,menta színű.

(#1264) hatala válasza Poiro7 (#1219) üzenetére


hatala
tag

Hi.

Én ezt használom, igaz Tab S6-hoz, de tökéletes komolyabb fejhallgatóval is és korrekt áron van most akcióban a beépített dac-cal.

Samsung EE-UC10JUWEGWW átalakító
[link]

(#1265) Bdanyy


Bdanyy
addikt

egyébként van olyan y alakú, amin van töltőnek is bemenet és a hangja is jó?

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#1266) csucsu21


csucsu21
aktív tag

Sziasztok egy pár kérdésem lenne az első a kijelző gondot sikerült orvosolni ? Ha esetleg nem pl gépelésnél nem okoz gondot ? Valamint a Samsung experience storeban kapható 256Gb-s verzióban csak a tároló nagyobb vagy a ram is több? Ha csak a tárhely akkor elég a 6/128as is. Előre is köszi a válaszokat.

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#1267) vasii válasza Rinocerosz (#1260) üzenetére


vasii
senior tag

Köszi, neztem ilyen videot de nem tudtam eldonteni, hogy tenyleg egyforman lettek e mindig fotozva, hol az egyik hol a masik tunt jobbnak.
A slowmo (1080p/240fps, 720p/960fps) es a kialakitas (gorilla glass elol/hatul) miatt huznek foleg az s10+ fele. Megneztem eloben az s20FEt es ez a muanyag hatlap nekem baromi gagyi hatast kelt, mintha egy jatektelefont fogtam volna.
Viszont megis csak ez az ujabb.. ahh dilemma

(#1268) floatr válasza vasii (#1267) üzenetére


floatr
veterán

Tudásban az S20 FE jobb választás. A hátlap relatív, nekem tokban van... Ha dilemmád van, érdemes a frissebb kiadást választani ;)

(#1269) novinyul válasza vasii (#1267) üzenetére


novinyul
veterán

Asszony S10-t használ nekem meg S20FE(Exynos verzió) van. Mindkét telefon jó lett, de ahogy írták többen is, hosszabb távon a S20FE-t érdemes venni(támogatás, jobb kamera) A hátlap nekem például kifejezetten tetszik, végre matt felületű és ha cserélni kellene az azért nem kerülne annyiba(na meg 99.9% hogy tokba rakod :) )

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1270) atis123 válasza floatr (#1249) üzenetére


atis123
tag

Ezt a sorrendet, csak a hangra érted vagy unblock? Mert nekem S9 van és most gondolkodom egy S20 FE beszerzésén.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#1271) samu74 válasza novinyul (#1269) üzenetére


samu74
addikt

+1. A hátlap sokkal jobb mint ahogy elsőre gondolná az ember. Kamerában meg egyértelműen jobb az s10-nél. Párom s10-én az előlapi kamera autófókuszos, de gyenge fényben láthatóan jobb képet csinál az FE.Plusz vakuval jóval többet "bénázik" az s10.Egyedül a jack csati szól az s10 mellett.

-----------

(#1272) vasii válasza samu74 (#1271) üzenetére


vasii
senior tag

Köszi. Nekem pont hogy eloben nem tetszett a hatlap :/ A jack nem erdekel, sokkal inkabb azok amiket elozo hszben irtam (de meg hozzatehetnem a nagyobb felbontast, nagyobb memoriat, csak ezeket nem gondolom szamottevonek).

#1269 novinyul
:R Ne menj fogadni, bejott az 0.1% :) Nem hasznalok tokot, mivel nem adom el, igy folosleges óvni.

#1268 floatr
:R En pont hogy ugy latom, hogy az s10+ jobb tudasban, meg ha regebbi is a hw.

De ha valoban jobb a kamera, ahogy tobben irjatok, akkor S20 lesz :)

(#1273) novinyul válasza vasii (#1272) üzenetére


novinyul
veterán

Akkor meg pláne jó a hátlap :) . Kamera meg jobb az FE-ben, memória normál használattal bőven elég, a DEX-hez ajánlott a nagyobb memória. A kijelző pedig szintén egyén függő, de hogy ekkora méretben Full Hd+ vagy QHD (én nem látom a különbséget,csak ha belemászom a kijelzőbe) szerintem nem akkora érvágás, na meg a 120Hz képfrissítés sem rossz(lehetne adaptív). IP védelem meg van, stereo hangszórók szintén, vezeték nélküli töltés(reverz is) is pipa, 3 év támogatás. Esetleg ha kell az 5G támogatás, akkor a Snapdragon 865 változatot kell választani.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1274) Rinocerosz válasza vasii (#1272) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Egyébként az s20 mennyivel lenne drágább? Ott van üveghátlap, 8GB ram, QHD felbontás is (de a 120hz ugyan úgy csak fhd+ on vab).
Viszont kisebb az akkumulátor és a Samsungnak nem erőssége az energiatakarékosság.

Nekem sima s20 van, de olyan 4 óra az átlagos kijelzőidő amit kibír. Talán a FE-ből egy kicsivel többet ki lehet csikarni.

(#1275) floatr válasza atis123 (#1270) üzenetére


floatr
veterán

Természetesen a hangra értettem. Nem gondolom, hogy egy S9 mellett ne lenne elég jó az FE egy cserére, de a DAC hiánya kissé bökte a csőröm. Nyilván lehet kapni jobb minőségű adaptert, de a gyári 5eFtért szerintem leginkább csak headsethez alkalmas. Persze ott van a bluetooth is, ha a meglévő eszközök támogatják.

#1272 vasii
Lehet, hogy én vagyok igénytelen, de a kijelző felbontása normál felhasználásnál bőven megfelel, és még spórolósabb is energia tekintetében. Ha VR-hez használod, akkor lehet esetleg szempont a nagyobb felbontás.

[ Szerkesztve ]

(#1276) samu74 válasza vasii (#1272) üzenetére


samu74
addikt

Mondjuk a hátlap eléggé kopik, pár hétig nem volt tokban, de pici kopást látok rajta. Nem vészes, lehet más észre se venné, de na.Az üveg se sokkal jobb,S9+ is úgy karcolódott tokban mintha nem is üveg lett volna...Pluszban simán pókhálósra törik ha odakoppintod. Annyi ha nem tokban tartod akkor az FE meg a kameralencsével koppanhat oda...Nem egyszerű ez. :)

-----------

(#1277) Donki Hóte válasza Bdanyy (#1265) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem van egy ilyen adapterem, ez lehetővé teszi jack dugós fejhallgató csatlakoztatását a TYPE-C aljzatba, plusz közben tudja tölteni a telefont. A hangja nem rossz, persze ezzel sem lesz HighEnd DAC a telefonból...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#1278) Bdanyy válasza Donki Hóte (#1277) üzenetére


Bdanyy
addikt

köszi :)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#1279) Badboys


Badboys
őstag

Tegnap megjött a telefon belakás közben rendesen meleg lett, Viszont hiába kapcsolom be az NFC ét nem jelenik meg a szokott jobb felsősarokban a jel. Ez normális? Vagy megint belefutottam egy rossz készülékbe? Egyszer ugyan pár mp re fölvillant, de azóta sem hiába kapcsolom ki-be.

[ Szerkesztve ]

(#1280) samu74 válasza Badboys (#1279) üzenetére


samu74
addikt

Nem mutatja,de működik. Ha az értesítősávot lehúzod ott úgyis látszik ha be van kapcsolva.

-----------

(#1281) Vyndree válasza Badboys (#1279) üzenetére


Vyndree
őstag

Napi rendszerességgel használom az NFC-t. Pénztárnál feloldom a telefont, bekapcsolom az NFC-t, fizetek majd kikapcsolom az NFC-t és a telefont. Felesleges bekapcsolva hagyni mert ha nincs feloldva a készülék úgyse tudsz vele fizetni.

Rinocerosz: "az FE még istenes a sima S20 szériához képest. Nálam az S20 1 hétig bírta, ekkora egy kotvány szar üzemidő mint azon van", mondta egykor rendkívül intelligens topictársunk. :D :D :D

(#1282) novinyul válasza Vyndree (#1281) üzenetére


novinyul
veterán

Nem kellene kóstolni ;) Használd az rájössz! :) De ha gondolod ugorj be személyesen a boltba, ott elmondhatod a hatalmas tudásodat személyesen is.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1283) M. Brace


M. Brace
csendes tag

Novinyul véleményére lehet, nem tegnap kezdte :)

Ahhoz, hogy elérd a célod, minimum annyi kell, hogy legyen célod.

(#1284) Rinocerosz válasza Vyndree (#1281) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Igazság az, hogy s20-nak az első pár hónap nagyon rossz volt :( szerintem nem figyeltek annyira oda az Exynos modellekre mert Koreában is Snapdragon processzorral szerelték a szériát. Sajnos akkor jó volt ha elérte a 3 óra kijelző időt.
Mikor kiadták a One Ui 2.5 frissítést na akkor viszont rendbe rakták a fogyasztást és a melegedést. Nagyon meglepődtem mikor a 3 óra SoT utána hirtelen 5+ óra jött ki :Y .
(Valamelyik nap teszteltem is, hogy mennyit bír :) nyúztam ahogy csak bírtam... [kép] "5 óra 26 perc")

Végeredményben én azt mondom, hogy igaza van valahol mert kezdet döcögős volt, de érdemes lett volna picivel több időt adni a telefonnak.
Minden esetre szerintem az S20 és az S20FE 2020-ban egy bölcs választás :B ...

[ Szerkesztve ]

(#1285) samu74 válasza Vyndree (#1281) üzenetére


samu74
addikt

bekapcsolom az NFC-t, fizetek majd kikapcsolom az NFC-t és a telefont
Azért mindent nem kell kikapcsolni. :) Bekapcsolt NFC nem fogyaszt sokat,rendszeresen használom. Fizetéskor feloldom és annyi,mit kell gépészkedni vele nem is értem...Jóhogy nem veszed ki az akksit. :D

-----------

(#1286) novinyul válasza Rinocerosz (#1284) üzenetére


novinyul
veterán

1 hónapot volt nálam, de sajnos a 3 3,5 óra SOT volt az átlag(pláne hogy az U11-m hozott ennyit 3000mAh akkuval). Oda adtam keresztlányomnak, de ha ennyit javult az üzemidő, akkor megkérem hogy lessen rá. :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1287) vasii válasza Rinocerosz (#1274) üzenetére


vasii
senior tag

& novinyul
En is azt irtam, hogy a nagyobb ram es felbontas nem mervado, csak a "tudasban jobb az FE" es "csak a jack csati szol az S10 mellett"-re reagaltam.

Na akkor most mar az S10et elengedtem es bejott az S20 :O
Azt viszont kb nem is talalok mar "rendes"' boltokban.
S20+ viszont van most akcioban 255ert mig az FE 250.
Kezdek elveszni :DD

(#1288) Rinocerosz válasza novinyul (#1286) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Érdemes lehet újra ránézni :K . Én még örülnék egy picit jobb készenléti fogyasztásnak. Persze ki tudja mit hoz a December... elvileg megkapjuk a One Ui 3.0-át.

(#1289) Rinocerosz válasza vasii (#1287) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Szerintem az s20FE-t lefosztották a hivatalos pertnerek mert 220 ezer ft volt a BlackFriday-en a 128 és a 256gb-os is. Ráadásul a 256gb az 8gb rammal van ellátva ha minden igaz.
Szóval ha már szóba jött az s20+ akkor az is egy piszok jó vétel ;] .

(#1290) Vyndree válasza samu74 (#1285) üzenetére


Vyndree
őstag

Szerintem félreértettél, az NFC ki-bekapcs egy mozdulat mikor előveszed, és egy amikor elrakod. Feloldani fel kell ha tetszik ha nem, ahogy kikapcsolni is amikor elteszed. :) Az akksit meg felőlem kiveheted, de az nem lesz egyszerű. :D

Rinocerosz: az FE se bír ki egy teljes napot ha aktívan használod, egyszer egy órára akkubankra kell tenni, de ha ennyire intenzíven használja valaki nem hiszem hogy gondot jelent. Tegnap reggel 100% volt és igaz keveset használtam, nem töltöttem, ma reggel 72%-on volt. Szóval akár 72 órát simán elmegy töltés nélkül is akár az FE folyamatos BT és mobilnettel is.

Kotványka: ismerem köszi, amúgy az FE tényleg jobb több szempontól is a simánál.

(#1291) samu74 válasza Vyndree (#1290) üzenetére


samu74
addikt

Felesleges köröket futsz azzal hogy kapcsolgatod az NFC-t.Ráteszed az ujjad az olvasóra(van rajta) :) ,felold a telefon, terminálhoz oda érinted és ennyi.Te kicsit túlbonyolítod,mondjuk úgy.

-----------

(#1292) novinyul válasza Vyndree (#1290) üzenetére


novinyul
veterán

Érik a ban ;)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1293) Vyndree válasza samu74 (#1291) üzenetére


Vyndree
őstag

Ezen a másfél másodpercen rugózol órák óta? :D
Feloldod, bekapcs, fizesz, kikapcs és telókikapcs. :R

:DD kotványul :DD

(#1294) atis123 válasza floatr (#1275) üzenetére


atis123
tag

Hát ez lenne mostanság az első telefonom, amit nem kell munkahelyváltás, országváltás vagy egyéb miatt lecserélni, és az igényeimet is kielégítette. Tudod szeretnék már "felnőni", hogy nem veszek meg egy telefont, csak azért mert új az újabb, de nincs is rá szükségem. Az S9 ugye most 2 és fél éves, és ennyire saccolom kb. az akksi szavatosságát. Telót nem nagyon nyomkodom, folyamatos bluetooth (heasdet, telefon) mellett kibírja a napot szóval egyelóre az sem lenne indok. Viszont a T épp most hívott hogy üzleti csomagomhoz kb. 70K-ért megkapnám, ami eléggé jó ajánlatnak tűnik. Annyira nagyon audiofilnek nem mondanám magam, a jackes headsetet főleg kocsiban podcastra, néha kis zenére, de főleg telefonálásra használom. Viszont elkezdtem szemezni mostanság valami pici fülbe dugható bluetooth-os darabbal. Zenét inkább számítógépen hallgatok, Steelseries Wireless Pro-n keresztül. Arról azt hallottam elég jó arra célra is. Igazából a topikot végig olvasva is erre jutottam, de mivel te mindkettőt használtad a te véleményed meggyőzött.Már eddig is nagyon sokat segített, de ha agyba dugható bluetooth-os darabra is lenne a tipped akkor teljesen leköteleznél. A kocsiban használt drótos AKG headsetet váltaná ki. Fő követelmény, hogy ne zárja ki 100%-ban a külvilágot, gondolom ez nálad is így van.

[ Szerkesztve ]

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#1295) floatr válasza atis123 (#1294) üzenetére


floatr
veterán

Én a kocsiban az AUX-ot használom, mivel nincsen benne BT hifi :) Ahhoz kell az adapter.
Emellett van egy JBL agybadugós BT füles, ami azért eléggé elnyom minden mást, na meg pár BT soundbar. A mostani felhozatalból nem tudtam jobbat választani, úgyhogy ha váltani szeretnél, a 70K "nem pénz" érte.

Ha nem szeretnéd elnyomni a környezeti zajt, akkor a hagyományos kialakítású fülhallgatók a jobbak.

(#1296) adomok


adomok
tag

Sziasztok,

ma nekem is megérkezett egy 256-os ködös kék, én is a BF akcióban húztam be. Korábban is szemeztem vele, ez egy jó ajánlat volt. Most még nem laktam be, a tok holnap érkezik hozzá, aztán hétvégén majd átköltözöm. P30 Pro-t vált, de véglegesen csak akkor ha hozza amit elvárok tőle :) Ha nem jön be, akkor a páromé lesz :) Az első benyomások jók, nekem nincs gondom a hátlappal, egyébként is tokban van minden telóm. A 120 Hz azért elég látványos bárki bármit mond :) Majd írok részletesebben, ha már lesz pár nap tapasztalat.

A kijelző érintést rögtön teszteltem, nincs vele gond szerencsére.

[ Szerkesztve ]

(#1297) S@c@ válasza adomok (#1296) üzenetére


S@c@
őstag

Szia a 256GB-os az ramból is többet kapott? Valamint az is 219e volt?

(#1298) adomok válasza S@c@ (#1297) üzenetére


adomok
tag

Szia,
igen 8 giga ram és az ára annyi volt, mint a 128-as verziónak.

(#1299) S@c@ válasza adomok (#1298) üzenetére


S@c@
őstag

:W :W :W

Én meg visszaléptem a végén, mondván nem 5g-s és hamarosan az is elérhető lesz nálunk.

(#1300) adomok válasza S@c@ (#1299) üzenetére


adomok
tag

Az 5g nálam nem volt szempont, a proci meg majd elválik, bár én ritkán használok erőforrás killer appokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.