Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) suttyoke válasza leslien (#1850) üzenetére


suttyoke
csendes tag

De van, csak úgy hívják, hogy Speciális feldolgozás :)

(#1852) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

Ebben a telóban is van mesterséges intelligencia? Tavaly úgy rémlik valamelyik telefont azzal reklámozták a tévében.

(#1853) leslien válasza suttyoke (#1851) üzenetére


leslien
nagyúr

köszi, most bekapcsoltam ... 2 sim benne és így fogom tesztelni... Snapdragont..

Geekbench 5 nekem kevesebbet mutat jóval... csak kíváncsiság kedvéért csináltam, és akkor jól sejtettem, h visszavettek a Snapdragonos verza erejéből is... persze hisz itt van hamarosan a S21...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1854) Badboys válasza leslien (#1853) üzenetére


Badboys
őstag

Amennyiben hinni lehet az írásnak lényegesen olcsóbban mint a 20 as széria. Tényleg így lesz akkor :W

(#1855) zoli669


zoli669
tag

Sziasztok!

T-Mobilra is meg jött! :)

(#1856) zsolez76


zsolez76
tag

Na,az aod-ot jól el baxták. Nincs már benne az azóra amit megszoktam és fakók lettek a színek. :(

[ Szerkesztve ]

(#1857) leslien


leslien
nagyúr

csináljátok már pls egy Geekbench 5 tesztet..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1858) justmemory válasza leslien (#1857) üzenetére


justmemory
senior tag

Parancsolj :)

Előtte: 1, 2
Utána: 1, 2

Az "előtte" állapotnál mindent bezártam, optimalizált módban volt (ahogyan mindig). Az "utána" teszt közvetlenül a frissítés után történt.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#1859) zsolez76 válasza leslien (#1857) üzenetére


zsolez76
tag

(#1860) zsolez76 válasza leslien (#1857) üzenetére


zsolez76
tag

(#1861) samu74 válasza leslien (#1857) üzenetére


samu74
addikt

Hát az a gond hogy 2 teszt egymás után az exynos verziónál nem mérvadó. :)
Előtte

Utánna

-----------

(#1862) leslien


leslien
nagyúr

skacok .. ahogy látjátok sajnos visszavették a teljesítményt.. nálam is .. persze nem érezhető a mindennapi használatban,de sajnos így van..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1863) Badboys válasza zsolez76 (#1856) üzenetére


Badboys
őstag

A teljes rendszer színek lettek fakók? Mondjuk eddig sem volt valami extra. Ha még ahhoz képest is szxarabb lett az gáz.

(#1864) I-S-T-I válasza leslien (#1857) üzenetére


I-S-T-I
tag

-| i7-9700K + RTX 2080 AORUS |- -| Samsung S20 FE 4G |- -| Sabbat E12 Ultra |-

(#1865) leslien válasza I-S-T-I (#1864) üzenetére


leslien
nagyúr

nálam így volt .. sajnos nem pont előtte volt a Android 10..

Snapdragon 865 verzió , 5G

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1866) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez vajon kamu?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1867) zsolez76 válasza Badboys (#1863) üzenetére


zsolez76
tag

Nem,csak az AOD óra színpalettája. Persze a Clock face nem megy már..

(#1868) Badboys válasza zsolez76 (#1867) üzenetére


Badboys
őstag

Köszönöm.

t72killer: Szerintem nem, jön a következő széria és azt mondták, hogy olcsóbb lesz mint ez a széria volt. Ezt nevezik szívásnak.

(#1869) justmemory válasza leslien (#1862) üzenetére


justmemory
senior tag

Őszintén...? Pont nem érdekel mennyivel veszik vissza az alapteljesítményt ("optimalizált"), amíg mondjuk tudom kapcsolgatni ha max-on akarom használni... és ha nem veszem észre a mindennapos használatban... Új az UI is, meg gondolom sok minden más is, így...
Előtte egy Linux alapú Nokiát használtam, ott a CPU órajelet vagy 6-7 lépésben kapcsolgathattam, meg úgy egyébként is a programok és az OS optimalizáltsága határozta, határozza meg a gyakorlatban az erőforrások kihasználását. Nem minden a nyers erő...

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#1870) samu74


samu74
addikt

Mondjuk én nem úsztam meg reset nélkül. A fényérzékelő 2 másodpercenként világosabbra majd sötétebbre állítgatta a fényerőt...Tervben volt amúgy a reset ,csak kicsit bosszantott a helyzet. :(((

-----------

(#1871) leslien


leslien
nagyúr

viszont van jó is ...a dupla.kopp oda vissza működik.. végre... :)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1872) Poiro7


Poiro7
aktív tag

(#1873) leslien válasza Poiro7 (#1872) üzenetére


leslien
nagyúr

sajnos ez one ui.3.0 ficsőr... [link] ez van ...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1874) t72killer válasza Badboys (#1868) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Wow, updatelni kell magam, mielőtt nekiállok 1 rakás pénzt kidobni :R

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1875) leslien válasza t72killer (#1874) üzenetére


leslien
nagyúr

azért jobban nézz körül sztem... ha már ott vagy kint és van lehetőséged 2 év Samsung garanciára akkor jobban jarsz,ha azt választod...
nem mindig az olcsó az olcsóbb... ;)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1876) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

Bár a cikk úgy szól, hogy nem lite ez az fe, és bár a Samsung boltban azt mondták gyakorlatilag a hátlap meg az egyik kamera különbözik, azért vannak papíron különbségek a sima s20 és e között,aminél már látszik, hogy hol "spóroltak".
Nincs gorilla glass (elöl sem), csak 6giga ram van (s10 nél is 8 volt), sima super amoled a kijelző, nem dynamic, egyik kamera nem 64mp csak 8 és ez csak amit én amatőr szemmel észrevettem,ki tudja mik vannak még. Ettől függetlenül szuper telefon és nagyon jó képeket csinál pörög is, akkura sincs panasz, szóval rendben van, de azért csak nem egy s20. Azért a 8 giga ramot, gorilla glasst és a dynamic amoledet sajnálom, habár szerencsére így is nagyon jó minden, ez inkább csak a tudatomnak hiányzik, mint tényleg szükséges lenne.

Üdv: Fishor

(#1877) szemy94 válasza Fishor (#1876) üzenetére


szemy94
senior tag

Azért nem csak a megapixel számít ;)
"a teleobjektíves egységet viszont 8 megapixelesre cserélték, háromszoros optikai zoommal, optikai képstabilizálással és fáziskövető autofókusszal, ami értelemszerűen jobb közeliket állít elő, mint az 1,1-szeres optikai zoommal és 64 megapixelből vágó, háromszoros hibrid zoommal dolgozó egység a másik két modell esetében"
Fóliát tesz rá az ember (nekem a GG5 is megkarcolódott, pedig vigyáztam rá, szóval teszek mindenre), a RAM-ot tudja mindenki előre, hogy mennyi, és az igényeinek elég-e.

Mi13T, S9, xBox One S 1TB

(#1878) dionaea


dionaea
őstag

S8 rol váltottam fe re. Mivel ma jött meg igy egyből a 11 ment fel. Így a droid 10 kimaradt nekem
Hát s8 után nagy nagyon nagy. De egész jól kézre áll. A kijelző számomra pozitív mert s8 nal 20 perc után mar fáradt a szemem nagyon, de most ezt nem érzem. Hogy megeri-e azt az összeget amiért árulják egyelőre nem tudom. Gyorsabb mint az s8 szerintem méltó utódja lesz.

(#1879) zsolez76


zsolez76
tag

De kár volt az AOD-hoz hozzányúlni. Ráadásul a Clockface se kompatibilis már,még az android 11-el. Gondolom a régit nem tudnám visszarakni.Ez az egy dolog nagyon zavar. :(((

[ Szerkesztve ]

(#1880) leslien válasza szemy94 (#1877) üzenetére


leslien
nagyúr

ahogy mondod... sokkal jobb képeket csinál a S20 FE...
és kell a védelem mert akármilyen gorilla védelem nem véd attól,h ha telibe veri a betont...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1881) Fishor válasza szemy94 (#1877) üzenetére


Fishor
senior tag

Az biztos hogy szuper képeket csinál. Reggeli kevés fénynél szinte világosabb és szebb a kép mint amit a saját szememmel látok. Meg ma kocsiból lett lőve 60 as tempónál a városba oldalra nézve kép lőve, és éles volt, le lehetett rajta olvasni a kirakati szövegeket. Szóval elégedetlen nem vagyok egyáltalán, mert a lényeg ez volt. A rammal meg utoljára akkor volt panaszom amikor meg 1 giga volt a core duos ban :) De az inkább telefon függő melyik mennyit eszik. Én a saját telóm 3 gigaját sem nulláztam még sosem, szóval a 6 nak doszt elégnek kell lennie, remélem.

(#1882) samu74 válasza zsolez76 (#1879) üzenetére


samu74
addikt

Ja ,az AOD elég gatya lett.Meg azok a színek...Viszont amit témát megvettem az mükszik. :) Amúgy egész pofás a rendszer, vannak benne elég jó dolgok.

-----------

(#1883) t72killer válasza leslien (#1875) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jogos. Még egy hónapot adok magamnak a nézelődésre. Igencsak lassan cserélem a telóimat, még mindíg egy 2016 nyarán vett s7edge-et nyúzok, ami mostanában kezd akadozni, plusz eltörtem a kijelzőt kb egy éve. Az FE 5g/snapi nagyon régóta az első samu teló amire hajlandó lennék váltani - bár az edge alatt megfogadtam, hogy a következő körben a 400-500£/€ közötti árkategóriát célzom be. Nem vagyunk messze szerencsére.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1884) SamiCsillag válasza t72killer (#1883) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

A snapisat honnan szereznéd be?

(#1885) zsolez76 válasza samu74 (#1882) üzenetére


zsolez76
tag

Gondolom csak jobb mindig egy újabb rendszer,és ezért is adtam el az S9-et is. A Clockface-t remélem frissíteni fogják,előbb-utóbb. :)

(#1886) t72killer válasza SamiCsillag (#1884) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ny-€urópában már szórják ezerrel. Az 5g-s változatot csak snapival gyártják, hálistennek.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1887) piocasember


piocasember
tag

Mivel főverzió váltás volt, gondoltam csinálok egy wipe cache tisztítást, ám sehogy sem akar működni a két gombos bekapcsolás. Nálatok sem megy vagy csak az én készülékem zakkant meg?

(#1888) t72killer válasza Badboys (#1868) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az alap s21 egyébként nem kicsit jön drágábban az s20 FE-nél, szóval nem várok gyors árlecsapást. Ráadásul az tudtommal exynos-os lesz 5g kivitelben is, amiről majd bizonyítania kell a samunak, h nem egy akksizabáló hulladék (reméljük tleg nem az).

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1889) samu74 válasza samu74 (#1861) üzenetére


samu74
addikt

Hát ahogy írtam is,erősen befolyásolja az eredményt hogy mennyire meleg a holmi. :)

-----------

(#1890) TODI1111 válasza piocasember (#1887) üzenetére


TODI1111
addikt

Dugd be a fülhallgatót előtte és utána nyomd a gombokat.

(#1891) Badboys válasza t72killer (#1888) üzenetére


Badboys
őstag

Nem akarlak félrevezetni, de én azt olvastam külföldi oldalon, hogy olcsóbb lesz. Egyedül a legnagyobb kivitel lesz drágább mert az a Note szériát is váltja. Állítólag azt kihúzzák a termék palettáról. Minden kép megvárnám a januárt.

(#1892) leslien válasza Badboys (#1891) üzenetére


leslien
nagyúr

+1 ... én is ezt javaslom...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1893) caveman1 válasza piocasember (#1887) üzenetére


caveman1
tag

Nálam is ugyan ez a helyzet, többször próbáltam a bekapcs gomb+hangerő fel gombot, de a frissítés óta nem műkszik. Mondjuk szerencsére eddig gördülékenyen megy a teló a frissítés után is.

(#1894) leslien válasza caveman1 (#1893) üzenetére


leslien
nagyúr

one ui 3.0 Wipe cache partition [link]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1895) t72killer válasza Badboys (#1891) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

ez szuper hír:R. A piacon lévő 99.9%, h drágább nem lesz, úgyh semmi rossz nincs egy kis várásban.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1896) caveman1 válasza leslien (#1894) üzenetére


caveman1
tag

Köszi! 🙂

(#1897) Badboys


Badboys
őstag

Az energia használat, hogy alakult ? Kérdezem akik felrakták a 11 et, Jó tudom nem sok idő volt használni, de hátha valamit sejtet ez a kis idő.

(#1898) Dayerdroid válasza Badboys (#1897) üzenetére


Dayerdroid
tag

Rosszab nem lett. Talán picit javult is.

(#1899) Istvan2020


Istvan2020
aktív tag

Sziasztok, ma vennék egy S20fe telót, S10 et leváltva, nagyobb aksi, és a 120hz miatt, megéri?

(#1900) leslien válasza Badboys (#1897) üzenetére


leslien
nagyúr

nyugodtan felrakhatod mivel visszavették a teljesítményt , ...:Y :((( így a fogyasztás is jobb lesz...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.