Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) Badboys válasza Vyndree (#1281) üzenetére


Badboys
őstag

Félre értetted azt hiányoltam, hogy a Beállítások-Kapcsolatok-NFC és fizetés menüben, ha bekapcsoltam az NFC ét a kijelző sávban nem jelenik meg. Viszont, ha lehúzható menüben kapcsolom ki-be akkor viszont megjelenik azért kérdeztem, hogy ez másnál is így van e? Tehát ez lett volna az érdeklődésem tárgya mivel furcsállom, hogy miért van?

(#1302) S@c@ válasza adomok (#1300) üzenetére


S@c@
őstag

Nekem inkabb a jobb aku miatt erdeelt az 5g-s varians. Meg most jon a 21 is ami szinten lapos kijelzovel lesz. Cserelem le lassan az s8-at, pedig nagyon szeretem. :B

(#1303) Vyndree válasza Badboys (#1301) üzenetére


Vyndree
őstag

Mikor bekapcsolom, a fentről lehúzott menüben még mutatja felül, de ha azt eltüntetem már nem. Az A6+ telefonomon is így van, szóval nem egyéni vagy S20 hiba. Nekem nem tűnt fel mert csak akkor aktív mikor fizetek, nem szokott bekapcsolva lenni.

(#1304) bodnartibi


bodnartibi
csendes tag

Sziasztok,

Egy gyors kérdésem lenne. Tudomásom szerint az S20FE 5G-ből nincsen hivatalos magyar régiós kiadás, viszont az emagon találtam. Ez még nem is lenne érdekes, mert szoktak ők nem magyar régiós cuccokat értékesíteni. Viszont ami érdekes, hogy sammobile-on az SM-G781B modellkód alatt valóban van XEH régiókód: https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-s20-fe/firmware/SM-G781B/XEH/
Akkor most mégis van hivatalos magyar verzíó?

[ Szerkesztve ]

(#1305) S@c@ válasza bodnartibi (#1304) üzenetére


S@c@
őstag

Erkezik hamarosan!

(#1306) leslien válasza S@c@ (#1305) üzenetére


leslien
nagyúr

tuti infó vagy csak tipp?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1307) samu74 válasza Vyndree (#1293) üzenetére


samu74
addikt

Nem rugózok semmin, csak furán terjeszted az "igét". :) Ahogy mondtam felőlem az akksit is kiveheted, biztos hogy tuti legyen. :P

-----------

(#1308) ImpersonatoR válasza S@c@ (#1305) üzenetére

Már október 2 -óta érkezik hamarosan. :U

(#1309) Pandabarat


Pandabarat
csendes tag

Szerintetek tényleg vízálló? Nem tervezem víz alatt használni, de ha úgy alakul akkor jó lenne ha nem ázna be. Az S8asom is vízálló volt, beázott, visszavittem és azt mondták hogy erre nincs garancia. Nem szeretnék így járni.

(#1310) Rinocerosz válasza Pandabarat (#1309) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Hivatalosan nem vállalnak rá garanciát... szerintem vízállóak hiszen a YouTube-on is rengeteg ilyen videó van ahol tesztelik.
Gondolom idővel a tömítés vagy a ragasztás elenged és ezért van, hogy beáznak.

(#1311) Pandabarat válasza Rinocerosz (#1310) üzenetére


Pandabarat
csendes tag

Tehát vízálló, de ha beázik akkor kuka? Ez szomorú. :((

(#1312) AS válasza Pandabarat (#1311) üzenetére


AS
félisten

Minden telonál igy van.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1313) Rinocerosz válasza Pandabarat (#1311) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Sajnos ez ilyen. :(
Nyilván a semminél jobb mert van védelem a csatlakozó meg a hangszórónál, de én nem tenném vízbe. Az s9 lekopogom jól bírta le is mostam van olyan is aki fürdik vele... én nem merném.

Egyébként 1x láttam tesztet amiben egy búvár leviszi a telefonokat és a Galaxy s7 nem is tudom milyen mélyen is működött a konkurensek meg jóval előbb teljesen csődöt mondtak.
S8-nál is volt egy hír, hogy hajó balesetet szenvedtek és csak az s8 bírta ki.

Szóval nem lehet ezt tudni. Maximum bízunk benne :DDD

(#1314) floatr válasza Pandabarat (#1311) üzenetére


floatr
veterán

A véletlen balesetekre, elázásokra van kitalálva, nem víz alatti használatra.

(#1315) FіkuszKukіsz válasza floatr (#1314) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

IP68-as védettségű, azaz teljes mértékben védett por ellen, és 1-3 m méter víz alatt folyamatosan használható 30 percen keresztül. De mindegyik gyártó ezt csinálja. Nagy büszkén hirdeti, hogy ilyen-olyan védettségű, viszont garanciát már nem vállal rá. Vegyél plusz biztosítást, ha telefonnal akarsz fürdeni.

Romanes eunt domus

(#1316) floatr válasza FіkuszKukіsz (#1315) üzenetére


floatr
veterán

Így van. Éppen emiatt mondom, hogy nem érdemes uszodába vinni lesifotózásra ;) Viszont megnyugtató, ha beleesne a mosdóba, kádba, vagy elázol egy koncerten.

(#1317) FordFair


FordFair
tag

Sziasztok!

Teljesen jó ez a telefon!
Viszont akadt 2 problémám, amiben segítséget szeretnék kérni.

Nálam a CameraLightSensor folyamatosan megy a háttérben és meríti az akkut.
Az elmúlt napokban az alabbiak szerint:
6 óra 50 perc, 4,3 %
11 óra 5 perc, 8,6 %
8 óra 32 perc, 6, 3 %
9 óra 54 perc, 6,6 %
7 óra 53 perc, 7,2 %

Utánaolvasva kikapcsoltam az adaptív fényerőt, és így is ez van.
+ próbáltam a CameraLightSensor appon clear cache-t és clear datát nyomni, az sem segített...

A másik, hogy időnként a Chrome kifagy 1-2 másodpercre, illetve laggol.

Tudtok ezekről a hibákról, illetve megoldásról?

Köszi!

(#1318) TODI1111 válasza FordFair (#1317) üzenetére


TODI1111
addikt

"A másik, hogy időnként a Chrome kifagy 1-2 másodpercre, illetve laggol."
Majdnem minden telefonon előfordul (nálam note 20 ultrán is) ezért használom egy ideje az edge böngészőt.
Ami a legfurcsább, hogy iphone készülékeken tökéletesen működik. :D

(#1319) FordFair válasza TODI1111 (#1318) üzenetére


FordFair
tag

Köszi, + ok, de éppen egy A5 2017-ről váltottam, ahol ez nem merült fel.
Úgyhogy mégiscsak gyanakodnék kicsit a telefonra...
+ neten is dob egy-két találatot az S20 Chrome lag/freeze keresésre...

(#1320) Vyndree válasza FordFair (#1317) üzenetére


Vyndree
őstag

A Chrome máshol is gondot okoz. A Samsung saját böngészőjét használd, a gyártő is ezt ajánlja, nekem bevált.

(#1321) FordFair válasza Vyndree (#1320) üzenetére


FordFair
tag

Hát igen, ez is egy megoldás, csak nehezen veszem/venném rá magam a váltásra.

+ totál nem értem, hogy mehet probléma nélkül egy régebbi, sokkal gyengébb telefonon, illetve, hogy mit qrtak el az újabb telefonokon (a google vagy a chipset?), meg miért nem javítják :U

(#1322) Vyndree válasza FordFair (#1321) üzenetére


Vyndree
őstag

Ugyanaz az android verzió vagy az A5 2017-es telefonodon is mint a mostanin?

(#1323) FordFair válasza Vyndree (#1322) üzenetére


FordFair
tag

Nem, az A5 szerintem megállt a 8-asnál...

(#1324) Badboys válasza FordFair (#1321) üzenetére


Badboys
őstag

Miért nem javítják? Na ez igazán jó kérdés. Mondok neked cifrábbat és az a Samu saját appja. Együtt használom a telefont egy SGW 3 órával. A zökkenő mentes működés érdekében föltelepít egy olyan szoftvert ami ezt lenne hivatott elősegíteni. A segédprogram nem is ingyenes 900 ft ot kell perkáni érte, de nem is ez a gond. A legnagyobb gond, hogy nem zökkenő mentesen működik. Letörlöd, hogy ez nem kell nekem majd lesz valahogy. Vissza erőszakolja magát és onnan veszed észre ,hogy megint fönt van, hogy X alkalmazás nem működik fölirat megjelenik. Ezt jelezték a tulajok még a nyáron a rizsszeműnek szerinted javították? Meg vettem a kép appot amire szükségem volt, de kidobott pénz volt sajnos. Használom a Samsung Healt appot az utolsó frissítés hozott egy jó kis reklámot az SGW 3 hol vehető meg. Eltüntethetetlen.

(#1325) Bdanyy


Bdanyy
addikt

S7 edgen is fagyogat a chrome, de a többi google app is, maps, hangouts. Másokkal kevesebb gond van.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#1326) FordFair válasza Badboys (#1324) üzenetére


FordFair
tag

Jól hangzik, akkor nem várok gyors megoldást, lehet, hogy böngésző-váltás lesz, de azért ez mégiscsak gáz...

Az sgw3 tervben van/volt pedig...

Bdanyy #1325
A többi google app-pal egyelőre nálam nincs gond

[ Szerkesztve ]

(#1327) piocasember válasza FordFair (#1317) üzenetére


piocasember
tag

Csak hogy bővitsem a gyártói palettát, Huawei P20 pro volt előtte. Ott is rendszeresen csinálta a Chrome.

(#1328) Badboys válasza FordFair (#1326) üzenetére


Badboys
őstag

Ettől az apró nuamsztól eltekintve elégedett vagyok az órával. A telefonnal nem egészen. Ennek ellenére szvsz. jó alternatíva. Akkor lennék 100% ban elégedett, ha megoldanák az órával fizetést és a be ígért vérnyomás és EKG kombót. Viszont megoldható nem hivatalos formában. A telefonnál meg javíthatnák az antennák érzékenységét. Ahol az U11 rezzenéstelenül működik ez már dobálja a jelet.

(#1329) csucsu21


csucsu21
aktív tag

A Sestore-ban ma 200k-ért van a telefon.
Csak a 128Gb-os változat.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#1330) zsolez76 válasza csucsu21 (#1329) üzenetére


zsolez76
tag

Jaja,csak ma.

(#1331) m1lan válasza Badboys (#1328) üzenetére


m1lan
őstag

A telefonnál meg javíthatnák az antennák érzékenységét. Ahol az U11 rezzenéstelenül működik ez már dobálja a jelet.

Erre ne is számíts, mert nem hiba, szándékosan ilyen az összes Samsung. A SAR érték alacsonyan tartása miatt vannak visszafogva az antennák.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#1332) novinyul válasza m1lan (#1331) üzenetére


novinyul
veterán

Amúgy érdekes hogy pl. az U11-n nagyon alacsony SAR érték mellett is kiváló a térerő. A Samsung meg küzd(Exynos verziónál elég látványos) ráadásul még a szervizbe is tudnak erről, de pl. az S10 jobb ilyen téren.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1333) m1lan válasza novinyul (#1332) üzenetére


m1lan
őstag

Az üzletben, ahol dolgoztam, kifejezetten gyenge volt a térerő. Amíg Huawei/Honor és Xiaomi telefonokat használtunk, csak letöltéskor éreztük, hogy nem valami acélos a sebesség. Aztán vettem egy Galaxy Note9-et, meg még két kollégám váltott S10-re és S10+-ra. Onnantól mindhárman átszoktunk a nyílt WiFire, mert még egy szöveges Messenger üzenet is fél perc alatt ment el, ha árnyékoltabb részen álltál, képet küldeni/nézni pedig egyenesen luxus lett... Samsung árnyoldalai, de még mindig inkább ez, mint az EMUI. :DDD

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#1334) Badboys válasza m1lan (#1331) üzenetére


Badboys
őstag

Bocs nem vitatkozni akarok, de szerintem meg hiba. Méghozzá hardveres. Nem tartom kizártnak, hogy esetleg szoftveresen lehetne ezen javítani. Szvsz. a 21 században ez eléggé gáz egy ekkora cégnek. Eléggé közel vagyok antennákhoz és rugózik a térerőjel. Mit csinál aki olyan helyen lakik és a közelében nincs antenna. Kinézek az ablakon és látom az antennát. Légvonalban kb.300 méter.
Miután vissza adtam 2 db. A71 et ezt már nem vállalom be, hogy vissza küldjem.

[ Szerkesztve ]

(#1335) novinyul válasza Badboys (#1334) üzenetére


novinyul
veterán

Sajnos tudnak róla, de sokmindent nem tudnak tenni. Munka helyen nekem is küzdős ha Samsung van nálam, MI10T valamivel jobb bent, de még az is megküzd azért hogy legyen térerő.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1336) caveman1


caveman1
tag

Sziasztok! Szeretnék érdeklődni hogy mi a helyzet az edzett üveg kijelzővédők terén? Mik a tapasztalatok, van esetleg valami bevált, ajánlott típus ami minőségileg oké és az ujjlenyomat olvasó is jól működik vele?

(#1337) icemad válasza caveman1 (#1336) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Pár napja vettem én is egy ilyen telefont s10+ után. Az s10+-al használtam Nillkin mágneses tokot, amit csak rá kellett tenni az autós tartóra. Kb ilyet: [link]
Ezer helyen kerestem már s20 fe-re valót, de nem találok. Létezik olyan, hogy nem létezik ilyen? :DDD Valami hasonló megoldást tudtok ajánlani?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1338) S.J.


S.J.
tag

sziasztok!

nemrég vettem egy Samu S20 FE -t, nagyon meg vagyok elégedve vele, jobb mint számítottam, ezen az áron. Viszont egy aggasztó problémája van, többször elveszítette a GPS jelet, pl. alagútban megyek, kijövök, teljesen máshol pozicionál, 2 faluval arrébb. Le kell mennem a pályáról, megállnom, hogy újra megtalálja a jelet. Korábban ilyen nem volt egyik telefonommal sem (Xiaomi Note 10 Pro, Huawei P30Pro volt az előző kettő).

Google Maps ot használok.

Valakinek van tippje mi lehet a gond? Másnál volt ilyen probléma?

(#1339) justmemory válasza S.J. (#1338) üzenetére


justmemory
senior tag

Szia,

én Here we go-t használok (óra miatt is); azzal minden gond nélkül ment eddig hosszabb utak (3+ óra) során is, jelet nem veszített (alagúton mondjuk nem mentem keresztül, de hegy-völgy, autópálya, stb. igen).

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#1340) samu74 válasza S.J. (#1338) üzenetére


samu74
addikt

Nagy pontosság opció van megadva nálad? Érdemes engedni hogy használjon minden antennát(mobilhálózat/wifi).

-----------

(#1341) S.J. válasza samu74 (#1340) üzenetére


S.J.
tag

igen

(#1342) Vyndree válasza S.J. (#1338) üzenetére


Vyndree
őstag

Próbáld ki másik alkalmazással is (pl. Waze), illetve indítsd újra a készüléket. Nálam nem volt ilyen hiba, bár csak egyszer próbáltam, a régi telefonom használom navigációra.

(#1343) bigsee válasza piocasember (#933) üzenetére


bigsee
addikt

Azóta sem jött meg a kupon... :O el is mentem egy másik platformra :D

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1344) piocasember válasza icemad (#1337) üzenetére


piocasember
tag

Párszáz forintért lehet kapni telefontokra ragasztható fémlapot. Én inkább a tok és a telefon köze tettem anno, mert a tokon elég csúnya látvány. Korábbi telefonjaimnál működött. Most nem használnám ezt a megoldást, mert akkor ugrik a vezetéknélküli töltés.

(#1345) icemad válasza piocasember (#1344) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azt próbáltam már, de túl nagy és nehéz a telefon. Az első kanyarban leesik. Ezért lenne jó ez a nillkin megoldás, mert ebben 4 kis mágnes van, és működik a vezeték nélküli töltés is. Vagyis működne, ha lehetne hozzá kapni tokot.

Erről lenne szó: [link] Ez iphoneos videó, de a lényeg ugyanaz. 2:34-nél mutatja is, hogy hol vannak a mágnesek.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1346) Vyndree válasza bigsee (#1343) üzenetére


Vyndree
őstag

Október 31.-ig volt ez a promóció.

(#1347) sbence4 válasza m1lan (#1333) üzenetére


sbence4
csendes tag

Szia
Nálam pont fordítva van,Redmi 8t-vel lehetetlen volt telefonálni az irodában az s20 fe sokkal jobban működik.

(#1348) sbence4


sbence4
csendes tag

Vki tudna ajánlani 25w-os töltőt illetve vezeték nélküli töltőt?

(#1349) leslien válasza sbence4 (#1348) üzenetére


leslien
nagyúr

ezt vettem ... [link] igaz kuponnal...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1350) Peter89x


Peter89x
csendes tag

Sziasztok! Hamarosan aktuális lesz nálam a telefonváltás, talán még idén, talán kibírja januárig. Jelenleg egy LG G4-et nyúzok 2015 októbere óta, szóval ebből látható, hogy egyrészt kb. mennyi időre tervezek egy telefonnal, másrészt hogy mennyire "ósdi" környezetből történik majd a váltásom. A minap volt módom megnyomkodni egy S20 FE-t a MM-ban, nem volt rossz, tetszett, felkeltette az érdeklődésem.
Viszont itt a fórumot végigböngészve (jó, nem fogok hazudni, nem olvastam el mind az 1349 hozzászólást) feltűnt, hogy többen panaszkodtak kijelző, kamera és akku problémákra. Ez ennyire hibáktól szenvedő telefon, vagy ez olyan oroszrulett, mint a G4 esetén a bootloop volt? Ha ezt a telefont választom, a magenta szolgáltatónál fogom valószínűleg beszerezni, ott van a privát számom előfizetése. Amellé bedobnám a piros szolgáltató SIM-jét, mert a cégesem meg az. Gondolom a dual sim móddal nincs probléma azért..?
Válaszaitokat előre is köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.