Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Nem baj, ha nem hiszem, el, hogy a designtól jobb lett?
Amennyit én már FSC cuccokkal szenvedtem, valahogy nem lesz egyszerű meggyőzniük, hogy leáldozott a meghibásodások, a legrosszabb billanatban történő cserbenhagyások időszaka az FSC gépeket használóknál. Mindenesetre ha tényleg jobb akkor szívből kívánom nekik, hogy sikerüljön elterjeszteni és továbbfejleszteni.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#2) kelzsoca válasza Sir Riccio (#1) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem baj, ha nem hiszem, el, hogy a designtól jobb lett?

Valahogy csak el kell adni :)
Kiváncsian várom az új arculattal vajon a meghibásodási arány is pozitívan fog változni? :U

https://vertigostore.eu

(#3) benoce válasza Sir Riccio (#1) üzenetére


benoce
tag

Nem bizony, nem kel elhinned, majd a szervizes tapasztalatok eldontik. Remelem sikerul tenylegesen itt is fejlodniuk.

(#4) anjani182 válasza benoce (#3) üzenetére


anjani182
őstag

Nem tudom hova fejlődnek már, de nemrég volt róla szó, hogy a Fujitsu és a Siemens különválnak...nem lesz ennek jó vége :(

Forever and ever, let's make this last forever.

(#5) DarkByte


DarkByte
addikt

Tetszik ez az új külső, az Amilo logó is kicsit futurisztikusabb beütést kapott. Bár így fehéren rendesen fog koszolódni. A megbízhatóságra kíváncsi leszek. A Bluetooth nagyon fura hogy egy ilyen összeállításnál már nem alaptartozék.

Összevont eSATA/USB portról még nem is hallottam, pedig ügyes egy helyspóroló megoldás:

[ Szerkesztve ]

(#6) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Nem találtam magyar oldalon árat, tudja valaki, mennyibe kerül a gép?

(#7) Vicoo


Vicoo
senior tag

újlenyomat :Y :Y

(#8) benoce válasza ígyvanferi (#6) üzenetére


benoce
tag

200e - 210e jo magyar forint

(#9) bambino64 válasza ígyvanferi (#6) üzenetére


bambino64
csendes tag

most az EURINICSBEN 150000FT

(#10) l4ci válasza bambino64 (#9) üzenetére


l4ci
senior tag

A zalaegerszegi Mediamarktban pedig 160 akciósan.

(#11) <Steve>


<Steve>
csendes tag

Nekem 1 Fusi-m volt, tobbet nem is lesz. :o
Nemreg doglott meg a szemet, -nem is bantam. A gond csak az volt, hogy termeszetesen akkor 'faradt' el a draga, amikor epp szuksegem lett volna ra -nagyon. :W
Lassu volt, forro volt, tele mindenfele hibakkal. -eleg is volt.
Azota vettem 1 thinkpad-et, es hat mit mondjak, -roviden tomoren: eg es fold.
A vicces az, hogy sokkal olcsobb is volt, mint annak idejen a fusi. Gyors, teljesen huvos marad... szinte tokeletes. (el se hittem eleinte)

Az irasod jo lett. :))

hajra-hajra

[ Szerkesztve ]

(#12) l4ci válasza <Steve> (#11) üzenetére


l4ci
senior tag

Na igen, de egy hasonló konfig HP-DELL-MSI kiadásban 220 körül kezdődik...
Remélem nekünk nem lesz sok gondunk ezzel, asszonynak tetszett, olcsó is volt, neki tökéletesen megfelel pár évig, ha kibírja addig. :)

(#13) <Steve> válasza l4ci (#12) üzenetére


<Steve>
csendes tag

Remelem a legjobbakat nektek. :)
Azt kivanom senki se jarjon ugy, ahogy en.... bar ez elegge lehetetlen kivansag... :P

[ Szerkesztve ]

(#14) vedini


vedini
őstag

hali

rokonnak installálom a notit, és 3 órája szenvedek mert nem vegy fel a wifi driver, vista 64 ultimate-re :(

valakinek lenne ötlete?

workworkwork...

(#15) vedini válasza vedini (#14) üzenetére


vedini
őstag

na meg lett a megoldás, nem intel 5100-as wlan van benne ha ralink 6600 minicard

workworkwork...

(#16) strategy85 válasza Sir Riccio (#1) üzenetére


strategy85
csendes tag

Üdv!

Tudna valaki mondani egy oldalt ahol megtalálom hozzá a drivereket Vista vagy XP!

Amúgy tényleg nem rossz masina! :D

Próbáltam a FS oldalt de nem adja ki a driveres oldalt vmi hibát ír ki!

Thx a választ!

[ Szerkesztve ]

Adam F.

(#17) Lacee88


Lacee88
csendes tag

Most rendeltem meg. Pi3540, remélem jó választás volt..

ASUS TUF Gaming F15 FX506LHB-HN323

(#18) Yany


Yany
addikt

Jópár hete használjuk párommal a kis szépséget és mindezidáig azt tudom mondani: a tökéletes gép számunkra. Már nem csak filmezésre és netezésre használtuk, de két hétig nem volt üzemképes az asztali konfigom és kiváncsiságból megnéztem rajta CS:Source-ot. Meglepetésemre szuper fps értékeket adott: 30-60 natív felbontáson gamer opciókkal. Az igazi ledöbbenés akkor ért, amikor megnéztem a pingeket. Mivel III. kerületben lakom, a Rubicom-nál fizettem elő az internetre, így az asztali gépemen megszoktam a konstans 5 ms-os (sic!) pinget, de arra nem számítottam, hogy a 3 fallal arréb elhelyezkedő D-Link DIR-655 WiFi-N routerrel együttműködve pontosan ugyanazt kapom: 5 ms... drót nélkül! :Y Oké, hogy N-es az Amilo is, de azért számítottam egy kis latency overhead-re, de semmi lassulás.

Ezzel a hozzászólásommal 3 dolgot is méltattam:

- Rubicom (a legjobb szolgáltató, akikkel valaha összehozott a sors, olcsó, gyors és elérhető a supportjuk -- csak mac cím állítás miatt kellett hívnom őket ;))
- D-Link DIR-655 WLAN router (kb. fele annyiba fáj, mint egy Linksys és tökéletesen stabil rajta a kapcsolat - még egyszer sem dobott le).
- Amilo Pi3540 (halk, HD film-képes, akár játszani is "tud", szép, kényelmes, hdmi, N-es wifi, stb)

Mindegyiket ajánlom. :R

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#19) tildy válasza ígyvanferi (#6) üzenetére


tildy
nagyúr

125 ezer forint körül van msotanában. Hamarosan benevezünk egyre.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20) Yany válasza tildy (#19) üzenetére


Yany
addikt

Figyelj arra, hogy mostanában fejlesztgetik a belsejét is. Ugyanezzel a típussal árulják 320-as vinyóval és 4GB RAM-mal is. Sőt, az egyik helyen oprendszerrel együtt is láttam. Az árak ennek megfelelően is változhatnak, tehát ha valahol +5 ropiért kapsz ilyen gépet, ne szaladj el azonnal, mert lehet, hogy jobb is lesz az a gép, mint az olcsóbbik máshol.

(ps.: ha hölgynek lesz a gép, akkor is tudom ajánlani, a páromnak a mai napig nagyon tetszik)

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#21) tildy válasza Yany (#20) üzenetére


tildy
nagyúr

edigitalban kifogyot. Páromnak lesz, úgy néz ki feketében.
Kijelző: 15.4 inch-es WXGA A + BrilliantView; VGA: Nvidia GF9300 256MB; processzor: Pentium DC T3200 (2.0 GHz, 667 MHz, 1MB L2c); memória: 2 GB; HDD: 250 GB; DVD DL; WLAN; webkamera; HDMI; 2 óra akkumulátor üzemidő; cseppálló billentyűzet; operációs rends

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22) tildy


tildy
nagyúr

Na megvettük. Fehér lett végül.
Viszont meg tudná valaki mondani , akinek ilyen gépe van, hogy milyen vga drivert rakott fel?
Mi próbáltuk az nvidia oldalánlévő win7es és vistás drivert is, meg a FS oldalán lévő drivert is, de tökre olyan, mintha nem lenne fenn a videókártyadriver, lassan scrolloz, késik, akadozva ugrál az ablak amikor húzzuk, ha az aero be van kapcsolva, akkor meg brutál durván csinálja.
Szóval ötlet valakinek?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23) kaik21


kaik21
tag

tapasztalat..valaki?????

Feel me, Lick me, Love me....

(#24) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Korrekt laptop, korrekt kinézet, korrekt tudás, korrekt ár.

(#25) usza


usza
tag

Ez mind oké, csak xp driverre nem ír senki valami jó kis linket. Most bogarászhatok...
:-(

HACCP készítés, oktatás, élelmiszeripari üzemek technológiai és higiéniai tervezése, akár teljes körű ügyintézéssel, gyártmánylap készítés, tápérték számítás, allergén tartalom meghatározás, stb.

(#26) usza


usza
tag

Már csak egy sm bus drivert hiányolok. Valakinek ötlete esetleg?
:F

HACCP készítés, oktatás, élelmiszeripari üzemek technológiai és higiéniai tervezése, akár teljes körű ügyintézéssel, gyártmánylap készítés, tápérték számítás, allergén tartalom meghatározás, stb.

(#27) guildmember


guildmember
tag

nekem ilyen gépem van és 100% megbízható :) :))

"Az élet egy sz*r játék, de a grafikája nagyon ott van..."||A privát üzenetekre tessék válaszolni, nem hobbyból írom őket..:))

(#28) Bloodrayne2


Bloodrayne2
tag

Helló mindenkinek!

Nekem olyan gondondom lenne a fujimmal,hogy ki lett véve a memória és a bios elem és amikor vissza lett téve nem akar elindulni,se kép se hang,mégis mi mehetett benne tönkre?nem lett feszgetve,se megnyomva erősen.Normálisan lett minden bele téve.Külső monitorról se ad képet,bekapcsolásnál felpörög a dvd,vinyó,de a ventilátor nem és 30 másodperc múlva lekapcsol.

Valaki megoldást?

Sikeres és korrekt üzlet=PIROS || Igyekszünk a szakmaiságra, nem használunk kofanyelvet. A saját szakmájában az az igazi profi szakember, akit a környezete is profinak ítél.

(#29) albi31 válasza guildmember (#27) üzenetére


albi31
senior tag

..és ezt még most is el tudod mondani? :Y ..egy kupac s@r az egész!(lásd hirdetéseim,ha valaki nem hinne nekem)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.