Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) Yany


Yany
addikt

Jópár hete használjuk párommal a kis szépséget és mindezidáig azt tudom mondani: a tökéletes gép számunkra. Már nem csak filmezésre és netezésre használtuk, de két hétig nem volt üzemképes az asztali konfigom és kiváncsiságból megnéztem rajta CS:Source-ot. Meglepetésemre szuper fps értékeket adott: 30-60 natív felbontáson gamer opciókkal. Az igazi ledöbbenés akkor ért, amikor megnéztem a pingeket. Mivel III. kerületben lakom, a Rubicom-nál fizettem elő az internetre, így az asztali gépemen megszoktam a konstans 5 ms-os (sic!) pinget, de arra nem számítottam, hogy a 3 fallal arréb elhelyezkedő D-Link DIR-655 WiFi-N routerrel együttműködve pontosan ugyanazt kapom: 5 ms... drót nélkül! :Y Oké, hogy N-es az Amilo is, de azért számítottam egy kis latency overhead-re, de semmi lassulás.

Ezzel a hozzászólásommal 3 dolgot is méltattam:

- Rubicom (a legjobb szolgáltató, akikkel valaha összehozott a sors, olcsó, gyors és elérhető a supportjuk -- csak mac cím állítás miatt kellett hívnom őket ;))
- D-Link DIR-655 WLAN router (kb. fele annyiba fáj, mint egy Linksys és tökéletesen stabil rajta a kapcsolat - még egyszer sem dobott le).
- Amilo Pi3540 (halk, HD film-képes, akár játszani is "tud", szép, kényelmes, hdmi, N-es wifi, stb)

Mindegyiket ajánlom. :R

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.