Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aztán majd lehet venni a kertitörpét (Messi-t) 30€-ért! Kíváncsi vagyok ezt, hogy gondolják.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) vegitossj7


vegitossj7
addikt

PC-re képtelen voltak a 2 éves engine-t átportolni mikor az MGS is ezt használja.

Inkább legyen f2p, mert senki nem tolja vele akit ismerek.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#3) anulu


anulu
félisten

inkább kiadok $60-t az aktuális FIFA-ért. ha ez igaz, akkor nyugodtan mondhatom, hogy "még ingyen se kell!"

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#4) ForRedGlory válasza anulu (#3) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Pedig konzolon koroket ver a FIFA16-ra...

(#5) anulu válasza ForRedGlory (#4) üzenetére


anulu
félisten

ööö. a FIFA irányítása is hagy némi kívánni valót maga után, de a PES-hez képest még ígyis ég és föld... pl.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) Assimilator válasza ForRedGlory (#4) üzenetére


Assimilator
őstag

Category: Computer Games

Inentol kezdve tok mindegy ki mit hova ver konzolon....

(#7) ForRedGlory válasza anulu (#5) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Értem, megbeszélve... inkább azt mond, hogy nem értesz hozzá...nem mindenki ért a PES-hez a FIFA után/mellett. Más kategória :U Téma részemről lezárva.

[ Szerkesztve ]

(#8) vegitossj7 válasza ForRedGlory (#7) üzenetére


vegitossj7
addikt

PC-s és konzolos PES 2 külön játék.
A PES PC-n egy mobiljátékkal vetekedik.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#9) ForRedGlory válasza vegitossj7 (#8) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem mondod,...tudom, de segíts már ki engem picit: ki beszél itt PC-ről? :U

(#10) vegitossj7 válasza ForRedGlory (#9) üzenetére


vegitossj7
addikt

Most látom, konzolra írtad.

Ennek nagyon örülök. Tényleg jobb a PES, főleg majd f2p-ként. :K

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#11) anulu válasza ForRedGlory (#7) üzenetére


anulu
félisten

fociban abszolút casual vagyok. játszottam mindkettő 16-os változatával. a PES-sel szerintem az lett volna a legjobb, ha ki sem adják, annyival gyengébb minden téren, mint a FIFA. személyes vélemény.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) szupermacs


szupermacs
veterán

Ingyenes focis játék? Eddig sem értettem azokat, akik kiadtak focis játékért pénzt. Mert bármikor lemehetnek az emberek focizni a haverokkal és csak a labdát kell kifizetni amit egyszer kell megvenni. :DDD ;]

(#13) Assimilator válasza ForRedGlory (#9) üzenetére


Assimilator
őstag

Pont itt a lenyeg, rajtad kivul mindenki....
Halkan jegyzem meg, a cikk is.

(#14) ForRedGlory válasza Assimilator (#13) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"Halkan jegyzem meg, a cikk is."

Igen? Kifejtenéd? Légyszi másold be kérlek ezt a részt a cikkből... :U

[ Szerkesztve ]

(#15) anulu válasza Assimilator (#13) üzenetére


anulu
félisten

o rly? én spec XO változatokat próbáltam. :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.