Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) föccer


föccer
nagyúr

Azta mennyi hozzászólás :)

Mindenkinek köszönjük a gratulációt. Lehet a Mamóca is fogja ezután a ph-t olvasni?! :))

No, akkor emlékezetből megpróbálok válaszolni mindenkinek:

Dany: nagy grat nektek is. Azt meg szabad kérdezni, hogy merre laktok kicsi országunkban? Még a végén közös szülés lesz :D Azért mutatja a növeketés tempóját, hogy a vizsgálati koruknál kb 1 héttel idősebbek vagyunk, és dupla olyan hosszúak :) Olvastam, hogy ha ezt a növekedési tempót tartan a baba, akkor a születésekor nagyobb lenne a nap-nál :Y Exponencia powa. Persze a vigyort nekem sem lehet levakarni az arcomról. Amióta megnéztük a pozitív tesztet szinte nem is dolgoztam, bár sokat voltam bent a munkahelyemen :DDD

Egybként meg ne nézz tv-t Max sport, vagy discovery, national geography. A kereskedelmi adók csak szeretet adnak. Többet árt, mint használ. Arról nem is beszélve, hogy ha 1.000.000 születésból 1-ban történik valami baj, akkor azt annyira felfújják, hogy mindenki attól kezd el parázni :(( A média egyszerűen kihazsnálja az emberek hiszékenyégét, butaságát, szűklátóságát. Nem szabad odafigyellni rájuk!

Macsek: Szervezzünk gyorsan egy decemberi PH!-s talit. Akár itt a BVSC-ben. Egyébként is rég volt már ilyen. Lehet neki is kezdek megszervezni, bár attól félek, hogy nem fogunk sehová helyet kapni ígyy, karácsony elején,de meglátjuk. Benne lennétek egy budapesti ph taliba? PApás szülés? Azt majd a mamóca eldönti. :)

Péterke: Parázni? ;]

Mégegyszer köszi a gratulációkat. Nem gondoltam volna, hogy lesz aki érdeklődéssel fogadja a bejegyzést. De örülök, hogy így van :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.