Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) föccer válasza Lenry (#250) üzenetére


föccer
nagyúr

A rajz alapján nézd az eredetit, és használd a fantáziádat. Esetleg nézegess meztelen nénis képeket az interneten. Most legalább ráfoghatod, hogy csak tanulás céljából teszed :DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#252) maláj válasza föccer (#251) üzenetére


maláj
őstag

tehát akkor most a gyerek ül és mi alulról nézzük ippe' :F :U :)

(#253) Lenry válasza maláj (#252) üzenetére


Lenry
félisten

úgy tényleg gyerek formájú :K

föccer: profilkép nincs? :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#254) föccer válasza maláj (#252) üzenetére


föccer
nagyúr

:K Lásd #242

Lenry: Az utolsó 3d-s kép nincs elégé profilból? :)

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#255) sith7


sith7
nagyúr

Szép kislány lesz , az 100% :K

Jó, hogy ebben a blogban jó dolgokat olvas az ember ... :C

sajna nálam megint nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy kellene ... :(((

(#256) föccer válasza sith7 (#255) üzenetére


föccer
nagyúr

Kivéve, ha rám fog hasonlítani :D Hasonlítson inkább az anyjára. Azzal mindannyian jobban járunk :B

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#257) sith7 válasza föccer (#256) üzenetére


sith7
nagyúr

Ha Te mondod, biztos így van :DD

(#258) Dany007


Dany007
veterán

Na mi a helyzet?
Már régóta nem volt hír.
Párom ma volt a terheléses cukorvizsgálaton. Ahol azt a szutyok cukrosvizet kell inni :)
Meglepő de azt mondta, hogy nem volt vészes. Holott eddig mindenkitől azt hallottam hogy tuti hányás a vége...
Ti már túlvagytok ezen?
Ha, nem akkor az egész annyiból áll, hogy reggel vérvétel. Előzetesen gyógyszertárban kiváltjátok a 75g glükózt. Majd ott az első vérvétel után meg kell inni egyszerre. Aztán rá egy órára mégegy vérvétel, majd aztán egy órával mégegy. És addig se inni se enni nem lehet.

(#259) föccer válasza Dany007 (#258) üzenetére


föccer
nagyúr

Szia!

Igen egy kicsit el vagyok maradva. Részben azért is, mert eléggé durva melós napjaim vannak, részben meg mostanában "csend és béke" van. A terheléses cukor az már meg volt vagy 3 hete. Szerencsére semmi baj nem volt. Az akkori eredmények szerint Mamóca még mindig erősen vashiányos. :( Szedi tovább a vasat, reméljük javul a helyzet.

A Babóca nagyon jól érzi magát. Rengeteget van ébren, akkor jó nagyokat tud rugdosni. Ekkor már látványosan "hullámzik" Mamóca pocakja.

Szóval élünk, mint hal a vízben. Asszonyság itthonról dolgozik. Így azért sokkal könnyebb, hogy nem kell napi 2x1 órát bkv-znia. Csak azért panaszkodik, hogy néha kimozdulna már. Főleg, hogy múlt héten olyan jó idő volt. Én meg dolgozom éjjel-nappal, így nem nagyon tudunk elmenni sehová. Max este elgurulnunk valahová enni egy palacsintát, vagy elmegyünk boltba vásárolni. Remélem egy kicsit megnyugszanak melóhelyemen a kedélyek, és akkor több időm lesz itthon lenni velük :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#260) Dany007 válasza föccer (#259) üzenetére


Dany007
veterán

Na, az a lényeg ha nincs esemény :) Ha nincs hír az jó hír.
Akkor ti most hányadik hétben jártok? Ha jólsejtem olyan 1-2 héttel előttünk :)
Mi most töltjük be a 26.-at.
A nagy mozgásokat már én is éreztem :) Nagyon furcsa és nekem félelmetes érzés. De jó, hogy érezni van ott valaki!
Megnéztünk már egy szülős videót. Sok érdekes dolgot lehet megtudni belőle. Na meg azt, hogy több,mint v.színű nem apás szülés lesz :D
A 36. héttől gyakorlatilag bármikor megindulhat a szülés, szóval jó felkészülni időben.

Akkor további kellemes terhességet nektek! :)

(#261) föccer válasza Dany007 (#260) üzenetére


föccer
nagyúr

A 27. hétben vagyunk. Milyen filmet néztetek? Kíváncsi lennék rá :) Inkább nem vállalod, hogy bent legyél, vagy nem engednék, hogy bent legyél?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#262) Dany007 válasza föccer (#261) üzenetére


Dany007
veterán

Na, akkor pont egy héttel előttünk vagytok :)
A Parentis videók szülés c. részét néztük. [link]
Volt benn sok érdekes "okosság". :) Meg persze a szülés nagytotálban.
De érdemes megnézni / megvenni.

Elvileg engednéd, hogy bent legyek, bár még nem kérdeztük meg konkrétan.
Viszont nembiztos, hogy órákon keresztül bírnám nézni, hogy a párom szenved.
Valójában benn lennék végig, csupán magán a szülés résznél nem. Tehát ott lennék mellette végig, de amikor kijön a gyerek azt lehet, hogy nem nézném végig.
Viszont ha jólsejtem ilyen lehetőség nincsen. Tehát vagy bent vagyok végig, vagy a folyosón zárt ajtókon kívül.
Sajnos alapból igen stresszes vagyok :) Lehet, hogy csak az idegeire mennék az aggódásommal.

Kollegám most szült a múlthéten. Az ő férje is kint volt. Viszont mondta, hogy hallotta kintről ahogy a felesége ordít. : s
Reggel hatkor vitték be a kórházba, már akkor megkezdődtek a fájások, és este 8-9 kor szült meg. Bár v.színűleg így is úgyis szarrá fogom aggódni magamat.

(#263) föccer válasza Dany007 (#262) üzenetére


föccer
nagyúr

Köszi az infót a filről. Meglátom, hogy eljutok-e odáig, hogy megnézzük. Premier plane szülési vedeókat a neten is lehet találni dögivel. Ezt a témát még meg kell beszélni asszonysággal ;] Úgyis ő fog dönteni :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#264) sith7


sith7
nagyúr

Mindkettőtöknek szól:

Én benn voltam végig mindkét gyerek születésénél, és nem bántam meg, sőt, ha most lenne most is bemennék, egy életre szóló élmény, és nem rossz értelemben.

A nőknek is jólesik, ha ottvagytok velük, és bátorítjátok őket.

Én konkrétan a jobb lábát fogtam, és a nyakát, fejét tartottam, hogy így is segítsek neki. Én előbb láttam meg a fejét , mint ő, amikor kibújt, és más dolog filmen végignézni egy idegen ember szülését, mint a saját feleséged szülését, és a gyermeked világra jöttét.

Ne legyetek lekvárból, nektek 1000 - szer könnyebb dolgotok lesz mint nekik.

Tessék végigcsinálni az egészet ! Ha már a bemenetelnél ott voltatok, legyetek ott akkor is , amikor kijön. :DDD

ui.: A feleségem egyik szülésnél sem ordított, hanem koncentrált, szabályosan vette a levegőt, és amikor mondták, akkor nyomott. A kiabálással elmegy az erő, és hiába van ott az orvos, ha sima szülés van, az anyukának kell kinyomni a babát.

(#265) föccer válasza sith7 (#264) üzenetére


föccer
nagyúr

:R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#266) föccer


föccer
nagyúr

Frissítettem a blogot. Nagyából utolértem magunkat, bár a részletekre már nem nagyon emlékszem, de annyi baj legyen :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#267) sith7 válasza föccer (#266) üzenetére


sith7
nagyúr

Csak így tovább, szépen épül, szépül az újvilág :K

(#268) psyho85


psyho85
aktív tag

Ejj, sorstárs! Nálunk 23-ra van kiírva asszony pajti, szóval voltaképp már bármelyik pillanatban véget érhet a kispapaságom.

Nagyon jó olvasni a blogot, sugárzik belőle a szeretet. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#269) föccer válasza psyho85 (#268) üzenetére


föccer
nagyúr

Köszönöm-köszönöm mindkettőtöknek.

Úgy igazándiból ez a mikorra van kiírva dolog eléggé semmit mondó. Gyakorlatilag az esetek 95%-ban a megelőző, vagy a követő 2 hétben indul meg a szülés.

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#270) tildy


tildy
nagyúr

Ha olcsón kell kiságy , de minőségi:
[link]

Falumbéliek, eddig csak jókat mondott rá minden ismerős.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#271) föccer válasza tildy (#270) üzenetére


föccer
nagyúr

Köszi, holnap megnézem.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#272) sz4blya


sz4blya
csendes tag

Csak most ötlik szemembe, szívből gratulálok a boldog papának-mamának! :C :K

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#273) föccer válasza sz4blya (#272) üzenetére


föccer
nagyúr

:R

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#274) Dany007


Dany007
veterán

Hajrá hajrá! Olvastam a frissítést! :)
Mostmár nagyon közeledünk a finishez! =)
Tőlünk a múltkor már kérdezte a védőnő, hogy választottunk-e már gyerekorvost! =o
Na, mondom azért még 3 hónap van hátra, de már gyerekorvos? :D Fogalmam sincsen... Ilyenekre még nem gondolunk.

Egyik kolleganőm most szült pár hete. Mesélt dolgokat. Persze leginkább a helyi kórházat szidta, de vagy 3/4-ed órán át : ) Elég durva dolgok vannak, de ezeket most nem írom le, mert lehet egyedi eset és nem jellemző minden kórházra. De tény, hogy igencsak ráférne már valami jelentős minőségbeli átalakítás ezekre a kórházakra.
Remélem ti a pestiben jobbat fogtok ki.

(#275) szumoo


szumoo
senior tag

Most olvastam a friss infókat, örülök, hogy minden rendben! :K
Ahogy Te is írtad, iszonyat milyen árak vannak bútor ügyileg. Nővéreméknek szerencséjük volt, mert rokonságból kaptak pár cuccot.
Nem tudom, hogy babakocsit néztétek-e már, de ott is a csillagos ég a határ...

Vigyázzatok magatokra! :)

Sz.

[ Szerkesztve ]

A nyúlon túl?

(#276) föccer válasza Dany007 (#274) üzenetére


föccer
nagyúr

Mamóca az Istvánban fog szülni, ha minden igaz. Az István a kevés bababarát kórházak egyike. Pl itt egyből odaadják a babát a mamának és nem viszik el néhány órára, meg ilyenek. Eddig csak jókat hallottunk róla. Remélem tényleg igazak a híresztelések.

szumoo: Igen, néztünk már babakocsikat. Ami újszülöttnek is használható, 2 funkciós babkocsik, azok még akciósan is ~35k körül vannak. Az extradizájnos meg akár 200k is lehet ;]

Azért aki azt megveszi, az meg is érdemli...

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#277) sith7 válasza föccer (#276) üzenetére


sith7
nagyúr

És akkor még a babaruhák :W ... és 1 hónap alatt kinövi :O ...vateran nagyon jó csomagok szoktak lenni, 10 - 15 ruha, pl. 4k, meg ilyenek, ki lehet fogni jókat

Lefőzelékezni, leböfizni, belerottyantani, ha kicsit kopott is, tökéletes :))

(#278) Dany007 válasza föccer (#276) üzenetére


Dany007
veterán

Reméljük a legjobbakat! Én is azért reménykedem benne, hogy egyedi esetről volt szó.

Babakocsit mi néztünk a Teszveszen. 3 funkciós fullos autós üléssel stb.. 45-55 körül már volt!
De múltkor meg láttunk 60 ért teljesen újat is! Szintén 3 funkciós. De v.színű érdemes használtan megvenni, hiszen talán csak 3 évig lesz rá szükség. Max.

Babaruhát meg (sajnos) érdemes külföldről rendelni! Majd ha hazaérek küldök egy linket - ha el nem felejtem addig : ) - egy osztrák bababoltról. Webáruház.
Tizen akárhányezer forintért 15-18 részes babaruhát lehet kapni. A postaköltség is csak párezer forint. Szintekkel olcsóbb, mint itthon. Mi már berendeltünk onnan pár cuccot! :)
A bútorok viszont ott is mocskosul drágák.

Ja, meg tényleg ha van rá lehetőség rokonoktól érdemes kérni ruhát, akinél volt, főleg az első időkre mert pillanatok alatt kinövi : )
Én belegondoltam itthoni árakkal többezer forintot kiadok egyetlen garnitúrára és ~3 hónap múlva vehetek másikat mert már nem fér bele...

[ Szerkesztve ]

(#279) Dany007 válasza Dany007 (#278) üzenetére


Dany007
veterán

Na, csak eszembe jutott a címe...

[link]

(#280) föccer válasza Dany007 (#279) üzenetére


föccer
nagyúr

Ehh, legalább van englis nyelv hozzá. Bár a baba témában eléggé hiányos a szókincsem, de valahogy csak kihámozok belőle valamit.

köszi a linket.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#281) Dany007 válasza föccer (#280) üzenetére


Dany007
veterán

Ja, hát én is csak kattintgattam :) Aztán egyszer csak találtam valamit.
Leginkább a ruháknál vannak jó árak. Ott is az ami készletben van. A többi eléggé drága ott is.
Ja, és voltunk már mi is 4D ultrahangon : ) Hát nemsemmi volt! A kis szégyenlős!
A végére még kinyújtotta a nyelvét is nekünk :D Eszméletlen jó volt. Már alig várom, hogy meglegyen =)

[ Szerkesztve ]

(#282) Dany007


Dany007
veterán

Na mégvalami.

7 végén voltunk egy ilyen bababoltban. Leginkább babakocsit nézni. Viszont hihetetlen, hogy mennyi mindent ránk akartak tukmálni. Gyakorlatilag olyan 40-50 ezer forint értékben mindenféle hülyeséget. Aminek persze van értelme és szerepe, de kérdés, hogy szükséges-e. Nem tudom pontosan felsorolni, mert vagy fél órán át mosta az agyunkat :D

Majd első végiggondolásra az ötlött belém, hogy semmit nem tudok a baba szükségleteiről. Majd másodikra meg már az, hogy miért vagyok én életben?
Hiszen amikor én születtem még nem volt cumisüveg sterilizáló (simán kifőzték az üveget).
Nem volt kókuszból készült kiságy matrac! Merthogy ha a baba megfordul, akkor könnyen megfullad a sima matracon... :U
Nem volt babafigyelő készülék... ez a légzésfigyelő cucc. Fürdetőkádba csúszásgátló! Na az se volt... És még sorolhatnám...

Szóval vigyázni kell, ésszel kell kezelni ezeket, mert nagyon kihasználják, hogy az ember mindent megtenne a gyerekéért... Mi szerintem ilyen téren a szülőktől fogunk tanácsot kérni és nem fogunk még egy vagyont ilyenekre költeni ha nem muszáj.

(#283) föccer válasza Dany007 (#282) üzenetére


föccer
nagyúr

Jó dolog ez a babaipar. :K

Egyet tudok tanácsolni. Senki szava után ne menj vakon! Mindíg gondold át, hogy ki mit mond, és csak azt tedd, vedd, amire úgy gondolsz, hogy igen, erre szükség van, és ez megfelelő! Ne feledd, hogy nektek kell felnevelni a csöppséget, és nem másnak. Csakis ti tartoztok érte felelőséggel, ennek minden jóságával és rosszságával egyetmeben.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#284) föccer


föccer
nagyúr

No, jelentem a lakás festés után végre helyére került az utolsó bútor is a nappali szekrény formájában. Még egy függönytartó, és néhány kép a falra, és részemről vége a lakás rendbetétele ;] Jöhetnek a bababútorok. Első körben kiságyat kell venni, illetve egy szekrényt. Ezzel ugye az a marha nagy problem, hogy szekrénynek már nem nagyon van hely. Ezért egy (vagy kettő) felső szekrényt fogok feltenni. a falra. Remélem a hét végén nem kell túl sokat melózni, és lesz időnk beszerezni a cuccokat.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#285) föccer


föccer
nagyúr

Hihi, megkértem Babócát, hogy rugdossa egy picit Mamócát, mert ő azt a szeretet jelének veszi. Most meg jajgat, mint akit vernek ^.^

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#286) dr.bubo válasza föccer (#276) üzenetére


dr.bubo
őstag

Én azt mondom, ha lehetséges apás szülés legyen.
A lányom 2008-ban született, és bent voltam végig, és nagy élmény volt. :) Az asszonynak 9 hónapon át azt mondtam, hogy nem megyek be (bár eldöntöttem, hogy bemegyek majd), így őrült, mikor mégis bementem.
Az asszony fejénél álltam, így vért nem is láttam.
A Dél-Pesti (Jhan Ferenc) kórházban volt a szülés, az ikea (vagy kika) által berendezett szobába kerültünk.
És egy kép, hogy miként telt az időm 2fájás között:


a kép minőségéért elnézést kérek, az asszony keze nagyon remegett fotózáskor, nagyon izgult. :D

[ Szerkesztve ]

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#287) föccer válasza dr.bubo (#286) üzenetére


föccer
nagyúr

Koooocka :DDD

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#288) föccer


föccer
nagyúr

Még kb 2 hónap :U

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#289) molnarpeter válasza föccer (#288) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nálunk a családban pár napja született egy kislány :) Török apa, magyar lány, kaliforniai kórházban :D

mp

(#290) föccer válasza molnarpeter (#289) üzenetére


föccer
nagyúr

Amíg nem barna bőrű és fekete gondör hajú, addig nem gond ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#291) psyho85 válasza föccer (#290) üzenetére


psyho85
aktív tag

Áhá, tehát vágott szemű lehet!? :D

Most nézem, hogy dr. bubo-ék is a dél-pestiben szültek. Mi is. Én láttam vért bőven, de nem hatott meg, a gyerekért és a páromért aggódtam. Másnap csináltam magamnak brassóit, e amikor fel kellett vágni a nyers húst, azt 5000x undorítóbbak találtam, mint a szülést. Mert a szülés amíg a végén jól van mindenki, egyáltalán nem undorító. Szerintem.

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#292) föccer


föccer
nagyúr

No, a héten elég nagy pénzköltekezésbe kezdünk. Megvettük a babakocsit, a kiságyat. Megvettük az első 500 db pelenkát. 135 db 2-5 kg osat és 360 db 3-6 kgosat. Mindezt a Huggies márkából. Eddig jókat hallottunk róla, és most akciós volt a Brendonban. Ráadásul van (volt) 25k-s Brendonos ajándékutalványunk, aminek a nagy részét most le is vásároltuk. Ez most 2-3 hónapig elégnek kell lennie. A kiságyról meg csak annyit, hogy egy kicsit mérethibás. Nincs benne sok, csak 2 mm-er. De pont elég ahhoz, hogy ne lehessen tökéletesen összerakni. :(((

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#293) dr.bubo válasza föccer (#292) üzenetére


dr.bubo
őstag

Jól bevásároltál pelenkából. :) Mi használunk Tescos pelenkát is, egész jó, nappal ilyen van a lányomon, este pedig Libero (a Pampers nálunk nem vált be, Huggiest pedig azt hiszem nem is használtunk). Popsi törlőt a Műller-ben vesszük, 6-os csomag egész jó áron van náluk.
Majd írassatok fel a gyerekdokival popsi kenőcsöt (lányom seggkrémnek hívja, vajon kitől tanulta? :F :B ), a patikában keverik ki.
Mi kaptunk használtan kiságyat, össze kellett rakni, zacskóban adták hozzá a csavarokat, fa stifteket, mikor összeraktam, az egyik stift-nél nehezen ment össze, ezért határozottabban(kalapács) ütöttem rá, összement rendesen, de a fastift másik vége ki is jött a bútorlap egyik oldalán. :Y Akik adták az ágyat összekeverték a stifteket és véletlenül került bele hosszabb.

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#294) Dany007 válasza föccer (#292) üzenetére


Dany007
veterán

Babakocsit már mi is megvettük. De az aprólékokat még nem.
Nekem még egy kicsit furcsa, hogy ennyi mindent össze kell vásárolni olyas valakiért, aki majd csak két hónap múlva érkezik. :) Nemtom mért, kicsit furcsa.
De azért már mi is összeírtuk mikre lesz szükség. Szépen lassan majd összejön.

(#295) föccer válasza dr.bubo (#293) üzenetére


föccer
nagyúr

El fog fogyni, abban viztos vagyok. egy picit aggódom amiatt, hogy nehogy ne bírja a kiscsaj feneke. Akkor max elpasszoljuk őket. Törlőkendőből is már megvan az első néhány csomag.

Ezen kívűl még millió egy dolgot kell vennünk. Sajna most eléggé durván kifogytunk a keretből. Az előző havi költségvetést nyomta a lakás festés (55-60k) az előbbiekben felsoroltak, és még sok-sok minden más. A lényeg az, hogy e hónapban már nem sok mindenre marad forint, de még nincs semmi veszve :) S legfontosabbak közül már csak az ágyba való matrac, az ágyneműk hiányoznak. Még pár ruhácska. Ezek már pár 10k-ból meglesznek. A többit majd út közben ;] Lassan össze kell szedni Mamócának az készenléti táskát. Már csak 1,5 hónap is itt az idő.... :C

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#296) föccer


föccer
nagyúr

Bővült az egyébként sem kicsi pelenkakészlet, további ~200 db-al ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#297) maláj


maláj
őstag

T-41 nap ;]
reméljük rendben mennek a dolgok :)

szerk: amúgy szokásban van még az a dolog, hogy a kismamáknak sört kell inniuk ??? :U

[ Szerkesztve ]

(#298) föccer válasza maláj (#297) üzenetére


föccer
nagyúr

Igen, ott körül van. Bár valószínűleg 15.-e után jön, mert amikor az első számítást végezték, akkor nem vették figyelembe, hogy Mamócának nem 28/5 napos ciklusai vannak. Így inkább 20. körül kell jönnie. :)

A sör ivása nem tudom, hogy mennyire szokás még. Én még nem hallottam róla. Mamóca egyébként sem szereti a sört, így ez nálunk kimaradt. Szerintem a magas tápanyag és vitamin tartalma miatt volt ajánlatos inni. Mostanában már eléggé nagy a választék a természetes alapanyagú vitaminokból és egyéb táplálékkiegészítőkből. Mamóca eszik egy vitamin mixet, ami mellett egy kevés +C vitamin, és jó adag vasat eszik. Elfér benne, mert Babóca minden vitamin és vastartalékot felvesz a növekedéséhez :)

Egyébként jelenleg úgy néz ki, hogy minden a lehető legnagyobb rendben van. Az elején jól ránk riasztott, de azóta kisebb-nagyobb döccenőkkel, de minden rendben van :)

üdv, föccer

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#299) Csemike válasza maláj (#297) üzenetére


Csemike
csendes tag

Anyatejserkentő hatása van. Bár, alkoholmentes ajánlott. ;)

(#300) maláj válasza Csemike (#299) üzenetére


maláj
őstag

erre céloztam volt - de akkor ez kimarad úgy tűnik :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.