Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Na ezzel már lehet nem fog laggolni a Note 4 ;]
Remélem kivárják s6-al ezt a szar 810 est.

(#2) Plazmacucci válasza ctvagyok (#1) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Láttál már laggolni Note 4-et? Láttál már Note 4-et? :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3) leslien válasza ctvagyok (#1) üzenetére


leslien
nagyúr

ja tök sz@r adom is el ;]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4) 407 válasza Plazmacucci (#2) üzenetére


407
tag

Én láttam,oldalváltásnál olyat ugrott az ikonrács,hogy öröm volt nézni....Ennél a pontnál döntöttem úgy,hogy soha többé android és Samsung,bementem az apple-be és vettem egy 6-ost!!A legjobb döntés volt!Pedig eddig csak Samsungom volt,de a f@szom tele lett már velük!!

[ Szerkesztve ]

(#5) ctvagyok válasza Plazmacucci (#2) üzenetére


ctvagyok
őstag

Viccből írtam na :DDD

(#3) leslien Én is adnám el, mert s810 el többet fog dobni antutuban. És ugye az a legfontosabb ;]

[ Szerkesztve ]

(#6) RaveForce válasza 407 (#4) üzenetére


RaveForce
veterán

hát persze kismókus :DDD
tessék, így veri el a note4 a csodás telefonodat ;]
[link]

egyébként a kulcs mondat a végén van, presztízs harc, semmi más ez már..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#7) Zolik válasza 407 (#4) üzenetére


Zolik
senior tag

Láttál, és hol? a Média márkt-ba a bemutató telefonon amin 3 ezer csillió alkalmazás fut a háttérben és ezer ember minden szar elindít rajra?
Ha te csak ezért vettél ifon 6-ot mert 1x egy pillanatra akadt egy bemutató telefon akkor meg is érdemled!!!

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#8) 407 válasza RaveForce (#6) üzenetére


407
tag

Engem Te nem tudsz óltogatni!!Soha nem volt apple cuccom ez az első tehát nem vok elfogult!Vitázni nem fogok veled mert ez tény,mondom ezt S2,S3,S4,Note.10.1 ,Note Pro 12.2(jelenleg is használom és imádom) használata után!!A legnagyobb Samsung fan voltam baszki még a pórszívom is az😄😄Note 3-mat akartam cserélni 4 re,de amikor megláttam,hogy ez semmivel sem jobb és biztosabb mint amiket használtam elfelejtettem!Én a droidtól is megundorodtam a Samsung miatt,aki azt mondja,hogy stabilabb rendszer egy apple-nél az hazudik!!!!Tapasztalom nap mint nap a pozitív különbséget,viszont a Note Pro nélkül nem tudnék meglenni a letőltéseim és zenéim miatt mivel sokkal könnyebben kezelhetem.Ipadot sose vennék.Mutogathatsz nekem teszteket pont lesz@rom,ahogy az iphone-ban akár csak egy névjegyzéket görgetsz annak súlya van,a Samu meg szalad mint egy barom elmosodva.Ez csak egy dolog,menj be egy apple-be és próbáld ki,érdekes tanulmány lesz😃😃Szép napot.

(#9) babkukta válasza RaveForce (#6) üzenetére


babkukta
senior tag

És te el is hiszed??? Miből gondolod, h nem volt már a memóriában, amit indított?? Az ilyen teszteket csak úgy lehet komolyan venni, ha vagy akkor kapcsolják be a készüléket, és úgy indítják, vagy kiürítik a memóriát. Nem hiszem, h erről a videóról megmondod, ki volt e ürítve. Mellesleg nem csak ebben nyilvánul meg a sebessége egy készüléknek, h most 0,4, vagy 0,7 másodperc alatt nyit meg egy alkalmazást

Üdvözlettel, Tibi

(#10) 407 válasza Zolik (#7) üzenetére


407
tag

Spanyolországban élek,a premieren voltam!!Mivel a Phonehouse meghívott,egy valag pénzt költöttem el Samsungra náluk.Ennyi.Nem vitázom.

[ Szerkesztve ]

(#11) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Alma kontra Samu. Jónak ígérkezik ez a topik. ;]

Van ennek egyébként bármi értelme azon túl, hogy "megint megcsinálták"? Komolyan kérdezem, mivel nem ismerem egyik Note 4 képességét sem.

Nyugodj békében Integra!

(#12) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

summon @tjb

Ez miért lenne előrelépés az exynos soc-os variánshoz képest? Ugyan az a big.LITTLE, ugyan olyan magokkal, csak a GPU más.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#13) ctvagyok válasza Szatyor95 (#11) üzenetére


ctvagyok
őstag

Még kellenek a HTC fanok az izgalomhoz. ;]

(#14) 407 válasza ctvagyok (#13) üzenetére


407
tag

Jönnek az mindjárt....

[ Szerkesztve ]

(#15) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem ezzel a Soc-val szétolvad a nyalóka,annyira fog melegedni komoly terhelés esetén.
Értem én hogy kell a fejlődés,na de ne a Benchmark legyen a mérvadó.

(#16) w333 válasza aprokaroka87 (#15) üzenetére


w333
félisten

Pont hogy fordítva ... vagyis kevésbé fog melegedni a kisebb 20nm miatt !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17) Dare2Live válasza Oppenheimer (#12) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ebben mi a fura?

Változó okok miatt de elég nagy difi volt anno is attól még, hogy "uaz" az A9 vagy A15 volt.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#18) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Komolyan nem értem ezt az egészet. Minek adnak ki mindig ugyanolyan telefont más hardverrel? Kijött 10 perce a note 4, 5 perce meg a note 4+S plusz... Mar csak ezért nem vennék sosem...

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#19) aprokaroka87 válasza w333 (#16) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

egészen addig lesz ez igaz amig valami elcseszett app felpörgeti a cpu-t pl 2.5ghz-re és 98-100%-ig pl 30 percen keresztül,és rengetegszer van olyan hogy egy app szó szerint kinozza a cpu-t.

(#20) Oppenheimer válasza Dare2Live (#17) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nem ugyan az volt. Az utasításkészlet egyezett csak meg, de a Qualcomm saját architektúrát fejlesztett. Snapdragon 810-ben az ARM-tól licenszelt Cortex magok vannak egy az egyben.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#21) Burt1793 válasza RaveForce (#6) üzenetére


Burt1793
veterán

Azért az meg van, hogy az ájfon több appot bent hagyott a memóriában, amit a note4 már nem tudott. :D Persze előfordult fordítva, de én így nem hirdetnék egyértelműen győztest. ;]

A csalást meg kizárhatjuk, hosszútávon biztos jót tenne nekik, ha kiderülne bármelyik tesztükről, hogy manipuláltak...
És amikor újra végigmegy az appokon, látszódik, hogy ami bent maradt megnyitva, az rögtön megnyílt.

[ Szerkesztve ]

(#22) RaveForce válasza babkukta (#9) üzenetére


RaveForce
veterán

1. elég nagy magazin, egyszerűen nem engedheti meg magának, hogy csaljon.
2. ugyanez a magazin simán kihozta az S5öst vesztesnek az i6 és az M8 ellenében
3. nézd végig és rájössz miért hülyeség az első feltevésed.

lehet, h savanyú a szőlő, de inkább gondlkodni, mint csalást kiabálni egyből... :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#23) Dare2Live válasza Oppenheimer (#20) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nem azt mondtam qualcomnál.
Azt mondtam, hogy A9...ek között is nagy difi volt.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#24) Oppenheimer válasza Dare2Live (#23) üzenetére


Oppenheimer
veterán

A9-ek közt nem. Max a SoC többi komponense között: GPU, memória interfész, különböző DSP-k, ISP. Tegyük fel, hogy mindegyikből az elérhető legjobb került az Exynos SoC-ba és a Snapi 810-be, ha már felsőkategóriába szánják őket. Akkor mivel lenne jobb a Snapi 810-es verzió? Ennyivel faszább lesz az Adreno 430 a Malinál?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#25) Dare2Live válasza Oppenheimer (#24) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

De A9 között is. Tudomisén pl Tegra2 és Tegra3, hogy egyszerű azonos gyártós esetet nevezzek meg.

Jóhogy nem nincs eltérés mert mind ARMv7 vagy mert X86.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#26) no more válasza babkukta (#9) üzenetére


no more
addikt

Elmondja az elején, hogy mindkét telefont frissen indította újra. Azért a Phonebuff nem egy Tech2 noname oldal. Nekik lehet hinni. :)

(#8) 407: Miben stabilabb az iOS, mint az Android? Miben mutatkozik meg?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#27) alkatraz3000 válasza no more (#26) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Nem fagynak ki appok, minden azonnal történik, azonnal megkapom a frissitest, sokkal jobb minőségű appok. Biztonságos rendszer, iCloud stb. Egy air 2, és 5s gazdája vagyok :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#28) no more válasza alkatraz3000 (#27) üzenetére


no more
addikt

Ez mind igaz Androidra is, csak a Google Drive-ot még nem törték fel. Az Android miért nem biztonságos?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#29) RaveForce válasza no more (#28) üzenetére


RaveForce
veterán

fölösleges ilyen bonyolultat kérdezni tőlük... ugyanazt a demagóg szócsövet fujnak, amit betanultak... és kb a 2.3 idején még igaz is volt...
iCloud meg biztonság... :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#30) zack


zack
nagyúr

Szerintem ez csak a 64bit-ről szól. Snap 805 csak 32bit, az Exynos 5433 meg 64bit és ugye egyszerre jöttek ki. Ez egyértelmű hátrányt jelentene a leendő N910F tulajoknak, Lollipop-tól kezdve, így félnek, hogy csak az Exynos-os variáns fogyna, mert már így is lényegében csak azt keresik szinte mindenhol. Szerintem a 32bit Snap 805 gyártásával le fognak állni, és lesz helyette a 64bit Snap.

Megint kik szívják meg? Nem az Exynos-os tulajok, hanem azok akik megvették a Snap 805-ös N910F-et, akik joggal mondhatják, hogy ekkora pofátlanság a földön nincs. :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#31) 407 válasza no more (#26) üzenetére


407
tag

Mindenben.Ennél egyszerűbb tömörebb lényegretörőbb választ nem adhatok.Próbálj ki pár napig egy 6-ost aztán meglátod.

(#32) Forest48 válasza 407 (#31) üzenetére


Forest48
aktív tag

Nyissatok egy blogot veszekedni...
De legalábbis ne egy note4-es topikban hódolj a vallásodnak. Az i6 tökéletes telefonálni, de nézd meg a note4 szolgáltatásait. Összehasonlíthatatlan. A rendszerekről meg főleg nem itt kell vitatkozni, kinek a pap, kinek a papné...
Ios-ben is vannak szarságok, droidban is vannak szarságok.

[ Szerkesztve ]

(#33) Kormi76 válasza zack (#30) üzenetére


Kormi76
aktív tag

Szegény note 3 tulajok pedig mondanak, hogy pofátlanul kijött a note 4? felháborító!

(#34) alkatraz3000 válasza no more (#28) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Az azért megnézted, hogy miért sikerült feltörni? Mert olyan jelszavakat használtak a magasan kvalifikált userek, amik benne voltak bizonyos "szotarakban", és bruteforce módszerrel egyszer csak sikerült ;)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#35) 407 válasza Forest48 (#32) üzenetére


407
tag

Milyen vallásomnak te f@sz??Többször is kifejtettem nem vagyok elfogult apple rajongó és mellette Samsungot is használok!!!Olvass,értelmezz,utána irogassál nekem.

[ Szerkesztve ]

(#36) Forest48 válasza 407 (#35) üzenetére


Forest48
aktív tag

Admin, törlést kérek.
Ha jól tippelem, te 14 éves vagy és apucitól kérted mikulásra az i6-t. Mert az értelmi szinted ezt sugallja. Én mondtam rád bármi csúnyát?! Nem hiszem

Szerkesztve: ahhoz képest, hogy nem vagy elfogult apple rajongó elég szépen csatázol h amióta ezt megvetted hű meg haaa. Elhisszük hogy jó, de nem jobb, mint a note4, max neked jobban tetszik

[ Szerkesztve ]

(#37) 407 válasza Forest48 (#36) üzenetére


407
tag

Olvass,értelmezz!!! Érteeeeeed???Amugy mi vagy Te valami spicli,hogy admin tőrlést kérsz??Szakadj le,köszi

(#38) Forest48 válasza 407 (#37) üzenetére


Forest48
aktív tag

OK, nem érted a poént és nem láttad a képet sem. Ne kapd fel a vizet, pont azért írtam, hogy ne offold szét a topikot, mert nem ide való témáról beszéltek és senki sem akarja azt olvasgatni egy ilyen cikknél, hogy melyik a jobb rendszer szerinted vagy mások szerint. Trollkodj odébb, köszönjük.
Amúgy törlést kértem, nem tőrlést ;)
Ja és ajánlom figyelmed az OFF gomb használatát. :))

[ Szerkesztve ]

(#39) Parallaxis válasza RaveForce (#6) üzenetére


Parallaxis
addikt

Értelmetlen teszt, mert az alkalmazás neve az ami azonos, sem a kód, sem az alkalmazás tudása, sem a betöltési prioritás (az Androidos alkalmazások cache-ből bedobják a legutóbbi tartalmat és jó esetben ez után frissít, vagy felhasználói interakcióra vár a frissítéshez, az iOS-es appok meg a betöltés során minden esetben frissítik a tartalmat) nem azonos a két platform esetén.

Sebesség összevetésre olyan alkalmazást érdemes nézni, ami számol, renderel (pl. videóvágás), no ilyenkor hasal az összes Androidos készülék az i6-hoz képest. De az sem véletlen, hogy egyetlen Androidos készülék sem képes 240 fps-es rögzítésre.

---

A Note 4 meg bizony laggol szépen, főleg, ha gyári launcherrel használod.
Ez a készülék jelenleg egy ideiglenes rendszerrel működik, látszik, hogy nem fektettek túl sok energiát a 4.4.4-be, hisz ezzel a rendszerrel max. 2-3 hónapig szánták piacon tartani, az 5.0 már december közepétől elvileg felkerül rá, onnantól lesz értelme bármilyen sebességtesztet futtatni, meg végleges véleményt alkotni róla.

(#40) 407 válasza Forest48 (#38) üzenetére


407
tag

Oda írok ahova akarok...Mondom séta Odi,ne irogassál.

(#41) Parallaxis válasza Forest48 (#32) üzenetére


Parallaxis
addikt

de nézd meg a note4 szolgáltatásait. Összehasonlíthatatlan.

Az S-pen az egyetlen értelmes többlet a Note 4 esetében, de ez is csak rétegigény, a többi nagyjából parasztvakítás kategória.

Mielőtt nekem támadsz, hogy nincs igazam, jobb, ha tudod, hogy Note 4-em van, napi szintű használat mellett ez a véleményem.

(#42) Forest48 válasza 407 (#40) üzenetére


Forest48
aktív tag

Csak használd azt a tetves gombot, hogy legalább offba tedd te szerencsétlen trolltojás.

(#43) 407 válasza Parallaxis (#41) üzenetére


407
tag

Az nem számít,hogy ilyen telefont hasznàlsz majd Ők megmondják Htc-vel meg a f@szom tudja mivel még....Szánalmas,hu de balkán😄😄

(#44) 407 válasza Forest48 (#42) üzenetére


407
tag

Te kölcsön akarsz kérni,hogy nem szakadsz már le rólam??Senkit nem zavar a hasonlatom csak téged....Jól kilehetsz az apple-re báttya😃😃

(#45) Forest48 válasza Parallaxis (#41) üzenetére


Forest48
aktív tag

Nem vagyok az a támadós típus. Kivéve ha egy trollkodó f*szozni kezd az első hozzászólásra.
Próbáltam a note4-et, elég sok plusz funkciója van, csak maximum nem használod ki. Ezt nem baszólásnak szánom, senki sem használja ki mindet. Sokkal több értelme van a nagy kijelzőnek is, mint pl az i6plus esetében.
Amúgy ahogy írtad is, sebességben nem szabad összehasonlítani az 5.0-ás rendszer előtt. Az ios natív kódot futtat, így korlátozott a hardverpark, amit használhat, ezzel szemben az android minden indításnál fordít, a cache-el ezt gyorsítják. A lollipopban már fixen az art futtatókörnyezet lesz, azzal lesz érdekes a sebességteszt, ahogy te is írtad.

(#46) no more válasza RaveForce (#29) üzenetére


no more
addikt

Nem foglalkozom velük. Igaz, hogy Facebook-on kívül másra nem jó az iPhone, de akkor is nekik van igazuk. A Note4-et meg továbbra is nevetségesnek tartom összehasonlítani pl. az i6+szal, ami a szolgáltatások tizedét se nyújtja, amit a Samsung.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#47) Forest48 válasza 407 (#44) üzenetére


Forest48
aktív tag

Mindennek megvannak az előnyei. Nem az applere vagyok ki, hanem arra, hogy nem tudod használni az off kapcsolót. Olvass utána, hogy mit jelent és tanuld meg használni. Amúgy meg nem adtam rá okot, hogy kapásból f*szozni kezdj, úgyhogy tekints kicsit magadba.

(#48) kmate07 válasza 407 (#43) üzenetére


kmate07
csendes tag

Nagyon jó, az új iphone 6-od, kérdés sem fér hozzá!
De ha megengeded, akkor ajánlanék hozzá egy szerintem elengedhetetlen kiegészítőt.
Próbáld ki! Remélem legalább annyira fog tetszeni, mint az új telód!

(#49) Forest48 válasza kmate07 (#48) üzenetére


Forest48
aktív tag

Feldobtad az estémet :C :R

(#50) 407 válasza Forest48 (#49) üzenetére


407
tag

Most akkor szépen le is cumizhatjátok egymást....😃😃

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.