Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Nuada herceg válasza Plazmacucci (#2) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Én tegnap láttam Note 4et!
És sajnos nem láttam nem laggolni! :(
Pedig nyomkodtam vagy 5 percig...

(#13) ctvagyok

Jelen! :D

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#52) 407 válasza kmate07 (#48) üzenetére


407
tag

Mate....Te meg gyorsan szaladj be a wc-be aztán huzogasd meg egy picit,hátha leszalad a vér az agyadból

(#53) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Erre nagyon is szükség van!
Note 4 az Exynos 7 Octa-val is úgy laggol mint a kurvaélet, egyértelmű, hogy kevés QHD panelre ez a SoC, hát még a 805-ös Snap.. :U

Ez a telefon akkor lett volna tökéletes ha FHD kijelzővel jelenik meg, vagy alapból s810-es SoC -al, na meg kell a 64 bites architektúra is, mert így 5.0 -nál még egyértelműbb lépéshátrányba kerülne Exynoshoz képest.

407 - te meg előbb próbálj ki egy nexus 6 -ot mielőtt "soha többet android"-ozol, csak mert a Note 4 szar L-esített TW UI-a lagggol :U
A note és i6p nem is egy kategóriában játszik, utóbbi csak egy nagyra nőtt telefon, pont mint a N6..

[ Szerkesztve ]

(#54) 407 válasza DeathAdder (#53) üzenetére


407
tag

Na nekem már csak egy Nexus hiányozna,a világ legrondább telefonja.Belsőleg elismerésre méltó az biztos.Amugy teljesen képben vok melyik milyen kategóriában játszik!Ha figyelmesen olvastad volna a topikot akkor tudhatnád,hogy mi alapján formáltam a véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#55) kmate07 válasza 407 (#50) üzenetére


kmate07
csendes tag

Az is kiderült, hogy te erre izgulsz, tartsd meg magadnak a beteges kis dolgaidat, senki nem kíváncsi rá.
Hiába mondják, hogy ez normális, és a mai világban el kellene fogadni, de el kell szomorítsalak, NEM AZ! Ne higyj nekik!

Én nem személyeskedtem eddig, és nem b..sztattalak, de látom neked csak ez megy.
Ha ennyire tetszik az iphoneod örülj neki. Bár senkit nem érdekel itt, te mégis megosztod, de mivel ez egy fórum, hát tedd meg ha jól esik, de azért az "off topic"-ot használhatnád.
A nagyobb gond az, ha már ennyire ide akarod trollkodni a véleményed, akkor legalább vennéd a fáradtságot, és megpróbálnád helyesen, vagy legalább nagyjából elfogadhatóan leírni azt.
Én nem szoktam "nyelvtannáciskodni", de ez már bántja az ember szemét!
(Amúgy meg csak céloztam rá, és segítséget ajánánlottam.)

(#56) no more válasza kmate07 (#48) üzenetére


no more
addikt

Az egy iphone. 300 ezerért nem kell ismernie a magyar helyesírási szabályokat, mert az egy iphone.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#57) DeathAdder válasza 407 (#54) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem olvastam figyelmesen, pontosabban az első megszólalásod után a Tieidet nem olvastam figyelmesen, mert eléggé antipatikusnak tűnik főleg egy olyan embertől, aki állítása szerint nagyon is képeben van.

Na de akkor a Te eszközöd az alma, ezen meg kár vitatkozni, és flamet kelteni. Milliók választják őket és nem azért hogy vitát szítsanak, hanem mert hozzájuk az áll közelebb (már aki tudatosan veszi, és nem divatból).

[ Szerkesztve ]

(#58) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Újabb konkurencia saját maguknak, pont erre jó.

(#59) spawn21 válasza 407 (#52) üzenetére


spawn21
veterán

Idee lenne összeszedned magad, és a stílusodból visszavenni.

Otthon biztos menő így beszélni a másikkal, de ez nem az az oldal. Ha nem szeded össze magad,ki leszel paterolva innen. Nincs kedve senkinek sem kedve olvasni a folyamatos faszozásod, meg ki oblákoljon le kit.

A témához: Samsung, mindenki tudta már szerintem, hogy lesz egy uljabb variáns

iPhone 13p

(#60) zack válasza DeathAdder (#57) üzenetére


zack
nagyúr

"már aki tudatosan veszi"

Van ilyen is? ;] Eddig ez a réteg inkognitóban volt akkor. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#61) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Koreán kívül nem akarnak kaszálni, vagy miért csak a "szar" jut el ide?

(#62) spawn21 válasza spawn21 (#59) üzenetére


spawn21
veterán

Üh de beszóltam, hiszen alig gépeltem össze vissza :C

Leültem az osztályzatommal együtt :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#63) Fejvadi válasza Dr. Akula (#61) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem szar az sem, csak lesz jobb is.

(#64) 407 válasza kmate07 (#55) üzenetére


407
tag

Rendben megértettem,elnézést kérek.

(#65) Nuada herceg válasza spawn21 (#62) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Nincs kedve senkinek sem kedve

Én ezt olvastam el többször, tudván hogy este van, lehet nem értem már...
De sokadjára is érdekesen hangzott. :D

Nem baj, előfordul ez akárkivel!
állj fel! Vissza a sorba! ;]

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#66) DeathAdder válasza zack (#60) üzenetére


DeathAdder
veterán

Egy biztosan van, és ő a barátom, többet én személyesen nem ismerek :N

(#67) 407


407
tag

Mindenkitől elnézést kérek akik nem értik meg,hogy több év után váltani mertem mert már a tököm tele volt azzal,hogy 600 eurokért mindig lefagy a telefonom,nem akar elindulni az app,magától leesik az akku százaléka a felére stb,stb....A legjobb az volt amikor ezeken csak úgy lehetett segíteni,hogy kivettem az akksit!Azt hittem,hogy ezt egy Note témánál nyugodtan leírhatom,főleg úgy,hogy Pro tabletet is belefonom amivel meg vagyok elégedve!Ezek után ha valaki kitalál az ne csodálkozzon,hogy le van f@szozva mert valóban az!!

(#68) Parallaxis válasza 407 (#67) üzenetére


Parallaxis
addikt

Mondjuk az Android platformnak elég nagy pofon volt most, hogy az Android Police az iPad Air 2-t nevezte meg az egyetlen valóban jól működő és használható tabletnek úgy, hogy ők a platform egyik legelismertebb oldala.
(A Note Pro tabletedről jutott eszembe.)

[ Szerkesztve ]

(#69) 407 válasza Parallaxis (#68) üzenetére


407
tag

Tabletban csak android,szeretem a szabadságát,sokat töltök le simán csak egy downloader progival.Ezt az Ipad nem tudja ilyen egyszerűen,meg ekkora méretben.( jelenleg)

[ Szerkesztve ]

(#70) Forest48 válasza 407 (#67) üzenetére


Forest48
aktív tag

Fórumban nem f*szozgatunk senkit. Amúgy nem mondtam semmi olyat, amiért ilyet kellett volna írnod. Simán élvezed húzni a tömeget, ez az esti szórakozásod valószínűleg. Mindenki felfogta, hogy van samsung cuccod, de akkor is az i6 az istenkirály a samsung pro sorozatát kivéve. Utána semminérdemire nem reagáltál és azt is hiába írtam, hogy minden rendszernek vannak előnyei és hátrányai, van ami az egyikben, van ami a másikban jobb.
Valószínűleg amire berágtál az a "vallás" volt...mimdenki tudja, hogy az apple az az, ezen nincs mit berágni.

[ Szerkesztve ]

(#71) 407 válasza Forest48 (#70) üzenetére


407
tag

Most ne haragudj,de ahogyan Te fogalmazol úgy Én is kb😃😃😃Ha már a helyesírásnál és a szövegnél tartunk.Lehet néha tényleg sz@rul fogalmazok de mentségemre legyen,hogy hosszú idők óta nem igazán beszélek magyarul egy szót sem senkivel,csak a családdal párszor.

[ Szerkesztve ]

(#72) spawn21 válasza Nuada herceg (#65) üzenetére


spawn21
veterán

Tudod, békés megyéből származom. Ott bizony a magyar, nem olyan mint bárhol máshol :DDD

iPhone 13p

(#73) 407 válasza spawn21 (#72) üzenetére


407
tag

Nem baj van még időd gyakorolni,csak akarni kell...

[ Szerkesztve ]

(#74) Fejvadi válasza 407 (#67) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Mindig felső kategóriás Samsungom volt, de szerencsére én ilyenekkel sosem találkoztam mint te. Igaz én is elpártoltam a Samsungtól, de én mindig is megvoltam velük elégedve. Egyetlen problémám az volt az s3-al, hogy sokáig tartott a töltés, de azt is szerettem. Most már teljesen más szempontokat nézek egy telefon vásárlás előtt.

(#75) kromatika


kromatika
veterán

Up.Nagyon bejövős.

(#76) macskea válasza kromatika (#75) üzenetére


macskea
őstag

Hát én is úgy jöttem ide, hogy hátha csurran-cseppen némi infó arról, hogy várhatóan mit tudnak majd kihozni ebből az S810-ből és a nyalókából együtt. De azért "ez" is tetszett. :DDD

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#77) LurkerSheik válasza RaveForce (#6) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Ilyen teszt alapjan jobbnak gondolni barmelyik telefont... ;] :C
Mindennapos dolog egymas utan tizenakarhany programot megnyitni-bezarni :U
Akinek nem 50k, az antutuja az nem is ember :DDD

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#78) Thedy válasza 407 (#67) üzenetére


Thedy
csendes tag

Elég balszerencsés lehetsz akkor hallod-e :D
Én ilyet max CM Nightly szoftverbe talasztaltam anno x10 mini prommal (nem hivatalos cm volt).
Pedig napi szinten hasznalom, gyűröm rendesen s5öt is már fél éve bőven. Se s3 se s1-el nem volt gondom soha.
Más a helyzet mondjuk az alcatel ot-995 v huawei g300al amit párom használt. Azokat rendesen meg lehetett ölni.
Nemhogy szifon és android közt, még android és android közt is hatalmas a különbség... :)

[ Szerkesztve ]

(#79) Fejvadi válasza Thedy (#78) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

"android és android közt is hatalmas a különbség..." Pontosan.

(#80) medve25 válasza LurkerSheik (#77) üzenetére


medve25
csendes tag

"Akinek nem 50k, az antutuja az nem is ember :DDD"

:):):):)

[ Szerkesztve ]

(#81) aprokaroka87 válasza Fejvadi (#79) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Egyszerű a magyarázat,túl sok a hardverkomponens,illetve az Android sokkal barátságosabb módon engedi telepiteni az OS-t.
Sok esetben egy gyengébb hardverre jobban tud optimalizálodni egy app.
Vannak dolgok amik nem a ghz-en múlnak,sőt igazából az lenne a jó ha a ghz-ek mögött arányos lenne a sebbeség nővekedés.
De valahogy azt látom hogy a fejlesztők inkább arra mennek sokszor hogy majd a brutál hardver megoldja,persze tisztelet a kivételnek.
Illetve ha a Samsung és társai nem hetente dobna ki új készüléket,akkor jobb lenne a dolog.
Tényleg,a tócsaviz launchere tudja már azt a funkciót hogy a homescreen közepén lehúzva az újjunkat lehúzodik a status bar?

(#82) Butcher82


Butcher82
senior tag

Komolyan mondom öröm olvasni mostanság samu telefonnal foglalkozó fórumot. Mindig betéved egy "gyümis". És még mielőtt valaki azt mondaná, hogy a gyümis fórumban meg samusok tévednek be azt pont lesz@rom mert én nem olvasgatom pláne nem írogatok bele... pedig van itthon egy ipad air, és lám mégis kibírom, mert ha az ember kicsit is értelmesebb nem megy bele ebbe a komolytalan, gyerekes vitába. Uff. Beszéltem. :D

[ Szerkesztve ]

***Go Ahead, Make My Day.*** Clint Eastwood óta szabadon.¯\_(ツ)_/¯

(#83) |DavidWoody| válasza 407 (#8) üzenetére


|DavidWoody|
tag

Ha admin lennek szo nelkul kockaztatnam a rangom azzal , hogy olyan bannt kapnal , hogy meg mac adressre is letiltanalak innen. A nap trollja vagy. Meg biztos legalabb 12 eves a nyelvhasznalat alapjan .

[ Szerkesztve ]

-woody-

(#84) Fejvadi válasza aprokaroka87 (#81) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem szerettem sosem az alap launchert használni, szinte mindig elsőnek a kedvenc launcheremet tettem fel.

(#85) Mr.Csizmás válasza Butcher82 (#82) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

almából a pálinka jó, csak még nem tudják ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#86) Fejvadi válasza Mr.Csizmás (#85) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Abból még az sem az igazi. Túl kicsi a cukortartalom :DD

(#87) Butcher82 válasza Mr.Csizmás (#85) üzenetére


Butcher82
senior tag

:D Hallod... miközben írtam esküszöm erre gondoltam, csak én a szilvára gondoltam... :D

Na vitatkozunk róla? Úgyis ez a divat :D Mindjárt nyitok egy pálesz topikot...

***Go Ahead, Make My Day.*** Clint Eastwood óta szabadon.¯\_(ツ)_/¯

(#88) Butcher82 válasza Fejvadi (#86) üzenetére


Butcher82
senior tag

Abszolut egyetértek. Több éves tapasztalatom támasztja alá, de ha nincs más azért lecsúszik ;]

[ Szerkesztve ]

***Go Ahead, Make My Day.*** Clint Eastwood óta szabadon.¯\_(ツ)_/¯

(#89) Fejvadi válasza Butcher82 (#88) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:K :C

(#92) laci_csk


laci_csk
senior tag

Tenyleg nagy kar hogy a samu miatt az emberek megutaljak az androidot, ez igy van, de ott van meg mas gyarto is.
Mellesleg en is lattam Note4-et laggolni a fiamnal.
DE nekem ez az egyeduli telo a samutol ami bevalna majdnem minden szempontbol jol ossze van rakva.. Amugy nem hasznalok samut.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#95) Forest48 válasza 407 (#71) üzenetére


Forest48
aktív tag

Szerintem erről kérdezz meg másokat is, pont csak pár mérföld van a stílusunk között. De hagyjuk már ezt az offolgatós vitás szarságot. Amúgy nézz bele a profilomba, látsz ott samsung telót? Naná, hogy nem, mert nem szeretem. Hidd el, hogy másnak az almával vannak éppen olyan rossz tapasztalatai, mint neked a samuval. Nincs hibátlan készülék!

(#96) laci_csk


laci_csk
senior tag

Minden szoft es minden telo laggol egyszer-egyszer, aki az ellenkezojet allitja az hazug. Minden telonal es szoftnal adott a kompromisszum, valamit valamiert.

Xperia XZ3

(#97) 407 válasza Forest48 (#95) üzenetére


407
tag

A stílusunk között mérföldek vannak az tuti,de én a fogalmazásról beszélek.Nem vagy ékes alakja a sztorinak te sem,pedig gondolom otthon élsz...Amugy nem állítottam soha,hogy az apple hibátlan,ha figyelmesen kísérted volna amit irtam akkor feltűnhetett,hogy ipadot nem vennék mert saját felhasználásra jobbnak tartom a Samsungot!!Tehát nem vagyok apple fan amit itt a sokan nem tudnak megérteni.Szánalmas sajnos.Na vita lezárva,szép napot-))

[ Szerkesztve ]

(#98) laci_csk


laci_csk
senior tag

Se samu se apple-fan nem vagyok, de minthogy egy Iphone6 akkor mar inkabb egy Note4 ez az ujabb, nekem/szerintem.

Xperia XZ3

(#99) 407 válasza laci_csk (#98) üzenetére


407
tag

Note 4 premier szept 3,I6 premier szept 9....Az más kérdés,hogy később került forgalomba a Note.Ettől még nem ujabb...De izlések és pofonok.

(#100) Mr.Csizmás válasza 407 (#97) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Everman, te vagy az? :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.