Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89801) sepsi0 válasza .wantííd (#89796) üzenetére


sepsi0
őstag

Én most vettem 2db rgb xiaomit...
Szerintem nagyon jó izzók! A gyerekek imádják, nekünk is tetszik. A nappaliban 2db tescos 12w-os led izzo volt. Vettünk egy új lámpabúrát és elég lett 1db xiaomi.
Egyedül talán a színekkel lehet gondom, mert mondjuk a piros inkább rózsaszín, a zőld és kék jó...
De tud olyat pl, hogy a telefonod kamerájával ránézel egy színre és azt állítja be az izzon :K
Na a lényeg én még venni fogok rgb és sima izzot is.
Most kezdtem bele a MI Home-ba is. Azt hiszem Xiaomi fan lettem.... drága lesz. :D

nagyon sok beállítási lehetőség van, pl programozott (időre, dátumra) be és kikapcsolás, ha csörög a sáomi fonod akkor pl villoghat, smsnél ugyanez, ha van Mi Home gatewayed akkor a lehetőségek tárháza méjobban kitágúl... áááá nem vagyok elfogúlt, kérdezz mást is ;]

Még annyi, hogy folyamatosan fejlesztik az appokat (az izzonak is van firmwere) és jönnek az újjabb frissítések, két hét alatt 2 is, amivel egyre többet fognak tudni, ahogy látom...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.