Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52901) attiati válasza cris78 (#52870) üzenetére


attiati
veterán

ezek ilyen pár perces/órás promók? most már 3,6usd

(#52902) anorche1


anorche1
őstag

Teflon serpenyőre hogy keressek rá?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#52903) DJ. Ru$y válasza attiati (#52901) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Darabszám korlátos. Mondjuk a kupont 200 user tudja használni után felfüggeszti magát automatikusan.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#52904) interstate76 válasza interstate76 (#52739) üzenetére


interstate76
addikt

Elromlott a Liitokala Lii-500-as "szupertöltőm". Először olyan hangja volt, mint amikor egy strandlabda nagyon lassan, egy kis lyukon keresztül ereszt (a töltőből jött a hang, nem az elemekből, mert akkor is megmaradt, amikor utóbbiakat kivettem), majd kihúztam és amikor legközelebb bedugtam, nem működött. Nem lehet rajta egyik elemről a másikra, ill. CHARGE-üzemmódról NOR TEST-re vagy FAST TEST-re váltani. Több elemmel is próbáltam, egyikkel sem jó. Készítettem videókat, amiket belinkeltem az eladónak. Az első ilyet nem küldte el az eladó (akciósan vettem és egyszerűen fel sem adta, csak egy idő után visszautalta a pénzemet), a második pedig 2 napot bírt. :W

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#52905) Silent77 válasza maestro87 (#52897) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi, megrendeltem közbe. :R
Nem tudtam, hogy van totyik, elolvasom.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#52906) szabolcs77 válasza Silent77 (#52881) üzenetére


szabolcs77
tag

Original Xiaomi Mi Smart WiFi Remote Control Multi-functional Gateway baráti(bb) áron:
[link]

(#52907) Silent77 válasza szabolcs77 (#52906) üzenetére


Silent77
veterán

Köszönöm, nekem ennyit nem ér. :R Csak a hőmérő érdekelt volna.
Amúgy ilyen volt a komplett pakkba is amit vettem.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#52908) w.miki


w.miki
veterán

olcsó, tanítható távirányítót tudnátok ajánlani?
Olyat, ami le tudja másolni, egy másik távirányító jeleit.
Légkondi távirányítójának szeretnék tartalékot.

(persze, ha a klíma távirányítója minden gombnyomás esetén újraküldi a teljes konfigurációt, akkor nem lehet lemásolni... :(
Egyelőre nincs szükség a wifis Broadlink RM Mini 3-re)

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#52909) petipetya válasza pecze (#52895) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R Megnyugodtam, hogy ez a "papír" a postának szól.

"nincs rá lezsóidő"

(#52910) maestro87 válasza interstate76 (#52904) üzenetére


maestro87
őstag

Azt rendelted amit linkeltél? Mert ez valami olcsóbb utánzatnak tűnik (Colaier, nem Liitokala).
A többségünk ilyet vett.

"Colaier and Liitokala is a product of the same company, the function and purpose is the same, please be informed that!"
Bár ezek szerint ugyanaz a cég gyártja, de lehet olcsóbb alkatrészekkel...

Ha gombra nem reagál, akkor az már lehet mikrovezérlő hiba...

[ Szerkesztve ]

(#52911) Vertigo18 válasza interstate76 (#52904) üzenetére


Vertigo18
addikt

Bocsi, de ez milyen termék? :F

Az enyém nem ilyen feliratokkal rendelkezik... :B

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#52912) attiati


attiati
veterán

star wars kulcstartó gearbest-en

[link] BLACK kupon kóddal 0,39 USD
[link] WHITE kupon kóddal 0,39 USD

[ Szerkesztve ]

(#52913) interstate76 válasza maestro87 (#52910) üzenetére


interstate76
addikt

és (#52911) Vertigo18

Rossz a link, Liitokala feliratút rendeltem és az is jött, az volt a neve és az szerepel a "My Orders"-ben is. Viszont ha ráklikkelek a "view current product"-ra, akkor ez a Colaier jön elő. Biztos én is ilyen sz.rt kaptam, csak Liitokala felirattal. Hogy rohadna meg az eladó.

A kínai rendelés veszélyei: lesz még vagy 2 hét, mire eljutunk a full refundig és közben továbbra sincs használható töltőm, ami méri az akksijaim által felvett "kakaót". Na mindegy, legalább a 18650-es, parlagon heverő akksijaimat feltöltötte, amiket Power Bank-ként szeretnék használni.

Kitől vegyek ilyet, ha a LiitoKala Power Co., LTD nevű, 3525 pozitív visszajelzéssel rendelkező eladótól sem lehet? :U A Liitokala Official Flagship Store jobb, vagy bárki magára aggathatja ezt a nevet? Rendeljem meg Gearbest-ről? Nem adom fel, harmadszorra sikerülni fog! :K

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#52914) Vertigo18 válasza interstate76 (#52913) üzenetére


Vertigo18
addikt

Egyébként saját magad válaszoltad meg a saját kérdésedet.

Ilyesmi dolgot inkább "rendes helyen", ne ilyen portálon, ahol bárki hirdethet. Én magam is Gearbesten vettem. Semmi baja.

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#52915) vidaila


vidaila
aktív tag

Olcsó USB-HUB-ot tudnátok nekem ajánlani? Köszönöm!

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#52916) beg válasza attiati (#52912) üzenetére


beg
veterán

Köszi, trooper behúzva :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52917) interstate76 válasza Vertigo18 (#52914) üzenetére


interstate76
addikt

eBay-en jók a tapasztalataim a relatíve drágább dolgokkal is: sok mini PC-t rendeltem eBay-es eladótól, összesen 2-vel volt probléma, s azt is sikerült számomra megfelelően rendezni, szóval bepróbálkoztam ennél az alis eladónál, de többet ilyet nem játszunk, az biztos.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#52918) attiati


attiati
veterán

egyébként itt van egy egész összeszedett fórum deal-ekről

itt pedig ki vannak gyűjtve a "gearbest" kupon kódos promók

elég időpazarló dolgok ez a kacatkutatás :)

[ Szerkesztve ]

(#52919) GIJoe válasza asdasdasd (#52875) üzenetére


GIJoe
addikt

(#52920) sunone válasza vidaila (#52915) üzenetére


sunone
aktív tag

USB-HUB-ból ne vegyél olcsót,
lassú lesz, néhány eszközt nem ismer fel, melegszik, rövid a tápmadzag, szorul a csatlakozó, lötyög a csatlakozó, ...stb. rendelheted a következő olcsót is, rögvest.
ORICO-t vegyél, ne olcsót

(#52921) huliganboy válasza attiati (#52912) üzenetére


huliganboy
addikt

Mi a kuponkód? Telefonról nem találom :(

(#52922) Minstrel válasza huliganboy (#52921) üzenetére


Minstrel
senior tag

black meg white

(#52923) HoTaZo válasza attiati (#52918) üzenetére


HoTaZo
őstag

Szia!

Gearbest kupon kódot hol lehet keríteni?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#52924) huliganboy válasza Minstrel (#52922) üzenetére


huliganboy
addikt

Ohhh te jó ég :B
Köszönöm

(#52925) Freddycom


Freddycom
őstag

Tinydealnél Józsiék jól összehajtogatták a kapcsolós xiaomi LED lámpát, örülök, h nem tőrt ketté... Amúgy az első generáció masszívabb érzetet kelt, de valszeg h ha tartják azt a súlyt a megnövelt lámpánál, orrnehéz lesz és felbukik. :D

(#52926) kovisoft válasza anorche1 (#52902) üzenetére


kovisoft
őstag

(#52927) pietrrr válasza zsolt19900 (#52860) üzenetére


pietrrr
aktív tag

Én ezt a decathlonos szemüveget csak ajánlani tudom. Szerintem jól is néz ki, nem fárasztja a szemet, és ideális strandoláshoz, ugyanis nem süllyed el, fenn marad a víz tetején.

(#52928) choco01 válasza pietrrr (#52927) üzenetére


choco01
addikt

Ha valaki olcsón akar, de megbízható és akár divatos napszemuveget akkor en is ajanlom a Decathlont.Van tobb fele polar, vagy sima, minden.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#52929) KaiotEch válasza pietrrr (#52927) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Tehát ha rajtad van nem is tudsz a víz alá menni, mert nem enged? ;]
Azt írják, hogy "formája arcra simul", persze mert ráolvad a naptól :DD

(#52930) gabyka válasza pietrrr (#52927) üzenetére


gabyka
aktív tag

Itt több hiba is van:

(#52931) zsolt19900 válasza pietrrr (#52927) üzenetére


zsolt19900
őstag

köszi, egyenlőre elmentem a helyi optikába és rá is leltem egyre igaz jóval borsosabb áron, mint amit rászánnék.

Azt lehet, hogy elfelejtettem említeni, hogy pilóta stílusúra utaznék, mert azok jönnek be meg állnak valahogy az arcomon.

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#52932) pietrrr válasza gabyka (#52930) üzenetére


pietrrr
aktív tag

Én mondjuk csak 1 hibát látok. És attól, hogy most nem elérhető, később még lehet, hogy lesz. És szerintem tényleg nagyon jó ár-érték arányú. :))

(#52933) gabyka válasza pietrrr (#52932) üzenetére


gabyka
aktív tag

"kék-fehér"...ez eddig 2

"Polarizáló lencsével is kapható" ...3?

De tényleg lehet jó a vásár :R

[ Szerkesztve ]

(#52934) choco01 válasza zsolt19900 (#52931) üzenetére


choco01
addikt

En pilotat is Decathlonbol vettem, esetleg vatera?

Gabyka: mi a baj a 3. Hibaval?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#52935) gabyka válasza choco01 (#52934) üzenetére


gabyka
aktív tag

Nem tudom... :) az is mindig bizonytalanná tesz :DDD

szerk.: na, jó, nem kell ám komolyan venni engem...

[ Szerkesztve ]

(#52936) pietrrr válasza gabyka (#52933) üzenetére


pietrrr
aktív tag

"kívül már lehet bármilyen színezetű"
A lencse pedig, mint ahogy látható is, barna.

"2 változatban kapható:
- NAVAGIO
- NAVAGIO POLARIZÁLÓ"

Én a polarizált változatot linkeltem. (Nekem is az van)

Na de mindegy is, mert már nem kapható, meg egyébként is megtalálta már a választott szemüvegét a kolléga. :))

(#52937) gabyka válasza pietrrr (#52936) üzenetére


gabyka
aktív tag

Köszönöm :R

(#52938) axlfsi válasza maestro87 (#52910) üzenetére


axlfsi
veterán

Naja, en ezt mar a multkor akartam irni, csak nem akartam, hogy azt higgye valaki, okoskodok. Az nem Liitokala, csak valami silany utanzat probal lenni...
Nekem ket eve megvan az OPUS BT-C3100 tolto, az meg a Liitokalanal is tobbet tud, arban pedig alig tobb - batran ajanlom, rendesen hasznalatban van, napi szinten (egy ido utan a venti ugye a sok mukodestol/portol elkezd sipolni neha, de epp most erkezett meg bele a csere-venti).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#52939) Silent77 válasza axlfsi (#52938) üzenetére


Silent77
veterán

Pont néztem az opust.
Mivel tud többet?
Ahogy olvastam, szinte mindehol a ii500-az ajánlották inkább. Azt írták, nem éri meg a többlet pénzt.

Tényleg érdekel a véleményed, mert gondolkozok, hogy a liitokala mellé szerzek egyet.
:R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#52940) air válasza choco01 (#52928) üzenetére


air
nagyúr

Nekem is van Orao napszemüvegem - Imja Polarized - de egy ideje már gondolkodom rajta, hogy visszaviszem.
Ugyanis olyat csinál, amit napszemüveg még sosem.
Bepárásodik viselés közben. :F
Ha egy kicsit melegem van, azonnal párás lesz a lencse.
Ilyet eddig egyik napszemüveggel sem tapasztaltam, és szerintem nem is normális.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#52941) Sianis válasza air (#52940) üzenetére


Sianis
addikt

Pedig a fizika már csak ilyen. Nem kérdez, hogy hová csapódjon a pára.

(#52942) LógaGéza válasza Silent77 (#52939) üzenetére


LógaGéza
addikt

Nekem is Opus van, anno sokat törtem a fejem, hogy milyen legyen, végül ezt választottam - bár akkor még nem volt sehol Liitokala.
Ha belegondolsz, Opus évek óta fut, elég sokan vették azt, és a mai napig megelégedéssel használják. Lehet nem olyan jó "felbontású" a kijelzője, és kicsit hangos a ventije, de legalább megbízható, és nem gyújtja rád a lakást :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#52943) kmarci25 válasza w.miki (#52908) üzenetére


kmarci25
veterán

Ugyan nem "másolós", de én ilyet vettem tavaly, azóta is jól működik. Sok fajta klímához van kódja, kb. úgy működik, mint az univerzális tv távirányítók felprogramozása/tanítása.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#52944) air válasza Sianis (#52941) üzenetére


air
nagyúr

Most erre mit mondjak? Szerintem meg viselés közben ne párásodjon be belülről!
Mint mondtam, eddig soha egy szemüveggel sem tapasztaltam ilyet, pedig volt egy pár. Legalább 30.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#52945) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Hát srácok, valaki boldogabb lett egy Veithdia szemüveggel tegnap, sikerült fent hagyni a helyközin így most eladót keresek... Van shield-store után megbízható eBay-es eladó srácok? 6587-es típus kellene tőle kék lencsés.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#52946) szemmelver


szemmelver
aktív tag

Sziasztok!

Tud valaki ajánlani valami jó mp3 lejátszót, amin van fm rádió is?

Illetve valami jól bevált újratölthető akksit? AAA legyen. :)

Köszi!

(#52947) choco01 válasza gabyka (#52935) üzenetére


choco01
addikt

Amikor én vettem akkor 1 féle polarizált, és 2 féle "sötétségű" lencsével volt kitéve ugyan az a darab.

air: Nekem is Orao vagy mi, polár, én elég sokat izzadok benne az autóban, meg kint is, de ilyesmi még sosem volt. :U

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#52948) maestro87 válasza interstate76 (#52913) üzenetére


maestro87
őstag

Én tőle vettem és még működik (kopp-kopp).
De ha van GearBest-en pontod, akkor beújíthatsz egy ilyenre is, hogy azután megoszd velünk a tapasztalataidat vele kapcsolatban.:)
Mondjuk azt nem látom, hogy tud-e aksit tesztelni. :U

(#52949) beg válasza szemmelver (#52946) üzenetére


beg
veterán

RuiZu X02
US $12.44

Nagyon jó minőség, Valós tárhely, micro usb töltés, micro sd bővíthetőség, 10 óra üzemidőt adnak meg és azt tudja is kikapcsolt kijelzővel. FM rádió, diktafon, video, ebook (bár ez utóbbi kettő inkább csak jelzésértékű a kijelző miatt :) )
Ja, és magyar nyelv is választható. Kocsiba használom egypár hónapja és nagyon bejön ennyi pénzért.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52950) air válasza choco01 (#52947) üzenetére


air
nagyúr

Köszi. Erre voltam kíváncsi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.