Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51465) zsolt19900


zsolt19900
őstag

olyan esetben mi tévő legyek, ha ebayen nyertem 2 terméket ugyan attól az eladótól, megbeszéltem vele fizetés előtt, hogy -mivel az ebay külön külön felszámolta a szállítási költséget- visszautalja a szállítási költség felét részemre, de azóta se kép se hang a részéről

indíthatok ilyenkor ügyet? és másoljam be a levelezést, vagy mi ilyenkor szerintetek a helytálló? nem kevés 8-9 euróról van szó, szóval nem pár forintról

mivel ha negatívat adok neki akkor azzal nem vagyok előrébb, vagy pedig jelentsem csak simán pl. hogy nem jött meg és akkor küldje vissza a pénzt?

nem genyó akarok lenni, csak szépen szinte óránként váltottunk levelet amíg ki nem fizettem, okés el is küldte, csak azért majd' 3000ft lóg a levegőben részéről és egy nem is kicsi matricabombás store-ról van szó

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.