Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) ^Clown válasza D1Rect (#549) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Mondtam neki: no fuckin' way ;)

(#552) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Fórumtárs beír egy kérdést a cuccal kapcsolatban a hirdetés topikjába, persze ki van hangsúlyozva, hogyha kérdés van, az pü-ben történjen. Aláírása: privit előbb észreveszem!

Hát igen, én is... :D

[ Szerkesztve ]

(#553) gooool


gooool
őstag

Én is megosztom az eddigi legérdekesebb üzletem itt PH-n.
Volt egy HP multifunkciós nyomtatóm,amitől gyorsan meg akartam válni,mindegy mennyiért.
Tudtam,hogy olyan 9K körül el lehet adni,fel is tettem a hirdetést,melyben leírtam,hogy a színes patron üres,a feketében van még anyag.
Ekkor még MSN-en rám írt az egyik tag,aki maga is kereskedő,szervizes volt PH-n(azóta bannolva lett már),hogy 6K-ért vinné...
Mondom rendben legyen,de a postát ő állja,így 7K-t utalt el.Még aznap ment is a csomag.
Másnap reggel csörög a telefonom,az új tulaj az,miszerint én átb@sztam őt és fel van háborodva,lehordott mindenfélének.Oké,megyek a géphez,beszéljük meg.
Itt újabb csalódottságát(előtte vettem tőle egy CM 690-et) és megvetését kifejező sorok jöttek,hogy én olyan gépet adtam neki,amiben 2 lapra elegendő tinta volt csak...
Jelzem így is a piaci ár alatt legalább 3-4K-val olcsóbban vette meg a gépet,amihez adtam egy 1500Ft-os USB kábelt is,ami nem része eredetileg.
Mivel láttam,hogy őt nem lehet meggyőzni arról,hogy amit állít nem igaz és folyton cseszegetett,így vettem neki aprón egy patront saját tőkéből és az ő címére kértem a postázást.Ezzel szerinte részben jóvátettem a kellemetlenségeket,amiket okoztam neki,de így is csalódott.
Erre 3 napra rá felhív reggel 6-kor,hogy nem tudja feltelepíteni Win7-re a nyomtatót...No comment...

Üdv, Balázs

(#554) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Egy tanácsra lenne szükségem srácok: az egyik cuccomra jelentkezett egy arc (tehát én lennék az eladó), de utánanézve a megbízhatóságának, hát... maradjunk annyiban, hogy ugyan nem notórius csaló, de akadtak már vele gondok. Jobb elkerülni a bajt, nem szívesen üzletelnék vele. Ez vajon mennyire veszi ki rosszul magát, ha kerek-perec megmondom neki, miért nem szeretnék vele bizniszelni? Ti voltatok már hasonló helyzetben? :R

(#555) proci985 válasza ^Clown (#554) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hm, bocs, csak személyes átvét? esetleg az még oké lenne neki, de user error után akart gariztatni? van még a privire nem válaszol megoldás is, de az eléggé prosztó.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#556) ^Clown válasza proci985 (#555) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Valami ejrópai úton szeretném rendezni az ügyet. Egyébként személyes átvételről lenne szó, de nem szeretnék olyan szituba keveredni, hogy jó cuccot adok el, 2 nap múlva kapom a pü-t és a telefont, hogy micsoda tróger vagyok adjam vissza a lóvét merhanemakkor...

(#557) proci985 válasza ^Clown (#556) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

az európai úttal az a baj, hogy a másik nem biztos, hogy képes felfogni, mi az.

viszont egy próbát megér a távolságtartóan és virágnyelven leírt üzenet, hogy utánnanéztem az ön előéletének, viszont sajnos a korábbi viselkedése miatt nem áll módomban üztelet kötnöm. nagyon sajnálom, legyen további szép napja.

kérdés, hogy ha az illető merthanemakkor, akkor ezt mennyire képes úriember módjára fogadni. meg hogy van e annyira hülye, hogy ezen merthanemakkort kifejti e a cucc topikjában (ami alapján már van indok moderátori közbeavatkozásra, ez privátoknál neccesebb). na emiatt merült fel a nem válaszolni, mint a prosztó, ámde kultúrálatlanok számára is közérthető és egyértelmű viselkedési forma. mert végülis a "bocs, de neked nem eladó" explicite mégsem hangzik el.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#558) ^Clown válasza proci985 (#557) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

No hát igen, itt van a kutya elásva, vajon miből értene az úriember. Majd holnap-holnaputánra kiderül, de az lenne a legjobb, ha mégsem kéne neki a cucc (még gondolkodik rajta) :)

(#559) proci985 válasza ^Clown (#558) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

na, akkor lehet, hogy tárgytalan is a probléma:).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#560) ^Clown válasza proci985 (#559) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Reméljük a legjobbakat :D

(#561) ^Clown válasza ^Clown (#560) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Eddig még nem jelentkezett az arc, pedig azt ígérte, még ma visszaszól :) Isten tartsa meg jó szokását! ;]

(#562) gban válasza ^Clown (#561) üzenetére


gban
Közösségépítő

Hosszú még a nap...

Postázást nem vállalok.

(#563) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Az egyik notihirdetés 1. (és egyetlen) hsz.-ében találtam ezt a gyöngyszemet, sajnos van benne igazság, nem is kevés:

"kép?
50k-ért viszem!
garancia?
cserébe egy üvegasztal?
Engem komolyan érdekel!..de soha többet nem fogsz hallani rólam..
utánvét?(persze a te terhedre)
..és persze nem köszönök soha...mert azt minek!!! "

Ebben minden benne van azt hiszem :) (a laptop irányára egyébként 100K)

[ Szerkesztve ]

(#564) proci985 válasza ^Clown (#563) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ez így mind egyszerre? durva.

nem tudom, engem amikor érdekelt valami, akkor általában az már aznap, de legkésőbb másnap este már nálam volt. eladókat gyorsan meg lehetett győzni a "vinném a kiírt áron minnél hamarabb" szófordulattal:).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#565) gban


gban
Közösségépítő

Mai csúcs:
E2200 gyári hűtővel 11.500 Ft!!! :Y

Postázást nem vállalok.

(#566) gban válasza gban (#565) üzenetére


gban
Közösségépítő

Levitte 7500-ra, lehet, körbenézett.

Postázást nem vállalok.

(#567) djculture


djculture
félisten

8 ezres 2db 2gigás 1333mhz es ram se semmi,olcsóbb a boltban a zsír új.

[ Szerkesztve ]

(#568) gban


gban
Közösségépítő

"Veszek akár több darab pixel hibás LCD/TFT monitorokat.

Ami lényeg: csak pixel pöttyös érdekel, ami csikós azt nem tudom megvenni."

Lovak úgy látszik nem érdeklik...

Postázást nem vállalok.

(#569) djculture


djculture
félisten

Nem nagyon akarja elég sok emberke figyelembe venni a ddr3 béka sgge alatt lévő árait.Mai móka 7 ezerért 4 gigás KVR1333D3N9/4G ddr3 modul miközben 5200pénz pesten vidéken meg 6k bármelyik boltban.

[ Szerkesztve ]

(#570) gban válasza djculture (#569) üzenetére


gban
Közösségépítő

Volt aki 2*2-ért akart ugyanennyit, ráadásul sims Samsungért, talán 1-2 napja, lehet hogy még aktív a hirdetés mindig.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#571) djculture válasza gban (#570) üzenetére


djculture
félisten

Tudom,napok óta lesegetem a ddr3 hirdetéseket mert majd jó lenne venni egy 4 gigásat. De isten bizony a boltba a zsír új olcsóbb mint amiket itt hirdetnek.Februárban és is 4 ért vettem az 1 gigás 1600mhz est,most tegyem fel annyiért mikor 1500ft ot ér?Ez a divat 1 évvel ezelőtti árakon hirdetnek:)

[ Szerkesztve ]

(#572) gban válasza djculture (#571) üzenetére


gban
Közösségépítő

Egyfelől valóban bosszantó hogy vagy madárnak próbálják nézni a többieket, vagy egyszerűen lusták utánanézni hogy mennyit is ér a cucc, másfelől viszont ezért tud eladni egész jó sikerrel minden korrekt eladó.
Én is simán eladtam egy csomó 128 megás agp kártyát 1500-ért, mert a többiek 2000 alatt nem nagyon hirdetik, így csak én jártam jól hogy drágán adják.
Harmadrészt hirdessék csak jó drágán, egy hónap múlva még annyit se fog érni mint most, bónuszként meg csak idegeskednek hogy miért nem veszi meg senki.

Postázást nem vállalok.

(#573) gban


gban
Közösségépítő

"Eladó hibás ps2 ő!!"

Megnéztem a hirdetést de nem derül ki hogy ki az az ő...
ezt: 2 úgy mondja az illető hogy "kett", hogy kell az ő?
Tetszik még a 3-rom, ahol úgy mondják ezt a jelet: 3 hogy "há".

Postázást nem vállalok.

(#574) djculture válasza gban (#573) üzenetére


djculture
félisten

"szórul" szó is valami mz/x újmagyar

(#575) gban válasza djculture (#574) üzenetére


gban
Közösségépítő

Nem, azért hosszú o, mert nagyon szorul...
Bár a cserére szorul esetében még ez a magyarázat sem nagyon helytálló.

Postázást nem vállalok.

(#576) gban


gban
Közösségépítő

Megint egy write-only módú 36 napos újonc.
64 mb sd 1000, 128 mb sd 1700 - én a 256-osokat adtam amíg volt 1000-ért, de az is akad néha olcsóbban.
20, 40 gb ide 2500 és 3500.
Csak győzzön válaszolni az érdeklődőknek. ;]

Postázást nem vállalok.

(#577) gban


gban
Közösségépítő

51 centis Goldstar TV 15.000 :Y
Leht, mert muzeális?
Mert még ugye nem LG hanem Goldstar, ami lehet vagy ... nemistudomhány éves.

Postázást nem vállalok.

(#578) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

B+, ma is: utánvéttel küldjek egy 500Ft-os cuccot... Félelmetes.

(#579) gban válasza ^Clown (#578) üzenetére


gban
Közösségépítő

Nem véletlenül nem postázok, tuti nem kockáztatnám a cucc értékének a többszörösét postaköltségre, hátha nem veszi át, vagy elkeveredik (habár ez szerintem 1000-ből 999-szer csak kifogás), stb.
Megnéztem, hogy áll a Goldstar crt tv, már csak 10k.
De van egy 21 colos LG, az is 15, nem is ez a lényeg, idei feladás, és csak a hirdető beszélget magával, jópár "up", mintha valóban up lenne, de mint tudjuk ez nem uppol, de a legjobb hsz-a: "az ár csökkent 25000-re" :Y
Honnan indíthatta? :F

Postázást nem vállalok.

(#580) djculture válasza ^Clown (#578) üzenetére


djculture
félisten

Mit számít neked ha kifizeti az utánvét költségét.Persze ismeretlen embernek eleve utánvét az hülyeség.:)

(#581) gban


gban
Közösségépítő

"2 db Kingmax DDR2 800MHz 1GB (2x512MB) memória féláron"
És a féláron az 2900 Ft. :Y
Ha nem írná hogy féláron, akkor is horror ár lenne...

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#582) ^Clown válasza djculture (#580) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

A megbízható arcoknak jó szokott lenni a sima levél, vagy az ajánlott. Újoncok miatt nincs kedvem bukni.

(#583) D1Rect


D1Rect
félisten

Elkezdtem megnézegetni, hogy hol tartanak a hardverárak.

3 kérdés merült fel bennem:
Valami durva félillegál drogot kezdtek árulni a ph!-n amíg én nem voltam itt?
De most komolyan, "ezek" mit szívnak?
Miért nem inkább azt árulják?

(#584) Gyuri27 válasza D1Rect (#583) üzenetére


Gyuri27
félisten

Komoly árak vannak. Pl 5770 nem kapható emberi áron. Igaz, hogy a boltban kapható 5770 sem olcsó. Viszont a ph-s nagyjából 22k-s ár egy 512-t nevetséges, mikor zsir új 6770 1 gigás van 27k-t.
Amúgy ahogy én látom 1-2 ember alad. Másoknak viszont elég sokáig rohad ott a portékálya.
Lásd ddr2 ára. 4 gigára váltásnál már megéri eledni a meglévő lapot ramot és ddr3-t venni (775-l is megoldható a dolog, am3-nál meg pláne).
A 775-s quad árak meg rémisztőek. Simán lehet váltani amd-re. De még a finnyásak is pici toldással intézhetnek modernebb intel cuccot. Lehet az emberek félnek új op-t húzni (pedig nem mindig kell) vagy félnek 5-6 csavart kicsavarozni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#585) D1Rect válasza Gyuri27 (#584) üzenetére


D1Rect
félisten

Alaplapot annyival bonyolultabb cserélni, hogy tartja pár csavar.
De sebaj, vegyék meg a sokéves Q procikat horror áron. :D

Én most akartam 5770-re váltani, mert egyébként is VGA-t szeretnék cserélni(nem jó színű a nyák), de ez egy vicc...

MOD: jó lesz nekem a 6770 is ahogy elnézem. :D

[ Szerkesztve ]

(#586) ^Clown válasza D1Rect (#583) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Sokaknak még mindig nem sikerült összepárosítaniuk fejben a "világgazdasági válság" és a "használtpiaci árak" fogalmakat :)

(#587) D1Rect válasza ^Clown (#586) üzenetére


D1Rect
félisten

Dehogynem:
"nekem nincs pénzem, ezért drágán akarom eladni a dolgaimat".
:D :D :D

(#588) ^Clown válasza D1Rect (#587) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

:DD Hát körülbelül.

(#589) gban válasza ^Clown (#586) üzenetére


gban
Közösségépítő

Az a jó...
Amíg a 99% eszement áron hirdet, amire a vatera meg még rátesz egy lapáttal, addig sokkal könnyebb mindent eladnunk normális, esetleg picit magas áron.
Nem is tudom hány éve nem igazán költök gépfejlesztésre senkinek a családban. Ha látok valami akciósat, ami jól jön, azt megveszem, az elődjét meg eladom legalább ugyanannyiért.
Jelenleg egy 8600GTS-em van, 6-ért vettem egy boltban minimum 2 éve, használtan, a 7900GS-em után meg kapkodtak 7-ért.
Ugyanez igaz a procira, ramra is, mindig van egy jó árú, picit jobb mint ami épp a gépemben ketyeg.

Postázást nem vállalok.

(#590) djculture


djculture
félisten

eladó Barracuda 7200.8 400gb de 321gb jó a többi szektor hibás +40gb samsung 7200
Mindkettő jól müködik.
:C

Nagyon jól múködhet ha több tíz gigányi szektorhiba van rajta:D

[ Szerkesztve ]

(#591) danih


danih
addikt

Gépet vennék részletre... Ja nem, "géppet" vennék részletre :))
Keressetek rá :)

(#592) föccer


föccer
nagyúr

Eladó egy Intel® Core™2 Duo E7400 LGA 775 processzor, eredeti dobozában, gyári hűtőjével. Alap órajelen viszi a 4 GHz-t. Húzva nem volt, alulfeszelve volt használva.

Ezt jól össze hozta ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#593) Gyuri27


Gyuri27
félisten

"Ezek a karik újonnan felülről verték a 100-at. Most az a két darab ami itt van az enyémen kívül 40.000.- Ehhez képest én 35-ért adom. Elmegy, elmegy, ha nem, akkor mégis megtartom. Csak netezni kicsit luxus... mindössze erről van szó."
Halkan mondom, hogy 40k egy zsir új 6850. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#594) djculture válasza föccer (#592) üzenetére


djculture
félisten

Ennél már csak az a jobb mikor olvasom hogy "bontatlan csak egyszer volt kipróbálva"..:D

(#595) localhost válasza djculture (#594) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Haláleset miatt eladó egy egyszer használt, bontatlan ejtőernyő, kis hibával.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#596) Mr.Csizmás válasza localhost (#595) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

látom te is elpasszolnád a hibás, nem működő cuccaidat :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#597) localhost válasza Mr.Csizmás (#596) üzenetére


localhost
Közösségépítő

... csak kipróbálva volt !!!
Egyszer használt & bontatlan!!!

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#598) gban válasza localhost (#597) üzenetére


gban
Közösségépítő

Itt valami nem stimmel, a reged nem 0 napos, mégis amatőr hibával buksz meg.
Az egyszer használt az nem bontatlan, ha meg tényleg használva lett volna akkor nem lenne eladó :DD
Ez csak szállítva volt, nem használva. :N
Ilyenek ezek az örökösök, mindent elpasszolnának jó pénzért, ahelyett hogy megtartanák és használnák ugyanúgy mint az örökhagyó tette :D

Postázást nem vállalok.

(#599) Pacák válasza localhost (#597) üzenetére


Pacák
senior tag

Öhöm. :DDD

Nuclear launch detected

(#600) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Eladó gamer teljes konfig! AMD x3, 4Gb DDR3 1600Mhz Ram stb!Sok gari! Áron alul! Nézz be megéri!

Eladó eme konfig áron alul. Nagyon jó áron adom remélem hamar el fog menni.

alaplap: ASUS M4A78LT-M LE AM3 2014. 02.13-ig gari
processzor: AMD Athlon(tm) X3 445 Processor 3.10 Ghz 2014. 02.13-ig gari
memória: Adata XPG Gaming Series V2.0 4GB DDR-III 1600 MHz ram 2021.02.18-ig gari
ház: Coolermaster Cavalier
videokártya: Ati HD3200
Táp: Enermax CYCLOPS Tápegység 405W
optikai meghajtó: Lg dual layer dvd írò
vinyó: 2x160Gb Samsung

*-Megbízhatóságom-*

Várom a jelentkezőket. Képeket lehet kérni. Bp-en személyesen átvehető.

50k, és a hd3200 igen gamer kártya.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.