Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-12-25 10:23:34

LOGOUT.hu

Chuwi VI10 32GB/64GB pro

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) Teejay83 válasza zeze7100 (#3100) üzenetére


Teejay83
tag

Igen az update is 32bit-est rak fel! Mivel a Hi8 win10 driverek között a wifi ugyan az a verzió számú mint ami az update-el felment így sajna nem jó megoldás,tehát,hogy nálad működik valami az nem garancia,hogy másnál is fog :) szeriaszám függvénye :W

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#3102) floratm


floratm
senior tag

Üdv! havernakezt a tabletet néztem ki...szempontok az ár méret, filmnézés játékra...romolás nélkül csak használni.
Ugye nem fogtam mellé?

http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_228787.html

gondoltam.. Esetleg ha valaki tud jobb forrást ne tartsa magába. köszönöm

(#3103) Bozso68 válasza floratm (#3102) üzenetére


Bozso68
senior tag

Egy baj van ezzel, Kínából jön. Sanszos a vám és áfa.
EU-s raktárban nem találtál a GB-n?

(#3104) Hasek99 válasza floratm (#3102) üzenetére


Hasek99
csendes tag

Igaza van Bozsonak,sanszos a vám + áfa Kinából.
Én a Gerbesten vettem 150 dollárért fuvarral együtt EU raktárból január végén.
1 hét alatt itt volt és a gls hozta. No áfa vám.
Néha van a gb-n eu raktárból is.Ki kell várni.

(#3105) Hasek99


Hasek99
csendes tag

Minden rendben a tablettel.
Magyar minden és szuperul müxik.
Kell valami mentést csinálnom most?
És hogy?
Köszi

(#3106) vandor01 válasza floratm (#3102) üzenetére


vandor01
őstag

keress EU raktarast kulonben SARC-ot kell fizetni :(

VAM nincs telefonre es tabletra...
de van 27%AFA (megállapitott vagy a bizonyithato számla alapjan)
ha posta hozza kb 2e ft ha DHL akkor 6e ft vam-ugyintézésidij!
ne felejts el ra biztit ha posta hozza akkor tracker szamot venni!

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#3107) floratm


floratm
senior tag

Igen nem akarok vámot fzetni.a sajátomat a merimovilesrol vettem ami szintén kinabil jött de eu direct szállitással ami vámmentes...

[ Szerkesztve ]

(#3108) pistikebacsi válasza FingR86 (#3049) üzenetére


pistikebacsi
újonc

Koszi a valaszt, csak most irok mert sokat probaltam kijavitani a windowsban
jelentkezo hibat, a front kamera nem mukodik minden allitas ellenere.
Ha ez a kod mond valamit, valaki esetleg megmondana, megis milyen tipusu kamerak
vannak beepitve az ilyen gepbe: VI10PQ64G22151100396.

Imaging devices
Intel(R) Imaging Signal Processor 2400
System devices
Camera OV2680
(Ez OK, a rear kamera.)
Camera Sensor HM2056
(Ez hibas, ez lenne a front kamera, ami windows10 alatt nem mukodik.)
(This device cannot start. (Code 10)
STATUS_DEVICE_POWER_FAILURE)

A front-kamererat nem tudtam mukodesre birni az osszes kiprobalt driverrel sem,
elofordulhat, hogy mas tipusu?
Esetleg meg piszkalni kene valami beallitast a bios-ban? A beirt bios valamint a hasznalt
driverek az S165C csomagbol vannak. A biosban a kamerak tipusat nem lehet valtoztatni,
de itt LiteOn tipuskent szerepelnek, ezt csak megjegyzem azert, hogy tisztazhassuk: a windows
nem minden biosban tarolt adatot hasznal fel...
Erdekesnek tunik, a kinai gyarto oldalrol ez a tipus eltunt. Jelent ez valamit nektek?
Nekem sajnos azt sejteti, ezzel a tipussal tul sok gond van/volt, talan ezert is ilyen sok a hozzaszolas
ezen a forum teman...
Koszi a valaszokat - Pistikebacsi.

(#3109) Flashget válasza floratm (#3102) üzenetére


Flashget
félisten

filmnézés...én mp4 filmet néztem rajta (sorozat) teljesen jó volt. de ez is olyan, hogy milyen felbontású filmet.
játék? hát a win10-nek a kártyás játékával sem volt gond. De te milyen játékra gondolsz? a hardver azért behatárolja milyen játékok futnak rajta és a felbontás is.

viszont amit előttem is írtak várd meg míg lesz EU raktáron, hogy ne kelljen fizetned 27% ÁFÁ-t amihez bekérik a számlát éls banki utalásról a nyomtatványt + szállítási költség +2000Ft posta díj.
Ehhez más teendőd nincs csak naponta nézni (akár többször is) az oldalt. Általában 2-4 hét alatt mindig feltöltik bár mióta van Chuwi HI10 is lehet már kevesebbhez jutnak hozzá.

Realme GT Master Edition

(#3110) Victoryus válasza pistikebacsi (#3108) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Én úgy látom, ide főleg azok írnak, akiknek gondjuk van. A legtöbb abból adódik, hogy mindenki nekiáll frissíteni, bios-t állítgatni, windowst/androidot letörölni mentés nélkül, aztán megy a sírás-rívás, hogy nem tudják megcsinálni.
Alapból minden használható a tabon, amikor megveszi az ember. Nem kötelező elbarmolni.Az tény, hogy több hardver változata volt, ezért van többféle ic2 driver stb. Vásárlás után célszerű (kötelező) lementeni róla mindent, a komplett partíciókat, akkor nem sok meglepetés érheti az embert. Nekem volt 32 meg 64 gigás tabom is, egyikkel se volt gond.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#3111) XtremLor válasza Victoryus (#3110) üzenetére


XtremLor
őstag

Egy macrium mentes +dd igy indult nalam is, onnantol kezdve nyugodtabb voltam, elszalhat a telepito etc barmikor, nem kell hozza sok meg egy asztali gepnel is....legyen az ember inkabb elovigyazatos mint hogy a fogat szivja utanna.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#3112) Joccc07


Joccc07
addikt

Ezzel próbált valaki androidot flashelni?

Elvileg ez ugyanaz mint a Manufacturing flash tool csak ez több platformra elérhető.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#3113) Teejay83 válasza floratm (#3102) üzenetére


Teejay83
tag

A Vi10 pro-t semmi képp nem ajánlom játékra!! Max egy kártyajáték de több semmi,alapból tableten laptopon nem játszunk,arra ott az xbox. Nem egy ilyen eszközt láttam már megdögleni mert azt hitte az illető,hogy ha egy játék fut rajta szaggatás mentesen akkor nincs probléma,DE igen van! Egy komolyabb játék közben a tablet hátoldala eléri az 50-60 fok-ot is akkor gondoljunk bele,hogy mekkora lehet a hőmérséklet az alaplapban (70-75fok és ez még a jobbik eset). Ez semmiképpen nem tesz jót a gépnek ezért nem ajánlatos a játék.

Mivel ár érték arányban nagyon ott van a cucc így mindenképp megéri,jól el lehet vele szórakozni,tesztelgetni a win10-et meg androidot,de aki komoly munkára akarja használni annak nem ajánlom,ez egy olcsó kínai tömegcucc ami a minőségén meglátszik,össze sem hasonlítható mondjuk egy galaxy tabbal!!

Ennek ellenére nekem tökéletes mert szeretem a kihívásokat :) de hibái vannak és lesznek is minden ilyen terméknek.

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#3114) wentworth


wentworth
tag

Ha biost frissitek, J1D_S165C_206-ről,akkor később lehet downgradezni vagy ujitani oda vissza?
Van kockázata mint a gépnél?
A bios frissites megoldhat hardveres hibakat? Mivel tobb fele hardver van, ockodok a frissitestol

[ Szerkesztve ]

Vi10 32G Q32G221510...

(#3115) tfklv


tfklv
csendes tag

Helló! Chuwi Vi10-hez tud esetleg valaki szilikon vagy nilkin védő tokot? Olyanra gondolok mint ami a mobilokon van. Én igazából több helyen megnéztem de sehol sem találtam.

(#3116) sto1911


sto1911
veterán

A Gearbest vegre megtalalta a visszakuldott tabletemet, es refundolnanak - a GB walletemre, ezt majd inkabb PP-re kerem - bar ugy is szeretnek masik tabletet venni (10"-es Android temaban johetnek tippek mit erdemes.)
Egyreszt a tablet aranal 3$-al kevesebbet akarnak visszaadni, ez ugyan nem vagna foldhoz, de WTF.
Masreszt ugye a postakoltsegrol nem esett szo, nem a garanciaban visszakuldesrol beszelek (azt visszaadta a PP), hanem amikor nekem kuldtek. Ezt vissza szoktatok igenyelni?

[ Szerkesztve ]

(#3117) wentworth válasza sto1911 (#3116) üzenetére


wentworth
tag

Szerintem kizart hogy visszakapd. Nekem kb 4000ft postakoltseggel logtak mikor EU Whbol elhagyta meg szeptemberbe a telefonom a ceg. Eselytelen volt kicsikarni beloluk. Nem is utaltak vissza azota sem.

Vi10 32G Q32G221510...

(#3118) sbwolf válasza Teejay83 (#3113) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Azért a Heroes 3 elmegy rajta. :)

(#3119) Hasek99 válasza Victoryus (#3110) üzenetére


Hasek99
csendes tag

Én szereteném lementeni de hogy?

(#3120) sbwolf válasza Hasek99 (#3119) üzenetére


sbwolf
aktív tag

[link]Első két sor.

(#3121) Flashget válasza tfklv (#3115) üzenetére


Flashget
félisten

vedd meg hozzá billel együtt most van eu raktáron. vagy az nem jó?

Realme GT Master Edition

(#3122) Hasek99 válasza sbwolf (#3120) üzenetére


Hasek99
csendes tag

köszi

(#3123) szadan911 válasza zeze7100 (#3100) üzenetére


szadan911
újonc

Tut király vagy nálam is frankon működik! Köszönöm :) Windows 10 & Remixos... Még is megérte szétbarmolni a rendszert.... :D

Asztalra vissza baby!

(#3124) lacko6


lacko6
senior tag

Hi.
A vi10 emnek nem jo a bill dock ja.Gearbesten valaki kert mar reszleges visszateritest vagy csak visszakuldeni lehet?

Vagy lehet valami win vagy bios beallitas valakinel nem jelentkezett ez a hiba.( masik geppel megy a bill)

[ Szerkesztve ]

(#3125) Teejay83


Teejay83
tag

Sziasztok

Volt most egy kis időm foglalkozni a tablettel,úgy néz ki sikerült is orvosolni a wifi fagyás/eldobás problémát. Az 1.478.0.0 verzio számú driver felrakása után úgy tűnik teljesen stabil minden körülmény között. Persze nem volt elég ha csak ráfrissítettem a régire,azt először teljesen le kellett uninstallálni és úgy felrakni az újabbat!
Így most hibamentes a win10-el a működés! :)

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#3127) lacko6 válasza #50751744 (#3126) üzenetére


lacko6
senior tag

Nekem csak win van,de semmi reakcio.Szet kellene szednem mert a kepeken 2 pattintos csatlakozo van,lehet elmozdult.

(#3128) Joccc07


Joccc07
addikt

Ha valaki ócsón megválna a billentyűzettől akkor engem érdekelhet.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#3129) sto1911 válasza sto1911 (#3116) üzenetére


sto1911
veterán

Megirom ide is, ha mar beirtam, hogy azt a 2 dollar kulonbseget GB pontokbol fizettem, azert nem jar vissza :)

(#3130) this is life


this is life
Ármester

Arra nincs tippetek , mikent lehetne orvoslni hogy sleepbe ne kapcsolja ki a wifit, mert van amikor ebren marad , de tobbnyire bontja a halozatot.. ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3131) vandor01


vandor01
őstag

nalam a 8.1-es naponta 1-2x eldobja a wifi a netet...
teljesen el is tunik az eszközkezelőből...
ujrainditas utan hasznalhato ujabb felnapra :(

milyen drivert ajanlotok? mi a tuti verzio?
techtablets -en nem talalok semmi drivert merre keresgeljék?
itt valaki belinkelt egy mentes azt letöltöm azt probalkozok...
vagy jobb hozza se nyulni? :D

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#3132) this is life válasza vandor01 (#3131) üzenetére


this is life
Ármester

A techtabeleten a dd mentest toltsd le a ami 8,1 hez van , es probald csak a wifit frissiteni... ha az eszkozkezeloben , ranyomsz a halozati eszkozok ,wifire onnet a tulajdonsagok kozt is frissitheted amit a win a legfrissebnek lat . Nalam eddig 2014,08 driver volt , most frissitttem a winnel a 2015,05-re..ha mentesbol allitod vissza, telepited a wifit arra figyelj hogy realtech vagy broadcomos e a wifi es az annak megfelelot allitsdvhelyre a dd mentesbol, csak a wifi legyen bepipalva ... a tobbi hw elemet ne bantsd ha nincs gond vele .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3134) sbwolf válasza #50751744 (#3133) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Nekem ezzel megy, de régebbi gép. Előtte töröld mind a három driver illesztőprogramját.

(#3135) zeze7100


zeze7100
újonc

Mióta win10 fut a Chuwin, nem melegszik annyira, mint Dual bootos win8.1 leánykorában.

A kérdésem továbbra is áll! Van valaki aki járatosabb a GPT-s védőpartíciók világában?
Megnéznék egy screen shoot-ot egy gyári win10-es Chuwi partíciós táblájáról.
Van valakinek esetleg ilyen?

(#3137) this is life válasza #50751744 (#3133) üzenetére


this is life
Ármester

Esetleg probald ki ezt [link]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3139) sbwolf válasza #50751744 (#3138) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Elképzelhető, hogy ez is driver probléma.

(#3141) Joccc07


Joccc07
addikt

Valaki nem tud véletlenül egy particiónáló progit androidra amivel tudom törölni a windows particiót és összevonni az amdroiddal?

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#3142) sbwolf válasza #50751744 (#3140) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Viszont úgy emlékszem, a telefon topikban is olvastam ilyen problémát és az egyértelműen töltő hiba volt.

(#3144) sbwolf válasza #50751744 (#3143) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Mielőtt újra húztad biztos csináltál driver mentést. Abból tedd a vissza a tuch drivert.

(#3146) wentworth válasza #50751744 (#3145) üzenetére


wentworth
tag

A ghost touch sajnos nekem is jelentkezik de csak win 10 alatt. 8.1n nem emlekszek ra hogy csinalna.
Azt hiszem akkun is csinalja, nem csak tolton, randomszeruen par mpig utana magahoz ter.
Megoldast en se tudtam ra. (MYI2C china phone illeszto driver)

[ Szerkesztve ]

Vi10 32G Q32G221510...

(#3147) pistikebacsi válasza #50751744 (#3138) üzenetére


pistikebacsi
újonc

Szia, ugyan az problemam volt. Ma sikerult a kovetkezo modon megoldani.
A rendszer "system device"-ibol annyiszor uninstall-am a kamera meghajtokat amig a gep
csak ismeretlen device-kent latta mindket kamerat. Ezutan nalam bios frissites, innen:
http://forum.chuwi.com/thread-169-1-1.html, a megfelelo szeriahoz.
Ujrainditas utan 2 teljesen hasonlo kamera jelenik meg, Camera OV2680, tehat az eddig
automatikusan es rosszul visszatoltodo HM2956 kamera eltunt. Az imaging device driverenek
frissitese utan az Intel(R) Imaging Signal Processor 2400-ra mindket kamera mukodik.
Mivel en a bios-t hardwerileg atirtam mert teglasitottam a gepem meg az elso kotelezo
mentesek es informaciok mentese elott nem tudtam, hogy 2 darab egyforma kameram van,
ezert is erdeklodtem nehany napja, kinek milyen kameraja is van.

Meg nem probaltam a docing station-t (tasztaturat), mert meg nincs.
De azt tudom, hogy peldaul az en gepemben a docing csatlakozo csak fityegett a levegoben
amikor kibontootam a tabletet, a kinai elvtarsak elfelejtettek csatlakoztatni az alaplaphoz,
igy biztos ezen okbol kifolyolag masnak sem sikerul hasznalni ezt az eszkozt.

(#3148) Flashget válasza pistikebacsi (#3147) üzenetére


Flashget
félisten

VI10 221506xxx ilyen verzióra hol található?

Realme GT Master Edition

(#3149) sbwolf válasza Flashget (#3148) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Olyan van.
Probléma?

(#3150) Joccc07 válasza pistikebacsi (#3147) üzenetére


Joccc07
addikt

Ha valaki csak androidot használna a teljes tárterületen annak csak annyit kell tennie, hogy az összefoglalóban található módon visszaállítja az androidot (ha nincs fent csak a windows).
Majd készíteni kell egy gparted live boot pendrive-ot és az android és windows particiót össze kell vonni és ennyi.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.