Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) furio válasza BulletBill27 (#799) üzenetére


furio
aktív tag

Nincs baj a fém & üveggel a mobiltelefonokban, de könyörgöm, 2014 van, már a Samsung is rak bőven fémet az újabb szériákba, lássuk már a fától az erdőt, az iPhone 5s volt az utolsó igazi iPhone. Ez már tényleg real parasztvakítás.

Lorem ipsum dolor et sit amet

(#802) Janez0085


Janez0085
tag

Mèg egy hiànyossàgot vèltem felfedezni az iOS 8-ban, vagyis relatív mert nem vagyok Alàrendelve az Apple-nek csak iPad -ot hasznàlok a termèkeik közül de a 6-os iOS-ben ha balra húztunk egyet a keresèsben talàltuk magunkat ami tök jó. Aztàn a 7-ben ügye bàrhonnan lefelèl irànyuló mozdulattal tudunk keresni ami mèg jobb baromi kreatív megoldàs. De a kèpernyô bal oldala gyakorlatilag kihasznàlatlan maradt megint.

Eredeti gyártói Samsung, Google Pixel, Realme, Xiaomi,Motorola alkatrésze/szervizelés - Áfás számlával

(#803) buvartacsko válasza Janez0085 (#697) üzenetére


buvartacsko
addikt

Az Apple fanok nem akartak nagy kijelzőt, az Android userek szarozták emiatt az iPhonet, köszönöm szépen jól megvagyok 4 inchen is.

(#804) furio válasza buvartacsko (#803) üzenetére


furio
aktív tag

Már nem sokáig :)

Lorem ipsum dolor et sit amet

(#805) BulletBill27 válasza furio (#801) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Ez a te véleményed. Van aki szerint meg a 4-es széria volt a legszebb, van aki szerint meg 3-as. Ne erőszakold másokra az igényeidet. ;)

(#806) maggi1886076 válasza buvartacsko (#803) üzenetére


maggi1886076
addikt

akarod mondani, voltatok ;] tehát nem felhasználóbarát az apple, mivel nem a userek igényeit nézi, hanem a konkurenciát.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#807) Csapoati válasza buvartacsko (#803) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért valaki csak akart, ha a cég ezekkel jött elő. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#808) Parallaxis válasza Cyberpunk (#792) üzenetére


Parallaxis
addikt

Vagy mégis...

"Az októbertől az USA-ban elérhető Apple Pay szolgáltatás már a kezdetekben 220 ezer viszonteladó partnernél lesz elérhető, beleértve olyan nagyokat, mint a McDonald’s, a Macy’s, a Walgreens, a Nike és az Apple Store-ok is. Az Apple a három nagy bankkártya hálózattal, az American Express-szel, a MasterCarddal és a Visa-val egyaránt leszerződött."

(#809) maggi1886076 válasza BulletBill27 (#805) üzenetére


maggi1886076
addikt

Az apple erőszakolja a nagy kijelzőt, mivel kicsit most nem kaptatok. bár vannak olyan, akik a nagyot szeretik ;]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#810) w333 válasza maggi1886076 (#806) üzenetére


w333
félisten

Ez van akkor ha az alma beleharap az almába ! :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#811) #03372544 válasza tomcsa44 (#754) üzenetére


#03372544
törölt tag

A túlméretezett SoC azért jó, mert nincs csúcsra hajtva, így nem melegszik annyira és nem is fogyaszt annyi energiát.

(#812) BulletBill27 válasza maggi1886076 (#809) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Sajnos. Én elvagyok 3.5-ön, előtte 2 évig 3.3-on, az előtt meg 3.2-n. Nyilván a következő lesz vagy 5 hüvelykes, mert nem lesz más.

(#813) furio válasza BulletBill27 (#805) üzenetére


furio
aktív tag

Barátom. Semmilyen véleményt nem akarok senkire ráerőltetni, mindössze a tényekkel kár vitatkozni. Egyszerűen nem értem azt a szigszalagot a telefon hátulján + a hatalmas méretét a kijelző méretéhez képest. 2014-ben. Ennyi. Meg egyet nem értek, imádom az apple termékeit, mégsem akarom megvenni a 2 évvel ezelőtti technológiát ha beszigszalagozzák akkor sem :)

Lorem ipsum dolor et sit amet

(#814) Cyberpunk válasza furio (#813) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az Apple nem vékony keret mániás ezt be kell látni. Elölről amúgy semmi baj nincs ezzel, nagy, de legalább nem egy kijelző oszt annyi. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#815) BulletBill27 válasza furio (#813) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Nekem se jön be a csíkos hátlap, meg a kidudorodó kamera, de biztos lesz olyan, aki ezt tartja mesterműnek. De ez nem baj. :)

(#816) r3dsnake válasza AxBattler (#796) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez aztán az összefüggés. :C

(#817) mgergo89 válasza edward2 (#795) üzenetére


mgergo89
csendes tag

Üzletpolitika?

(#818) fordfairlane válasza UFC (#793) üzenetére


fordfairlane
veterán

Azért még hátha lesz olcsóbb megbízhatónak tekinthető forrásból. Tudod, a remény hal meg utoljára... :)

x gon' give it to ya

(#819) edward2 válasza mgergo89 (#817) üzenetére


edward2
addikt

Nem hiszem, hogy nagyon kimerítetted a válasz fogalmát.

(#820) ToniSoprano válasza Parallaxis (#808) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Azért a bankkártyának nagy előnye, hogy nem kell naponta egyszer-kétszer feltölteni ahoz hogy fizetni lehessen vele, (végtelen az akku kapacitása :) ) .
Mit csinál az szifonos nagymenő, ha lemerül a teló vásárlás, fizetés közben, vagy éjszaka az étteremben bulizik és aggódik, hogy majd éjszaka végére lemerül a teló. És akkor még ott van hogy bármikor vagy lehet, tönkremegy, víz éri stb.? Szóval az előbbiek miatt, úgyis ott kell legyen a kártya a tárcában a biztonság kedvéért, akkor meg nem mindegy mivel fizetsz?

Egyébként a mostani Paypass-os fizetés szerintem meg teljesen biztonságos, mert nem kell már odaadni a kártyát és sokkal gyorsabb is lett ezzel.

Szóval szerintem parasztvakítás , erőködés az egész... de ez egy vélemény.

[ Szerkesztve ]

(#821) mgergo89 válasza maggi1886076 (#806) üzenetére


mgergo89
csendes tag

Van az a szuper piackutatás nevű dolog és ott kiderült, hogy az emberek többsége hatalmas tepsifonokat akar. Ez rossz hír azoknak, akik mégsem akarnak ilyet.

Én kék iPhone-t szeretnék 4,2-es méretben 3 GB RAM-al, négy magos processzorral, mini HDMI, DVI és USB 3.0 csatlakozóval, de engem nem kérdeztek meg :(

(#822) emvy válasza edward2 (#819) üzenetére


emvy
nagyúr

Bizonyos dolgokat nem lehet ugy beinditani, hogy megcsinalod a technologiat, bedobod a piacra es varsz. Ezt az Apple jobban erti (vagy inkabb ez jobban az Apple stilusa). A Health temakorben is ezert van eselye az almanak, es ezert bukott meg a Google Health.

while (!sleep) sheep++;

(#823) batai15


batai15
félisten

Hiába megy a sírás hogy nagy a keret stb. Ez a telefon akkor is brutál szép!

(#824) Mágus2


Mágus2
Közösségépítő

(#825) fordfairlane válasza batai15 (#823) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ez a telefon akkor is brutál szép!

Nekem anno a iPhone 4-ről volt ez a véleményem. Persze az a design-irány már 4 éves, időszerű volt a váltás.

x gon' give it to ya

(#826) Pirosász válasza Lacy6 (#747) üzenetére


Pirosász
aktív tag

Teljesen mindegy.Ameddig az Apple hozza a kötelezőt,addig nincs baj.Sikerült anno felállítaniuk egy dogmát,hogy az aktuális iPhone a világ legjobb telefonja.Az iPhone 6 vásárlók 95%-a ez alapján veszi meg.Ha elmennél meginterjúvolni egy friss iPhone 6 tulajt majd ha kezdődik az őrület,bajban volna.Miért választottad ezt?Miért nem Sony Z3,Lumia 930,BB Z30,stb. mellett döntöttél?Nem tudna rá válaszolni,mert nem is ismeri ezeket a termékeket.Egyszerűen csak befogadta a dogmát,hogy az iPhone a legjobb,akkor meg minek vetné össze a konkurenciával.Nem válassza az iPhone-t,hanem elhiszi hogy az a legjobb.Én itt most nem a jelenlévő tudatosabb vásárlókra gondolok,gyors megjegyzem.
A Samsungnak hasonló dogmát sikerült felállítania.Az aktuális legjobb androidos telefon,az aktuális Galaxy S.Ezek a dogmák(mint ami a Nokia esetében is volt anno)nagyon lassan erodálódnak.Lassabban,mint itt sokan gondolják.Ha annyira nem sikerülne az iPhone 6,hogy a tudatos vásárlók elállnának tőle,akkor is 2-3 generáció telne el mire a tömegek is elkezdenék megkérdőjelezni a dogmát.Ráadásul szerintem az iPhone 6 azért nem egy olyan termék,ami egy ilyen folyamatot elindítana.Felesleges vitázni,hogy mit tud,vagy épp mit nem.Nem ez alapján fogják tömegek venni.Tömegek fogják venni,mert a dogma köszöni szépen jól van.Attól függetlenül milyen egyébként a telefon.Az lényegtelen!Rövidtávon mindenképp.

(#827) arnyekxxx válasza madgie (#437) üzenetére


arnyekxxx
veterán

OFF

fázis AF-nél meg tudja, mikor mennyit és merre kell mennie, tehát nincs hunting

Kár, hogy ezt a DSLR gépek nem tudják, és azokkal is elindul időnként vadászgatni az obi

(#828) SpongyaBob válasza batai15 (#823) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ugyanez ment egyébként a 4s-->5 váltásnál is. Csúnya, elnyújtott, gagyi bla bla bla.. Mikor először láttam az első kiszivárgott képeket nekem is vegyes volt a véleményem, de kezdek egyre jobban megbarátkozni a 6 kinézetével :) Ettől függetlenül az 5s szerintem szebb.

(#826) Pirosász

+1

Annyit hozzá tennék, hogy sok tudatos vásárló is van aki iPhone-t akar/akart.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#829) Cyberpunk válasza Mágus2 (#824) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Érdekes egy koncepció, de nem hiszem, hogy megvalósítható lenne ez ma még. Különben is akkor meg az lenne a fika tárgya, hogy úgy néz ki, mint az i5/s :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#830) section9 válasza Pirosász (#826) üzenetére


section9
őstag

Minden OS-nél áll ez a jelenség, a plebs csak a bejáratott slágermárkákat veszi meg. A tudatos választáshoz már ész és idő is kell. :)

(#831) Lacy6 válasza Pirosász (#826) üzenetére


Lacy6
senior tag

Igazat adok. Tehát csak ezért hozták a kötelezőt. De amúgy ez nem szép tőlük, persze a pénz így is dől a házhoz. De én mint fogyasztó csalódott vagyok, hogy semmi új, semmi innováció.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#832) mgergo89 válasza SpongyaBob (#828) üzenetére


mgergo89
csendes tag

Ugye? Szerintem a 4,5 hüvelyk alatti képernyőméret az ideális. Ezért szép az 5-ös széria.

(#833) madgie válasza arnyekxxx (#827) üzenetére


madgie
titán

Nem használtál te akkor meg kontraszt AF-et :)

(#834) batai15 válasza SpongyaBob (#828) üzenetére


batai15
félisten

Mind szép.De valamit csak tudnak hogy rengeteg telefont fogtam már,de egynél se kapott el annyira a vágy mint egy szifonnál. Másik meg az alul elhejezett jack plusz pont. Nem értem mért nem nagyon terjed el. Csúfság egy phableten meg nagyobb telefonon felül elhelyezve.jó zsebből elő véve hogy meg kell fordítani hogyha használni akarod.

(#835) tepenzed


tepenzed
őstag

hát ezek alapján abszolút nem bántam meg,hogy inkább vettem egy lg g2-t minthogy megvárjam a csodát,ugyanis az erőteljesen elmaradt. Oké hogy rohadt stabil a szoftver elvileg,de ez a hardver szerintem nevetséges ennyi pénzért

(#836) ToniSoprano válasza SpongyaBob (#828) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Mondjuk nekem is az 5, 5S leegyszerűsített, kissé szögletes formája tetszett, abba nem nagyon tudtam. belekötni. Nyilván a nagyobb méret miatt kellett lekerekíteni a formát, mert így sokkal kényesebb.
Most teljesen más irányba ment el az Ihpone, talán ez az egyik legjjobban lekerekített telefon, ami kicsit nekem elsőre gagyi benyomást kelt, de lehet a fogása tényleg jó, Bár a 138 mm hossz elég durva a legtöbb 4,7 colos telefon hossza 130 mm-hez körül van, ezt már nehezebb lesz zsebre rakni.

(#837) HaZse


HaZse
őstag

Mire végigolvastam ezt a 800+ hosszászólást.....

Azt sajnálom, hogy értelmes hosszászólás nagyon kevés volt benne. Viszont annál több troll és hozzá nem értő böfögött be ide. Bezzeg, ha ez most egy droid telefon lett volna, akkor már az első 10 fikázó droidost eltaposta volna a fansereg.

Eddig egy dolgot nem olvastam itt el. Mégpedig, hogy a formavilág miért ilyen lett.

Nekem van egy elképzelésem: miszerint az apple 2 évente formát vált. (3G/3Gs->4/4S->5/5S->6/6P)

Az a kiálló kamera valóban nem az apple stílusa, de gondolom, hogy van neki oka.

A képek alapján nekem vegyesek az érzések. De meg kell nézni mikor az i5 kijött. Ott is sokan az elején kinyilvánították nemtetszésüket, de a végén a társadalom elfogadta. Szerintem itt is ez fog történni.

Az óra szerintem még mindig hülyeség.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#838) kali válasza w333 (#765) üzenetére


kali
legenda

én épp fordítva vagyok vele, egyre inkább használom.
volt idő, amikor havonta csak néhány üzenetet küldtem, el is gondolkodtam rajta, hogy majdnem kihalt az sms, de mostanság többet, meg is lepődök néha a számlát nézve - nem az összeget, csak az sms-ek számát -, hogy kinek, hová és miért küldhettem annyit, aztán beugrik a válasz.
arról nem is beszélve, hogy az (ingyenes) imessage sem rossz dolog, bár nem minden ismerősnek van iphone, de akad azért, illetve az is küldhető módozatban - néha még akkor is úgy küldik néhányan, amikor díjmentes formában is megtehetnék, csak nem nézik meg a telefonjuk kapcsolódó beállítását...

megnéztem közben sok 6 és 6 plus összehasonlítást, a sima 6 mérete kellene, de a nagyobb típus tudásával. :(

[ Szerkesztve ]

(#839) CloZee válasza section9 (#830) üzenetére


CloZee
aktív tag

Amíg egy állítólag szakmai fórumon is jelen vannak a vérfanok, addig nem lehet számon kérni az átlagos (digitális analfabéta) emberektől, hogy tudatosan válasszanak.

[ Szerkesztve ]

(#840) mgergo89 válasza emvy (#822) üzenetére


mgergo89
csendes tag

Egyébként nem szabad leírni a Google Health és a többi hasonló kezdeményezést sem. Akkor haladnak jól a dolgok, ha van innováció, készülnek új szolgáltatások és van előrehaladás.

Lehet, hogy valami nem terjed el azonnal, de ha minőségi szolgáltatásról van szó, akkor előbb-utóbb megismerik az emberek. Vannak olyan projektek is amik megakadtak, de a kiadó cég tovább vihetné, újratervezhetné a tapasztalatok alapján és lehet, hogy nagy sikere lenne.

Nekünk, fogyasztóknak akkor jó, ha mindig készülnek valami újjal.

(#841) ToniSoprano válasza HaZse (#837) üzenetére


ToniSoprano
addikt

ahogy írtam a korábbi hozzászólásban, szerintem a lekerekítés a nagyobb méret miatt kellett, mert így kényelmesebb fogni egy nagyobb telefont is, saját tapasztalat. Egyébként sokszor nem is a méret dönti el, milyen kényelmes fogni egy ekkora telót.
A legfonosabb, mennyire csúszik a teló hátlapja, oldala erre legjobb megoldás a gumírozott felület. De mondjuk megoldás egay TPU szilikon tok, ami brutál jól védi a telót, még a kijelzőt is. A másik a lekerekítettség, a szögletes telefonok nekem nem voltak kényelmesek fogás szempontjából.

[ Szerkesztve ]

(#842) SpongyaBob válasza ToniSoprano (#836) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Dizájnt kellett váltaniuk, ennyi. Még egyszer nem lehetett elsütni az 5/5s vonásait (mi lett volna itt ha ilyen marad), pontosabban kinézetét, mert ha ránézek egy hatosra tipikus apple vonalai vannak egyébként.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#843) Robertoq válasza Parallaxis (#756) üzenetére


Robertoq
őstag

DE ha nem tetszene se tudnál mást venni ha ezen a vonalon akarnál maradni...

(#844) ToniSoprano válasza SpongyaBob (#842) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Lehet, akkor szerintem nem sikerült jól a képek alapján a desing váltás, pont az egyszerű minimalista, masszív, kicsit férfias nézet veszett el. De persze élőben is látni kellene.
Egyébként ha marad a régi forma, és valami más újat tudtak volna mutatni, azt mondom oké, mert az nagyon eltalát forma volt, meg kell hagyni.

[ Szerkesztve ]

(#845) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Az első igazi okostelefonom az iphone 4 volt. Imádtam, mert minden téren kiemelkedő voltt és magasan verte a konkurenciát (akkor ez igaz volt ma már..) később áttértem a droid világába, majd vártam h az i5, megint hasonló durrásra vártam mint i4-nél, de számomra nem volt ez. Ugyanez volt most i6-nál, hátha mutatnak olyat, ami eddig nem volt, vagy ahogyan még nem.

live stream windows-on nem volt (vlc-be elmletileg lehetett volna, nekem nem sikerült) pedig ha megtehetem, élőben nézem a bejelentéseket.. mind1 rákerestem live blog-ra de 8 óra körül az iwatch bejelentés után nekem elég is volt ebből a hűhuból..

Ez már nem az az Apple, nem olyan már, inkább trendi mint iránymutató lenne a cég.

Semmi igazi újdonság, amire azt mondtam volna, hogy huh, ez az aztán igen, HTC One M7-et lecserélhetem.. ez nem az a telefon. Talán a Nexus 6 vagy G Flex 2..

Lehetett volna sokkal sokkal jobb is, mint az új iphone, mint az új ios 8.

[ Szerkesztve ]

(#846) Cyberpunk válasza tepenzed (#835) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mi kell bele, hogy nem elég ez a hardver? 32 mag 12 GB RAM, 8K kijelző? :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#847) mgergo89 válasza CloZee (#839) üzenetére


mgergo89
csendes tag

Tessék sztereotípia :P
Ne csak egy oldal röhögjön!

[ Szerkesztve ]

(#848) FATtila78


FATtila78
tag

[ Szerkesztve ]

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#849) CloZee válasza mgergo89 (#847) üzenetére


CloZee
aktív tag

Nekem a BB-s sor kifejezetten tetszik :D

(#850) Cyberpunk válasza FATtila78 (#848) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem ezt ma már vagy 20x láttam, és kb 3x volt már ebben a topicban. De linkeljétek csak bátran! :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.