Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vince


vince
őstag

Azt hittem, átaludtátok a rendezényt ;]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#2) wody21 válasza vince (#1) üzenetére


wody21
tag

Én is, eddig nem ez volt a "módi", csodálkoztunk is rajta jópáran'.

(#3) Legendd válasza wody21 (#2) üzenetére


Legendd
senior tag

Nem volt jó az élő stream, szóval inkább megoldottuk utólag, nyugodtabban :)
Jön még az óra is, csak hát azért nem megy két perc alatt.

Alea iacta est!

(#4) saltanus válasza wody21 (#2) üzenetére


saltanus
aktív tag

ezt én sem értem.... romlik a színvonal máskor líve közvetítés most meg még egy rövid cikk sem...

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#5) tDr1v3r válasza vince (#1) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Én egész jót szunyókáltam a Watch-ról szóló bullshit alatt. :D

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#6) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Nekem biza nem tetszik, de majd élőben megtapizom.

Szerintem maradni fog az S4. :)

(#7) Legendd válasza saltanus (#4) üzenetére


Legendd
senior tag

Romlik? Örülök, ha így érzed, mert nem kis munkám van már ebben a hírben is, a Watch-ot pedig most írom.

Alea iacta est!

(#8) alex devil


alex devil
senior tag

Ugyanolyan péklapát lett a 6 (a 6+ról nem is beszélve) mint pl. az LG G2. Kíváncsian várom mit szólnak hozzá a fanboyok és vallási vezetőik.

[ Szerkesztve ]

S23

(#9) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Az eleje tetszik, de szerintem a hátulja nagyon igénytelen lett :(

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#10) csicsaaa


csicsaaa
tag

Nem vagyok egy "ájfon" fan, de a iPhone Plus elég bumfurdi és idétlenül néz ki főleg úgy, hogy egy nagyított iPhone 6-nak néz ki...
Szerintem nem kicsit, nagyon!!! :D

Védd a fákat, egyél hódot!!!

(#11) TCSZ


TCSZ
senior tag

Mennyi a tényleges üzemidő?

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#12) pető bá' válasza wody21 (#2) üzenetére


pető bá'
őstag

eddig halandó windózos ember is nézhette a keynote-ot, official stream-en.. szerintem nem vagyok kíváncsi rá, hogy miért változott ez :)
köszönöm a cikket, éppen ennyire voltam kíváncsi. Jól sikerült, hozták a kötelezőt szerintem. :)

#11 TCSZ - biztosan sokan tudnak érdemi információt adni az üzemidővel kapcsolatban, bizonyára sokan használták már több napig a jelen levő fórumozók közül, és releváns tapasztalataik vannak :) :K

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#13) zdanee


zdanee
őstag

Akár azt is megtehették volna... az elmúlt napokban gyakorlatilag minden kiszivárgott. Az iWatch volt csak meglepetés, de az is csak annyiban, hogy félkészen is piacra mertek lépni vele. 1 napos üzemidő, komolytalan design, rázogatni kell a kezed, hogy megnézd az időt és őszintén kíváncsi vagyok, vajon mi látszik majd belőle napfényben (talán ezért lehet csak télen megvenni). Az UI designt is "szokni kell", de ezt nem rovom fel negatívumnak, ameddig nem próbáltam (bár iPhone hiányában nem fogom egyhamar). Mindenki arra tippelt, hogy ameddig nem tudják megoldani, hogy egy hétig menjen egy töltéssel, addig nem adják ki, erre tessék, ez kb a Samsung első próbálkozásának a szintjét hozza. Jó két év alatt senki nem tudott egy Pebble-nél jobb alternatívát letenni az asztalra.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#14) bélus91


bélus91
tag

Kicsit Ipod-os beütése van ,de attól eltekintve nagyon szépek :C

(#15) h3lios


h3lios
addikt

Ugyan azt mint, már 3 éve, az Apple kullog az androidos nagy gyártók után, de csak egyre jobban marad le. Dobálják bele a sok Bullshit dolgot.
Az iWatch egy bazári kacat, már csak az fogalmazódott meg bennem, hogy hány pálcás termék lesz ? ;]
Juteszembe, akkor most mekkora a tökéletes kijelző méret ? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#16) Freiherr


Freiherr
őstag

200$ Amerikában,itt meg...ilyenkor gondolkodom el,hogy mi folyik ebben az országban.

XXX

(#17) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

"szörnyű", hogy ilyen későn jött ki az MA cikk az új iPhoneokról
így a trollok csak megkésve tudnak neki állni gyártani az "épitő jellegű" hozzászólásokat kiló számra :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18) xtremetuning válasza alex devil (#8) üzenetére


xtremetuning
addikt

A G2 ehhez képest egy dizájncsoda.... :DDD . Kíváncsi leszek élőben, de eddig semmi extra. Szappantartó a la alma.

Dr.Anonymus : :D :D

[ Szerkesztve ]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#19) lovrityp


lovrityp
csendes tag

iOS 8? Ennyi?

(#20) CoDWaW07 válasza Freiherr (#16) üzenetére


CoDWaW07
őstag

200 $ természetesen előfizetéssel:)
A hűség nélküli ára kb 649$ körül van( nem tudom pontosan).
Az már sajnos tényleg más kérdés hogy itthon előfizetés nélkül alsó hangon 220-230K lesz, és megfizethető(nem havi 15-20K-s) előfizetéssel is kb 180K-ról indul az ára:S

PLusz én amit nagyon hiányolok az a vízállóság. Illetve a zafír is elmaradt.

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#21) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Na csak ez maradt a formaterv, pedig a "szakértők" mennyire tagadták. De nem vészes szerintem, a fugákat még szokni kell, de egyáltalán nem gáz. Az előrelépés kellő mértékű (nyilván sokaknak nem lesz az, pedig...), nekem főleg az optikai képstabilizátor meg az NFC tetszik. Utóbbi talán végre tényleg igazán elterjed így. Ja és a Metal API, abban is sok jó dolog rejlik. Amiért viszont kár, az a vízállóság (talán majd firmware frissítéssel :DDD). Összességében ők se léptek meg semmi hatalmas innovációt, de ez várható volt. Az Apple Watch viszont randa nekem és nem igazán tud többet a már piacon lévő óráknál. Szerintem csalódás.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#22) hue2000 válasza Legendd (#7) üzenetére


hue2000
tag

Én örülök hogy nem volt adás mert amúgy se tudtam volna megnézni egyépként lehet hogy benne volt a cikkbe csak nem olvastam végig de a proci órajeléröl van valami infó ?

Az élet mindig drága

(#23) TCSZ válasza pető bá' (#12) üzenetére


TCSZ
senior tag

Soha nem lehet tudni. :D De igazad van. Jogos az észrevétel.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#24) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

Valaki tud arra választ adni, hogy még is kb. mennyibe kerülnek ezek az előfizetések Amerikában? Tehát oké, hogy pl. 99$ az iPhone 5s két év hűséggel, de milyen összegű előfizetéssel?

(#25) bok92


bok92
addikt

Akkor jöhetnek az iPhone 7 cikkek... ;]

Drága mulatság lesz ez itthon, de hát senki sem mondta, hogy ócó lesz.

(#26) BulletBill27 válasza Dr.Anonymus (#17) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Pedig holnap iskola, aludniuk kéne már ;]

(#27) vince


vince
őstag

Super Evil Megacorp, ez jó :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#28) hemaka válasza Csapoati (#21) üzenetére


hemaka
nagyúr

Fuga, ezt a szót kerestem. :D

(#29) Dany007


Dany007
veterán

Örülök hogy összejött.
Én is hiányoltam a live dolgot... hanem is élőben, de legalább egy folyamatossan frissülő bejegyzés jöhetett volna :P

Na nembaj. Kíváncsi vagyok a reakciókra.
Az iPhone off topikosok tetszését nemigazán nyerte el a dolog.

Nekem spec a 4,7-es még elfogadható. Külsőre is tetszik... mi lehet csúnya egy lekerekített sarkú téglalapban...
Az óra se rossz. Egész kellemes, de semmi extra.
És megint bebizonyosodott, hogy a reálisnak tűnő pletykák pedig valósak voltak.

(#30) bolvar válasza h3lios (#15) üzenetére


bolvar
senior tag

Ahhoz képest hogy kullog így is őt másolják tök véletlen...arany színben kijött hopp mások is hozták..jött a touch id hopp a többiek kihoztak valami bullshitet.Most jött az iwatch rendszere jan már itt is lesznek a hasonló koppintások...A méret szerintem túl sok a 4" számomra bőven elég lesz(most 4s van)marad opciónak az 5s.

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#31) big-J


big-J
őstag

Sima HD felbontás, és FHD vetetés, 200k felett.

Super evil mega corp. :D :D

Oneplus one megduplázza előbbi kettőt, és fele annyiért. Jóéjt.

[ Szerkesztve ]

(#32) br.rak


br.rak
őstag

Azt hittem valami komolyat fog villantani az apple, de ez eddig csak egy szolid ásítás/legyintés csalt elő
a "kicsinek" kellett volna fullHd a nagynak meg QHD, valamint egy pureview kamerát licenszelhettek volna a nokiától. Arra azért kíváncsi leszek az userbázist mennyire fogja kizökkenteni a péklapát méret, sokaknak a 4 coll is már kényelmetlen volt, nem véletlenül marad sokáig kint a 4s
Majd legközelebb

(#33) kameraman77 válasza Freiherr (#16) üzenetére


kameraman77
aktív tag

Azt azért ne felejtsük már el, hogy ez egy tucattelefon. Abban az értelemben, hogy az USA-ban lényegében minden sarki munkás ilyennel rohangál (sarkítva).. az, hogy itthon bizonyos körök presztizsként hordják, erősen megmosolyogtató.. ez nem más, mint egy unisex tömeggyártott tucattelefon odakint.. itthon meg :U

Ja és NFC.. welcome to the future fanboys :D végülis a telefonomban csak 4 éve van! :DD

[ Szerkesztve ]

(#34) Sn00k


Sn00k
veterán

Szamomra csalodas, hogy a kicsi nem kapta meg az optikai kep stabit... :(((

Ja es a kiallo kamera gyuru is eleg suxx.:/

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#35) HKorn válasza Csapoati (#21) üzenetére


HKorn
addikt

Képstabilizátor csak a plus-ban van, a sima i6 "jó" kis digitális stabival fog operálni :)

Run&Ride

(#36) h3lios


h3lios
addikt

Egyébként az csak nálam veri ki a biztosítékot, hogy az i6P (de rohadt hülyén hangzik) esetében konkrétan feature ként említik meg a fekvő nézetes módot ? Ilyet az android hány éve tud alapfunkcióként 3-4 ? :F

(#30) bolvar

Akkor az iphone meg lemásolta a legelső Motorolát, mert van belőle fekete... Ne röhögtessük már ki magunkat. Vagy az i5C az összes lumiát.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#37) ripla válasza bolvar (#30) üzenetére


ripla
őstag

ezt csak addig mondod, amíg nem használtál huzamosabb ideig nagyobb mobilt. nekem most egy 4.7 colos bb z10-em van, és amikor utána kézbe vettem az iphone 4-et... egyszerűen túl picinek találtam. :)

más:
a 10 napos üzemidő elég masszív, ha igaz.

(#38) vince válasza hue2000 (#22) üzenetére


vince
őstag

a proci órajeléröl van valami infó?

Órajel? Kit érdekel???
"A processzor 20, a grafikus gyorsító pedig 50 százalékkal erősebb elődjénél. Kaptunk egy összehasonlító táblázatot az első generációs iPhone-hoz képest is, ezek szerint a mostani CPU 84-szer gyorsabb a 2007-es változatnál."

;]

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#39) kameraman77 válasza h3lios (#36) üzenetére


kameraman77
aktív tag

Nem beszélve a Symbianról ugye.. amely mennyi ideje is?

(#40) h3lios válasza kameraman77 (#39) üzenetére


h3lios
addikt

Engem csak ez dühít, hogy mobilozás a melóm és a birkák, akik beveszik a marketing bullshitet azok jönnek majd, hogy ilyen király dolgot is tud az új iPhone. :)
Egyébként én akit csak lehet lebeszélek róla és visszarántok a valóságba és a kis beszélgetés után rögtön Androidos Flagshipet szeretne. (Ne tudd meg hány G2-t adtam el iPhone helyett).
Arról nem is beszélve, hogy csak nevetnek 1 jót azon hogy a legdrágább telefonhoz jár a legkevesebb gari. :C

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#41) dezs520 válasza lovrityp (#19) üzenetére


dezs520
senior tag

...és tényleg,iOS8-ról nem esett szó.

31# és azon is iOS fút,mert akkor már rendelem is...

[ Szerkesztve ]

(#42) Xaels


Xaels
félisten

Nekem a 6+ bejön. Azon a méreten már igazán ki lehet élvezni a sok jóminőségű tartalmat ami az AppStore-on elérhető. Csak túl drága lesz nekem és az Almás kompromisszumokat nem igazán szeretem, na meg főleg a több 10k-nyi cuccot újra megvenni sem szeretném.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#44) aprokaroka87 válasza vince (#38) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A Benchmark szerint?
Mert végig gondolva 84x az nagyon sok.

(#45) FazekasOS


FazekasOS
csendes tag

Kint voltam!!! Király!!! Megvan a jelenlegi legjobb telefon!!!!!!!!!! :DD :R :K :P ;]

(#46) sasa134 válasza ripla (#37) üzenetére


sasa134
addikt

Elírtad, a BlackBerry Z10 4.2 colos

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#47) Sn00k válasza ripla (#37) üzenetére


Sn00k
veterán

A z10 nem is 4.7' es, de mindegy ;]

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#48) stewe780


stewe780
őstag

Méretben túl nagyot léptek. Nekem a 4,5 is egy kicsit már nagy, hát még akik a 4hez szoktak, azok kapnak egy 4,7-et, visszasírják a régi telójukat...
A kisebbet én vagy meghagytam volna a 4"-en, vagy max 4,3. De ez így nagy.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#49) h3lios válasza FazekasOS (#45) üzenetére


h3lios
addikt

Ugye, hogy jó telefon a G2 ?! :D

B-tag: H3lios#2825

(#50) CoDWaW07 válasza FazekasOS (#45) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Kint voltál a Keynote-on? :Y

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.