Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) vince válasza aprokaroka87 (#44) üzenetére


vince
őstag

Legendet kérdezd, én csak idéztem őt :D

(#45) FazekasOS
Pár szmájlit még dobhatnál a végére ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#52) br.rak


br.rak
őstag

Végül került bele QI? Pár helyen azt írják.

(#53) BulletBill27 válasza h3lios (#49) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Csak ne lennének gagyi hátlapi gombjai. Meg LG Optimus UI :U

(#54) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

Én az S3 -at azonnal leváltanám az 5.5 -re... bár amilyen áron indul Magyarországon, nevetséges....

Nem tudom más már gondolkodott így, de pl. Németországban / Ausztriában a minimálbér kb. 1000-1200€, tehát kb. egy havi fizetésből futja egy ilyen telefonra (most vegyünk egy diákot, akinek a költségeit a szülei/hitel fedezi). Itthon a minimálbér kb. 80k Ft, tehát gyakorlatilag 3x kevesebb mint a nyugati átlag.

Ha arányosan vesszük, tehát pl. egy németnek 3000€ -ot kéne kifizetni egy telefonért, hát ahogy őket ismerem, több mint rongyrázásnak tartanák....

Sajnos itthon ez egy presztízs tárgy és nem egy átlagembernek való technikai eszköz :(

(#55) big-J


big-J
őstag

Jól látom kemény 1.2MP az első kamerája? Mit irkálnak ezek az engadget-esek?

[ Szerkesztve ]

(#56) ripla válasza sasa134 (#46) üzenetére


ripla
őstag

+ #47 Sn00k

lol, tényleg, akkor mire emlékszem én? hmm...

(#57) keIdor


keIdor
titán

Nekem a 4.7"-es tetszik, sajnos a Plus túl bumszli, ekkora alsó és felső kávával.:(
Nincs 32GB-os tudtommal.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#58) Dany007 válasza stewe780 (#48) üzenetére


Dany007
veterán

Muszáj volt nagyot lépni, mert a konkurenciának bejött a "tepsfón" kategória. Lásd S4 Note1-2-3-4 Lg stb...
Ha csak 4,5-ig mennek akkor az kevés lett volna. Azzal még nem fedték volna le a phablet kategóriát. Az 5,5-tel már igen.
Viszont sokan még mindig a kisebb kijelzőt keresik, ezért lett egy aránylag még használható méret a 4,7. Szvsz. És ugye még egy ideig árulják az 5S-t ami pedig 4,0. Na most ehhez hozzávenni egy harmadik, illetve összesen negyedik telefont már sok lett volna egyszerre. Szerintem.

(#59) HorviGabi


HorviGabi
aktív tag

Azt hittem majd most áttérek az androidról,de nem győzött meg egyik sem, marad a note 4.

(#60) CoDWaW07 válasza ad4m1337 (#54) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Hát igen...itt presztízstárgy, míg nyugatabbra egy takarítónő is simán meg tudja venni...

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#61) Zirowe


Zirowe
nagyúr

1920*1080--> retina hd

Ennyi, kész, elértük az internet végét a mai napra..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#62) h3lios válasza BulletBill27 (#53) üzenetére


h3lios
addikt

2 percél nem fogtál még új LG-t. :) Egyébként a G2 féle menü tényleg nem a világ, de erre való a droid, ha nem tetszik felraksz ami majd fog. A hátlapi gombhoz annyit, hogy legalább kézre esik. Látod van olyan gyártó aki a telefon tetejére rakja ahol max akkor éred el, ha átmész ET-be.

B-tag: H3lios#2825

(#63) szarka996


szarka996
tag

A cikkben az van, hogy lesz 32GB-os moddel is. Én úgy tudom, hogy csak 16, 64, és 128-as kerül forgalomba. Rosszul tudom?

(#64) kameraman77 válasza Zirowe (#61) üzenetére


kameraman77
aktív tag

Ha ez a felbontás a retina HD-t jelenti, akkor nekem ilyen tv-m van évek óta... Ahogy látom az Orion beperli majd az apple-t mert elvette a felbontását :D

(#65) FazekasOS válasza h3lios (#49) üzenetére


FazekasOS
csendes tag

:DD

(#66) ^Boss


^Boss
őstag

és ismét befutott pár önjelölt "majdénmegmondomhogyszarazapple" ember. hányingerem van az egész itteni ilyen csoportot erősítő "közösségi" tagoktól.

(#67) dpinyo válasza ad4m1337 (#24) üzenetére


dpinyo
csendes tag

http://www.verizonwireless.com/wcms/consumer/shop/shop-data-plans/single-line-data-plans.html

(#68) FazekasOS válasza CoDWaW07 (#50) üzenetére


FazekasOS
csendes tag

Egy igazi Apple fan mindenhova követi szeretett cégét!

(#69) Sn00k válasza stewe780 (#48) üzenetére


Sn00k
veterán

Osztom a velemenyed, en is ennek a felallasnak orultem volna. Igy viszont nagy valoszinuseggel jumpolni fogok vissza a droid vilagaba...

3njoy the Lif3

(#70) aprokaroka87 válasza Zirowe (#61) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Na igen,és remélem az Apple nem mondja azt hogy ő találta fel az 1920x1080 pixel felbontást
Egyébként a FULL HD az nem szabvány név?

(#71) HKorn válasza Zirowe (#61) üzenetére


HKorn
addikt

az hagyján, de a 750 x 1334 pixel is az szerintük, masszív 326 ppi-vel :)

Run&Ride

(#72) br.rak válasza Sn00k (#69) üzenetére


br.rak
őstag

Az eddig oké hogy ez is tepsi lett és nem is annyira szép, de droidon hol van új, komoly hardveres/tudású telefon 3,5-3,7 colon? Ha tudsz ilyet, ne tartsd magadban.

(#73) Hatvan9 válasza Dr.Anonymus (#17) üzenetére


Hatvan9
senior tag

ez olyan béna.mármint a név, ez egy vicc komolyan szakadok
következő mi lesz? galaxy iphone+, iphone note mega 9?

ui.: direkt címeztem neked csak hogy igazad legyen (már 2 órája vártam hogy kikerüljön a cikk :U )

[ Szerkesztve ]

(#74) hemaka válasza szarka996 (#63) üzenetére


hemaka
nagyúr

(#75) bolvar válasza ripla (#37) üzenetére


bolvar
senior tag

Próbáltam kértem egy s5-t kölcsön nyomkodni de -bár a droid merőben más volt- egyszerűen túl nagy volt 1 kézzel nem tudtam kényelmesen használni.A 3gs-en még nem de a 4-4s simán tudtam netezni a mai napig is gond nélkül nem kell nekem ehhez nagyobb telefon.De akkor marad az 5s váltási alternatívaként az iwatch meg majd megvárjuk 1-2 szíjjal igen mutatós volt azért bár lehet érdemesebb megvárni a következő kiadását.

@kameraman77

1 hete utaztam egy picit itthon jobbra balra megjártam jó pár várost és a pofám leszakadt hogy amerre jártam iphone láttam főleg pesten(bár ugye szegény mindenki mint a templom egere).Messze nem réteg telefon már itthon se szerintem nem állja meg ez a kijelentés már meg a helyét.

[ Szerkesztve ]

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#76) bok92 válasza Zirowe (#61) üzenetére


bok92
addikt

A QHD pedig majd Retina Full HD lesz. Mi a nem érthető ezen?? :DDD

(#77) alex devil válasza Zirowe (#61) üzenetére


alex devil
senior tag

+1
:O

S23

(#78) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Furcsa nekem, hogy ilyen hosszú lett. Kb 1cm-rel hosszabb mint a Z3 C hasonló méretű kijelzővel.
Érdekes.

valami

(#79) Hatvan9 válasza bolvar (#75) üzenetére


Hatvan9
senior tag

:R

[ Szerkesztve ]

(#80) tkesy válasza ad4m1337 (#24) üzenetére


tkesy
őstag

kérdésedre válaszolva kb így néz ki egy ilyen előfizetés...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#81) catroot válasza ^Boss (#66) üzenetére


catroot
veterán

;]

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#82) babkukta


babkukta
senior tag

Hááát ez.... :( Nem jön be.. még mindig. Az előlapja szép, de a hátlap. Az alsó-felső csíkot másképp kellett volna megoldani. A kamera dudor is egy bibi, de még ha az lenne a legnagyobb baja... :O

Üdvözlettel, Tibi

(#83) BulletBill27 válasza h3lios (#62) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Pont a gombok miatt nem vettem meg a telefont. Pedig nem tűnt annyira rossznak.

(#84) mindfreak


mindfreak
őstag

No kérem van itt Full HD, NFC meg Health alkalmazás is. Ezek után okoskodjon valaki, hogy csak a Samsung tudja utánozni A nagy vállalatot. Minden téren van fejlődés, de ez minimum elvárható, a baj inkább, hogy a designnal még mélyebbre süllyedtek. Ez a legcsúnyább Apple termék amit valaha kiadtak a kezükből. Szvsz már az 5 sem volt olyan szép mint a 4, de ehhez képest az is mestermű volt. Persze el lehet takarni akár egy 500 Ft-os gumi bumperrel is, aki így együtt tudna élni vele, annak sok boldogságot hozzá. A mondás úgy tartja, hogy nem a külső számít, hanem a belső értékek. :))

(#85) bolvar válasza Hatvan9 (#79) üzenetére


bolvar
senior tag

Majd 2m vagyok kézilabdázok amit simán fogok 1 kézzel de még a röpit is :D.Egyszerűen 1 kezes használathoz kényelmetlen nekem.De a videón amit handrás csinált a replikával is sok embernek ez volt a gondja vele.

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#86) freeknight válasza ad4m1337 (#24) üzenetére


freeknight
őstag

Verizonnál lakossági előfizetéseknél minden hanghívás (hálózaton kívülre is) és sms ingyenes, a díjcsomagok között csak az adathasználatban van különbség. Az árak havi 15$-tól havi 750$-ig terjednek, de ezért az összegért már havi 100 giga jár. Egyébként az iphone bemutatón említett árakhoz minimum a 2 gigás csomagot kell választani, ami havi 50$, amiben benne van a teljes körű készülékbiztosítás.

Ez forintba átszámolva havi 10ezres kiadást jelent, ami így elsőre soknak tűnhet, de USA-ban az átlagfizetés asszem 7szer magasabb, mint itthon.

A hazai árak ehhez képest kicsit viccesek, ahol még a havi 20ezres díjcsomag mellé is el fognak kérni 180ezer forintot az iphone 6-ért :U

(#87) Lambach válasza Freiherr (#16) üzenetére


Lambach
tag

Ők azért gazdagok, mert mi szegények vagyunk.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#88) Integra


Integra
titán

"Az Apple egyébként Retina HD-nak nevezte az új felbontásokat"
ennyi, kérem kapcsolja ki... agyhalottak ezek mind.

oszt szerencsétlen 4.7-es telefonra vágyók miért nem kaphattak optikai képstabit?!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#89) CoDWaW07 válasza szarka996 (#63) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Igen, jól tudod, a Keynoteon is kihagyták a 32 gigásat:)
FazekasOS: az igaz, csak nem valami egyszerű jegyet szerezni , az áráról nem is beszélve :))

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#90) Stifler93


Stifler93
tag

Úgy érzem túl nagy a 4.7", maradok az 5s-nél (bár élőben is meg akarom tapizni). A watch meg szerintem egy vicc. Nekem csalódás volt ez a keynote.
Az új iPad viszont szerintem jó lesz, azt valószínűleg venni fogok.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro 512GB; iPad Pro 11” 256GB; Retina MacBook Pro 13", Apple Watch

(#91) xtremetuning válasza keIdor (#57) üzenetére


xtremetuning
addikt

"bumszli káva" - a szó, amit kerestem...

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#92) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Téves a cikk, nincs 32GB-os telefon.

(#93) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Az iPod-okat nem most kellett volna frissíteniük?

(#94) Magnat válasza FazekasOS (#45) üzenetére


Magnat
veterán

Jaja és már milyen régóta megvan :D

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#95) madgie válasza mindfreak (#84) üzenetére


madgie
titán

Samsungnál van fázis AF? Vagy bárki másnál?

(#96) ad4m1337 válasza freeknight (#86) üzenetére


ad4m1337
aktív tag

Köszi, erre voltam kíváncsi :R

Hát igen, akkor ez az USA -ban valóban nem tétel, ergo néptelefon :D

(#97) szasza87


szasza87
tag

Most már legalább a HTC-t is be lehet perelni mert az M8 az I6 másolata...! ;]

De a viccet félretéve nem vagyok nagy alma rajongó, sőt kifejezetten unszimpatikus a vállalat (és most még szépen fogalmaztam) ettől függetlenül kíváncsi voltam mit sikerül nekik összehozni!
Viszont sajnos nem ájultam el egyiktől sem, szóval az alma egyetlen értékelhető terméke számomra továbbra is a Macbook széria! :)

(#98) aprokaroka87 válasza Integra (#88) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Pedig most egy kicsit sajátmagukat is lejáratják
Igy talán értelme "Retina Display Full Hd"

(#99) CoDWaW07 válasza BulletBill27 (#93) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Nem, már nemigazán frissítik, mert kihalóban lévő termékág. Aztán ki tudja, lehet nemsokára meglépnek valami váratlant mint a Mac Pro esetében :K

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#100) alex devil


alex devil
senior tag

khm :U

S23

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.