Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) aprokaroka87 válasza xtremetuning (#948) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ez nálam Android 4.2.2 allat is műkődik
Bár az Xposed kicsit jobb erre is :)

(#952) Fred23


Fred23
nagyúr

Én már csakis vízálló telefont vennék. Ennyit erről.

(#953) Atlantisz48


Atlantisz48
őstag

A 12. képnél a cikkben az Iphone 5C Ingyen van ? :D

[ Szerkesztve ]

(#954) xxman


xxman
senior tag

Ez számomra olyan színtű csalódás hogy…
A design ocsmány, na meg az Apple-től nem vártam hogy így sok év után hírtelen phablet háborúba kezd…
Szerintem vagy 5S vagy droid lesz a kövi, de ez semmiképp.
Az iOS8 (az API-kon kívűl) semmi lényegeset nem hozott.

Egyedül az iWatch ami bejön, de azon is bőven lenne mit csiszolni…

Ez az egész viszont már nem "Apple-s"

:(

I just wanna have some fun.

(#955) joey04


joey04
titán

majd' ezer hsz nagyon sok, nem tudom volt-e már, de sírtam a röhögéstől. igazi idióta. :DD

[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#956) xtremetuning válasza madgie (#945) üzenetére


xtremetuning
addikt

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#957) madgie válasza kali (#950) üzenetére


madgie
titán

Nekem gyanús, hogy nem az...

#956: stock droidról volt szó. Nekem Moto X-em van, stock 4.4.4-gyel, nem lehet csak úgy gyárilag százalékot kiíratni. xposed-del persze megvan pikk-pakk, de ennyi erővel akkor már a szifont is JB-zi az ember...

[ Szerkesztve ]

(#958) xtremetuning válasza kali (#950) üzenetére


xtremetuning
addikt

G3 stock droid.

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#959) madgie válasza xtremetuning (#958) üzenetére


madgie
titán

Akkor, a tisztánlátás kedvéért: stock droid=nem gyártói izé, hanem a gugli féle tiszta android.

aprokaroka: Nem, nincs benne a gyári androidban az akksikijelzés. Lehet parancsosrral hekkelni, vagy 3rd party programmal, de alapból képtelen megjeleníteni ott fent.

[ Szerkesztve ]

(#960) aprokaroka87 válasza madgie (#957) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nekem is Stock Droid,ebben mi olyan nagy a feature?
Az állapotsávra bármilyen info kiirható,az akkumlátor állapota is lekérdezhető

A Nexusban ez nincs benne?

[ Szerkesztve ]

(#961) adamadd1 válasza h3lios (#40) üzenetére


adamadd1
tag

Szegény emberek akik csak egy megbízható telefont akarnak , kapnak helyette egy lagdroidot :D , inkább windowsphonet ajánlottál volna akkor már .

Apple Iphone 6 , Microsoft Surface 2

(#962) kali válasza Fred23 (#952) üzenetére


kali
legenda

az a baj, hogy a gyártói jótállás még nem fedi le rendesen a vízállóságot, addig meg hasznos, de részint kockázatos is...
én is örültem neki, hogy az iphone 4s után - aminek ráadásul a tetején volt a jack aljzat, és abban indikátor -, egy ip57-es telefonom (xperia z) lett, mert utóbbit simán elővettem esőben, bevittem a párás fürdőszobába, megfogtam vizes kézzel...stb, amíg a 4s-t nem, de azért sokat pancsolni a vízállóval sem mertem, mert nem egy embernek beázott, a szerviz meg lepasszolta, hogy így járt - de más gyártóknál is így van; a samsung...stb.
iphone is jöhetne jó ip minősítéssel, esőben, hóban elővenném és annyi.

xtremetuning; az nem az, azon már lg firmware van, ők - illetve a többi gyártó; samsung, sony...stb - beletették, de a stock esetén mókolni kell, mert alapban nem tartalmazza.

(#963) xtremetuning válasza madgie (#957) üzenetére


xtremetuning
addikt

Gyári g3 firmware. Nem xposed. Nincs root, nincs nyitott bootloader.

Kali : nálam a stock a nem rom-olt telefont jelenti. Így vettem ki a dobozból.

[ Szerkesztve ]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#964) madgie válasza xtremetuning (#963) üzenetére


madgie
titán

Jó, akkor elolvasod végre, mit írunk kalival?

Mi a gugli-féle, szűz androidról beszélünk, a kezdetektől fogva. Bloatware-es LG/Samu romokról szó sem volt, már bocs.

[ Szerkesztve ]

(#965) Xero válasza kali (#962) üzenetére


Xero
nagyúr

Hát én vittem fürdőbe, elővettem esőben, ejtettem hóba, telefonáltam/fotóztam szakadó hóesésben 3G-vel és 4S-el is. Semmi bajuk. :DDD

Kicsit túlparázzátok ezt a dolgot. ;)

(#966) xtremetuning válasza madgie (#964) üzenetére


xtremetuning
addikt

Nem. És te megérted, hogy nem kell mókolni hozzá ? Dobd ki a motodat, ha nem tudja. ;)

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#967) aprokaroka87 válasza xtremetuning (#966) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az tény hogy hasznos dolog,de ezért kidobni mert nem tudja?
Millió app van rá.

(#968) madgie válasza xtremetuning (#966) üzenetére


madgie
titán

Remélem van testvéred...

aprokaroka87: jesszus, ki mondta, hogy ezért adom el? úgy látom, itt az analfabétizmus a menő, én inkább balra el...

[ Szerkesztve ]

(#969) batai15


batai15
félisten

Annyira pörög a topik hogy minjá' kigyullad.

(#970) xtremetuning válasza madgie (#968) üzenetére


xtremetuning
addikt

Hiányozni fogsz.... ;]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#971) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

akkor most beszéljünk arról az igen fontos dologról hogy ki mit akar látni majd az Iphone 7-ben.
Várom az ötleteket

(#972) CloZee válasza aprokaroka87 (#971) üzenetére


CloZee
aktív tag

Majd térjünk rá vissza 1,5 év múlva, amire lesz mit össze lopkodni. De elsősorban Ip67-es minősítést.

(#973) kali válasza xtremetuning (#963) üzenetére


kali
legenda

kérdezd meg a nexus tulajokat, hogy mi a stock android, amit az lg, samsung, sony...stb kiad, azok már nem azok, sok gyártói többletet tartalmaznak a tiszta alaphoz képest.

Xero; lehet, de én inkább vigyázok a cuccaimra, jobb a békesség.
az 5s már leglább nem a tetejére kapta a jack aljzatot, így nem kell annyira félteni, hogy beleesik egy esőcsepp vagy hópihe, és elszíneződik a pont ott lévő indikátor.

tényleg a két 6-os esetén még nem is néztem, hogy hol a jack csati, gyorsan pótolom a hiányosságot.

(#974) batai15 válasza aprokaroka87 (#971) üzenetére


batai15
félisten

3d hologramos kezelést

(#975) Xero válasza aprokaroka87 (#971) üzenetére


Xero
nagyúr

4"-os kijelzőt, optikai képstabit, nagyobb aksit. Deal? :D

(#976) buvartacsko válasza aprokaroka87 (#971) üzenetére


buvartacsko
addikt

minimum 10" kijelző, gömb alakú telefont mert unalmas hogy 2007 óta teljesen pontosan totálisan ugyanúgy néz ki minden iphone, új ios dizájn, mert naponta megunom azt ahogy kinéz a telefonom szoftvere, pont ezért 2 naponta új telefont vásárlok. mindenképpen kell 5.1 hangszóró rencer bele, meg bútúsz fájlküldés androidos telefonokra. legyen benne mindenképpen floppy meghajtó, hogy kompatibilis legyen mindennel, meg uesbé 4.0 mert a lighting egy szar. legyen rajta hdmi csatlakozó, bírjon ki mindenképpen atom támadásokat is meg özönvizeket. a felbontás legyen 64k, mert kurva gagyi már a 4k kijelző is, nem is értem hogy adhatnak ki telefonokat ilyen alacsony felbontással, mióta steve jobs meghalt az apple lefelé halad és le kell majd húzni a rolót, meg a lufi is kipukkan majd.

ja igen, és a legeslegeslegfontosabb, mindenképpen legyen benne fm rádió!

[ Szerkesztve ]

(#977) pitrikzoli válasza w333 (#355) üzenetére


pitrikzoli
csendes tag

Ezért veszek én is évek óta függetlent.☺

(#978) section9 válasza xtremetuning (#966) üzenetére


section9
őstag

Azt ugye érzed, hogy a te meglátásod szerint a stock androidban van ujjlenyomat olvasó, mert a Samsung egy készüléke támogatja? :(((

(#979) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Azt hallottam, hogy az ezredik hozzaszolas tulajdonosa ingyen kap egy i6 Plust, handras felajanlasaval!

;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#980) Xero válasza buvartacsko (#976) üzenetére


Xero
nagyúr

Az Apple a pokolba lovagol, beleáll a földbe és amúgy is SJ szelleme fejenhugyozza a vezetést. :P

(#981) Воланд válasza Atlantisz48 (#953) üzenetére


Воланд
titán

igen. ket eves elofizetessel, az usa-ban.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#982) xtremetuning válasza kali (#973) üzenetére


xtremetuning
addikt

Ezentúl majd fejben tartom..... :K

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#983) Xero válasza Csapoati (#979) üzenetére


Xero
nagyúr

998-999-re pályázom, hátha i5S vagy i6 lesz belőle. A plus-ra megsértődnének a padek itthon. :DDD

(#984) Luck Dragon

A hátulja sajnos olyan lett amit láttunk a kémfotókon, csúnya

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#985) tepenzed


tepenzed
őstag

megvárom az iphone 9-et,hátha hoz valami újat :D

(#986) buvartacsko válasza tepenzed (#985) üzenetére


buvartacsko
addikt

várd meg a galaxy s12-et is, hátha az is hoz majd valami újat amit az s2 nem tudott. :)

(#987) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Ennyi az ötlet?
Pl a kamera felhasználása szemvizsgálatra,vagy pl amikor reggel felkelek ügyeljen arra hogy jobb kedvem legyen
De pl figyelhetné ha hirtelen leesik vagy felmegy valakinek a vércukor szintje,vagy pl ha valaki roszul lesz akkor az általános egészségügyi állapotát elküldve riassza a mentőket,De pl a kikapcsolt telefon igazán tudhatná azt a feature-t hogy tudjon segélyt hivní...soroljam még?

(#988) korion válasza Xero (#949) üzenetére


korion
senior tag

lehet volt vmi ismerőse,de biztos,h így volt!!!!!!
ő nyitotta ki a lecelofánozott ájfont!!!!!!

féláron hozta a ,Macbook pro-t bocsánat!! :R
nem Mac pro-t!

üdv

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#989) Lacy6 válasza aprokaroka87 (#987) üzenetére


Lacy6
senior tag

újítások android fronton lesznek ezt már kitárgyaltuk....Az Apple mindig csak hozza a kötelezőt, meg másolja a kitalált dolgokat. Mindenki Happy

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#990) Xero válasza Lacy6 (#989) üzenetére


Xero
nagyúr

Az Apple inkább használhatóvá teszi és eladhatóvá. Ez régóta így van már. MP3 lejátszó is volt egy zsák jobb az iPodok előtt, mégis az indította be a trendet és a lavinát.

Okostelefon is volt iPhone előtt, de ott került egy csomagba minden és vált használhatóvá.

Tabletnél ugyan ez.

HiDPI laptopnál ugyan ez.

(#991) aprokaroka87 válasza Lacy6 (#989) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Te szerintem gondolkozz amit irtál,szerinted az Android műkődne hardver nélkül,én bízok a fejlődésben mindegy ki oldja meg...csak hasznos és értelmes dolgok legyenek...kitudja lehet hogy az Iphone 8 majd tudni fog kezdetlegesen a gondolatainkban...nem tudjuk mivan az ilyen giga cégek laborjaiban
Szerintem az egészségügy lehetne egy ötlet alap

(#992) CloZee válasza Xero (#990) üzenetére


CloZee
aktív tag

Inkább csak eladhatóvá. Az Apple nem más mint egy baromi jó marketing gépezet, ami még egy kupac szarnak is képes piacot csinálni, mert sokszor ismételgeti, hogy ez kell neked. Úgy kell beállítani azt a valamit (akár legyen egy kupac szar), hogy amíg neked ez nincs meg, addig te kevesebb vagy mint akinek már megvan. Te meg azt hiszed, hogy tényleg ez kell neked, és máris egy dogma mögött vagy, amiből nem egyszerű kiszállni, ha kicsit is vevő vagy az ilyenre.

Ha pedig elég nagy vásárlói bázist építettek ki, akkor voala, megcsinálhatnak akármit. Lásd iphone 6, mert a dogma miatt vásárolni fogják a fanboygirlök ezerrel, pedig legbelül tudják, hogy még a 3GS-t sem használták ki.

[ Szerkesztve ]

(#993) Lacy6 válasza Xero (#990) üzenetére


Lacy6
senior tag

Ez már igen-igen régen volt. Mostanába nem ezt látom. Persze a régebbi dolgokba igazad van. Egyre inkább lemaradnak és hülyének nézik a vásárlót

aprokaroka87: Ezt nem teljesen értem. Az IOS működne hardver nélkül?

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#994) Xero válasza CloZee (#992) üzenetére


Xero
nagyúr

Nem egészen így látom, de mindegy.

Az viszont tény, hogy a SOC-en kívül semmi újat nem gurítottak most, maximum a touchid-nfc összekapcsolást. Esetleg a watch ui számolható még ide, de azt is használni kell, hogy lássa az ember valóban jobb-e, mint a jelenlegi megoldások. Külsőre a moto360 szebb.

(#993) Lacy6: Azért az iPad Air még mindig irányadó termék tablet fronton, ahogy a rMBP vagy a MacPro is. Ez utóbbi még mindig lenyűgöz napról-napra, hogy milyen szinten képes kussolni full load alatt is. Ezt egyik WS sem tudja, ahogyan a régi MP sem tudta. Sőt ez utóbbi olyan volt mint egy startoló boeing. ;]

[ Szerkesztve ]

(#995) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Na kérem igy kell profi módon agyat mosni,sok mindenki az Iphone 6 ról beszél pl itt a fórumon,még a konkurensek is reklámozzák...na kérem ez a valami...és igen az Apple ezt tudja,tudja hogy igazábol minek fejleszteni mert mi agymosottak eladjuk ha nem is közvetlen...na ezt én úgy hivom "marketing agymossásal"

Lacy6=persze hogy nem

[ Szerkesztve ]

(#996) xtremetuning válasza aprokaroka87 (#995) üzenetére


xtremetuning
addikt

Pont ezen gondolkoztam, hogy mennyire toljuk a szekerüket még így is....

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#997) #56573440 válasza aprokaroka87 (#987) üzenetére


#56573440
törölt tag

hiperhajtóművet kihagytad.

szemvizsgálatra? minek? nem látod hogy nem látsz vagy mi? 9 éves koromtól 25 ig szemüveges voltam, aztán műtét, mindig tiszta volt hogy romlott e vagy sem... és egyébként is ok. kijelzi hogy -3.75 és neked csak -3,5-ös a szemüveged. köv lépés? goto optika? én inkább bíznék a szakember és a szakember által üzemeltetett gépparkban hogy egészen pontosan megmondja mi kell és miért.

"De pl figyelhetné ha hirtelen leesik vagy felmegy valakinek a vércukor szintje"

aztán azt miből? bőrről? jah a cukrosok szeretik szúrni magukat azért csinálják, nem azért mert vérből lehet kimutatni... a google dolgozik kontaktlencsén, az egy jó ötlet lehetne, fasorban sincs még mondjuk. tudom már egy szenzor kell amit a szemedhez érintesz és az mér. aha...

"ha valaki roszul lesz akkor az általános egészségügyi állapotát elküldve riassza a mentőket"

azt honnan nyeri ki? lépésszámláló lehet benne, meg gps meg izék. de azon túl? minden nap felteszi a kérdést hogy fáj e a májad, ittál e alkoholt, mennyit dohányoztál, mennyit és mit ettél mikor? semmi infója erről.

"De pl a kikapcsolt telefon igazán tudhatná azt a feature-t hogy tudjon segélyt hivní..."

akkor meg a sok paragép átkozna hogy kikapcsolt telóval is fent lóg a hálón és a tornyokból bemérhető. vagy várhatsz amíg feláll egy butított rendszer és bejelentkezik a hálózatra, stb. mondjuk ezzel legalább egy 20 másodpercet spórolsz, bár amikor legutóbb nagyon erős vakbél magasságából induló fájdalmakkal hívtam mentőt javasolták hogy inkább üljek kocsiba vasárnap 3-kor, mert nem tudnak semmit se küldeni...

"soroljam még?"

jah ha ilyenek jöhet, mert egész jól lehet szórakozni rajtuk:D

(#998) aprokaroka87 válasza #56573440 (#997) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Jó nyilván ezek nehéz dolgok,de akkor mondj te is valami értelmeset ami hasznos lenne

(#999) fogtunder


fogtunder
nagyúr

arra van valakinek ötlete, hogy honnan származtatta az Apple ezt az 1334x750-es felbontást? a bejelentés óta ezen kattogok.

vagy csak annyi történt, hogy a 4,7"-t visszaosztották a pixelsűrűséggel, oszt csókolom?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1000) CoDWaW07 válasza aprokaroka87 (#987) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Ilyen komoly dolgokat nem lehet csakúgy a semmiből előteremteni...
Gondolj bele mi lenne abból ha félkészen kiadná és bugos lenne és minden második embernél hívná ok nélkül a segélyhívót mert úgy érzékelte hogy rosszul van.

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.