Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) makimakom válasza knyitogato (#250) üzenetére


makimakom
aktív tag

Én meg a Media Markt - ban próbáltam az előre rá telepített játékokkal, és már a legkisebb hangerőn is berezonált az egész ház tőlük. Baromi zavaró.

[ Szerkesztve ]

(#252) Auratech


Auratech
őstag

Érdeklődve olvasgatom a hozzászólásokat. Mivel a 4-es padomat a átadtam csemetémnek, "hiánybetegségben szenvedek". A lehető leghamarabb beszerzek egy 64-es szürkét...
Szoftveresen megoldható, hogy a kihangosításba kerülő hangon legyen szűrés, mélyvágás.
Ha közép-magasban torzít, zizeg, az nagyobb probléma...
Próbálam megnézi egyet a MMarkban de le volt ujjlenyomatvédve.
A kezelőfelület +sebessége nem nyűgöz le. Az már a 4 esetében is rendben van/volt.
Talán az üzemidő és melegedés, ami jobban foglalkoztat, főként terhelt állapotban.
Mivel jópár fullextrás hangprogramot használok, kíváncsi vagyok, hogy azonos session mekkora terhelést jelent a 4@vsAIR2 különbségét nézve. Remélem hamarosan... Addig is osszátok ide a tapasztalatokat!

Auratech Field Recording

(#253) dani3l válasza Auratech (#252) üzenetére


dani3l
őstag

Lassan idöszerü lenne mar egy "helyi" teszt is (mar csak a sajat topik miatt is, hogy ne ugy kelljen összevadaszni a velemenyeket). Nem tudom, mi a picsa van iden, alig lehet valahol kapni, alig lehet valahol olvasni "rendes", reszletes teszteket.. Ekkora hiany lenne? :F

(#254) Auratech válasza dani3l (#253) üzenetére


Auratech
őstag

Kicsit én is csodálkozom. Bár sejtésem a következő:
Az átlag felhasználó a játékokon kívül nem találkozik olyan helyzettel, amiben az AIR2 teljesítménye vigyorfaktort adna. Egyszerűen még a 4 is gyors és az AIR egy kicsit még gyorsabb. Nem sokat lehet izmozni a benchmarkokon kívül a teljesítménnyel.
Számomra nagy előrelépés lesz a teljesítmény növekedése és hamar igába fogom. Úgy néz ki, talán a jövő hétre beérkezhet. Store-ból rendelem, gravírozva. Tokot fóliát biztosan kap de nem a drágát...

Majd mi csinálunk rendes tesztet. Én bevállalok egy iPad4@AIR2 összehasonlítást a felhasználói programokra vonatkozóan. Ha az érkezésig más meg nem előz. A játékokat másra hagyom. Abból picurit kivénültem.

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#255) p87 válasza Auratech (#254) üzenetére


p87
senior tag

Én már lassan két hete használok Air 2-őt. (64GB, grey, wifi)
Régebbi összehasonlításom iPad4-el: [link]

Azóta tudok üzemidőt, kevés játékkal, 80% böngészéssel, autó fényerőszabályzóval, 12-14 órát simán hoz.

Nekem a "vigyorfaktor" is megvolt, böngészés közben elég nagy a különbség sebességben az Air2 javára.
Alapból a 2GB RAM miatt is, de sokkal gördülékenyebb és gyorsabb a komplexebb weboldalak megjelenítése,
a gif-ek veszettül szaggattak iPad4-en, Air2-őn tökéletes.

(#256) Auratech válasza p87 (#255) üzenetére


Auratech
őstag

Köszi! Nem tántorítottál el..:)
A gifes témát nem is nagyon vettem észre.
Nem frissítetted a 4-et? Van oka?
(Nekem a 8.1 a legjobb a memóriakezelést tekintve. (A 6.1-nél kb 520 mega foglalt-azonos setupban-, míg a 8.1 nél 580, 600 körüli, miközben nem lassabb.)
Az iPhone-os "bootloop" nem jelentkezik az Air2-nél?. Esetleg hallottál-e rőla?
A rezgést tekintve gondoltam, hogy nem egyértelműen hibás berezonálás, hanem a szokatlan mélyátvitel lehet zavaró, esetleg interferálva konkrétan egyes hangoknál, zenei részeknél "begerjed" a ház.
Remélem hamarosan meghallom.
Ami viszont fájóan kellemetlen, hogy nincs a HDMI adapter terén a minőség irányába mozdulás.
Vagyis az iPadhoz 1600x1200-es felbontás van interpolálva a 1080p felbontásra az adapterben. Tehát gagyi, életlen. Szoftverből még a 720p jobban néz ki. Egy 40 ezres droidos tablet tűées képet ad HDMI-n keresztül.

Auratech Field Recording

(#257) p87 válasza Auratech (#256) üzenetére


p87
senior tag

Nem frissítettem az iPad4-et, mert mindig olvastam, hogy panaszkodtak a friss ios-ekre.
Olvastam a boot loop-ról, nekem nincs jelen.
Ugye az iPhone-oknál is meglévő hibát először egy bizonyos TLC flash-ekre fogták, de még most is megy a találgatás, hogy milyen flash memóriákat használnak a 64 és 128GB-os modellekben és hogy ezek közül melyiknél lehet a hiba. Mert használhatnak Sandisk, Toshiba, Hynix, Anobit flash-eket, akár keverve is, és az sem biztos, hogy TLC vagy MLC- megoldásúak.
Egyedül nemrég derült ki, hogy egy 64Gb-os iphone 6-ban Hynix flash van.

[ Szerkesztve ]

(#258) teguran


teguran
tag

van kozottetek olyan user, aki az elso generacios ipad-et hasznalta es esetleg megvan meg neki?
ezek a keszulekek lassan 4evesek es erdekel, hogy az akkumlator hogy birja.

tervezek egy air2-ot venni, de nem 1-2 eve. (bar 4 ev mulva vszn tekergetjuk a tableteket meg ki tudja hany 100 %-al gyorsabb rendszer lesz) az air2 a elso tablet, amirol ugy velem, hosszabb tavon ki tudna szolgalni.

(#259) mrkorooo válasza teguran (#258) üzenetére


mrkorooo
aktív tag

haverom meg hasznalja, olvasgat rajta stb, semmi baj nincs az uzemidovel, pont par napja mondta h siman elvan vele

Asus VI Hero, Intel i7 4770K, Corsair Dominator 2133Mhz 16Gb, Asus 7990 6GB, Corsair Graphite 600T , Corsair AX860, 2xDell 2713HM,Ducky Shine 3, Logitech G502 Proteus Core, iPad Air 2, rMBP CTO

(#260) Alex91 válasza teguran (#258) üzenetére


Alex91
félisten

Jol.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#261) Auratech


Auratech
őstag

Biztos megbánom de már késő. Az AIR 2 érkezőben. Aztán majd meglátom. ..

Auratech Field Recording

(#262) Tibee86 válasza Auratech (#261) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha már most így állsz hozzá, akkor biztos..
Erősen gondolkozom én is, hogy kellene egyet rendelni, max visszaküldöm, ha nem jön be annyira, de 200 ezret sajnálok rá nagyon. :( Valahogy meg kéne beszélni velük, hogy rakják bele a sima Air-be a 2GB RAM-ot, és úgy teljesen megfelelne nekem az is. :D

[ Szerkesztve ]

(#263) teguran válasza Tibee86 (#262) üzenetére


teguran
tag

elso tabletkent air vagy air2?

a celom a tablettel: laptop helyettesitese/kiegeszitese, sokat utazom, mobilitas, irodai kiegeszitok fontosak.
egy billentyuzettel egeszitenem ki. egyedul ami visszatart es itt olvasok ez a haz beremegese hangos hangszoroknal. ez tenyleg ilyen zavaro?

[ Szerkesztve ]

(#264) mrkorooo válasza teguran (#263) üzenetére


mrkorooo
aktív tag

elso apple store es kiprobalod, nekem semmi bajon ezzel az allitolagos problemaval

Asus VI Hero, Intel i7 4770K, Corsair Dominator 2133Mhz 16Gb, Asus 7990 6GB, Corsair Graphite 600T , Corsair AX860, 2xDell 2713HM,Ducky Shine 3, Logitech G502 Proteus Core, iPad Air 2, rMBP CTO

(#265) Tibee86


Tibee86
veterán

Megnyomkodtam az MM-ben, hát tényleg durván rezonál a ház. :(

[ Szerkesztve ]

(#266) Auratech válasza Tibee86 (#262) üzenetére


Auratech
őstag

Szerintem is, átlag esetben az Air is teljesen elég. Webhez, filmhez, hordozható gépként mindenképpen.
Még az iPad4- is ugyanolyan jó csak nehezebb.
A megjelenítés minősége, a súly az Airnál ugyanolyan príma. A plusz erőt normál helyzetben átlagos app nem használja ki. A játék, az persze külön dolog. Nem játszom.
Nekem az a mézesmadzag, hogy a csúcsra járatott iPad4-en megszokott terhelés (zenei appok, hangszerek összerakva) az Air2-n röhögve elfut és még marad kakaó.

A megbánás kicsit ironikus, hiszen nem impulzusból fizettem ki a 2kilót..., hanem jó sokat agyaltam előtte.
- Atyaég-egy fél mikrofon ára!! - :)
Én is vettem volna Air-t , ha 2GB rammal jön ki de nem láttam egymás mellé téve érdemi különbséget egy iPad4-egy összehasonlítva. Vártam. A súlykülönbség meg nem indok.
Ha belakom a deszkát, igen precízen egymás mellé teszem az azonos setupot a 4-en és az Air 2-n és az igazság pillanata eljön. Lehet, hogy még kell idő, amíg optimálisan fut minden az új vason...
Nem csodálkoznék, ha nem jönne ki elsőre a többszörös teljesítmény...
Ja és a gravírozás... Kicsit félek ki ne lyukasszák...

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#267) Auratech


Auratech
őstag

Megjött a kis drága...
Nem rezonál, hanem olyan, mintha vibramotorral lenne érzékeltetve a basszus... Szerintem túl jó..
Az oprendszer még nem hibátlan.
A 4-gyel egymás mellé téve semmi különös különbség a képernyő minőségében. Ez is rendben van. Kicsit élénkebb, közvetlenebb. Majd a dolgos hétköznapok során színvallást tesz az újszülött..
Szóval jóval karcsúbb. Nekem is fogynom kell..

Auratech Field Recording

(#268) szabogabor10 válasza Auratech (#267) üzenetére


szabogabor10
veterán

Pedig az rezonálás sajnos. Bár engem annyira nem zavar, csak nem értem, hogy nem tudták megoldani a tompítást.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#269) Auratech válasza szabogabor10 (#268) üzenetére


Auratech
őstag

Hogyan jön elő? Szeretném előidézni. Teljes hangerőre tolt szintin egy buta szólóhangszinen billegettem végig a klaviatúrát, meg egy jelgenerátorral is. Zenékkel is. Csak a rendkívüli vibráció a mély jelzéseként olyasmi, mint egy zongorán leütött akkord ujjakon visszaköszönő harmonikus rezgései. Szerintem kellemes. Semmi torzítás a hallható hangokban.
Végigpróbálgattam az összes csengő és jelzés hangot. Nem bánom, hogy nincs gond de szeretném megérteni.
A csengőhangok gyárilag általában úgy vannak beégetve a telókba, hogy az eszköz saját hangszórójának alsó frekvencia küszöbén van egy mélyvágó szűrő. Általában 150-200Hz alatt nincs hallható hang a kis hangszórókon.
A vágás nélküli hangjel beterheli a pici erősítőt, hangerő csökkenést okoz a magasabb hangoknál és berezonálö gerjedést is okozhat. Gyakori a webről levett, kitolt hangerejű zenék csengőhangként alkalmazásakor.

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#270) szabogabor10 válasza Auratech (#269) üzenetére


szabogabor10
veterán

Az iStyle-ban próbáltam ki a gépet, viszont azt tényleg nem tapasztaltam, hogy emiatt torzítana a hangszóró, mert elég jól szól, mélyeket is lehet végre hallani. Így viszont tényleg vibrációnak lehetne inkább nevezni. :)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#271) teguran válasza szabogabor10 (#270) üzenetére


teguran
tag

én is meglestem magamnak. speciel borzasztóan zavar. a többi ipad es egyeb markak tablait osszehasonlitottam. az air2-nek van szinte egyedul "tartalmas" hangzasa, ami ebbe a rezonalasba kerul.
ha nem is maxon, hanem 3/4ig hallgatom, akkor is erezheto a haz masik felen is. ha csatlakoztatom egy billentyuzettel, az is berezonal. vegkepp idegesito. a hangzas valoban szep, de ilyen aron nem kellett volna. vszn nem allandoan hasznalom a hangszorot, siman csak a tablat egyeb progikra, v fulessel, azonban sokszor van alkalom, amikor igen.

rendesen elvette a kedvem a veteltol. 3 dolog van amit lehet tenni:
1. elfogadni ezt a tenyt. es megvenni, azzal a tudattal, h az apple ezt a hangszorosdit elrontotta. :(((
2. venni egy sima airt, ahol nincs ilyen problema :U
3. varni meg 1 evet... :W :W

nehez dontes :F :F

[ Szerkesztve ]

(#272) szabogabor10 válasza teguran (#271) üzenetére


szabogabor10
veterán

Engem igazából nem zavar annyira, inkább ez a pattogás aggaszt sokkal jobban, mert még mindig nem tudni, hogy szoftveres vagy hardveres-e pontosan a hiba. Valószínűleg hardveres, ami miatt mindenképp vissza kell vinni a gépet cserére.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#273) Auratech válasza teguran (#271) üzenetére


Auratech
őstag

Ha zenét hallgatsz, betehetsz egy interapp audio mélyvágó szűrőt, ha nem fülesen hallgatod.
Persze kényelmetlen. Betehetne az apple is egy egyszerő szűrőt a beállításokba.
Kb az a mód, ahogy egy laptopon a speaker beallításként a beépített eq-t használni érdemes. 30, 60 Hz lehúzva, szóval ami úgysem jön ki a pirinyó sugárzón.

Zenelejátszáshoz én az Audiophile iPad appot használom, ami egeszen kiváló. Van benne rendes eq, sok egyéb okosság. Soundcloud, flac...saját zenetár, app doku..

Audiophile iPad app

Amúgy szoftveresen azért még nem egy kiforrott dolog ezen a táblán az ios, eddig mindig így kezdődött egy új platformon...

Auratech Field Recording

(#274) teguran


teguran
tag

gondolod h szoftveresen igy meglehetne oldani?
ha lehuzod a megfelelo ertekeket, nem rezonal a haz?

[ Szerkesztve ]

(#275) Auratech válasza teguran (#274) üzenetére


Auratech
őstag

A rezonancia forrása itt az alsó határfrekvencia egybeesése az eszköz valamilyen fizikai méretből eredő rezonanciaponttal.
Az iPad air2 trükkje, hogy a kb. 150 Hz(ez az alsó határa a hallható mélyeknek itt) alatti hangok frekvenciáján a 2 sugárzó membránja azonos fázisban rezeg, így afféle vibra effektként jelezni képes a mélyebb hangokat.
Mivel a hallható hanggal feles-harmados viszonyban van sok esetben gazdagítja a hang teltségének érzetét.
Digitális zongoráknál ezt sympathetic resonance effektként használják. (pld. A némán nyomva tartott akkord alaphangja egy oktávval fentebb lejátszva berezgeti a néma, harmonikus sorban lévő húrokat, hangokat.
Akkor van gond, ha a rezgés a hallható hangba torzítást visz, recsegést.
Ezt a jelenséget itt én szándékosnak gondolom, de a reakciók szerint ez nem egészen szerencsés..

Auratech Field Recording

(#276) Auratech


Auratech
őstag

Tudom, hogy nem korrekt, de a hangminőség okán idekívánkozik a kép. Az Air2 kis hangszóróját hallgatva, fekve toltam egy tesztet losless@lossy AB összehasonlításban. Annyira nem szar az Air2 beépített hangja..

Auratech Field Recording

(#277) nrb263 válasza Auratech (#276) üzenetére


nrb263
tag

Sziasztok par honapja vettel ipad airt szerintetek megerne valtani 2re? Jatekok kozul csak hearthstone al jatszok zenet hallgatok es netezek rajta.

(#278) Jeanne d'Arc válasza nrb263 (#277) üzenetére

En nem váltanek most, hanem megvárnám a jövő evet es megnézném januárban, februárban az arat. Egyébként amire használod bőven eleg a sima air.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#279) malphitee


malphitee
senior tag

Sziasztok. Most esek bele a tabletek világába, és ipad-al szeretnék indítani, használtam már telefonba android és iphone készülékeket , na most ott az ios ami egyértelműen győzött nálam, meg a minőség stb.

Ipad Air és Air 2 gondolkodom. Lehet használni ezeket a tableteket valóban egy laptop kiváltására? Filmeket valahogy felmásolni rá, esetleg van hozzá usb pendrive amit ha rákötök az ipadra lejátsza vagy, torrentről letölteni rögtön az usb pendrivére? Illetve world hasonlo programok mennyire használhatók egy ipadon, egy önéletrajz írása tegyük fel stb.. Vagy számítógépről lehet filmet másolni valahogy ipadra itunes vagy más programmal? Mert ugye tudomásom szerint nincs az ios ben fájlkezelő.

Ami még érdekelne az ipad air 2 ben lévő processor milyen programoknak játékoknak próbál megfelelni, hogy azt lehessen mondani na igen kell a 3 mag.

Ram tekintetében olvastam hogy böngészésnél 10 oldal között tudunk lavírozni ugy , hogy nem tölti újra az oldalakat a 2gb miatt, ez is valóban igaz és a sima AIR nem képes erre?

Kijelzőben mekkora különbség lehet? Színhőmérséklet, élesség, fényerő stb.

AIR2 kamerája valóban jó és tudja a slowmo funkciót, tökéletes akadásmentes videót lehet vele felvenni?

A beépített újjlenyomat olvasót hozzá lehet rendelni tegyük fel appstore-os vásárlásnál, hogy csak hozzá kelljen érinteni?

Olvasni lehetett pár oldalon hogy az üzemidő nem éri már el a 10 órát az iir 2 esetében, míg az air igen, ez mennyire valós?

Maga a rendszer, böngészési, alkalmazások sebessége gyorsabb lehet air2 készüléken?

Egyenlőre ennyi jut eszembe előre is köszönöm a segítőkész emberek válaszát, sokat segítenek egy témában nem jártas embernek.

[ Szerkesztve ]

(#280) malphitee válasza malphitee (#279) üzenetére


malphitee
senior tag

Auratech mire használod az audiophil programot? Ez egy jó hangzású program alapból, vagy be kell állítani külön? Külső hangrendszerekre ha rákötjük az ipadot akkor a program segítségével minőségibb hangot tudunk hallgatni hangfalainkon? Ha ilyeneket használsz gondolom benne vagy a dolgokban, azt esetleg nem tudod hogy az air vs air2 ben milyen DAC került, amitől függ ugye az egész hang , tisztasága, minősége, részletessége ha fülhallgatóval hallgatja az ember?! Pl régebben olvastam hogy az iphone 4s ben nagyon jó és hangos dac került, az iphone 5 be már kevésbé minőségi és hangos, aztán az 5s be megint egy jobb került. Ipad esetében ez hogy van? illetve az air vs air2 dac chip -re vagyok kíváncsi. Mert az előző példánál ugye lehet következtetni nem mindig a legújabb a jobb, (Dac tekintetében jelen esetben).

(#281) arn


arn
félisten

64 gigas air 2t vennek. Mi a titka ezeknek a 150e ftos ajanlatoknak? Kint is min 170e, pedig a hivatalos ar is joval alacsonyabb.

Bolti gar? Vagy mi?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#282) Jeanne d'Arc válasza arn (#281) üzenetére

Vilag garancia van minden almás termékre. A kérdés mar bennem is megfogalmazódott de nem tudom a választ.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#283) malphitee válasza arn (#281) üzenetére


malphitee
senior tag

Ha meghal az ipadod alaplapja és beviszed egy hivatalos apple viszonteladóhoz M.O-n kérni fogják az ÁFÁS számlát, és a blokkot is. Ha nincs akkor nem javítják. Sőt ha van akkor sem tuti mert nem hivatalos forrásból vetted.

(#284) focvis válasza Jeanne d'Arc (#282) üzenetére


focvis
veterán

Ismerek egy kedves hölgyet aki nagy tételben hoz be az országba Apple termékeket, ő egy USA-béli nagykereskedőtől vásárolja, mindent hivatalosan vámoltat, befizeti az ÁFA-t is. A hölgy az iPadet kis tételben is árulja a Vaterán Áfás számlával, ő a legolcsóbb, ill. kiskereskedőknek is hoz be - gondolom nagy tételben még jobb áron.
Példa szeptember végéről: Air 16 GB az APR-ben 150, a hölgytől 90, hardveraprón 110-115, máshol 115-130.

@malphitee: gondolom nem garanciáztattál még iPadet: nem kérik.
Amúgy laptopot nem váltja ki 100%-osan.

[ Szerkesztve ]

(#285) Jeanne d'Arc válasza focvis (#284) üzenetére

Igen róla mar írtál az air topicban, en megjártam mar vele sajnos más termékkel.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#286) teguran


teguran
tag

azert az durva, hogy a magyar black friday araival is dragabbak az ipadek(vszn a tobbi termek is), mint itt nemet honban. otthon akciosan most air2 128gb wifi 225e, itt nem akciosan 689€~210e, es van ahol akioval meg olcsobb.

ma el is hozok egyet, pedig vartam, hatha erre a napra a magyar arak is jobbak lesznek. sajnos nem.

[ Szerkesztve ]

(#287) antibes2000 válasza focvis (#284) üzenetére


antibes2000
tag

rendeltem én is tőle.
Azt megkérdezhetem, hogy sima banki utalással utaltál neki vagy paypal-lal?
köszönöm

(#288) focvis válasza antibes2000 (#287) üzenetére


focvis
veterán

Átutalással fizettem. PP is jó lehet.

(#289) Auratech válasza malphitee (#279) üzenetére


Auratech
őstag

Filmnézésre, zenehallgatásra hibátlan az első Air is. Az árkülönbség azonban nem olyan nagy, ezért inkább az Air 2-t ajánlom. A ram és a plusz teljesítmény pár évig biztosan kitart az érkező nagyobb rendszerígényű appok esetén is. 16 gb az felejtős. A helyzet úgy áll, hogy filmre, netre, játékra sajnálnék 200e pénzt táblára költeni. Androidon jóval olcsóbban megoldható. Pld a samu t525 és egy 64-es kari és marad 70 ezred.

Pendrive nem megy rá, vagy speckó verzióban. Macerás. Én nem jailbreakelem(töröm) az iPadomat.

A word legújabban hibátlan lett. Teljesen alkalmas az elvárt használatra. Egy magyar billenytű app(Hukey) és rendben. Az office suite pro is megemberelte magát és jóval helytakarékosabb 63 mega. Dropboxba mentenek, így a pc-n is alapból szinkronba van vagy onnét a pc-s doksikat hibátlanul megnyitja. Ez pipa.

Film. AVplayerbe az iTunesen keresztül bemásolom a filmeket, feliratokat és nézem.
Zenét a fent említett appba Audiophile.. teszem. Az iTunest nem csípem. Nekem ne rendezgesse a hallgatnivalóimat.

Böngészésnél nem érzel gondot, ha normális a wifi, net.

Képminőségben nagy vonalakban nincs különbség. Penge a 3,4 Air is Az Air2 képe kicsit plasztikusabb az összevont képrétegek miatt. Plasztikusabb. Kevésbé tuükröződik. De szerintem ez nem döntő. Jóképűek.

Az Air 2 720p-ben 120fps sebességű. Akadásmentes, de nem tökéletes. Fullhdban penge. Jó appal még jobb.
Én a Movie pro appot használom alapból, ami tud akár 3072x1728x30 fps videót de mondjuk a 2560x1440x30 fps használhatóbb (1440p).

Ujjlenyomat megy a store-n. Nem kell gépelgezni. Én felrögzítettem mind a 10 ujjamat. :)

Az Air2 üzemidő kicsit kevesbb de nem zavaróan az átlagos terhelét nézve. Viszont 40 pár deka.
Jó tok kell rá. Ezt nem merném a hátizsákomba betenni háttámasznak, mint a iPad4- et. Elgörbülne.
Böngészés appok gyorsak, mint egy i3- as laptopon. Admingépem intel 9400 négymagos, 282 sunspider értéket tol. Az Air2 is.

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#290) Auratech válasza malphitee (#280) üzenetére


Auratech
őstag

Zenehallgatásra. Be kell állítani, vagyis be lehet állítani.
Jó az eq és az egyéb hangfacsaró effektek is a wavestől,( egyik legprofibb stúdióeffekt gyártó cég)
A dac típusát nem tudom. Fülre, az Air és a 2. Minőségibb a 4-ben lévőnél. Hangszóróban az Air2 döbbeneteset tud. Mondhat bárki bármit, méretét meghazudtolóan szól. 200 hz - nél erősen kiemel a sugárzópár, emiatt a 200 hz környékén dús zenék tényleg berezonálnak.
Beyer DT770 pro 32 ohmos fülest használok. Az Air2-ben több a teljesítménytartalék. Hangosan sem dúsul fel, viszonylag szellős marad. A minősége bőven megfelelő de nem stúdióminőség. Profi dacot is kiszolgál 24 bit192khz zenéket is kezel bár csak 24/96-on próbáltam.

Auratech Field Recording

(#291) HSteve


HSteve
tag

Urak!
Meg tudná nekem mondani valaki,hogy hol találom a számológépet?
(Air2)
Köszi. :F

[ Szerkesztve ]

(#292) bok92 válasza HSteve (#291) üzenetére


bok92
addikt

App store

(#293) teguran válasza HSteve (#291) üzenetére


teguran
tag

Tobb cucc nincs benne alapbol, pl a felvevo sem. Eleg logikatlan.

(#294) HSteve


HSteve
tag

Köszönöm!
Akkor, azért nem, találom... :(((

(#295) Auratech válasza HSteve (#294) üzenetére


Auratech
őstag

A két legjobb a Basic Calc és a Calculator HD. Szép, letisztult felületek. A Basic Calcban tetszik, hogy az érintéskor a szám kerete felvillan..
Elég gyakran ingyenesek. Érdemes rápillantani mondjuk az AppZapp Proban.

Auratech Field Recording

(#296) HSteve válasza Auratech (#295) üzenetére


HSteve
tag

Rendben megnézem, őket.
Köszi.

(#297) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Sziasztok! Tegnapi nap folyamán megajándékoztam magamat egy Air 2-vel, amihez szeretnék tokot vásárolni. Ahogy nézem annyira nem vagyunk eleresztve itthon jobb minőségű tokokkal, így jelenleg két versenyző van:

Gyári
Logi Type+

A kérdés az lenne, hogy a kettő közül megéri-e a felárat a Logi megoldása szerintetek, illetve, hogy valakinek van-e tapasztalata ezzel a Logi termékkel? Több cuccukat is használom és azokkal nincs kifogásom.

Segítségeteket előre is köszönöm! :R

(#298) HSteve


HSteve
tag

Sziasztok!
Hol tudom, beállítani az Ibooks-ot, hogy olvasás közben nem zároljon az ipad?
Köszi..

(#299) Auratech válasza HSteve (#298) üzenetére


Auratech
őstag

Az iBooks beállításaiban nincs ilyen. A Beállítások/ Általános/ Automatikus lezárás időzítését állíthatod többre, mint 2 perc 5-10-15 perc vagy Soha. Olvasáskor az 5 perc/lap azért már elég lehet..

Olyan funkció hiányzik, mint a néhány appban megtalálható prezentációs mód, ami meggátolja a képernyő lekapcsolását..

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#300) HSteve válasza Auratech (#299) üzenetére


HSteve
tag

Köszönöm! :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.