Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Na bumm. Elavultam. (Ipad mini retina)

Vuff.

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#2) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Szerintem eléggé odatették magukat :))
6.1 mm-es iPad Air 2, Mac mini frissítés, és 5K-s iMac....
Ami kicsit csalódás hogy az iPad Mini nem kapta meg az A8X-et és a vékonyítást.
A 2. Vesztes: Nem, főleg hogy konkrétan annyival változott az új iPad mini hogy megkapta a Touch ID-t:)

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#3) mrkorooo


mrkorooo
aktív tag

jott a 2 gb memoria? nem latom sehol.....

Asus VI Hero, Intel i7 4770K, Corsair Dominator 2133Mhz 16Gb, Asus 7990 6GB, Corsair Graphite 600T , Corsair AX860, 2xDell 2713HM,Ducky Shine 3, Logitech G502 Proteus Core, iPad Air 2, rMBP CTO

(#4) Gicz


Gicz
addikt

Ez jó "kis" keynote volt. Az új iMac brutális lett, de asztali gépre már nincs szükségem, ipad-re érzek ingerenciát, de MBP és iphone 6 plus mellé már sok lenne, pedig kütyümániás vagyok :)

a vékonyítás mániát azonban még mindig nem értem... inkább lett volna ugyan olyan vastag mint a régi ipad, de nagyobb akkuval. jobb lenne az i6 is egy picit vastagabban, de mondjuk 2500-as akksival. a 6+ már rendben van akkuilag szerintem.

(#5) CoDWaW07 válasza mrkorooo (#3) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Nem tértek ki rá, de szerintem tuti, legalábbis Air 2 esetében, mert már kiszivárogtattak egy képet a bemutató előtt hogy A8X lesz benne és 2 GB RAM.

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#6) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Megtetszett az új iMac. Az iOS 8.1-et is várom, remélem megoldja a 8.0 hibáit.

(#7) Shodan


Shodan
addikt

Most a minivel mi a helyzet? tényleg nem volt róla semmi? :F

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#8) FollowTheORI válasza A 2. Vesztes (#1) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Miben? A mini 3 csak a Touch ID-vel más, semmi új nincs. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#9) Mr President


Mr President
senior tag

Szerintem nem 40-szer gyorsabb, hanem 40%-al.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#10) HardRic válasza FollowTheORI (#8) üzenetére


HardRic
addikt

DE!
Van arany!!! :DDD

(#11) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

"Az árcímkék után a semmiből került elő a szintén a mai napon napvilágot látó iPad mini 3, szinte semmit nem mondott róla az Apple, valószínűleg ugyanazok a specifikációi, mint az Air 2-nek..."

Nem. Ugyanaz, mint az iPad mini retina 2, csak kapott touch ID-t.

(#12) CoDWaW07 válasza Shodan (#7) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Burkoltan mutatták be, annyi az újítás hogy kapott Touch ID-t és megkapta az aranyszínt , a "vastagság" maradt ugyanúgy 7.5 mm és a hardver is.

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#13) A 2. Vesztes válasza FollowTheORI (#8) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Köszi! Vigasztaló szavaid jólestek így szunya előtt! Akkó megtartom! :R

Vuff.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#14) gerii válasza FollowTheORI (#8) üzenetére


gerii
addikt

Legalább tudjuk, hogy 30k a Touch ID ára. De lehet olcsóbban is, itt csak 12k a csere ;]

(#15) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Meg olcsóbb lett... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#16) r3dsnake válasza gerii (#14) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Touch ID-t nehezen cserélnek, alaplaphoz van rendelve a gomb azonosítója.

(#17) Márko88


Márko88
aktív tag

Tökéletesek,mint mindig. Ha tablet akkor Ipad. :)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#19) szucsy89


szucsy89
tag

Nem durrantottak akkorát most az iPadekkel, szerintem nem éri meg cserélni az első szériás Air-t.

(#20) Menthirist válasza szucsy89 (#19) üzenetére


Menthirist
veterán

De... de nem érted... 12x gyorsabb mint az iPad 1, és 180x akkora a grafikus teljesítménye ;] ;]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#21) tomi5244


tomi5244
őstag

15 ezerrel lett drágább az Air 2 az apple.com/hu szerint :/ mi a francért azt nem vágom?!

Én 4ről váltanék idén de lehet megveszem a sima Airt

(#22) A 2. Vesztes válasza Márko88 (#17) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Egyetértek. Vuff. Van a családban androidos is, de eccerüen nem lehet összehasonlítani őket.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#24) CoDWaW07 válasza tomi5244 (#21) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Sajnos a dollár miatt is főleg, mert ha jól tudom tavaly 220 környékén volt, most meg 240 ft környéke. :(

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#26) Menthirist


Menthirist
veterán

Csak azt nem értem, mi értelme azon pörögniük hogy 5 mm vékony az iMac, amikor kb ilyen amúgy. Ezzel az erővel rakjunk egy papírvékonyságú peremet körbe, és mondjuk hogy csak fél mm az egész :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#28) BulletBill27 válasza Menthirist (#26) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Igen, ezen én is meglepődtem. A jelenlegi modellnél is fel van tüntetve. Valahogy az alma rá van kattanva a vékonyságra.

(#29) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Mini 2 megy. Es egy arany air jön :) egyszerűen gyönyörű, es a teljesítmény növekedés is nagyon jo :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#30) Jeanne d'Arc

iMac ára magyar viszonylatba nézve nem semmi.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#31) Alex91 válasza Jeanne d'Arc (#30) üzenetére


Alex91
félisten

Miert, valaki ad ilyet olcsobban...?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#32) tomi5244 válasza CoDWaW07 (#24) üzenetére


tomi5244
őstag

Igazából a súly miatt váltanék a 4ről, de szerintem "cipelem" még egy darabig, az e-digital úgyis szokott akciózni néha

(#33) Gicz válasza Menthirist (#26) üzenetére


Gicz
addikt

nem azon pörgött h az imac 5mm, úgy emlékszem azt mondta h milyen ügyesek a mérnökök, h a httérvilágítást, az lcd panelt, és az üveg előlapot sikerült bepréselni 5mm-be.

[ Szerkesztve ]

(#34) knyitogato válasza tomi5244 (#32) üzenetére


knyitogato
őstag

Szerintem a mai napig tökéletes az iPad 4, de ha váltás, akkor szerintem most iPad Airt éri meg venni.

Ezek az új árak már túlzásba mentek át...

(#35) Gicz válasza knyitogato (#34) üzenetére


Gicz
addikt

A helyes megfogalmazás, az lenne h "Ezek az új árak már túlzásba mentek át... itthon"

Szar a forint, nagy az ÁFA, és akkor ott az Artisjus adó is. Nonszensz ami itthon van. Igyekszem elmenni, amint lehet... :(

[ Szerkesztve ]

(#36) bolvar


bolvar
senior tag

Nekem hiányoznak csak a képekről a némító gombok mind2 példányról? :D

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#37) vicze


vicze
félisten

Na mennyi RAM van a mini 3-ban? Engadget megmondja. :DDD
Memory: A7
;] (Remélem nem javítják olyan gyorsan.)

Persze a SoC se stimmel így.

[ Szerkesztve ]

(#38) Menthirist válasza Gicz (#33) üzenetére


Menthirist
veterán

Az lcd paneleket már sok helyen rányomtatják az üveglapra, tehát vastagsága szinte nincs is. A háttérvilágítás edge-led, nincs is kicsi kerete (tehát elég széles az a sáv a képernyő szélétől az imac széléig), ott vannak a ledek körbe, tehát az üveglap mögött csak egy kis hely, ahol beszűrődhet és terjedhet az edge világítás + az alu borítás. Nice, de a szétszedett, nem túl modern ips monitoromnak a panelja is (fémdobozban) 8 mm vastag, viszont vékonyabb kerettel. Úgyhogy azért nem alélok el.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#39) CoDWaW07 válasza vicze (#37) üzenetére


CoDWaW07
őstag

lol :DDD

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#40) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

"40-szer gyorsabb processzor és 2,5-ször gyorsabb grafikus teljesítmény"

Az 40%-al gyorsabb az A7-nél akart lenni gondolom.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#41) varga.balazs válasza vicze (#37) üzenetére


varga.balazs
aktív tag

Lehet, hogy hexadecimális értékben szerették volna megadni :D bár az 167 lenne, de kitudja...:D

amúgy szerintem is elég nehéz, meg egyre nehezebb dolga van az Apple-nek az iPad-ekkel...nagyobb túlzással még az iPad 2-t is használhatónak lehet nevezni, főként ha a sima minit is meghagyták a piacon, de szóval egy iPad 4 már tényleg minden igényt kielégít...én is ha minden igaz, most veszek egy retinás minit...

iMac szerintem is brutális, bár ez is csak ilyen "parasztvakítás", hogy na, most akkor odadobunk egy 5K-s megjelenítőt...:D szerintem még a legelvetemültebb filmesnek sem az a legnagyobb gondja, hogy a 4K-s videóját nem tudja úgy editálni, hogy teljes felbontásban lássa :D megnéztem, kiextrázva közel másfél millió itthon...hát nem tudom, én nagyon szeretem az OS X-et is, de én inkább a 21,5"-es mérettel megalkuszok :D szerintem jövőre az fog jönni 5K-s felbontással.

[ Szerkesztve ]

(#42) Zolik


Zolik
senior tag

nekem nem tetszik ez az irány..mármint hogy az apple kb azt akarja hogy senki ne használjon pct mindenki tablettel rohangáljon meg iphonnal. jah és vegyek fél misiért mac-et. Köszi!
jó a tablet de soha nem fogja kiváltnai az asztali gépeket (főleg nem a munka állomásokat), legalábbis remélem.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#43) Zanik


Zanik
addikt

Én '12 októberében vettem a iPad3-am (franc se várta akkor hogy lesz 4-es). Most meg már Air 2 van. És hát baromi jól néz ki! Vékony, könnyű, TouchID. Először gondolkodtam el rajta, hogy lecserélném a 3-ast, pedig még mindig k. jó készülék.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#44) A 2. Vesztes válasza Márko88 (#27) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Micsoda memória! Tegnap vettem Z3-at, feketét. Eddig nagyon jó! Vuff.

Ja, és a témához: dejó ez a Mini!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#45) alkatraz3000 válasza Zanik (#43) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

iPad 3-ra mondani, hogy k.rva jo, hat ez érdekes :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#46) Márko88 válasza A 2. Vesztes (#44) üzenetére


Márko88
aktív tag

Jó hasznàlatot, szórakozàst hozzà ! (Majd HTC is lehet visszatèr egyszer) :)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#47) mazsi1911


mazsi1911
aktív tag

Eleg gagyi.

Lattatok az iMac-ben a GPUt? Tudjatok mire eleg az? Semmire. 1080p-ben esetleg folyekony lesz minden, de nem 5K-ban.

iPad mini retina, megintcsak egy hulladek lett. Regi SoC maradt, kiveve Touch ID az ujitas. Nevetseges ami a ceg muvel, az utolso erdemrevalo termek a Mac Pro volt, amitol leesett az allam.

Szoftver front? 8.0 nevetseges volt, 8.0.1 tonkrevagott mindent. Mavericks Mail bug, nevetseges. 10.10 alatt fele annyi FPS-t kapunk? NICE!

Nem tudom mi van ezzel a ceggel.... (no sarcasm)

forras: http://netkas.org/?p=1361

(nem, nem trollkodni akarok, Apple fan vagyok, ez az oszinte velemenyem)

[ Szerkesztve ]

(#48) Menthirist válasza Zolik (#42) üzenetére


Menthirist
veterán

Ez munkafüggő. Vannak feladatok amiket kivált (aki jár-kel, közben bemutat ezt-azt, egy ügyintéző, marketinges, stb), van amiket nem (nem kódolnék rajta :D). Sokat mozgó, de nem túl sokat gépelő és nem nagy kijelzőt igénylő munkák esetén jogosan váltja ki a notit, elvégre oda minek. Komolyabb munkára, video és hangvágásra, grafikai tervezésre, több száz oldal gépelésére (nem, még hozzácsatolható billentyűzettel sem) vagy pl fejlesztésre nem jó.

@mazsi1911: 3.5 TFLOPS a M290X-ből, a rendes, teljes változat 5.6 TFLOPS. szóval rendesen vissza van feszelve, ez kb egy 280X-nek felelhet meg. FullHD-ra elég lenne, 5K-ra már sovány lehet (bár szerencsére játszani úgysem nagyon lehet rajta :P Bár ezen a téren is sokat javult azért a helyzet :) )

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#49) CoDWaW07 válasza alkatraz3000 (#45) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Pedig szerintem még mindig nagyon korrekt tablet, emlékszem nagyon nagyot robbant hogy retina kijelzőt kapott egy ekkora kijelzőn :))

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#50) alkatraz3000 válasza CoDWaW07 (#49) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Most mar hiányzik a nagy kijelző, es az air méretei bejöttek mindig. A touchid is hiányzik, mióta vettem 5s-t :)
Na meg néztem a chartokat, es nagyon megugrott az erősség. En meg gyűlölöm ha valamim megöregszik :)

[ Szerkesztve ]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.