Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] ASUS support

Hozzászólások

(#1) Predator2


Predator2
addikt

Én gyűlölöm ezt a márkát, csak a bajom volt "velük" állandóan.
Jó kis olvasmány.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2) total90 válasza Predator2 (#1) üzenetére


total90
veterán

Nekem meg pl. az ASUS termekei az egyetlenek, amikkel soha nem volt gondom. Ez is mutatja, hogy foghat ki valaki rossz szeriat is beloluk, de attol meg nem rossz marka.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#3) kenwood


kenwood
veterán

Jo kis leiras,lehetne meg boviteni,melyiteni,hogy kicsit szemelyesebb legyen.
Mondjuk az elso megsutott vga,a rossz elkepzeles miatt hasznalhatatlanra moddolt haz stb ...
Csak,hogy lassuk a sok jo mellett a dolgok nehezsegeit,buktatoit,mire figyeljen,aki ilyenre adja a fejet.
Hogy ne csak egy pr cikk legyen :)

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#4) eclipse92 válasza Predator2 (#1) üzenetére


eclipse92
tag

Nekem sok ASUS cuccom volt már.. és van is.. pl a mostani gépem is ASUS alapon nyugszik..és soha semmi bajom nem volt az ASUS termékeivel.. kedvenc márkámmá váltak az évek során.. :) de hát mindenből ki lehet fogni rossz/hibás példányokat.. :U

A cikkhez hozzászólva: fúú..azok a hardverek..modok... nagyon jó cikk öröm volt olvasni :)

(#5) Luck Dragon

Jó kis írás volt ,köszönöm :R maga a márka nekem is bejön,

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) bambano


bambano
titán

a málnaszörp tároló még mindig király :)

tesztelnék én is asust, konkrétan avotonos szerver alaplapot, de nem találok céget, aki szállítana ilyet (nem ingyen)...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#7) ViZion


ViZion
félisten

Gratula! :R

Magam is Asus fan vagyok... alaplapban mindenképp.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8) Predator2 válasza eclipse92 (#4) üzenetére


Predator2
addikt

Két alaplap amivel folyamatosan csak a gondok voltak.
Asus a7v8x-x
Asus A8n Premium SLI

VGA: Asus R9 280x [link]
Amikor segítséget kértem Asus-tól, (akik tudnak hibás szériáról) szépen lekoptattak.

Amióta nincs közöm hozzájuk, nincs gondom.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#9) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Gratulálok, megdolgoztál érte kőkeményen :R

(#10) Gyuri27 válasza Predator2 (#1) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én meg a gigát, de ez legyen az én dolgom. Az asus meg a tiéd.
Amúgy marhára nem ide való.

A lényeg, hogy a modok jók. Külföldi elismerések is jönnek.
Igazi amerikás sikersztori itt Abszurdisztánban.
Kívánom a mesternek, hogy minden álma teljesüljön. :C

Amd - Radeon - Ryzen

(#11) kaszaking


kaszaking
tag

Nagyon jó írás volt :R

Gratulálok a sikereidnek és továbbiakban is sok sikert kívánok Neked :)

(#12) oszi666


oszi666
őstag

Te úristen mennyi pénzbe került ezeket összerakni?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#13) jones965


jones965
Modder

Köszönöm srácok! Természetesen lehetett volna még sok mindennel mélyíteni a cikket, de ez inkább egy összefoglalója annak a hosszú útnak, amit megtettem annak érdekében, hogy valahová elérjek.
A kapcsolat kiváló, talán nem árulok el vele titkot, hogy a support erősítése a Tajvani központ (HQ) felől is megvan. :)

(#14) #65537792 válasza jones965 (#13) üzenetére


#65537792
törölt tag

Az igen. Azért, ha már ott is felfigyeltek Rád, az már nem semmi. Lehet egyszer ott találod magad Taiwanon, hogy erről meg erről mi a véleményed. :D

(#15) Skynet258


Skynet258
veterán

Mindig becsülöm az ilyen embereket, akik maguk érnek el valamit, sok munkával, kitartóan.

Így tova. :R

https://geekpulse.hu

(#16) kenwood válasza Predator2 (#8) üzenetére


kenwood
veterán

elegge peches voltal,pont belenyultal tobb rossz hardverbe ugyanattol a cegtol.
Az R9-es Asusokrol en is hallottam,h erosen kerulendo kategoria.
viszont ket problema van :
- nem hiszem,h egy ilyen cikk commentjei kozott kellene levezetni a feszultseget
- barmelyik nagy pc-s (de akar mobiltelefon,vagy auto) markaval megtortenhet ez.
mindent osszevetve azert az asus meg mindig az egyik ,hanem "A" legjobb gyarto alaplapban,vgaban.
es sok masban is ott vannak a csucson.
nomeg ugye a 3 ev garancia.

ui:
ez mar nagyon off,de nekem egy msi 280x gamingnel volt olyan,hogy 3dben okes,de 2d-ben,pl netezes ,bizonyos idokozonkent ugrott egyet a kep.(flickering)
rakerestem,hetkoznapi megoldas nincs a problemara,csak nem hivatalos bios ganyolas.
ettol meg nem mondom,hogy az msi rossz gyarto lenne.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#17) cinkoxid


cinkoxid
senior tag

jó cikk. Tetszik, hogy sikerült elérned, amit kigondoltál :)

(#18) Praston válasza Predator2 (#1) üzenetére


Praston
tag

Ketten vagyunk. Nekem is az Asus termékeim száltak el, és a support pedig borzalom.
A cikk brutál jó lett, várjuk a következőt. :R

i9-9900k , rtx 3090 , 32 gb

(#20) jones965 válasza #32839680 (#19) üzenetére


jones965
Modder

Igen elkészült a Crysis mod, bár még lesznek rajta finomítások. :)

A support részéről nálam van egy GTX 980 Matrix Platinum sample példány. Jelenleg preteszteket folytatok vele chilleres vízhűtéssel.
A GPU félelmetes, 1,44vgpu mellett 1690mhz-es órajel elérésére képes, jövő héten LN2 alatt kíváncsi leszek mit fog tudni.
Brutális lett a kártya, nem véletlenül hozzák vele folyamatosan a WR rekordokat különböző benchmarkokban.

(#21) Aprósólyom válasza Predator2 (#1) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Akkor fordulj hozzájuk, tegyél hibabejelentést, stb... Végül is, mi, itt mit tudunk csinálni? Nagyon sajnálom, csak ennyit, tényleg. Viszont miután elolvasod a cikket egy magyar sikerről, miért a te nyűgöd közzététele jut eszedbe először? Én nem tudtam, hogy benne vagyunk nemzetközileg is a topp-ban, meglepődtem, de abszolút pozítívan. Én rohadtul örülök neki!

Hajrá!!! Csak így tovább! Gratulálok az eddigi sikerekhez! Kívánom, hogy még magasabbra is fel tudj kapaszkodni! :C

Jevons paradox

(#23) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Mar csak lian li-nek kell irni a hazak miatt :)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#24) pipo112


pipo112
senior tag

Szép munka ,jó cikk!! Nem utolsó sorban gratulálok az elért eredményekhez nem semmi.
Én 2007ben vettem az első Asus deszkát azóta is őket preferálom .

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#25) kovy79


kovy79
őstag

Na, az ilyen "hirdetéseket" szívesen olvasom. Korrekt kapcsolat, korrekt felek között.
További sok sikert!

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#26) jones965 válasza fornettisuti (#23) üzenetére


jones965
Modder

igen, nem rossz ötlet, bár kicsi realitást látok benne.
A hazai Cooler Master támogatását is maximálisan élvezem, így utólag picit kellemetlenül is érzem magam, hogy kihagytam a cikkből. Azt hiszem egy plusz oldalszámmal kiegészítem a cikket.

for all: örülök, hogy tetszik az összefoglalóm, kicsit féltem a fogadtatástól.

(#27) frescho


frescho
addikt

Gatulalok az elert sikerekhez. Sok munkaval, gondolom jo par vakvagannyal erted el. A legjobban az tetszett, hogy a "Jó bornak nem kell cégér!" mondást cáfolva tudatosan felepitetted a sajat johiredet.

https://frescho.hu

(#28) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Gratulálok Jones! :C

⭐ Stella

(#29) Gyuri27 válasza jones965 (#26) üzenetére


Gyuri27
félisten

Igen itt abszurdisztánban félni kell az ilyentől. :DDD
A lényeg azonban az, hogy amit csinálsz jó. Eredmények is mutatják.
Meg az is jó, hogy 2 ekkora cég támogat. Most az mindegy, hogy kinek melyik céggel mi baja.
Ami nekem fáj, amd deszkás-procis cuccot nem látunk. ;)
Nekem legjobban a silver mod jön be. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#30) Rhino666


Rhino666
őstag

ASUS minden szinten siralmas: gagyi alkatrészek, hadveres hibák, használhatatlan szoftverek, nulla support, de cserébe drága mint állat. :) Méltatlanul közkedvelt márka, mert dzsunka szemét. Gigabyte, ASRock ezerszer jobbak. Nem is forgalmazok ANUS-t (vagy bármi más márkát amivel gyakran gond van) az áruházamban. :N

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#31) matteo_szg válasza Rhino666 (#30) üzenetére


matteo_szg
őstag

Jelen esetben nem vagy más, mint egy óriási troll. Ennek a cikknek pont nem a konkrét alkatrészek és a köréjük épített vélt vagy valós misztikum bemutatása, leírása a célja, hanem hogy egy lelkes, kreatív, hozzáértő embert gyártói segítséggel - ASUS, CoolerMaster és hamarosan egyéb márkák - nemzetközi sikereket tud elérni.

Legközelebb ezt kérlek nekem privátban, vagy bármelyik dealer napon személyesen. Nekem célozd, ne annak, aki csak a sikereinek útját szeretné megmutatni nektek. Ezzel is lehetőséget, példát mutatva.

Köszönöm.

jupiiii

(#32) sg22


sg22
senior tag

en napi szinten kommunikalok az Asus-szal a munkam miatt. Desktop pc-knel lehet jok, alaplap vga stb de szerverekben eleg gagyik. A support kivalo, fel oran belul valaszt kapok, de a HW az rettenet. Tulmelegednek, rajtunk tesztelik a BIOS-okat (csak miattam vagy 10 uj BIOS frissitest adtak kozze). Pedig ezek a cuccok nem par szaz euros dolgok mint a desktopnal hanem tobb ezer. :(

what should I do about this?!

(#33) cinkoxid válasza Rhino666 (#30) üzenetére


cinkoxid
senior tag

azt hittem valami vicc lesz belőle, de látom komolyan írtad :Y nem itt kéne az ilyet kiadnod magadból.

(#34) Rhino666 válasza matteo_szg (#31) üzenetére


Rhino666
őstag

Szép dolog a hatalmas sikerek elérése, de sz@rból várat építeni segítséggel sem érdemes. Akár troll leszek tőle, akár nem, nem árt ha ezt mások is tudják.

Szerk: És ahogy a hozzászólásokat nézem, más tapasztalt szakértők is hasonló véleménnyel vannak.

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#35) eclipse92 válasza Predator2 (#8) üzenetére


eclipse92
tag

Asus a7v8x-x-em nekem is volt.. :) az Athlon XP-s időkben..

Nekem semmi bajom nem volt vele.. akkor halt meg mikor egy radeon x1650 pro belesült az AGP foglalatába (tönkrement a hűtője..) de jópár évig hűen szolgált az a lap.. imádtam.. :U

Ezért mondtam.. mindenből kilehet fogni rossz darabot sajna...

(#37) pipo112 válasza Rhino666 (#30) üzenetére


pipo112
senior tag

Érdekes amit mondasz !! Mert külhoni és itthoni neves szaklapok- oldalak az általuk írott cikkekben pont az ellenkezőjét szokták írni pl:alaplaok összehasonlítása ,vagy vga-k esetén.
Asus biztos megveszi vesztegeti az össeset . :DDD

A hsz-ed meg egyáltalán nem volt ide való ,legközelebb mikor írsz gondolkodj elötte köszönjük. :R

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#38) matteo_szg válasza Rhino666 (#34) üzenetére


matteo_szg
őstag

Nos, ez a hozzászólásod viszont már konkrétan jones és az ASUS együttműködésének sikerét/jövőjét kérdőjelezi meg; ez már szimplán rosszindulat.

Megpróbálom akkor a te irányodból megfogalmazni: sz@rból építettünk nemzetközi szinten sikeres várakat. És ezt mások is látják.

Kérlek, fejezd be...Jonesra való tekintettel.

Köszönöm.

jupiiii

(#39) Gyuri27 válasza pipo112 (#37) üzenetére


Gyuri27
félisten

Olyan nincs, hogy mindig, minden baba. Ezt be kell látni.
Ettől egy vállalat lehet unszimpi, de ha valami jó azt el kell ismerni (ennek ellenére is). Meg hát a dolgokat a helyükön kell kezelni. Én pl útálom az intelt és az nv-t is. Viszont mikor a modokat nézem ezzel nem foglalkozom. Ennyi az egész. Van akinek mint látjuk ez kur@ra nem megy.

Amd - Radeon - Ryzen

(#40) Praston


Praston
tag

Itt azèrt vannak èrdekes megnyílvánulások. Mint ahogy èn is írtam, számomra silány minősègű volt az Asus elèg sok termèke, DE ettől függetlenűl nem írom azt hogy roh@djon meg mindenki aki használja. Nekem nem jött be, pont. De ezèrt lehúzni más sikerèt nem szèp. Igen is örülni kellene, hogy Ő ezt elèrte es halmozza a sikereket.

i9-9900k , rtx 3090 , 32 gb

(#42) Praston válasza #32839680 (#41) üzenetére


Praston
tag

Asus p5k , 9600 pro, x1950 Pro , 270X, vs248h monitor, software \ bios problèmák (bár az új lapoknál lehet nincs gáz vele). Supporttal sikerült sokszor vitáznom. De ezek az èn negatív tapasztalataim a márkával kapcsolatban. Ettől mèg nem állítom, hogy rossz ès ne vegye senki, de nekem elèg volt. Remèlem nem bántottam meg senkit.

i9-9900k , rtx 3090 , 32 gb

(#43) ViZion válasza Rhino666 (#30) üzenetére


ViZion
félisten

Fura, de nekem pl. MSI ilyen, főleg alsó kategóriában, h nem vennék. Amit vettem is kuka lett 1,5 évesen, most garizzák...
Asussal nincs gond, ASRock is jó, de csak Intel vonalon, AMD-s ASRock gagyi többnyire. Gagyibájték meg mindig variálnak valamit, ez pl. AMD deszkáknál anno bejött, jók voltak. VGA-nál meg nem győzték FW frissíteni, meg szarakodni vele, h működjön...

Szal. meg kell nézni melyik szériánál melyik márka a jó, másrészt mindegyik gyárt gagyit is sajnos.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#44) jacint78 válasza Rhino666 (#30) üzenetére


jacint78
addikt

Szerintem kevered az ASUS-t a gagyibájttal meg az MSI-vel.. :O

type your text here..

(#45) jones965


jones965
Modder

Nem kívánok célzottan válaszolni személyeknek, szerintem mindenki ki tudja olvasni a neki címzett választ.

Nem akarok áthatolhatatlan védőgátat felépíteni az asus köré, amire egyébként sincs szüksége az előttem szólók kapcsán-, de azért mielőtt valaki egy cégnevet bármilyen más test szervvel kapcsolatba hoz, nos az kellőképpen minősíti saját magát. Látom- és ez volt az ami egy picit elgondolkodtatott, mielőtt megjelentettem a cikket, hogy mi lesz az az emberi reakció, ami megkérdőjelezi illetve létjogosultságát vonja meg ennek a kapcsolatnak. A világ számos országában régóta működik ez a dolog, hogy hardver gyártók moddereket/tuningosokat támogatnak, és ez elfogadott tény. Hiszen olyan dolgokat mutatnak meg más embereknek, amik nem hétköznapiak, még ha sokan ezt is gondolják.
Én csak annyit tudok mondani, aki ezt valamilyen szinten pusztán irigységből kiindulva írja meg a minősíthetetlen véleményét, próbálja meg.
Fektessen bele annyi energiát, mint amennyit én tettem az elmúlt években, hogy egyáltalán eljuthassak addig a bizonyos kilincsig.
-és mindezt csak hobbyból, semmilyen anyagi megtérülés nélkül. Nekem az erkölcsi elismerés mérföldekkel távolabbra mutat, mint a kézzelfogható materiális javak. Mondhatjátok, könnyen beszél az, akinek telik rá, hogy megvásárolja a különböző dolgokat, de megint csak a pár sorral előbb leírtat tudom ismételni, próbálja mindenki az álmait/elgondolásait a realitás talaján maradva megvalósítani. Ehhez viszont iszonyatos kitartásra és munkára van szükség.

Nem szeretném a kirívó hozzászólásokat kitörölni, mutasson például azok számára, akik egy kicsit hétköznapi gondolkodás móddal olvasták el ezt a cikket.

Még annyit, hogy nem tudom van-e olyan cég a világon, ahol nem kerültek ki forgalomba olyan termékek/árucikkek, amikkel probléma akadt. Aki ezt megéli, sajnos nagyon gyakran általánosít, hogy az adott gyártó termékei mind pocsékok, legyen ez autó/élvezeti cikkek és még sorolhatnám.

Köszönöm mindenki hozzászólását.

(#46) subaruwrc válasza jones965 (#45) üzenetére


subaruwrc
félisten

csak a szokásos szardobálás mindenhonnan...
azért neked továbbra is sok sikert. :)

(#48) Garada


Garada
őstag

Az Asus termékekkel sose volt semmi gondom.A családban több laptop üzemel már, és még a legkorosabb darab is a mai napig ugyan úgy működik mint újkorában.A gyártó egyetlen szériájával mégpedig a telefonokkal nem vagyok csak megelégedve. :)

(#49) jones965 válasza subaruwrc (#46) üzenetére


jones965
Modder

Köszi, próbálok élni a lehetőségekkel. :)

(#50) Gyuri27 válasza jones965 (#49) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mester a mobo hátsó oldalát lehet festeni, moddolni valamilyen módon?

Egy szép yakuza modot megnéznék tőled. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] ASUS support
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.