Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) dadada válasza Ulkesh (#28) üzenetére


dadada
tag

Én szereltem is ilyet.... Szedtem szét.... Nem air-t hanem pro...t Ne már azért köszi, hogy kioktatsz.

Fóbia neked az van az tuti!

"Ez a te véleményed, aki látta már és használta, annak nem ez :D
Kevés masszívabb megoldás van a piacon."

Igen kevés de kettő, három kapásból akad: RollCage, Dura, RoadReady.

"Nézz meg egy mai Macbook Pro-t, vagy egy Air-t belülrő"

Ezt meg Te írtad az emlékezetkiesés az nagyon csúnya dolog vigyázz, csak, ha már arról beszélsz, hogy nem a témával foglalkozom.

"3,06 GHz-es Core2Duo-val, 8 GB RAM-mal, hibrid videóalrendszerrel szerelt MacBook Pro elnézően mosolyogna csupán."

Bocs az árát elfelejtetted odaírni!

"Gondolom a MS is azért csapkod idegesen, mert annyira elenyésző az Apple részesedése :D"

Akkor neked kimaradt az elmúlt 1.5 - 2 hónap mert ponthogy az apple telefonálgatott idegesen az MS-nek. De azért járj utána, hogy így volt -e. Kezdenek már amerikában is rájönni, hogy valami nem stimmel az árral. Ott sikerült megvezetni az embereket itt nem. De mi vagyunk az ostobák, ja.

"Ha láttál volna már Air-t szétszedve és rácsodálkoztál volna, hogy mekkora az alaplap és milyen döbbenetes rendezettség és tervezés van mögötte, akkor nem beszélnél butaságokat."

Melyik részére gondolsz a szarrá melegedő unibody házra, a csatlakozók hiányára, vagy a gyatra kivitelezésre a vékonysága miatt. Butaság, kinek van itt fóbiája? Ja és a bónuszt el ne felejtsem az ÁR, GARANCIA, SUPPORT... :D

Ha annyira marha jó ez a cucc miért nem sikerült a saját pályáján sem elérni 10 %-ot ja biztos ott is kicsi az életszínvonal mi? :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.