Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A formaterv kimondottan tetszik és a felszerelés sem rossz (a pocsék kamerától eltekintve, valami kegyetlen fakók a színei), na de tényleg nem ennyiért. Ott van a táblázatban is látható és a cikk végén is említett Meizu m2 (apropó, abban MT6735 van, nem 6753) jóval olcsóbbért. Ha ugyanennyiért esetleg MT6753 került volna bele...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2) szupermacs válasza Csapoati (#1) üzenetére


szupermacs
veterán

Nekem is tetszik a formaterv. Kegyetlenül szép lett, leszámítva a világító gombokat az alján.

(#3) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

A háttérképpel esetleg ha valaki találkozik, linkelje be, én kerestem de nem találtam meg. Köszi.

(#4) batai15


batai15
félisten

Kicsit one plus 2,kicsit xperia. Elmegy.

(#5) .DLL


.DLL
veterán

Elég szigorú az új tesztelő, nem baj! :C Azért az, hogy belátni a hátlapon a motortérbe elég röhejes és kiábrándító! Egy leejtésnél a hátlap 1:1 fog kiesni?
Viszont frankón szép a megjelenése, ha a keretnek nem csak a színe lenne acél, az nagyon sokat dobna a készüléken, mert tartok tőle, hogy ez a fényezés le fog kopni.
A 294ppi-vel egyébként nincs semmi baj sajnos 100k akatt nemsok masina tud ennél jobbat, és a SoC meg az üzemidő szempontjából is jobb, és a teljesítmény a mindennapokban azért fontosabb a pixelek minden áron történő elrejtésénél. Szerintem. :)

(P.H.)

(#6) RECSKA


RECSKA
veterán

Grat itt is az elso cikkhez!!! ;)

.Dll : fogtam eloben. Nagyon kezreall, szep. Komolyan!

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#7) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Gratula a teszthez!! :C

Egész jól néz ki, mutatós darab. Csomagolás is példás. Viszont az hogy hézagos a hátlap... :( eléggé gáz.
Kár volt így elrontani, a kamera szoftvert is elbaltázták rendesen. Bár az utolsó kép egész jó lenne, de a színek fakóbbak a kelleténél. Így már túl sok a kompromisszum.
Egyetlen pozitív dolog ami van ebben a mobilban, az a MM album. :D

[ Szerkesztve ]

(#8) petymeg


petymeg
addikt

Ebben legalább nem a kijelzőből vesznek el helyet az androidos gomboknak, hanem vannak rendes gombok...
Kb. itt ki is merültek az erényei.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#9) AliceWake válasza Csapoati (#1) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Javítottuk az elírást, köszi :R

(#7) BOBAKILL ;)

Non omnis moriar.

(#10) rdt89


rdt89
addikt

A tegnap bemutatott Alcatel szerintem ennél nívósabb és még olcsóbb is. :)

(#11) helixP válasza szupermacs (#2) üzenetére


helixP
nagyúr

A világító gombokkal önmagában van gondod, vagy a gombok stílusával?

[ Szerkesztve ]

(#12) igori


igori
tag

Azt az ékszer tekit etesd többféle és minőségi kajával, nem elég domború a hátpáncélja. Úgy kell kinéznie mint egy német roham sisaknak!
Ajánlom a SERA kaját, szív-mixet, shrimp rákot, fagyasztott halat, hangya tojást. 3-4 éves lehet méretéből adódóan; etesd 5-6 naponta. Ha van jégsali az is mehet neki. Annyi kaját adj 1x-re amekkora a feje;kb akkora a gyomra :)
Tudok küldeni képet az enyémről, 5 éves.

[ Szerkesztve ]

(#13) igori válasza AliceWake (#9) üzenetére


igori
tag

Jó is a hüllő, igazi dínó :D

[ Szerkesztve ]

(#14) desolator


desolator
senior tag

A doogee x5 pro meg pont feleennyiért tudja ugyanezt mint ez a telefon :)

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#15) AliceWake válasza igori (#12) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

A két vadállat (Lujza és Jenő) tavaly volt 20 éves (mármint nem összesen, hanem egyenként). Legjobban a fagyasztott szúnyoglárvát és a kígyóuborkát szeretik :K

Non omnis moriar.

(#16) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Azért a szoftverfrissítésnél lévő fordítás is megér egy misét :DDD

All→M8

(#17) grozam


grozam
tag

Ezek a telók immár 12 egy tucat. Elkerülhetetlen itt is a piac tisztulása.

(#18) Nigér


Nigér
őstag

Üdv az új tesztelőnek!
Jó lett az írás, tetszik ez a nem kimondottan savazós, de nem is virágnyelvű stílus. ;)

A teló meg, egy szóval(2) nem kéne :P

(#19) rep3at


rep3at
őstag

Egybol feltunt hogy nem egy megszokott szerzo irta. Alapvetoen jo iras de nehol meg van mint finomodni..

Forward thinking. كرر

(#20) igori válasza AliceWake (#15) üzenetére


igori
tag

Nagyon szép! Megélhet akár 30-35 évet is... Durva. Próbáld ki a görög dinnyét is. Nem gyengén beindulnak rá! :D
K betűs zöldségeket kerülni, puffaszt :)
Az enyém Liza :D

[ Szerkesztve ]

(#21) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Hát,ha most kellene telka,akkor inkább egy j5-ös galaxvgalaxv.

(#22) hemaka


hemaka
nagyúr

Honnan túrták elő ezt az ótvar kamera modult? :D

(#23) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Ha valakinek nagyon tetszik ez a telefon (külsőre), akkor majdnem ugyan ez az Allview P6 Pro. Ugyan az az Soc csak alacsonyabb órajelen, 16/2 helyett 8/1, és 13 helyett 8 Mpx-eles kamera, de ezt kivéve ugyan az a szoftver, majdnem másfélszer akkora aksi, elöl-hátul üveg, és 60 helyett 45 ezer közvetlenül a gyártó oldaláról.

Még így sem best-buy, de ennyiért ilyen külsőt ekkora aksival nem igen találni.

[ Szerkesztve ]

(#24) d@minator


d@minator
addikt

Ez a kamera túl lett pontozva. A Grand Prime az 7-es. [link].

(#25) Kampó válasza rep3at (#19) üzenetére


Kampó
senior tag

Nekem a zenelejátszó screnshotnál motoszkált a fejemben hogy ezt ki irhatta :D:D Mert ugye nem olvastam el az elején a szerzőt, de Manson müvészurat nem szoktak hallgatni sem Bog sem Leggend XDXD

AMD volt AMD van AMD lesz

(#26) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nem náz ki rosszul, köszi a tesztet.

(#27) .DLL válasza -Faceless- (#23) üzenetére


.DLL
veterán

A külső fontos, de nem minden, azért a HD kijelzőhöz a mégalacsonyabb órajel és az 1GB ram már kevés lenne. Ez teljesen jó lenne egy 960x540 esetén, 4,5 colon. Persze akkor a nagy akksi is ugrana. Na jó. De legalább a 2 giga ramot beletehették volna, ha már egyszer "Pro". :D :N

(P.H.)

(#28) lowlight


lowlight
tag

A design és a hardver akár jó is lenne... de az a kamera... áhhh... Nyamnyung szenzorral ettől fényévekkel jobbat szoktak produkálni. Valamit nagyon elkeféltek...

(#29) Hallosz


Hallosz
senior tag

A teknős téma izgalmasabb mint ez a telefon. . . :K

Mert lakni, muszáj.

(#30) Goatman


Goatman
aktív tag

Grat az első iráshoz a Mobilarena hasábjain, az egyik szomszédvárban már megszokhatott cinikus, kissé kegyetlen ámde tárgyilagos kritika üde színfolt lesz itt is. Fogjon sokáig a tollbetét ágya..vagy valami ilyesmi. :R

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#31) szupermacs válasza helixP (#11) üzenetére


szupermacs
veterán

Az nem tetszik benne, hogy a fakó színével ott van a szép telefonon. Mert kifejezetten elegáns készülék lenne, de nem illik oda. Az Alcatelemen (Star) a teljesen fekete előlapon el vannak rejtve a gombok, csak akkor villannak fel, ha megérintem őket. Sokkal elegánsabb megoldás.

(#32) AliceWake válasza szupermacs (#31) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nem világítanak folyamatosan :N Van opció egyénileg meghatározni az érintőgombok háttérvilágításának idejét, 1,5 másodperctől a folyamatosig.
Az aktív kijelzővel készült képeken azért virítanak, mert én valamivel hosszabb időt állítottam be a teszt alatt, a kép elkattintása és a képernyő piszkálása között pedig nem telt el annyi idő, hogy kikapcsoljanak.

Non omnis moriar.

(#33) szupermacs válasza AliceWake (#32) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor itt is teljesen fekete a kijelző alatti rész? Na úgy már jól néz ki.

Egyébként csak ez az egy MM album van fent a telón? :D

(#34) Breki


Breki
veterán

Methods to Root Allview X2 Soul Style and install TWRP custom recovery

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#35) Mormota9


Mormota9
csendes tag

Sziasztok
Segítséget szeretnék kérni tőletek.
Egy Allview Soul Style készülékkel kínlódok és nem tudom mi lehet a baj. Eddig gond nélkül működött.
Más telefonnal hibátlanul megy a számítógép. De amit csatlakoztatom a Allview Soul Style telefont a géphez a Windows észleli és elkezdi telepíteni a drivert. Amíg nagy nehezen telepít addig a telefont belső memóriáját látom az intézőben és használni is lehet.
Végig megy nagy nehezen a "telepítés" ami hibával végződik és onnantól kezdve nem látja a telefont.
De utána a Windows ráadásul semmilyen telefont nem képes felismerni.
Volt már Windows újra húzva, a telefon is HARD RESET-elve de mindig ugyan az a hiba.
Gépen Windows 10 van, minden frissítéssel.
Tudnátok nekem segíteni?
Előre is NAGYON KÖSZÖNÖM! :R
Üdv,
Attila

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.