Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) peu405


peu405
csendes tag

Ma visszakaptam a telefonomat a szervízből. Kicserélték az akkut. :Y Álítólag azért mert abban is van valami elektronika és ez okozhatja a előzőekben leírt hibákat. Semmi mást nem csináltak vele. Még nem használtam, csak annyit próbáltam meg, hogy a naptárban beálítottam egy emlékeztetőt. Na természetesen a telefon a nem jelzett.

Valaki találkozott már ilyennel? Tudnátok ajánlani egy olyan naptárat ami működik is?

(#452) pècsimunkás válasza peu405 (#451) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nekem a ZTE telefonon nem működött a naptár,letöltöttem az ingyenes DigiCal-t. Magyar nyelvű,és egész jó.

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#453) urbi70


urbi70
csendes tag

Sziasztok.
az lenne a kérdésem a telefonnal kapcsolatban,hogy ha a telot rákötöm a számitógépre.nem látja a memoria kártyát,mi kell hozzá,vagy mit kell csinálni? :W

(#454) heragabor


heragabor
csendes tag

sziasztok,

most vettem egy Alcatel 993-at és szeretném valahogy a canon 600d kamerán készült képeimet ezzel az okostelefonnal feltölteni az internetre...
Tudomásotok szerinte valahogy össze lehet kötni a kamerát és a telefont?
Vettem egy adaptert, ami a fényképezőgép SD kártyáját fogadja. Nem ismeri fel a telefon.
Most már gyanús a dolog, mert pendrive-ot se ismer fel a kicsike pedig azt talán kéne már neki...

Köszönöm!!!!

(#455) petakpa1


petakpa1
őstag

Barátnőmnek van ilyen telója, sajnos sokszor lefagy, és csak akksi kivétellel lehet újraindítani, illetve a térerő is gyenge sokszor. Jelenleg 4.0.4 Android van rajta kernel build száma 3.08-perf-0010-gce47d99 android-bld@50718-1#1

A hálózati frissítés alatt azt írja ki, hogy van új frissítés .0.4-010 01_20130...

Érdemes erre frissíteni? Megoldja a problémákat? Ugye ha frissítetek az nem érinti a telepített alkalmazásokat, beállításokat, telefonszámokat, egyéb adatokat? Azokérintetlenek maradnak?

Hogyan érdemesebb frissíteni? Wifin keresztül hálózati frissítéssel, vagy inkább a szgépre dugva USB-n keresztül? Sáját telómat (Xperia S) egyébként csak USB-n keresztül lehet.

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#456) petakpa1


petakpa1
őstag

UP

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#457) ktomcat válasza petakpa1 (#456) üzenetére


ktomcat
senior tag

Sziasztok! Édesapámnak van ilyen készüléke, és az elmúllt hétvégén 2 alkalommal is leejtette, azóta nem tölt és nem reagál az usb-re se. Ez alaplapi probléma lehet vagy az aljzatban mehetett szét valami? Alkatrészt lehet hozzá szerezni valahonnan vagy csak márkaszervíz? kb. 2 hete járt le a garija...

(#458) peu405


peu405
csendes tag

Ismét szervizben a telefon. A tavaly májusi óta már másodszor összesen negyedszer.
Most GPS használat közben újraindult. Ekkor kiírta, hogy az SD kártya üres. Többször újra indítottam, de mindig ezt írta. Otthon át raktam a kártyát a régi még ma is működő WM6.5-t használó telefonba (az óta is ezt használom) és az sem látta, át a laptopba és az sem látja csak formázás után. közben az Alcatel kikapcsolt úgy, hogy nem lehetett visszakapcsolni. már két hete szervizben van. Remélem, végre kicserélik.
:F :( SHOHA TÖBBÉ ALCATEL!
Ilyen ócska telefonom még sosem volt.

(#459) rolandg


rolandg
tag

Egy kis érdekes futási idő... Ekkor adta merg magát az SMS kezelő, és kellett újraindítani. Igaz, csak egy kártya volt benne...

Szintén egy kártyával, csak próbaként, hogy mit bír el készenlétben:

Szerintem szép képesség.

(#460) Metallo


Metallo
csendes tag

Sziasztok ! Lenne egy kis gondom a telefonnal ! Letörlődött róla a recovery és a rom ! Frissíteni nem tudom a One touch Upgrade-el , mivel nem ismeri fel a telefont a számítógép ! Így persze a root sem megy ! Nem tudjátok, hogy lehetne visszarakni a recovery-t ? Ha ki tudnám rootolni és feltenni rá egy cwm recovery-t akkor gyorsan meg lehetne csinálni !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.