Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Bici


Bici
félisten

A cikk szerintem pont rossz szemszögből közelíti a dolgokat.
Úgy állítjátok be, mintha ez csak a lakosság hibája lenne. Egyáltalán miért baj, hogy készpénzzel fizet a lakosság?

Egyébként az okok között kell keresni a következőket is:
- sok helyen még mindig nem lehet fizetni bankkártyával (pl. kisboltok, piacok, fagyis bódé, pár kaja rendelős hely). Ha meg ezek miatt úgyis van nálam pénz, akkor meg minek kártyázzak?
- pár helyen drágább bankkártyával fizetni. pl. ismert számítástechnikai bolt a Nyugatihoz közel.
- élelmiszer boltokban pl. az 50 év feletti nénik kb. ötször annyi ideig kezelik a kártyát, mint a készpénzt. "Jajj, Irénkém, hogy is volt ez az izé, mit kell nyomni most?"

Paypass-os kártyák:
- Nem lehet, hogy itt elsősorban a bankok a sárosak? Az én bankomnál pl. csak hitelkártya lehet paypass-os. Sima bankkártya nem.

Egyébként az emberek tájokoztatása sem könnyű az újdonságokról, hiszen a postán érkező értesítések a kukában landolnak olvasás nélkül a többi napi 30db szeméttel együtt, az email értesítésekre meg csak az iratkozik fel, aki nem tudja, hogy kel leiratkozni. Tudom, biztos van az országban 17db kivétel. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.