Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138351) zozika84 válasza Kendek (#138350) üzenetére


zozika84
őstag

Hol van már a jó kis 150.000Ft

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#138352) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Megjött a Spiderman Remastered.
Nekem megvan a GOTY ps4re, így a ps5 up storeban 4000 forint...6000 helyett....

[ Szerkesztve ]

(#138353) markknight válasza ProEvoFan (#138352) üzenetére


markknight
veterán

Önmagában meg képesek egy 20-ast elkérni érte. Így kell profitot maximalizálni..

(#138354) Gardaai válasza ProEvoFan (#138352) üzenetére


Gardaai
senior tag


Én ennyit látok. Gondolom PS-en belül vehető akkor meg.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#138355) Kendek válasza ProEvoFan (#138352) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egye fene, legyen 4 ezer, ennyiért behúzom. Az a baj, hogy ezeket az upgrade árakat nem igazán szokták akciózni, szóval valószínűleg kár várni vele, mert csak drágább lesz...
Mondjuk a legjobban az jár vele, akinek csak az alapjáték van meg PS4-re.

<-ƘƘ->

(#138356) S e t h válasza Kendek (#138350) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi, továbbítom.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#138357) Kendek válasza Gardaai (#138354) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ne ezt nézd, hanem a Store-ban keress rá a Spider-Man-re, és ott lesz a változatok alatt.

<-ƘƘ->

(#138358) ProEvoFan válasza Gardaai (#138354) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen, PSen belül meg a ps appban mutatja. [kép]

(#138359) Gardaai válasza Kendek (#138357) üzenetére


Gardaai
senior tag

Lehet én vagyok béna, de hiába nézek desktopon, sehol nem jutok el a megvásárlásig. :DDD
Az elsőre nyomok:
Mindegy, majd App vagy PS-en belül. :K

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#138360) Kendek válasza Gardaai (#138359) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

(#138361) Gardaai válasza Kendek (#138360) üzenetére


Gardaai
senior tag

Köszi :B DE nem hagytam annyiban. :DDD
Végig nyomtam a találatokat és úgy néz ki nem jó a linkelés, mert a többi találat elvitt hibátlanul a játékok megvásárlása oldalra.
Legalább tanultam is valamit, a keresőnél hiába írja, hogy Játékok a találatokra, nem a store-ban keres.
Aki hasonlóan nem tudta, át kell bökni, hogy a sima vagy a store oldalon keressen:

[ Szerkesztve ]

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#138362) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ez a Spiderman remastered miben több mint a sima ? Anno PS4-en kiplatináztam, nem tudom megérne e újra elővenni .
Akkor ezek szerint a Miles Morales szintjére húzták fel kb.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#138363) Lackooo84 válasza mcwolf79 (#138362) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

4K 60fps RT stb...

The Truth is out there...

(#138364) Kendek válasza mcwolf79 (#138362) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Teljesen más a főszereplő karakter, akit irányítani kell. Igaz, mikor felhúzza a maszkot, akkor ebből nem sok látszódik. :D

<-ƘƘ->

(#138365) evitiguF válasza Kendek (#138364) üzenetére


evitiguF
senior tag

:DD :DD

(#138366) Ronam válasza Kendek (#138360) üzenetére


Ronam
addikt

Trophy-k vajon külön vannak itt is, mint a Miles Morales-nél?

#Rangerfox, Kendek: Szuper, köszi! Ez amúgy ma jelent meg, jól látom? Youtube-on rákerestem, hogy Marvel's Spider-Man Remastered PS5, és vannak 2 évvel ezelőtti videók is..

[ Szerkesztve ]

(#138367) RangerFox válasza Ronam (#138366) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Külön trophy listje van, igen.

(#138368) Kendek válasza Ronam (#138366) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az persze. Technikailag nem is lehet máshogy megoldani... hacsak nem átimportálással, mikor a mentéseidet is átviszed.

<-ƘƘ->

(#138369) Lackooo84 válasza Ronam (#138366) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Jaja és ki is pottyan mind a PS4 mentés inporttal egybű'. :D

The Truth is out there...

(#138370) Kendek válasza Lackooo84 (#138369) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Akkor ne importáld a mentést, ha amúgy is újra szeretnéd platinázni. :D

(#138366) Ronam: Nem most jelent meg, hanem mától lehet különállóan is megvásárolni, illetve upgrade-elni rá.

<-ƘƘ->

(#138371) Ronam válasza Kendek (#138370) üzenetére


Ronam
addikt

Okés, köszi! PS4en már 1x végigtoltam, de akkor most újra nekilátok, 4 ezret úgy érzem megér :).

(#138372) Xaels


Xaels
félisten

Remnant 2 - The World of Losomn: Fae

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#138373) Nescafé válasza ProEvoFan (#138352) üzenetére


Nescafé
őstag

Köszi , nem is gondoltam ilyen hamar jön..
Már szedi :)

 iPhone 15 Pro

(#138374) Elderath válasza Xaels (#138372) üzenetére


Elderath
őstag

Mondjanak már dátumooooot

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#138375) Lackooo84 válasza Kendek (#138370) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát én ezen már túlestem pár éve, de annak ellenére kijátszottam PS5-ön is harmadszorra. :D

The Truth is out there...

(#138376) Mezcal válasza .LnB (#138331) üzenetére


Mezcal
addikt

Játsszál vele, ne videokat nézz. DR2-ből is van olyan video, hogy sosem telepítenéd :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#138377) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

(#138378) HAX


HAX
tag

Üdv.
PS5-nél is van olyan mint a telefonoknál, hogy hivatalos meg nem hivatalos gari?
Pl. kis sarki konzol/műszaki boltban veszem vagy noname webshopból akkor ugyan úgy vihetem a hivatalos szervizbe garanciára ha van valami meghibásodás?

(#138379) Kendek válasza HAX (#138378) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mindegy, hogy hol, de itthonról vegyed, és akkor viheted a hivatalos szervizbe. Viszont ha külföldről vásárolod, akkor az más kérdés. De elvileg amíg EU-n belül van, addig legalább egy év hivatalos garancia az jár.

<-ƘƘ->

(#138380) Wolfy33 válasza Tyler Durden (#138322) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Overcooked 1-2 vagy egybe az all you can eat nevű. Az is egyre nehezebb és rém szórakoztató, pároddal egy jó kis kapcsolati próba lesz, mert nagyon össze kell tudni dolgozni. :DD

(#138381) bbuffy válasza ρσгτσ (#138377) üzenetére


bbuffy
senior tag

Úristen mekkora játék volt, az első rész anno. DE várom! :)

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#138382) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Star Wars Jedi: Survivor
Index - Godmode teszt: 9/10 [link]
;] :D
Most akkor 'mivan?

[ Szerkesztve ]

(#138383) Xaels válasza ProEvoFan (#138382) üzenetére


Xaels
félisten

Elfogult. Én nem írtam meg a saját bemutatómat még, remek játék de max olyan 8at adnék rá

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#138384) markknight válasza ProEvoFan (#138382) üzenetére


markknight
veterán

Játszott is, nem csak redditet olvas

(#138385) Neoteric válasza Mr. Y (#138323) üzenetére


Neoteric
addikt

Hányszor fordult ez elõ? Hülye kérdés, de nem lehet, hogy nem európai lobbyba dobott be?

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#138386) Tyler Durden válasza Wolfy33 (#138380) üzenetére

Köszi szépen rájuk nézek mindenképp. Bár jelenleg azon vagyunk párommal, hogy az összes pálya meglegyen maxra :U

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#138387) TrishtanAG válasza bbuffy (#138381) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Volt neki egy második része is a Ps2-es érában, de nagyon középszer volt sajnos. Ezt majd meglátjuk.

www.adventuregames.hu

(#138388) Mike


Mike
veterán

A game sharingről azt olvastam redditen hogy akár 4-5 emberrel is működik egyszerre. Mi igaz ebből, próbálta már valaki?

(#138389) bbuffy válasza TrishtanAG (#138387) üzenetére


bbuffy
senior tag

Az kutyasz@r volt valóban. :D Két óra után kidobtam kb.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#138390) Kendek válasza Mike (#138388) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A profilodhoz hozzá tudsz rendelni egy PS5 és egy PS4 konzolt, és ezeken osztódnak a letöltött digitális játékaid. Ez az alapja neki. Ha ebből kijön a matek, hogy 4-5 emberrel is működik, akkor igen.

<-ƘƘ->

(#138391) heihachi válasza Kendek (#138390) üzenetére


heihachi
addikt

nem tudod családi megosztással mindkettőt megoszatni? a ps5-öt tutira lehet, de a ps4-en is megosztottuk valahogy haverral az accountot

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#138392) Gardaai válasza Mike (#138388) üzenetére


Gardaai
senior tag

Nekem úgy van, hogy az én profilomon nincs szinte egy játék se, munkatársamnak meg van 400+ játéka és PS Plus előfizetése.
Hozzáadtam a fiókját, de nem engedte használni. Be kellett állítani, hogy az én PS-em legyen az elsődleges megosztó gép, de ahogy néztem ebből csak egy lehet / profil. Fel is dobja, hogy ha ezt beállítom, akkor a többi eszköztől elveszi a jogosultságot ahol ez a profil be van állítva.
Nekem ebből az jön le, hogy 1 konzol lehet a megosztó és azon belül az összes profil megkapja minden jogosultságát minden elsődleges megosztó profillal.
Nem tudom érthető-e. :D

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#138393) Kendek válasza heihachi (#138391) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

De igen... egyszerre egy PS5 és mellette egy PS4 amit be tudsz állítani a profilodra, és ezeken fog menni a megosztás.

<-ƘƘ->

(#138394) evitiguF


evitiguF
senior tag

Azt hol lehet látni a játékoknál, hogy milyen natív felbontáson elérhető? Tehát a technikai részleteket.
Értem ez alatt pl [UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection] leírásában szerepel, hogy:
1 . Élethű mód: Játssz szuperéles, natív 4K felbontásban, 30fps célképsebességgel
2. Teljesítmény mód: Játssz egyenletes 60fps célképsebességgel
(4K TV-n játszva az 1440p alapfelbontásból felskálázott 4K felbontás tapasztalható.)

Ergo akár az 1, akár a 2 opciót (felbontást) választom, minden esetben 1440pből van felkonvertálva, csak a 60Hznél alkalmaz még valamilyen "butító" eljárást is, hogy elérhető legyen a 60fps?
Így talán értelmesebb eleve 1440-n játszani, nem?

(#138395) Csandi válasza evitiguF (#138394) üzenetére


Csandi
őstag

A legtöbb játéknál szerintem alapszabály, hogy performance-ban kell játszani ha nem szeretnél észrevehető FPS droppokat.

Egyébként a legtöbb játék 4K-nak van hazudva, de amugy csak 1800p, nem pedig 2160. Ezt persze nem igazán veszed észre egy 4K kijelzőn sem, de attól még az nem natív.

Arról viszont nincs infom, hogy van-e olyan játék ami Quality-ben 2160p lenne, Performance-ban viszont csak 1800p. Tippre, de javítsatok ki ha tévedek, ami eleve nem natív az mindkét beállításban 1800p marad, csak mondjuk textúrákat butít, hogy menjen 60fps-el.

[ Szerkesztve ]

(#138396) Kendek válasza evitiguF (#138394) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az ilyesféle technikai adatok általában nincsenek feltüntetve, ezért szokták kielemezni a játékokat, pl. a Digital Foundry.
Semmivel sem lesz jobb a kép, ha a kimeneti felbontást leveszed 1440p-re, mert akkor meg a tévé fogja felskálázni 2160p-re. De amúgy a zárójeles rész csak a teljesítmény módra vonatkozik, vagyis az alacsonyabb felbontás benne a butítás. A natív 4K az 2160p-t jelent.

<-ƘƘ->

(#138397) icemad válasza Csandi (#138395) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

És még ott van az is, amikor a felbontást is dinamikusan változtatja egy játék. :) Csak, hogy teljes legyen a kép.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#138398) ldave


ldave
félisten

Egy kis kontroller szerviz tapasztalat: ma reggel vittem be a már durván driftelő (gép mellé járó) DS-t a Triwardenhez az Üllői úton. Pár perc adminisztráció (azonosítás, számla, stb) után meg is kaptam az új kontrollert a régi helyett, a garanciaidő viszont nem változott, továbbra is a PS5 géphez van kötve.

A Slime draws near! Command?

(#138399) RangerFox válasza ldave (#138398) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, csak a külön vásárolt kontinál indul újra a gariidő.

(#138400) ldave válasza RangerFox (#138399) üzenetére


ldave
félisten

Igen, mondta is az ügyintéző. Ha már ott voltam, rákérdeztem a venti zaj gondomra, arra is ezt mondták, hogy cserélek a gépet, ha beviszem.

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.