Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#191101) Carlos Padre válasza xkoti (#191093) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Akkor en az istencsaszar szintet karcolom :P

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#191102) KaitouP válasza .LnB (#191097) üzenetére


KaitouP
veterán

:DDD Egyik kedvencem a szar poénok esetére.

(#191098) wesder

Mondjuk ebben van logika. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#191103) belan válasza Deck (#191100) üzenetére


belan
addikt

Bizony csak titkolja hogy nagyon vágyik egy prora 😁

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#191104) Wesder válasza belan (#191099) üzenetére


Wesder
félisten

Eladni nem akartam, így neki adom. Nem volt konzolja még soha. Kapott hozzà egy Crash&Spyro bundle-t egy Sims4-et, WD S1 meg CTR ha majd kijön.
Egyébként ha azt mondja hogy neki inkàbb PS4 kellene az S helyett, akkor megvettem volna.
PS a bàtyàmnak volt, amíg ott laktam.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191105) sp8787 válasza xkoti (#191093) üzenetére


sp8787
addikt

Nekem is van mindket konzolom. Mind a ketto PS4 Pro. :D

(#191106) #58978304 válasza Carlos Padre (#191101) üzenetére


#58978304
törölt tag

A fiókban 20 éve porosodó Gameboyok nem érnek :P

sp8787 :

Az igen Cf-ben tolod 8k ban ? :D

[ Szerkesztve ]

(#191107) belan válasza Carlos Padre (#191101) üzenetére


belan
addikt

Miért nyertél a lottón? 😂😂😁)) amúgy ha most nem veszek egy új xs maxt akkor lehetne egy normál pc meg a Xbox x is meg maradt volna , de nem hoz lázba a több konzol .😁

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#191108) Carlos Padre válasza belan (#191082) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Akkor nem csak nekem tunt fel, h jobban erzi magat itt velunk :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#191109) belan válasza Carlos Padre (#191108) üzenetére


belan
addikt

Szerintem ide vágyik a szíve igazán 😉😁!!

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#191110) Carlos Padre válasza belan (#191109) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Manifesztálódik a látenciája ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#191111) Batyops


Batyops
aktív tag

Srácok kivittem a Metro exodust. A reggeli szeméttel együtt. Ja amúgy nem odaadtam havernak mondtam neki majd ha végez tüzelje el.

(#191112) .LnB válasza Batyops (#191111) üzenetére


.LnB
titán

Bazdki. :D Az első mondat után pedig már kezdett tikkelni a bal szemem. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#191113) #58978304 válasza Batyops (#191111) üzenetére


#58978304
törölt tag

Anthem ra veled :DDD

(#191114) Wesder válasza belan (#191109) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor nem PS-t vettem volna?:P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191115) BoneDragon válasza #58978304 (#191113) üzenetére


BoneDragon
veterán

:C :C

(#191116) Deck válasza #58978304 (#191113) üzenetére


Deck
titán

Ilyen durva beszólásért én minimum 1 hónap kitiltást adnék neked.. ;]

Fenyegeted itt szegényt.. :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#191117) belan válasza Wesder (#191114) üzenetére


belan
addikt

Meg bántad már boxot vettél ,szíved mélyén egy ps-re vágysz ne tagad !😁😁

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#191118) Batyops válasza #58978304 (#191113) üzenetére


Batyops
aktív tag

Na tessék kiírom itt hogy mi a helyzet a játékkal hogy haladok vele és erre mindjárt fenyegetnek. :D

(#191119) Carlos Padre válasza .LnB (#191112) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hat igen. Fiatal koromban mi a csajokat vittuk ki. :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#191120) .LnB válasza Carlos Padre (#191119) üzenetére


.LnB
titán

Jó, de most single player játékról volt szó nem co-op, vagy multiplayerről. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#191121) Wesder válasza belan (#191117) üzenetére


Wesder
félisten

Annyira megbàntam hogy platformvàltàssal vehetem meg újra azt a 150+ jàtékot:O

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191122) 30z.Samu válasza Carlos Padre (#191119) üzenetére


30z.Samu
félisten

Vittétek pasztázni, mi? ;]

Sic Parvis Magna

(#191123) .LnB válasza Wesder (#191121) üzenetére


.LnB
titán

Ne martírkodjál. Csak a Steam fiókomon van 271 játék, egyet bánok csak, hogy nem tudok néha leülni R6:Siege-ezni.. (bár az Uplay-en van).
Hátra kell hagyni a múltat és kész. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#191124) Wesder válasza .LnB (#191123) üzenetére


Wesder
félisten

Àh még1x kizàrt hogy végigcsinàlom. Egyébként mikor elhatàroztam tényleg mindegy lett volna hogy a kettő közül melyiket veszem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191125) Deck válasza Wesder (#191124) üzenetére


Deck
titán

Ezt viszont teljesen megtudom érteni. Nem kis összeg lehetett az összesen. Én ps fiókomon 120+ játék van, mind digitális. Nem tudnám csak úgy elhagyni, hogy váltsak a másikra. Akkor már inkább vennék a másik konzolból egyet és lenne mindkettő. Viszont ha nem érdekelnek az exkluzívok akkor meg m1 min játszasz.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#191126) Wesder válasza Deck (#191125) üzenetére


Wesder
félisten

Csakhogy végre valaki megértette.:R
Mondjuk a Forza meg a SunsetOD miatt màr megérte az egész nekem. Egyébként ha a SunsetOD2 PS ex lesz, akkor istenbiza veszek egy PS-t.
Az Insomniac nyilatkozta hogy megakarjàk csinàlni, de ahoz kellene befektető az MS meg egy akkora balf@sz hogy simàn
hagyja elúszni ezt az IP-t:(((
Múltkor volt egy 8 fős ChaosSquad randomokkal, és egyikőjük sem örült hogy az MS nem akarja pénzelni a 2. részt.

.LnB
Én mindent újra megvettem + ugye olyat is ami anno nem volt meg Steam-en.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191127) .LnB válasza Wesder (#191124) üzenetére


.LnB
titán

Igaz én nem rég váltottam, de eddig csak az FFXV az egyetlen játék amit mindkettő platformra megvettem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#191128) Imilenni válasza Wesder (#191126) üzenetére


Imilenni
addikt

Lesz Sunset folytatás? :Y

Press "F" to pay respects.

(#191129) Tyler Durden válasza Woodslave (#190956) üzenetére

Spider atomjó, azt csak ajánlani tudom. Én most a Niohnak kezdtem neki, számomra a legjobb soullike játék amivel ezidáig játszottam. Viszont szerintem csak akkor kezdj neki ha nagyjából letisztult a backlogod, nekem emiatt parkol a Gow illetve a DQXI, és ahogy elnézem még jó ideig nem is fogok tudni másnak nekikezdeni..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#191130) Wesder válasza Imilenni (#191128) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, az Insomniac azt nyilatkozta hogy minnél hamarabb talàlnak rà befektetőt annàl hamarabb el tudjàk kezdeni. Ja és kérdezzük az MS-t miért nincs màr kész a 2. rész. Az első amúgy is cliffhanger-rel zàeult.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191131) hombre[EU] válasza Wesder (#191130) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Arról már lecsúsztak. Spider man folytatás lesz,gōzerōvel.

Life, Uh, Finds A Way

(#191132) markknight válasza Wesder (#191130) üzenetére


markknight
veterán

Ennek a sunsetnek nagyon felment az értéke a spidey után. Emlékszem, hogy annó bagóért nem lehetett eladni.

(#191133) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Mintha nem lenne megengedheto, hogy legyen egy otthon a masik konzolbol is, plane ilyen hasznalt xbox arak mellett. Nekem 200+ jatekom van psre es 100+ xboxra es eszembe sem jutott olyan baromsag, hogy eladjam a pst es megvegyek ujra mindent csak mert most epp az X halkabb es negykabb es ... ize... es.... na tuggyatokman. A masik topikban van par ilyen idiota ember, es pont ok a legnagyobb haterek.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#191134) Wesder válasza hombre[EU] (#191131) üzenetére


Wesder
félisten

A PC-s megjekenés környékén nyilatkoztàk ezt. Engem nem érdekel hogy hol lesz a 2. rész, csak legyen.

Markknight
Most sem dràga.
8k a Deluxe kiadàs. Steamen meg 20$/€

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191135) Woodslave válasza Tyler Durden (#191129) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Tudom egyszer már 60%-on voltam csak a gyerek törölte a sajátját és oda adtam neki.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#191136) tboy93 válasza Carlos Padre (#191133) üzenetére


tboy93
nagyúr

lol, most nézem HA tele van box s-el 45 körül, tényleg nem drága

[ Szerkesztve ]

(#191137) Wesder válasza tboy93 (#191136) üzenetére


Wesder
félisten

9 hónapja mikor én vettem, újonnan az 1TB S 1 jàtékkal annyi volt, mint az 500-as Slim jàték nélkül.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191138) hombre[EU] válasza Wesder (#191134) üzenetére


hombre[EU]
veterán

De nem lesz,mert jelenleg (és a jövōben) az Insomniac-kal raklapszám tudnak konzolokat eladni és egy ilyen aranytojást tojó tyúkot nem hiszem,hogy belátható idōn belül elengedne. Ki lesz tömve a zsebük,ōk pedig elkészítik a trilógiát vagy/és spinoffokat

Life, Uh, Finds A Way

(#191139) Wesder válasza hombre[EU] (#191138) üzenetére


Wesder
félisten

Ne aggód lesz, max PS-re, de lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191140) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#191138) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hat azert a Sony nagyon nem olyan mint a Microsoft (volt), engedi a studiokat kalandozni ha jonak tunik az otlet, nem eroszakolja rajuk a veg nelkuli folytatas gyartast, ugyhogy akar belefer egy Sunset Overdrive psre is, mar csak revanskent is.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#191141) Deck válasza Carlos Padre (#191140) üzenetére


Deck
titán

Én egy Avengers játékot várok már amit pletykáltak, hogy Sony exkluzívként jön.. :P

PS5

(#191142) xkoti válasza Deck (#191141) üzenetére


xkoti
senior tag

Nah igen azt én is olvasgattam és kíváncsi vagyok haverokkal már konzultáltuk meg a találgatás, hogy vajon több karakterrel lehet-e benne menni..stb :D

Egyébként csodálkozom hogy amióta Marvel láz van még nem jelent meg erős marvel játék pedig a reklám már meg lenne neki :D

KO

(#191143) Wesder válasza Carlos Padre (#191140) üzenetére


Wesder
félisten

Ha màr csak azt nézed az Insomniacnak sokat köszönhet a Sony ugyanis a Spyro triológiàval egy nagy hiànyossàgukat pótolta anno.

NyMRooD
A Marvel hasznàlhatja filmeiben a Pókembert, de a jàték jogok ugyanúgy a Marvel-nél vannak.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191144) NyMRooD válasza Deck (#191141) üzenetére


NyMRooD
őstag

Az nem hiszem, hogy ex lenne, a Square Enix fejleszti és a jogai 100%-ig a Disney/Marvel-nél, a Pókember meg ugye a Sony-nál van, legalább is a filmes (aztán, hogy a póki ment az MCU-ba lehet cserébe a videó játékost is megkapta a Sony).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#191145) Tyler Durden válasza Deck (#191141) üzenetére

Amennyiben olyan igényes kivitel lesz, mint a pókember, akkor részemről bármilyen szuperhősös gaméra vevő vagyok :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#191146) Deck válasza Tyler Durden (#191145) üzenetére


Deck
titán

Egyetértek :P

PS5

(#191147) hombre[EU] válasza Wesder (#191139) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mindig is irigyeltem a hívōket ;) Nagyobb esélyt látok arra (és szerintebb logikusabb is), hogy felvásárolják az Insomniac-ot és teljesen megpróbálják kihasználni a "marveles" licenset (miles,venom,mysterio,kraven...)

CarlosPadre: persze és a végén lesz bi-bi-bí is? :)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#191148) Deck válasza hombre[EU] (#191147) üzenetére


Deck
titán

A Sony? Remélem ezt fogják csinálni :)

PS5

(#191149) xkoti


xkoti
senior tag

Deck Szóval nálad is több konzol van nice :D

GhostPetya Gamer élet már csak ilyen :D drága egy mulatság aki ezt űzi :D

KO

(#191150) Deck válasza xkoti (#191149) üzenetére


Deck
titán

Kontrollerből veszek mindig más színűt..Olyan szépek :P

[ Szerkesztve ]

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.