Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#191401) Deck válasza WaterWave (#191399) üzenetére


Deck
titán

Én megértem. :)

Metacriticen 4.0 pont-on áll.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#191402) WaterWave válasza Deck (#191401) üzenetére


WaterWave
veterán

nem szeretem az ilyen modoros teszteket... sok dologban igaza van de ez a stílus nekem nem jön be.. nagyon egyszeruen meg lehet ezt oldani, ha nem tetszik neki a fhaasznak kell a 17-es szintig elvinnie..?:D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#191403) belan válasza Deck (#191397) üzenetére


belan
addikt

Én éreztem egy fos lesz ! Nem hiába single player híve voltam világ életembe. Mostani 15,20
éves gyerkeknek ez kell ez a igény !

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#191404) S e t h válasza Deck (#191397) üzenetére


S e t h
nagyúr

Akkor megnézem, még nem láttam, köszi!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#191405) hombre[EU] válasza Deck (#191397) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Még mindig kritizálják? :D A negatív reklám is reklám. El kell felejteni,mintha meg sem történt volna. Így ni

Life, Uh, Finds A Way

(#191406) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Eszembe jutott valami a trofea vadaszokrol, a Day of the tentaclest maxolta valaki? ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#191407) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#191405) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Gondolod, hogy sokan rohantak megvenni, hogy lassak tenyleg olyan szar e a jatek mint mondjak? :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#191408) Wesder válasza Carlos Padre (#191390) üzenetére


Wesder
félisten

Ràkerestem. Hàt mit ne mondjak kép alapjàn nem tűnik valami kényelmesnek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191409) tboy93


tboy93
nagyúr

Sziasztok! Az Unravel-el jatszott mar valaki? Coop miatt erdekel. Csak a 2. reszben van erre lehetoseg?

(#191410) 30z.Samu válasza tboy93 (#191409) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, csak a másodikban. Én a jövőhét folyamán veszem meg a Two-t, az elsőt imádtam. :)

Sic Parvis Magna

(#191411) #80123904 válasza tboy93 (#191409) üzenetére


#80123904
törölt tag

Mindkettő részét a megjelenése napján vettem meg. Az első érzelmesebb, szerethetőbb, csodálatosabb. A második rész pedig játékmechanikailag jobb. Mindkettő hibátlan alkotás szerintem a maga nemében. A kisgyerekeket is leköti a látvány és szerethetőség nézőként is.

(#191412) ProEvoFan válasza Deck (#191397) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Uh.Alázás megy ezerrel.Jobban odavág, mint a CoD IWnek.
Kemény. :DDD

(#191413) sting2 válasza WaterWave (#191399) üzenetére


sting2
addikt

Egyetértek!
A szerénység mindenkinek jól áll.
Illetve, Zoli lassan már önmaga karikatúrája, ami nem feltétlenül baj, de ennyi idősen, és ennyi ideje ebben a " szakmában " tevékenykedve, valahogy elvárná az ember tőle azt, hogy árnyaltabb legyen.
:K

Nem mellesleg, a Barátlistámon 25 játékosból - 9-en az Anthem bájait keresik, ebben a pillanatban...

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#191414) Xaels válasza sting2 (#191413) üzenetére


Xaels
félisten

Nem tökéletes játék az Anthem, de ez a lehúzás túlzás ami megy.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#191415) Carlos Padre válasza Wesder (#191408) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hogy nem lep meg, nem is te lennel :D
Mutatom a lenyeget: nacon vs xbox. Ebben ver magasan mindent mast a nacon, nem "tori a kezed", nem akar kicsusszanni, ergonomiai etalon, az extra gombok megoldasa meg egyenesen zsenialis. Az xbox meg csak azert harmadik nalam (szorosan), mert szar a ravaszok nyomaspontja es a karok karakterisztikaja a ds4hez kepest, de ez erosen szubjektiv.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#191416) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sziasztok.
A hivatalos PS fejhallgatókat mivel szoktátok tölteni?
Sima konzol USB port, vagy esetleg alacsony feszültségű telefontöltővel?

(#191417) 30z.Samu válasza LeventeV (#191416) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én simán rádugom a gépre és csók, controller detto. :)

Sic Parvis Magna

(#191418) S e t h válasza Xaels (#191414) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha nem a Bioware és EA lenne mögötte, akkor nem foglalkoznának vele annyit.
De igazság szerint kijárt már nekik.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#191419) tboy93 válasza #80123904 (#191411) üzenetére


tboy93
nagyúr

& 30z.Samu

Köszi! Élvezhető a 2. resz az elso ismerete nelkul? Asszonypajtit probalnam levenni a labarol valami jopofa coop jatekkal :)

(#191420) sting2 válasza Xaels (#191414) üzenetére


sting2
addikt

Szerintem sem.
Mondjuk azon nagyon meglepődöm, hogy " ki van írva " a játékra, hogy nem tökéletes, meg nem az amire sokan gondolnak, aztán megveszik és beállnak a köpködők táborába.
A digitális disztribúció, új szintre emelte a " bepalizás " fogalmát.
Lemezes vásárló, ha nem jön be valami, pár ezres bukóval - vagy nevezhetnénk "tapasztalattal", egyszerűen kiszáll a címből és pont.
A "vagányabbak" meg lazán letörlik, a 2 hónappal előbb megrendelt konténert.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#191421) WaterWave válasza sting2 (#191413) üzenetére


WaterWave
veterán

Nem szeretem az olyan teszteket, ahol az író már a legelejétől eldöntötte, hogy a játék szhar... még akkor is ha alátámasztja tényekkel....

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#191422) 30z.Samu válasza tboy93 (#191419) üzenetére


30z.Samu
félisten

Persze, teljes mértékben. :)

Sic Parvis Magna

(#191423) Wesder válasza Carlos Padre (#191415) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem elite van, igaz azon a pedàlok szar helyen vannak. Hàt most azért mert képről nem tetszik. Mindenesetre a sima DS4-nél csak jobb lehet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191424) Deck válasza WaterWave (#191421) üzenetére


Deck
titán

Egyetértek veled amúgy de ebben most teljesen igaza van :/

PS5

(#191425) 30z.Samu válasza ProEvoFan (#191412) üzenetére


30z.Samu
félisten

Most megnéztem a IW "tesztet" is, ott is elgurult kicsit a gyógyszer. :D Hozzáteszem persze hogy jogos volt akkor is a felháborodása.

Sic Parvis Magna

(#191426) Xaels válasza sting2 (#191420) üzenetére


Xaels
félisten

Ott volt 2 demo, na jó 1,5 jószívűen. Lehetett vele játszani, elég egyértelműen látszott a játék milyen úton halad. Azután még ott volt az Access-es korai hozzáférés is. Személy szerint azt kaptam amit vártam, persze nem tudok ott ülni minden nap 5-8 órákat. (Csütörtök óta semmi elé nem tudtam oda ülni 20 percnél többet hála a sebészetnek) 3-an játszunk, nem haladunk párhuzamosan így a sztorit 3-szor játszom kb. végig. De nem untam még meg..

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#191427) hombre[EU] válasza S e t h (#191418) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ez az egész igazából nem is az EAnek és a Biowarenek szól,hanem a game as service-nek ami egy nagy f*llosz mégis rengetegen visszajárnak rácuppani. Megbukott (már többször) ez a modell mégis nyomják.

Life, Uh, Finds A Way

(#191428) RangerFox válasza 30z.Samu (#191425) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az NFS tesztjében is rendesen odaszólt emlékeim szerint :D

(#191429) x4matyee1986 válasza Wesder (#191408) üzenetére


x4matyee1986
csendes tag

Ha már controller a téma, ilyet minek gyártanak?
[link] ?

(#191430) Xaels válasza RangerFox (#191428) üzenetére


Xaels
félisten

Ez a csatorna a kezdetekben kb. csak erről szólt. Ezzel szerezte magának a nézettséget. Persze azóta nagyobb lett a kínálat...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#191431) Rigormortiis válasza hombre[EU] (#191427) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Remekül működik pl az Overwatchnál vagy az R6 Siege-nél.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#191432) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,
Fel lehet úgy venni gameplay-t, hogy a videóba benne legyen a ps kamera képe is?

(#191433) zzola válasza Kendek (#191396) üzenetére


zzola
félisten

Nekem volt 70, 71, és most 72xx PRO. Kimagasló melegedést nem észleltem, ellenben ez a legcsendesebb PRo modell, ami volt nálam eddig. Igaz, terhelés alatt viszont "kerreg", viszont még így is halk... :)

(#191434) hombre[EU] válasza Rigormortiis (#191431) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ōk becsületesen elvégezték a házi feladatot,de velük szembe állíthatunk 10-et akik meg nem. Minél több játék készül GaaS alapokra annál több lesz az átverés. Kiadnak egy vertical slice/demot és ha nem vette meg X ember akkor nem támogatják tovább,a 80 dolcsis season passosok meg bevehetik. Nem,ez rossz,nekünk biztosan. Ha nem várjuk el,hogy készternéket szállítsanak akkor ez lesz

Life, Uh, Finds A Way

(#191435) seniman válasza x4matyee1986 (#191429) üzenetére


seniman
addikt

Idave fórumtársból kontrollert csináltak? :)) Akkor azért nem láttam már pár napja........ :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#191436) KaitouP válasza seniman (#191435) üzenetére


KaitouP
veterán

Szerencsétlen tag... De legalább ilyen formában is hasznos lett. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#191437) Bencus88


Bencus88
nagyúr

(#191438) mastadoc1


mastadoc1
tag

Sziasztok! Ha be van állítva a kétlépcsős bejelentkezés, akkor mekkora az esélye, hogy feltörjék a profilomat? Én azt gondolom hogy nulla, de már ki tudja hol tartanak a gengszterek. Vagy lehet még tenni még valamit hogy nagyobb biztonságban legyenek a játékaim?

(#191439) xkoti


xkoti
senior tag

Éppen facen tette ki egy srác csoportban, hogy az anthem másnál is laggol-e vagy valami.
Kitettem neki egy cikket ami ugye leírja, hogy mennyi baj van vele és azt hitte hogy az a kategória vagyok aki savazza az anthem játékot ..stb Támadásnak vette amit én csak szimplán kitettem, de volt olyan normális ő is és én is voltam olyan higgadt, hogy megbeszéltük a dolgokat és csak félre értettük egymást.
Amit ebből ki akarok hozni az anthem nagyon remélem jó játék lesz és idővel helyre pofozzák mert nekem az elképzelés a látvány nah meg ez a scifi beütés nagyon tetszik :D Viszont így jelen állapotában nem látom értelmét, hogy beruházzak rá.
(Igen sajnos még nincs meg viszont ki tudtam próbálni havernál de az csak pár óra volt, illetve az emberek és a tesztek magukért beszélnek)
Bár az Otherworld Zoli néhol túlzásokba esik lásd Metro kritikáját ....(vagy ne ha fan vagy..) :D

KO

(#191440) Kendek válasza mastadoc1 (#191438) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A kétlépcsős azonosítás elég védelmet nyújt, az általános támadások ellen kiváló. Szóval így már nagyjából tényleg nulla az esélye annak, hogy a játékaid miatt ellopják az account-odat.

<-ƘƘ->

(#191441) seniman válasza Kendek (#191440) üzenetére


seniman
addikt

Ha csak el nem lopják mellé a telefonját is. :))

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#191442) Kendek válasza seniman (#191441) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az már eléggé specifikus támadás lenne, aki ellen ilyet is bevetnek, ott már nem valószínű, hogy a PSN account megszerzése a cél.

<-ƘƘ->

(#191443) mastadoc1 válasza Kendek (#191440) üzenetére


mastadoc1
tag

Köszi, akkor ennél többet nem kell tennem. 🙂

(#191444) Zoleee83 válasza Xaels (#191426) üzenetére


Zoleee83
addikt

Pontosan, és a demo tökéletesen jó is volt arra hogy ezt az Anthem-nek hívott ipari hulladékot ne vegyem meg, még idejében visszavontam az előrendelést. :K
EA maradjon inkább a sportjátékoknál a Bioware meg nézzen magába az Andromeda és az Anthem után.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#191446) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Új Devil May Cry promójának tűnik.

US Store-on a Devil May Cry anime sorozat ingyenes. [link]

Live-Die-Respawn

(#191447) undercover válasza WaterWave (#191421) üzenetére


undercover
senior tag

Ahh nincsen ez a Anthem kritika alátámasztva tényekkel. Én azt értem, hogy az élményeiről beszél a videóban, de akkor ne hordjon benne össze tények nélkül hülyeséget amit meg az emberek nagy része elhisz emiatt.

Pl. Azt mondja minden normális író lelépett pedig a játék fő irója Drew Karpyshyn volt.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#191448) oriic válasza undercover (#191447) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Aki aztán le is lépett:

"Drew Karpyshyn worked on the game's writing before leaving in early 2018."

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#191449) 30z.Samu válasza oriic (#191445) üzenetére


30z.Samu
félisten

Várom már ezt a játékot. Remélem az előrendelőknek küldenek hozzá Xanax-ot is. :D

Sic Parvis Magna

(#191450) #10186752 válasza oriic (#191445) üzenetére


#10186752
törölt tag

Bár első nap veszem meg, még mindig tartok tőle kicsit. Nehezen tudok tágítani a BB-DS-rendszertől, és ez merőben más lesz.

Plusz ez a japó téma sem jön be, de hát From-játék.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.