Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#191601) sp8787


sp8787
addikt

(#191602) xkoti válasza sp8787 (#191601) üzenetére


xkoti
senior tag

Ezt viszont már korábban ki tette valaki ha jól emlékszem és basszus még mindig gyönyörű látvány :D

KO

(#191603) #58978304 válasza sp8787 (#191601) üzenetére


#58978304
törölt tag

Xkoti:

Nekem akkor sem tetszett :D

[ Szerkesztve ]

(#191604) Deck válasza sp8787 (#191598) üzenetére


Deck
titán

Sokan úgy tolják végig ezekeg coop-ba igazad van, örülök hogy nem lesz benne :D
Parry-zni én se nagyon szoktam egyedül a GOW-ba volt elengedhetetlen. Souls gamekben nem szoktam. Izgatottan várom, de ezek szerint te is :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#191605) xkoti válasza #58978304 (#191603) üzenetére


xkoti
senior tag

Mondjuk engem ez a kultúra is vonz :D
Mutasd mi tetszene mi a stílusod kíváncsi vagyok :DD

KO

(#191606) STC Speed válasza belan (#191593) üzenetére


STC Speed
őstag

Köszi, tényleg vak vagyok mert menüben is néztem többször, azt hittem ilyen a játék te jó ég :D Pedig már végén vagyok salt lake citybe :B
Nekem kicsit monoton a játék,de a felétől már olyan izgalmasabb.

(#191607) Omateee


Omateee
tag

(#191583) Sordoran

Olyan hangja van, mintha valami beleérne a ventibe, vagy maga a venti sérült volna. Én azonnal vinném vissza garanciába. Okozhat sokkal nagyobb károkat is a későbbiekben. Nem szedted le a tetejét takarítás céljából és valami belekeveredett?

[ Szerkesztve ]

(#191608) belan válasza STC Speed (#191606) üzenetére


belan
addikt

Csinál egy egyedi hangulatot a játék , nálam egy játék se adót ennyi élményt talán anno a mgs sorozat .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#191609) Sordoran válasza Omateee (#191607) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem, mozgatva se volt igazán. Nekem is ilyesminek tűnik ez a hang, lehet bele kéne néznem hátha tényleg csak valami apróság keveredett oda amit kilehet szedni. Ha nem, akkor vissza viszem.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#191610) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Még mindig kegyetlen jó a CoD MW. A Remastered is átadja azt a feeling-et, mint anno az eredeti. A célzást már nagyjából sikerült megszokni. :K

Sic Parvis Magna

(#191611) sp8787 válasza Deck (#191604) üzenetére


sp8787
addikt

En csak kulso megfigyelo leszek es majd kajanul nezem ahogy szenvedtek. ;]

Nem hagyok felbe jatekot ha kicsit is tetszik ugyhogy ez most kesobbre marad, meg az is lehet ,hogy sokkal kesobbre.

(#191612) STC Speed válasza 30z.Samu (#191610) üzenetére


STC Speed
őstag

Nekem SD mod volt a kedvencem, viszont itt állandóan térfél csere van, 1 kör támadás 1 kör védés. Régen 8 támadás után volt 8 védés nem?

Single-t végigtoltam, fasza volt, sokkal szebb mint a régi.

[ Szerkesztve ]

(#191613) vonSux válasza 30z.Samu (#191610) üzenetére


vonSux
őstag

Nem tudom, hogy a régi idők emléke, vagy valami más vadromantikus tévkép miatt, de én is nagyon élvezem az újra-játékot. Bakker az a sniper küldetés még mindig üt, nagyon jó hangulata van! Pedig ugyanaz a csőjáték amit ma már ‘gamer körökben’ illik szénné fikázni.

(#191614) pulffy válasza sp8787 (#191601) üzenetére


pulffy
őstag

Nagyon gyönyörű! De most nem tudom eldönteni hogy a gépen az az egész ábra az 3D lehet? :B

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#191615) S e t h


S e t h
nagyúr

1500 pénzért mennyire jó már ez a Titanfall 2! Ha arra gondolok, hogy 20.000 helyett a tizedéért megkaptam az Anthem lightot és egy böhöm nagy titánban aprítom az ellent.
Idejére sem emlékszem mikor nyomtam utólag pure fps-t, de ez most bejön, szép, és bár idegenkedtem az elején a mozgástól, mert a karakterem falakon mászik, ugrál, mint vmi space marine ninja, de még ez is elmegy.
Történetet nem nagyon keresek, lehet van annyi benne mint az Anthemben, de aprítani nagyon jó, főleg 1 doboz cigi áráért.( tököm tudja mennyibe kerül egy doboz cigi, de kb. ennyire saccolom).
Szóval 6-8 óra mészárlás, utána, mire már kiképeződtem fpsileg, akkor COD remastered és mindenkit seggbe fok ööö lőni, de persze multiban nem, szőke 16 éves kislány se menjen egyedül este Harlembe.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#191616) 30z.Samu válasza vonSux (#191613) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mindenkinek az a küldetés jön be a legjobban. Emlékszem anno ott nekem is izzadt a tenyerem rendesen. :D

Sic Parvis Magna

(#191617) #58978304 válasza xkoti (#191605) üzenetére


#58978304
törölt tag

Annak a közelében sem lennének rózsaszín virágminták.
Tudod erről a kontirol nekem mindig feleségem 100 éves mobilja jut az eszembe:
Ez ni:

Nem egy férfias darab azt meg kell hagyni és a konti sem :D

[ Szerkesztve ]

(#191618) xkoti válasza #58978304 (#191617) üzenetére


xkoti
senior tag

:DDD :DDD Nálunk is meg fordult a családban ez a csodálatos desingűűű mobil :D

KO

(#191619) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

BreakingNews :D Viccet félretéve: embereket gyilkolunk,csonkítunk,felgyújtunk a videójátékokban, de a nōi hátsó az már sok?! :U

Life, Uh, Finds A Way

(#191620) Dreimus válasza hombre[EU] (#191619) üzenetére


Dreimus
senior tag

De csak ps4-en :)

(#191621) oriic válasza hombre[EU] (#191619) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak a nyugati PS4-es verziót érinti a dolog. És én nem értem, hogy miért. :DDD Itthoni példányokban is benne van. (PC-n, XO-n nincs cenzúra ezeken a részeken)

Live-Die-Respawn

(#191622) Deck válasza oriic (#191621) üzenetére


Deck
titán

Írták redditen, hogy a többi platform is megkapja egy frissítéssel. Aztán, kitudja.. A játék maga amúgy k**va jó lett, de ne takarják már ki :/ A Sony nyilatkozhatna valami ezügyben.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#191623) Deck válasza Deck (#191622) üzenetére


Deck
titán

Nálam a cenzúrázott jelenetek közül az egyik nem volt az. Lehet mert frissítéssel jött a cenzúra aztán még nem frissítettem.. Másiknál még nem tartok :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#191624) Deck válasza oriic (#191621) üzenetére


Deck
titán

Nem lehet, hogy a Capcom teher róla? A Sony több játékába is vagy más játékokba is (ps4-en) vannak sokkal durvább dolgok. Miért csinálnak akkor ezt? Ha 1 verzió lett volna ami cenzúrázott akkor kb senkit se zavarna. De így.. :/

PS5

(#191625) markknight válasza #58978304 (#191617) üzenetére


markknight
veterán

Hehe! Más színekben igazi néptelefon volt ez :D

[ Szerkesztve ]

(#191627) allein


allein
addikt

Jó reggelt. Olvastam az összefoglalóban, hogy HDD csere esetén nem vész el a garancia (gariztatás esetében vissza kell rakni az eredeti HDD-t), ez mennyire pontos infó? SSD-re tervezem a cserét a PRO-ban, sima PS4-ben is SSD-m van. A HDD lassú ;)

Szerk: ez lesz a szériaszám? Számlán más szerepel :U számlán spiderman van, dobozon nem kellett volna rajta lennie a spidermannek? Használtan vásároltam itt, úgy érzem át lettem bas@va.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#191628) #58978304 válasza allein (#191627) üzenetére


#58978304
törölt tag

Nem kell visszatenni szervízelséskor de ajánlott nehogy HDD vel jöjjön vissza hozzád szeretett ps4 Prod :D

[ Szerkesztve ]

(#191629) S@c@ válasza allein (#191627) üzenetére


S@c@
őstag

Igen az a serial szam. A feherdobozon levi vonalkoddal nezd ossze. Azzal kell stimelnie!

[ Szerkesztve ]

(#191630) allein válasza S@c@ (#191629) üzenetére


allein
addikt

Konzolvilag üzlett előtt találkoztunk, felmerült a kérdés az eladó részéről, hogy be akarom vinni a boltba átnézetni a konzolt :U Ez van a fehér dobozon:

Akkor sem volt fair tőle mert félretájékoztatott, egy hete vásárolt és azt sem mondta, hogy részletre vásárolt konzol. Megy vissza.

Inkább fizetek akkor 20.000-al többet és vásárolok egy zsír újat.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#191631) stickermajom válasza allein (#191630) üzenetére


stickermajom
addikt

Alsó sor. ;) Stimmel ez.

(#191632) S@c@ válasza allein (#191630) üzenetére


S@c@
őstag

Nyugi jo a szam! :)

(#191633) Kendek válasza allein (#191627) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem javítják hanem - már javítottra - cserélik a konzolokat, mert idehaza nincsen szerviz. Szóval vissza kell tenni a gyári vinyót mert különben az SSD-d megy a franciákhoz és valamelyik szervizes jól jár vele. :)

<-ƘƘ->

(#191634) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#191619) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Itt a forumon is vannak eletvitelszeruen felhaborodok akik alig varjak, h rosszul erezhessek magukat valami miatt.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#191635) Droughert válasza sp8787 (#191626) üzenetére


Droughert
tag

Ha már Anthem akkor itt egy korrekt értékelés, reálisan látva a dolgokat, nem fröcsögve.

(#191636) Zsinder válasza Droughert (#191635) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Tehát mivel pozitív a teszt ezért reálisan látja a dolgokat...

(#191637) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Bárcsak ne kéne olvasnom többet Anthem témát... ez lesz a kövi kérésem újévkor.

(#191638) #58978304


#58978304
törölt tag

Nemtom Mo-n ez hogy megy de nekem meg sincsen az eredeti kartonom..
Csak a számlám a hosszabított 5 év gariról amiből még majd 3 év van MM be.
Most akkor szerintetek doboz nélkűl nincs is gari?
Mert ha nincs akkor azonnal bekenyöm' mx4 el eztet a próót :D

[ Szerkesztve ]

(#191639) ldave válasza Droughert (#191635) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem itt azok van a hangsúly, az egyéni elbírálás és fogadtatás között, hogy amik itt is előjöttek negatívumok, azok valakinek mennyire fontosak. Én megértem azokat, akik mint Bioware játék csalódtak, hisz lehet mondani, hogy miért kéne mindig ugyanazt csinálniuk történetmesélés, világépítés terén, de ha a kedvenc zenekarod új albuma kijön, akkor te is furán néznél, ha valamilyen teljesem más stílusban zenélnének, nem biztos, hogy azt is ugyanolyan jókedvvel hallgatnád, mint a korábbi lemezeiket.

A Slime draws near! Command?

(#191640) Droughert válasza Zsinder (#191636) üzenetére


Droughert
tag

Nem pozitív, felsorolja a hibákat, gondolom elolvastad...

(#191641) .LnB válasza ldave (#191639) üzenetére


.LnB
titán

Neeem, itt arról van szó, hogy a kedvenc zenekarod kiad egy új lemezt. Te elindítod, de rögtön 15 perc csenddel kezdődik az album. A track címe: "Loading(1)", aztán 1,5 perc zene, de ez a szám se hozza a várt színvonalat. Majd megint 10 perc csend "Loading(2)"..és ezek a trackek nem skippelhetőek. Aztán mivel nincs befejezve az album, csak 3 valóban zenének nevezhető track került rá. Ráadásul az utolsó szám, felénél ér hirtelen véget az egész. De legalább annak a bizonyos albumnak a borítója szép, művészien megtervezett és kivitelezett.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#191642) Zsinder válasza Droughert (#191640) üzenetére


Zsinder
aktív tag

A sztori gyenge, az NPC-kel unalmas a társalgás, kevés ellenfél, monoton küldetések... 7 pont... :U

(#191643) Carlos Padre válasza .LnB (#191641) üzenetére


Carlos Padre
veterán

:C

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#191644) allein válasza Kendek (#191633) üzenetére


allein
addikt

Köszönöm szépen az infót.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#191645) Wesder válasza .LnB (#191641) üzenetére


Wesder
félisten

Ez szép volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191646) WhiteWalker válasza .LnB (#191641) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Tudnal a Division 2-re + a day1 patchre is egy ilyen hasonlatot összedobni? :DDD ;] :C

(#191647) sp8787 válasza Droughert (#191635) üzenetére


sp8787
addikt

Hat ha neked abbol nem jott le ,hogy ahogy olvastam a lvl1 fegyvernek jobb volt a TTK-je mint amit a vegen lehetett farmolni ,hogy itt valojaban csak alpha teszteles folyik akkor nem tudom.

Vagy ha abbol a szamitasbol ami lootra vonatkozik ,hogy ezeknek foggalmuk nincs mit csinalnak.

Szep szep ,hogy lassan majd vszinu a fanatikus jatekosok megtanitjak oket jatekot csinalni, de ennek azert nem igy kellene mennie.

[ Szerkesztve ]

(#191648) Mike válasza Carlos Padre (#191634) üzenetére


Mike
veterán

XD

(#191649) markknight


markknight
veterán

Ennek a COD 4-nek valami kínszenvedés a kampánya. A hülye NPC-k össze vissza mennek, belédütköznek, nem engednek tovább, akadályoznak. Minden tiszteletem azoké akik ki tudják játszani ezzel a négy barommal akik mindig velünk kolbászolnak, ez a régiben is így volt? Nem emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#191650) .LnB válasza WhiteWalker (#191646) üzenetére


.LnB
titán

Nem dehogy. Lehet lemaradtam valamiről, de a Div2 nem tűnik nekem akkora fiaskónak mint az Anthem.
Lesz egy nagy adag day1 patch, és? Ha ez azt jelenti, hogy problémamentes lesz a játék startja akkor inkább ez nem? A letöltése, telepítése nem sokban különbözik az alap játék letöltésében, csak időben. :D

Nekem csalódás a The Div2. Majd játszom vele FreeWeekendek alkalmából, de nem írok róla rosszat mert nem tudom milyen lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.