Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Versus82


Versus82
aktív tag

ki mit tud ezekről a notikról? minőség/megbízhatóság, szervíz meg ilyenek érdekelnének...

eztet néztem ki magamnak:
[kép]
CPU
Intel Pentium M / 1600 Mhz Centrino

RAM
512 MB / DDR

HDD
80 GB

CD
DVD +/- RW !!8x DVD Újra ÍRÓ !! Dual Layer

FDD
Nincs

VGA
ATI Mobility Radeon 9700 / 64 MB

TFT
15,4 / 1024 x 768 (180 fokból látható kijelzö)


Wireless Lan, Svid, hálózati kártya, modem, 3db USB 2.0, FireWire, SmartMedia/SD/XD kártya olvasó, 1db PCMCIA, monitor és audio csatlakozok, Garanciával




[Szerkesztve]

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#2) Versus82


Versus82
aktív tag

látom népszerű a cucc:DD

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#3) Gery20 válasza Versus82 (#2) üzenetére


Gery20
tag

Mennyit kostal egy ilyen, es hol lehet kapni? Esetleg linket tudsz adni ahol aruljak?

''Dehát én a Nyomkereső vagyok, nem a Batman'':DDD

(#4) Versus82 válasza Gery20 (#3) üzenetére


Versus82
aktív tag

ismerősöm tud szerezni, kb. 280-ban lenne.... majd megkérdem merről. csak az a baj hogy nem tudom hogy ez a noti minőségben milyen lehet...

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#5) Versus82


Versus82
aktív tag

soha senki? belevágjak én, legyek a tesztnyúl?:)

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#6) tts válasza Versus82 (#5) üzenetére


tts
addikt

a Packard Bell jó nevű komoly cég - nekem volt asztali gépem tőlük - nagyon megbízható gép volt - a végén én szedtem dirib-darbra, amúgy még ma is menne

a notira konkrétan nem tudok mit mondani, de maga a cég nem a noname kategória

ja és pár éve még volt képviselet és márka szervíz - Szinvanet vagy valmi ilyesmi



[Szerkesztve]

(#7) AlBundy válasza tts (#6) üzenetére


AlBundy
aktív tag

A Szinvanet még mindig megvan.

Egyébként ha jól emlékszem, akkor a Packard Bell elég szorosan fűződik az NEC nevű céghez.

Mi annak ideján elég sok Packard Bell asztali gépet és notebook-ot értékesítettünk.

3 napon belűl nem nagyon jöttek vissza, szóval szerintem jók.

Az asztali gépeikről még annyit, hogy FSP tápot és további hasonló márkás alkatrészeket használnak benne.

Gondolom, hogy akkor a notebook-ok is hasonló minőségek.

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#8) Versus82


Versus82
aktív tag

Köszi srácok mindkettőtöknek. szinvanetet megnéztem hát eléggé lepukkant az oldal... de szervízre remélem nem lesz szükség:)

Igen, a NEC el volt valami fúzió, mert most már NEC-Packard Bell néven futnak...

Akkor ezek szerint minőségi cuccokból van összerakva, márcsak a kijelző minőségére lennék kíváncsi....:)

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#9) Darkyka


Darkyka
csendes tag

Haverom kezei között. Áttcsuszott egy NEC versa M500 extrem. Neki teccet, kiprobálta mielött tovább adta volna. És megvolt vele elégedve, képpniöség tekintetében. Meg amugy is. Bár nem volt egy hosszu teszt...

(#10) gaborbol


gaborbol
őstag

Packard bell Spirit Ro9o2 erről tud valaki valamit?
199.990 ft 2 év garral a Plusba(élelmiszer boltba :) )
3100 semprom,1 gb ddr,dvdrw,80gb hdd,x200 128mb,wlan,xp home.
Szabad ilyet venni?

(#11) gaborbol


gaborbol
őstag

Valaki?

(#12) PLacc válasza gaborbol (#10) üzenetére


PLacc
senior tag

És hova szól a gar, a CBA-ba? :DDD
Komolyra fordítva a szót, elég jó ár érte, csak tényleg kicsit utána kéne menni a supportnak... :F Ha besz@rik 1 hét múlva (nem valszínű, sztem jobb név, mint a FuSi/Acer), akkor hova viszed...

[Szerkesztve]

(#13) laci88 válasza Versus82 (#1) üzenetére


laci88
csendes tag

El a kezekkel a Packard Belltöl!

Ha az alábbi oldalakat csak felületesen is átfutjátok, kiderül hogy egyetlen egy használható darab sincs a Packard Bellek között.
http://forum.packardbell.com/de/
http://forum.packardbell.com/en/
A fórumok tele vannak felháborodott vevökkel, mert 2 év és egy hónap után alaplapcserésekké válnak gépek, ez pedig kb 120 000 Ft kiadást jelent.
Különösen gyenge minöségü a K sorozat, ahol még a tápellátás is tönkre megy.
üdv

(#14) janosgal válasza Versus82 (#1) üzenetére


janosgal
tag



Sziasztok!

Most vettem 1 packard notit.
Packard Bell easynote SW51-003 D a pontos tipusa.
Ha van valakinek ilyen vagy hasonló notija várom a tapasztalatokat.
Ez az első notebookom, bármilyen ötletet tanácsot szivesen fogadok.

AMD sempron 3200+
1GB RAM
NVIDIA GEFORCE GO 6100
80GB HDD
17'' WideScreen LCD Display

Samsung 65QN91AATXXH, IPhone 13Pro, Apple Watch 8 45mm

(#15) janosgal válasza Versus82 (#1) üzenetére


janosgal
tag

Senkinek nincs iyen notija????

Ez elég elszomorító!

Ennyire rosszak vagy csak ritkák????

Ha van valakinek ilyen, irjon valamit!!

Köszönöm!

4 napja használom és eddig nincs vele különösebb gond.

A videokártyától kicsit többet vártam de hát ez van.

Várom a tapasztalatokat.

Samsung 65QN91AATXXH, IPhone 13Pro, Apple Watch 8 45mm

(#16) Eliminator00 válasza janosgal (#15) üzenetére


Eliminator00
csendes tag

Én is vettem egy pacardbell-t. AMD turion 64 ,dual core 1600,80 Gb, nvidia geforce go 6100,15.4'' monitor,1GB RAM,nekem nagyon bejött eddig a gép. Én a videokártyával is nagyon megvagyok elégedve,pl a tre crime of NY simán futott. A képernyő gyönyörű,olyasmi mint a sony vaio-nak. És szerintem korrekt a kezdő csomag is ami a gépen alapból rajta van.
Szóval összefoglalva ár érték arányban az egyik legjobb szerintem.

(#17) KVamikaze


KVamikaze
tag

Én egy Packard Bell Easynote MV35-204D-t vettem. Intel Celeron M 410 1,46Ghz , 512Mb, 100Gb HDD , Lan 10/100Mbps, Wi-Fi Lan Card, TV out, Ati Radeon Xpress 200M ,DVD RW, 15,4'' TFT WXGA - Diamond View technology. Nem egy erőmű, de szerintem nincs szégyenkezni valója. Képernyője szép és még a Wi-Fi is működik, remélem a szomszéd minnél késöbb jön rá : :)) . Elégedett vagyok vele, remélem az idő is ezt igazolja majd.

(#18) KVamikaze


KVamikaze
tag

4.nap vihettem vissza. Kicserélték egy másikra, remélem ez nem hal be.:(

(#19) loadstar


loadstar
csendes tag

szevasztok! én is vásároltam egy Packard Bell Easynote MV35-204D típusú notebook-ot. agodom vele csak annyi, hogy: 1) kicsit lassú a gép 2) 100 GB helyett csak 85,3 GB-os
viszem vissza!!!!!!

(#20) macilaci78 válasza KVamikaze (#18) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mi volt vele a gond? Tünetek?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#21) macilaci78 válasza loadstar (#19) üzenetére


macilaci78
nagyúr

1) Ez van. :)
2) A vinyót számold át 1024-es számrendszerből 1000-esre. Bár az a majdnem 15GB tényleg sántít akkor is. Nem lehet hogy az összkapacitás helyett a szabad helyet nézted, vagy van egy rejtett partíció is? :U Tolj fel a gépre egy Everestet, Aida-t, de akár az eszközkezelő is kiírja a vinyó típusát, guglizz rá, nehogy a boltban meg találják Neked magyarázni a frankót... :DDD

[Szerkesztve]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#22) KVamikaze válasza macilaci78 (#20) üzenetére


KVamikaze
tag

Letettem az asztali gép mellé, nem is használtam, mert filmet néztem, egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy fekete a képernyő, azt hittem, hogy csak készenléti állapotba kapcsolt, de innentől nem csinált semmit. Kikapcsolni sem lehetett, csak telepmegszaÍtással. Újbóli bekapcsolásnál csak a power gomb világÍtott és semmi. Kikapcsolás megint csak telepmegszakÍtással lehetett.

(#23) KVamikaze válasza loadstar (#19) üzenetére


KVamikaze
tag

Nekem is 85.3Gb a hasznos tárkapacÍtás, de van 8gb rejtett parÍció is, azt mondták nekem , hogy azon van a windows, és különböző rendszerprogramok. Szerintem a sebessége az a paramétereinek megfelelő.

(#24) Chili7


Chili7
őstag

Le tudnátok írni, hogy kinek milyen hangos a PB notija? Annak ventillátora? Különböző terheléseknél?
Köszi

(#25) BAM007304411


BAM007304411
csendes tag

Üdv Mindenkinek.
A mai napon vagy is tegnap :) vettem egy Packard Bell Easynote MV51HU gépet. Jó ki masina, csak egy problémám van vele:
A gyártó nem mellékelt Driver CD-t. S mivel én még anno megvettem a Win. XP Prof. SP2-őt, ezért lecseréltem a gyárilag felrakott Win. XP Home-ot. ( Partícionálás végett is. ) Nah most mivel nem adott a gyártó Driver CD-t ezért nekem kell beszereznem a drivereket. Egy része a CPU, a chipset, a VGA, Network dirverek megvannak. ( Network alatt a kábeles kapcsolatot értem. ) De sajnos az Alaplap, a Hang és a Wifi, no meg persze a beépített Webcamera driverét sehol nem találtam. Ami a gyártó honlapján fennt van Hang és Wifi driver, többszöri windows újrarakásután sem ment fel. Vagyis feltelepszik a driver, de mikor restart következi, akkor nem ismeri fel a windows. De azt különben én is furcsálottam először, hogy a 120Gb vinyó, csak 109Gb-os. :) Valaki tud segíteni a probléma megoldásában? Nagyon kellene nekem ez a három driver. Vagy esetleg fennt volt a partíción a driverek telepítője csak én nem vettem észre :F :W Mivel az EVEREST! Home Edition nem írja ki a keresett hardverek nevét, így nem is tudom pl. azt, hogy mi a Hangkari, az Alaplap, vagy a Wifi típusa. Valaki segítsen pls!!!!!!! :R :R :O :O :( :( :DDD :DDD :R :R

AMD Turion TL-50 64bit 2*1600Mhz Dual-Core, 15,4'' Glare LCD, 120GB HDD, 2*512MB DDR2, DVD-RW, WiFi, GeForce Go 6100 512MB, Windows XP Prof. SP2

(#26) BAM007304411


BAM007304411
csendes tag

A másik érdekességm hogy az 1Gb memória helyett, csak 896Mb-ot ír ki az EVEREST! Mi legyen vigyem vissza a gépet?

AMD Turion TL-50 64bit 2*1600Mhz Dual-Core, 15,4'' Glare LCD, 120GB HDD, 2*512MB DDR2, DVD-RW, WiFi, GeForce Go 6100 512MB, Windows XP Prof. SP2

(#27) cucka válasza BAM007304411 (#26) üzenetére


cucka
addikt

a maradék 128 megát lefoglalja magának a videókártya, ez teljesen normális dolog.

(#28) BAM007304411 válasza cucka (#27) üzenetére


BAM007304411
csendes tag

Köszi Cucka!
A driveres problémámban nem tudsz segíteni?

AMD Turion TL-50 64bit 2*1600Mhz Dual-Core, 15,4'' Glare LCD, 120GB HDD, 2*512MB DDR2, DVD-RW, WiFi, GeForce Go 6100 512MB, Windows XP Prof. SP2

(#29) cucka válasza BAM007304411 (#28) üzenetére


cucka
addikt

nem, hogy őszinte legyek, még életemben nem láttam közelről packard bell gépet :) .
az integrált videókártyák működése nem gyártóspecifikus, arra azért tudtam mondani valami okosat.

(#30) KVamikaze válasza BAM007304411 (#25) üzenetére


KVamikaze
tag

Nekem sem adtak egy cd-t sem, a windows és a driverek elméletileg egy rejtett partíción vannak a winchesteren. De azt, hogy lehet előhozni azt nem tudták megmondani, de még én sem jöttem rá. Nekem egy 7,81Gb BACKUP (FAT32-es) partíció vannak a cuccok. Próbálkozok előhozni, ha sikerül akkor majd megírom.

(#31) BAM007


BAM007
tag

Üdv Mindenkinek!
Egy kis utánnaolvasás után rájöttem a dologra, amit a mellékelt kézikönyvben le is írnak... :U
Nem adnak Driver CD-t, de a rejtett partíción rajta van minden driver. Inditáskor megjelenik a Packard Bell logo, ha itt nyomunk egy F11-et, akkor előhoz egy ''Rendszerviszaállító'' programot. Itt kiválaszthatjuk, hogy az egész rendszert tegye újra, vagy csak részlegesen, amit mi megadunk. Rém egyszerű és baromi gyorsan felpakolja a Windows-t. Mivel sajna Home SP2 verziót tesz fel, én frissítettem egy Professional SP2-vel és így most tökéletes. Letöröltem a gyárilag felrakott vírusírtót és a tűzfalat. Remélem segítettem. Fontos az azonban, hogy a rejtett partíciót NE töröljük soha le!!! :)) :))

(#32) farkaspa


farkaspa
csendes tag

Sziasztok! Ahogy az előttem szóló is mondta, azért nincsen driver cd mellékelve a gépekhez. Ez egyébként elterjedt dolog brand gépeknél. Amennyiben mégis újratelepítitek és driver-re van szükségetek, azt megtaláljátok a http://www.szinvanet.hu címen. Amennyiben mégsem lenne fent, írjatok emailt az oldalon szereplő címre és feltöltésre kerül pár napon belül.

(#33) crazy4u válasza gaborbol (#10) üzenetére


crazy4u
csendes tag

a helyzet a következő!ÉN VETTEM EBŐL A GÉPBŐL ÉS SEMMI BAJ VELE!Egyetlen beja van ,az pedig az illesztések csúfsága!
Bő fél éve mgvan és frankón semmi baja pedig én utazok vele rengeteget,teszem ide -oda csontra kihasználom !Játszani nem nagyon kell vele,mert gyengusz a proci hozzá nagyon !1.79Gb !
Ilyenkor sajnálom a zoral asztali gépemet,de hát valamit valamiért!
Letöröltem 1x róla mindent Telepített win-t és mivel akkor még nem vágtam ,hogy rejve van a gépen a gyári original win xp home így azt is lenyomtam ,de!
A packard bell oldalán mindent letölthetsz újra esrial num.alapján!
150 ezerért qrvára jó volt!
Fajtársai ugyan ezt 200-felfelé tudják!
Ha a házra vigyázol,hogy ne tört szét....akkor egy örök élet!
Fél év bizti ;)

(#34) phanthomas


phanthomas
csendes tag

Üdv!
Sikerült vásárolni egy ilyen gépcsodát. Első gondolatom az volt, hogy én akarok rá egy win xp profot. SP2-vel. Nameg 2 partíciót. Namár most ami particionáláskor feljött OS/2-es dolgot letöröltem. Gondolom ez indítaná az F11-es opciót, azaz a rendszervisszaállítást. Drivereket nem találok hozzá. Sem a www.szinvanet.hu -n sem a packard bell oldalán. Packard Bell Easybook MX -es változat van, AMD turion 1.7 Nvidia 6100 1GB RAM stb.
Mit tehetek?

(#35) farkaspa válasza phanthomas (#34) üzenetére


farkaspa
csendes tag

Szia!
Írd már le a notid pontos típusát, p/n-t is emailben nekem és felteszem a szinvás honlapra. :)

(#36) szanyika


szanyika
csendes tag

Hello mindenkinek nekem is az lenne egy kis bajom vettem egy packard bell mv35-204d-t és ujra is raktam az xpt es semmit nem ismer fel es az f1et 1 re se hozza be a rendszer visza alitast meg neztem a drivereket a szinvanet.hu-n de nem talaltam a valaki tud valami megoldast elore is thx.

(#37) Rootkiskacsa


Rootkiskacsa
csendes tag

Üdv!

Énis dettó ugyanigy jártam.
Haver megkért hogy tegyek rá egy prof-ot a notijára. Akkormég a fene gondolta hogy nem kéne mindent törölni.
Ha valakinek EASYNOTE MZ35-213D notija van, és nem törölte le a rejtett particiót, az mentse már le valahogyan (ghost), és juttassa el nekem.

Egyébként a gyártó honlapjáról a wifi-n kivül sikerült mindent feltelepitenem.

Esetleg ha valakinek sikerül működőképes wifi progit találnia hozzá, akkor küldje már el nekem emilben.

(#38) farkaspa válasza Rootkiskacsa (#37) üzenetére


farkaspa
csendes tag

Küldve. Remélem műxik! A rejtett partíció mentésnek utánanézek, hátha van.
Üdv!

(#39) Rootkiskacsa válasza farkaspa (#38) üzenetére


Rootkiskacsa
csendes tag

Megkaptam, és köszönöm.
Kipróbálni még nembírtam, mert a notit visszaadtam a gazdájának mert szüksége volt rá. Most egy usb-s wifivel üzemel.

Amit küldtél az kisértetiesen hasonlít arra amit innen töltöttem le: [link]
Csakhogy ezzel meg nem működik. Márvagy 10* próbáltam (feltettem ujraindítottam megintfeltettem megintujraindítottam leszedtem ujrai. megintfelrak probáltem h wifi kikapcs miközben felrakom, probáltam hogy bekapcs miközben felrakom)
Végeredmény ugyanaz: a winfos látja h van egy hállózati vezérlő, de nem talál hozzá drivert.

A legjobb az lenne ha ki lenne bontva a driver, énmeg kézzel (nem varázslókkal) megtudnám mutatni neki hogy ez az a driver, ezt használdosztakkorjóleszel. (illesztőprogram frissítése->ne keressen neten jobbat->telepítsen listából->megadott könyvtárból keressen)

ui: esetleg az lehetett a baj, hogy mikor felhúztam az xp-t, akkor végig bevolt kapcsolva a wifi? Nem tartom kizártnak, mert láttam már 1-2 dolgot.

(#40) attila80


attila80
csendes tag

Üdv!

Lenne egy kis problémám.
Egy cimborám rámbízott egy Packard Bell Easynote w3910 notebook-ot, mert ráborult egy pohár víz és miután megvárta, hogy kiszárad pár billentyű nem üzemel.

Szétszedtem a billentyűzetet ( kiba babra meló ) mert gondoltam kipucolom az érintkező felületet az adott billentyű alatt és jó lesz.
Hát továbbra sem lett jó.

Szal keresek helyet ahol be lehetne szerezni hozzá való billentyűzetet.
Billentyűzet típus: MP-03756gb-1211L

Szal valaki nem tud egy szervízt, ahol meg lehetne kérdezni ?
E-BAY-en láttam egy használtat ( [link] ).

Nincs esetleg vmi használt alkatrész bolt?

Megoldásoknak nagyon örülnék.
Köszönöm!

(#41) Oakey


Oakey
csendes tag

Sziasztok!

Én is arról szeretnék érdeklődni, hogy hogyan lehet kiírni a Packard Bell notebookoknál a rejtett partición lévő windows-t és a drivereket.


Előre is köszönöm a segítséget.

(#42) genesis2 válasza BAM007304411 (#25) üzenetére


genesis2
csendes tag

szia bamoo ne az amd oldalárol probáld letölteni a drivereket,mert nem fognak müködni.A packard bell picit elpucsitotta a drivereket,de a packard bell oldalán megtalálsz mindent hozzá,csak az s/n vagy a p/n számodra lessz szükség amit a géped seggén megtalálsz!csocsi

(#43) njoo


njoo
csendes tag

Sziasztok! Nemrég vettem egy PB mz35-213D-notit,és kb 1-hó alatt jöttem rá ill..akkor amikor az ubntu-ttelepítettem fel rá..,hogy hol vannak a driverek!Az ubuntu felajánlja a Win visszaállításátaz eredeti beállításra(tulajdonképpen egy back up lemez)

(#44) njoo válasza njoo (#43) üzenetére


njoo
csendes tag

Sziasztok !Ez egy magyar Support letöltési oldal ..http://support.packardbell.com/hu/mypc/?PibItemNr=platform_argo_c&PibLinkGroup=2000#show
..PB

(#45) fren válasza KVamikaze (#30) üzenetére


fren
csendes tag

Próbáld az F11-el, amikor is bejön a Packard Bell logó. Majd a megjelenő ablakban a gyári visszaállításra rákattintasz és kész. Elvileg...én most fogom ezt tesztelni.

Sok sikert! :)

(#46) fren


fren
csendes tag

Amúgy az én Easynote E1245-ös majd' 4 éves notebook-om még remekül szuperál :) Bár egy kicsit hangos a ventillátora és a hőmérséklete is egy kissé magas néha, nagy problémái még nem voltak.

(#47) BroodStar


BroodStar
csendes tag

Sziasztok!

En is vettem egy PB EasyNote MX-65-ös laptopot. Fasza meg minden,csak a Vistat takaritottam le azonnal. Egy gondom van. Geforce Go 7300 videokartya van benne 64 mega rammal+turbocache. Szoval eleg a jatekhoz. Megis minden olyan csoro grafikai bealitasokkal megy. Normalis drivert meg nem talalok. Aki tud segitsen kerem!

Koszonettel,Gyula.

(#48) Zsoop


Zsoop
csendes tag

sziasztok!

van nekem egy MZ35-214-es laptopom, és hozzá keresek WIFI drivert.
eddig sehol sem találtam, talán valaki tud segíteni benne.
előre is köszi

(#49) Zso2


Zso2
őstag

Van egy [sj51] -em , vista van rajta de xp-t szeretnék feltenni rá, hogy vagy hol találok drivert hozzá, ugyanis a gyártó oldalán a chipsethez meg a lanhoz, hanghoz csak vistásat találtam.Esetleg ezekkel a driverekkel fog műkődni az xp-n ?

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#50) _Fonzy_


_Fonzy_
tag

Egy kis kegitségre lenne szükségem:
Ismerősöm pár hónapja vett egy: Packard bell EasyNote MX67-P-087 notit. Vista volt rajta.. Megkért, hogy rakjam rá az xp-t. Én fel is raktam rá, de van egy is problémám.. nem találom sehol a webkamera driverét. Ebbe tudnátok segíteni?
Előre is köszi :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.