Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Homeboy001 válasza Zso2 (#49) üzenetére


Homeboy001
csendes tag

Sziasztok! Nekem egy Packard Bell SJ51-es laptopom van amiről a wistát szeretném lecserélni Xp-re de nem találok Xp-s drivereket a géphez... Valaki tud esetleg segíteni? Előre is köszi

(#52) MegaNorby


MegaNorby
tag

A Packard Bell laptopomon Vista van. Fel akarom rakni rá az XP-t, de ha később a Vistát vissza akarom rakni, hogy kell? Telepítő lemez nincs hozzá! Valaki tudja a választ? (Mert hát csak egy jogtiszta program, nem akarom "elveszteni")

Northlight music

(#53) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok ha újra akarom rakni a vistát,ami egy külön "láthatatlan partrición van ,hogy tudom elinditani atelepitőt?

(#54) dunc válasza MegaNorby (#52) üzenetére


dunc
nagyúr

Szia nem biztos,hogy az xp telepithető,mert a vista telepitő a vinyo elején van és az xp telepitő ez miatt nem látja a winyot,de ha valamilyen partrició kezelő programmal eltávolittod a vista telepitőt akkor nem tudod visszaállítani a vistát. Egyébként bekapcsolás útán az F11 inditja a vista telepitőt. Az xp támogatás elég gyenge az újabb notikal,tehát ha xp-t akarsz akkor javasolom,hogy egy külső meghajtóra telepitsd.

(#55) reczei_janos


reczei_janos
csendes tag

Hello!

Nekem is PB em van pontosan BG46 os imádom, érdekelne hogy valaki feldobott e rá MAC -es opot?
Valamint otthon mivel tudom leszedni a vista relytett fájljaitÍ? Van telepítőm így nincs rá szükségem.
A fenti vista dolgok azok teljesek, tehát minden felmegy rá ha F11 et nyomok?
Mert az előző Asus omnál kellett egy recovery disk azzal hívtam elő és arról is tett fel valamit sztem. A driverek is ott vannak, bármikor újrahúzhatom onnan?

(#56) nosiapu


nosiapu
csendes tag

Üdv,minden PB-tulajdonosnak!
Január eleje óta vagyok boldog tulajdonosa egy PB - MZ36-V-091-es EasyNote-nak. Vista Home Basic op.rendszere van.Most tanulom a Vistát,már kétszer kellett ujra telepitenem a rejtett particióról ! Feltettem rá a SIW.exe-t és egész más aktivációs kulcs-sort ir ki,mint ami a laptop aljára van ragasztva ! Az Everest Home is a SIW.exe kulcs-sorát irja ki! Találkozott-e már valaki ilyen mássággal? Mi a véleményetek erről?Köszi a választ!

(#57) xedos válasza nosiapu (#56) üzenetére


xedos
addikt

A gyár megvesz egy rakás kulcsot a Miscrosofttól, ezt felnyalja a noti aljára...
Azt te sem gondolod komolyan, hogy gépenként külön számmal telepítik?
Ez a corporate kulcs....

(#58) kacsala88


kacsala88
csendes tag

hali mindenkinek nekem egy mz-35 notim volt nagyon jo volt. a drivereket nagyon nehéz leszedni de mindent meg lehet oldani.

(#59) kacsala88 válasza nosiapu (#56) üzenetére


kacsala88
csendes tag

4.50 totalcomanderrel megold hato minden vagy valami régebbivel

(#60) lúzer válasza nosiapu (#56) üzenetére


lúzer
veterán

más noti, de a szám nálam is más

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#61) dr.j68


dr.j68
csendes tag

Sziasztok. A minap vásároltam 1 PB EASYNOTE K5305-ös notit.Első dolgom az volt hogy töröljem a meglévő op rendszert. :W Sajnos az egész wincsit törőltem, pekhemre!! Kérlek benneteket, hogy egy lépésről lépésre leírást adjon valaki az újra telepítéshez. :R

Köszönöm:dr.j

[ Szerkesztve ]

(#62) Zso2 válasza dunc (#54) üzenetére


Zso2
őstag

Pont ez történt velem ilyenkor mit csináljaaaaaaaak?
Leformatáltam a rejettt particiót is, mit lehet csinálni. pls helppppp

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#63) Zso2


Zso2
őstag

Biztos meglehet valahogy...a telepítés végénél mindigleírja hogy nem sikerült kezdje újra ,mert windows nem tudta .....

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#64) dr.j68 válasza Zso2 (#63) üzenetére


dr.j68
csendes tag

Igen valahogy biztos lehet,csak én nem tudom hogyan.És nem szeretném a szervízbe vinni a gépet.Ja és azóta mióta töröltem a wincsit, nem ismeri fel a cd meghalytót sem.

HILFE!!!!!!!!!!!!!!!

(#65) Zso2 válasza dr.j68 (#64) üzenetére


Zso2
őstag

én sem , ezt mondom valaki okos jöhetne segííítség... ugyanabban a cipőben járunk.

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#66) Zso2


Zso2
őstag

Akinek sj-51 van lécci privizzen vagy írjon ide..., jó lenne a rejtett particiot lemásolni vagy elküldené , fizetőképes vagyok de meg is köszönném... :)

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#67) Zso2


Zso2
őstag

Valaki :O :W :O :W :O :W

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#68) Zso2 válasza Zso2 (#67) üzenetére


Zso2
őstag

Senki nem jár erre?

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#69) nosiapu válasza Zso2 (#68) üzenetére


nosiapu
csendes tag

Üdv,Zso2! Sorry,rég jártam erre! Ha nem készitettel már az első használatnál Master-DVD lemezt,akkor nehéz lesz rendbe hoznod a gépet. A szakszervizre nekem nincs panaszom. Szilveszterkor meghalt a másfél éves PB. R0902 tipusú Spirit notim,melyet januárban leadtam a pesti szervizbe(Szegedről vittem fel,mert nem bizok a postában).Ők tovább küldték Miskolcra,ahol alaplap és processzor csere után visszaküldték Pestre. Megkaptam,hiánytalanul,azóta is jól működik. Visszakaptam a winchestert is,a rajta lévő összes anyaggal.Ha nem találsz más segitséget,fordulj hozzájuk! Sok sikert! :)

(#70) Zso2 válasza nosiapu (#69) üzenetére


Zso2
őstag

Köszi , már időközben elindult a szervíz felé :)

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#71) BAM007 válasza Zso2 (#70) üzenetére


BAM007
tag

Szervízzel nekem negítv tapasztalataim vannak. Mivel ugye a Packard Bell-nek nincs Magyarországon szervíze, ezért ki kell küldeniük Németországba. Én anno az Electro World-ben vettem akkor a Packard Bell MX 51-es lapotpot. Rá egy évre több próbléma is jelentkezett, így visszavittem garanciába. 2 hónap várakozás után sem volt semmi hír a laptopról! De se az Electro World, sem pedig a Packard Bell szervíz nem tudodd semmit a laptopomról...Lehet, hogy ez egyedi eset volt, de mindenki vigyázzon! :))

(#72) meszilvi


meszilvi
csendes tag

Sziasztok,

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Tavaly májusba vettem egy Packard BEll Easynote-ot, és nem kaptam hozzá egy darab telepítő cd-t sem. Viszont most már annyira lassú volt, hogy muszáj volt újrahúznom a Windowst, XP-t tettem fel rá ismét.
a problémám az, hogy sehogy sem tudom rajta beállítani az internetkapcsolatot.

Elképzelhető hogy nem ismeri fel alapjáratban a hálózati kártyát miközben az be van építve?

Tudnátok ebben segíteni?

Köszi előre is.

(#73) BAM007 válasza meszilvi (#72) üzenetére


BAM007
tag

A hálózati kártya driverét leszedted? A Windows telepítéskor nem ismeri fel, tehát nem is tudod addig beállítani, amíg nem teszed fel a drivert!

(#74) meszilvi válasza BAM007 (#73) üzenetére


meszilvi
csendes tag

Köszi szépen a választ, aztán közben már megoldódott a probléma.

Valóban nem volt meg előtte a driver, csak az volt csalóka, hogy már volt egyszer újra telepítve a gép, még a tesóm csinálta meg, és nem kellett akkor hozzá semmi sem. De kiderült, hogy csak javította a windowst, úgyhogy kicsit :W

De nagyon szépen köszönöm a segítséget, ha esetleg másnak még lenne ilyen problémája (bár kétlem...de azért hátha) mellékelem a linket ahol megtalálhatóak és beszerezhetőek ezek a linkek.

http://support.packardbell.com/se/item/index.php?i=6931510400&pi=platform_ajax_d

(#75) vonyek


vonyek
csendes tag

Szoszi sräcok
Nem tudtok v.mit erröl a gepröl;)ackard Bell Easy note MX61-b-034
AMD athlon dual core 1.8 Ghz,2 Gb memoria,HDD 250 GB,ATI RadeonHD2400W,
nem tudjätok van e xp-es driver hozzä,most nemet vista van rajta.SÜRGÖS :W

(#76) Zso2 válasza BAM007 (#71) üzenetére


Zso2
őstag

igen az enyém is ElectroWorldos és azt mondták 3-4 hét, abbol letelt 2 már

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#77) BAM007 válasza Zso2 (#76) üzenetére


BAM007
tag

Hát nemtudom, nekem 2 hónapot volt bennt a gép, és senki nem tudott semmit. De rendesek voltak, levásárolhattam! :)

(#78) meszilvi


meszilvi
csendes tag

Sziasztok,

Ismételten a segítségeteket kérném.

Beépített webcamerám van, viszont a letöltött driver nem indítja el, azt írja ki, hogy no video capture hardware. Pedig nemrég mikor újratelepítettem utána még működött, most meg egyáltalán nem működik. Tudnátok valami megoldást javasolni? A camera BisonCam NB Pro, és már ötletem sincs hogy mit kéne még hozzá telepítenem vagy letöltenem :S

Ráadásul kifejezetten Packard Bell notebookhoz Bisoncam drivert nem találtam sehol sem :(

Előre is köszönöm a segítséget!!

(#79) meszilvi


meszilvi
csendes tag

Sziasztok,

Közben annyit már haladtam hogy talált valamit a windows és letöltötte hozzá, viszont ha ráklikkelek, akkor nem hozza be a képet, csak fekete vagy szürke kép látható.
Mikor megvettem, akkor külön meghajtón volt, és mikor rákattintottam felajánlotta azt is, hogy kép készítése, most meg semmi ilyen nincs, képet meg végképp nem mutat.

Valaki esetleg tud valamit? vagy ötlet?

Köszi előre is!

(#80) exer


exer
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem ,hogy EasyNote sj51 re lehet telepíteni Xp-t.
Mert hangot nem tudok rá varázsolni
Segítséget kérek ,hogyan lehet,ha valakinek sikerült.
Köszönöm Exer

(#81) Dooby válasza meszilvi (#79) üzenetére


Dooby
tag

Szia Szilvi!
Ebbe én is belefutottam. A webkamerával és a bluetooth-al is.
Manuálisan előbb be kell kapcsolni. Keress egy gombot a lapon.
Hali!

Kifordítva, minden ember rózsaszín! Utálom az olasz bort!

(#82) szmöre 3


szmöre 3
csendes tag

Tud valaki nekem segíteni abban, hogy ha valakinek meg lenne a Packard Bell Recorvery program és az updater, mert ezt sikeresen le töröltem és most újra szeretném telepíteni a gépet az eredeti vistara, de így enélkül a két program nélkül nem lehet!!!!!Ha valakinek meg lenne ez a két program akkor kérem vegye fel velem a kapcsolatot és a többit megbeszéljük!!!! :)

(#83) pezoka


pezoka
csendes tag

Sziasztok. Nekem is van egy 2,5 éves PB R0902-m. Szeretnék memóriát cserélni benne. Ami gyárilag volt, az PC2700 (DDR333, 166MHz).
Kérdésem, hogy milyen nagyobb órajelű memóriát lehet beletenni, amivel még működik?
2db 512MB-os van benne, és 2db 1GB-ra szeretném cserélni.

Köszönöm előre is. Légy'szi PÜ-be.

Üdv

Pezo

(#84) Lizardman


Lizardman
tag

Sziasztok!

Nekem egy Packard Bell SB86-osom van, a következő adatokkal:

- nVidia GeForce 8600M GS (512 MB dedicated video memory., Up to 1 GB total video memory using TurboCache.)
- Intel Centrino Duo Technology (Mobile Intel 965GM Express Chipset, Intel ICH8-M South Bridge)
- LCD 17" TFT WXGA 1440x900
- Synaptics Touchpad
- Seagate Momentus 5400.3 160 GB Hard Disk Drive (2 Db van a gépben!!)
- NEC / Optiarc AD-7530B
- Li-Ion battery (6 cellás)
- Intel® PRO/Wireless 3945ABG Network Connection
- Integrated Camera
- Connectivity

* 4-in-1 card reader: Memory Stick / Memory Stick Pro / SD / MMC
* HDMI
* ExpressCard slot
* eSata

- Conexant High Definition Audio
- Marvell Yukon Ethernet Controller

* 10 / 100 Mbit
* PCI Express

De több problémám is van vele, szoval ha valaki tud válaszolni, pls segítsen!

1. Sajna az akku csak MAX. 1,5 orát birja. Kérdem én normális ez?
2. Iszonyuan melegszik a gép, néha megmérem az everesstel, és 60-70 fokokat mutat. Ez nem gond?
3. a gépben egy Optiarc AD-7530B lemezmeghajto van, sajnos ez a tipus mintha szellem lenne, sehol nincs hozzá update fájl, ráadásul minden dvd-t (még a verbatimot is) csak 3.3X-osan tud irni!

Az lenne a kérdésem, hogy van a fenti hibák között olyan, ami miatt vissza lehetne küldeni garanciába? (hátha elvesztik az enyémet is :D ) Egyébként én is Electro World-ben vettem fél éve!

[ Szerkesztve ]

(#85) encoding


encoding
csendes tag

üdv mindenkinek!nekem egy GN45 notim van.már több mint egy éve,soha semmi gond vele vista op rendszerrel fut.nem értem mért kell a vistát le takaritani róla és az xp-ét rá barmolni.felesleges gondot okozva magatoknak csak meg kell ismerni a vistát másfél év alatt egyszer semkellet az op rendszert ujra telepíteni.ha gond van vele vanak telepíthető megoldások csak használni kell :K

(#86) axis1 válasza encoding (#85) üzenetére


axis1
csendes tag

Sziasztok!

Van egy PB Easynote MH35 T 008-as laptopom. Az Elactro Worldben vettem, sajnos letöröltem azt a partíciót, amiről vissza lehetne állítani a Windowst és a drivereket. Az Elactro Worldben elhajtanak, azzal, hogy ilyen problémával még nem is találkoztak, a magyarországi PB szervíz pedig azt mondja, hogy nem ők az Electro World szervíze, tehát nem tudnak segíteni. Sajnos a londoni központ sem segíthet, mivel szerintük a régiós képviselethez kell ilyen esetben fordulni, de ők legalább elismerik, hogy nem én vagyok az egyetlen amatőr, aki ilyet művelt.
Mit tudok tenni ilyen esetben? Úgy tudom, hogy ilyenkor van egy külön megrendelhető Recovery disk, amivel egyszerűen megoldható lenne a problémám. Van esetleg valakinek?

(#87) mocsaba válasza Versus82 (#1) üzenetére


mocsaba
csendes tag

hello csabaának hivan eladó egy lapom nagyon olcson!!!
eleladó egy újszerű laptop

packard bell
Genuine Pentium 1.73ghz (2magos)
Ati radeon xpress 200m series 256mb
1536mb memória
120gb HDD
magyar billentyűzetes
15.4es kijelző
wif-i
dvd író
3db usb
tartozékok: táska,töltő,doboz
minden papírja megvan
alkuképes és sürgösen kéne!!!
tel: 0630-653-6860gj:

(#88) mocsaba


mocsaba
csendes tag

hello csabaának hivan eladó egy lapom nagyon olcson!!!
eleladó egy újszerű laptop

packard bell
Genuine Pentium 1.73ghz (2magos)
Ati radeon xpress 200m series 256mb
1536mb memória
120gb HDD
magyar billentyűzetes
15.4es kijelző
wif-i
dvd író
3db usb
tartozékok: táska,töltő,doboz
minden papírja megvan
alkuképes és sürgösen kéne!!!
tel: 0630-653-6860gj:
84000-ft sürgös

(#89) zaxxon64


zaxxon64
csendes tag

Sziasztok! Segitség kellene! Van egy Packard Bell easynote mz-35 213D laptopom amelynek a procija 1,46-os. Ezt szeretném nagyobbra növelni amennyire csak lehet.Sajnos nem vagyok egy pc guru ezért a kérdésem az hogy lehet-e igy bőviteni? Bármilyen segitségnek örülnék! köszi! zaxxon64@freemail.hu

(#90) shifty17


shifty17
csendes tag

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy laptopot szeretnék venni és kíváncsi lennék, hogy mit érdemes, vagy milyen márkákat nézegessek?
Jah és erről a gépről PACKARD BELL még nem nagyon hallottam mi a vélemény, tapasztalat róla?

A válaszokat előre is köszi:D Ancsi

(#91) tco99


tco99
csendes tag

Sziasztok! BG46-hoz keresek 6cellás, 5200mAh-es akksit.Magyarországon egyetlen forgalmazót sem találtam, még utángyártottat sem. Van ötletetek, hol keressem?

(#92) twollah


twollah
nagyúr

Kijott az nVidia Forceware uj verzioja (v179.48 Beta), ami csak a notebookokhoz hasznalhato.

Bovebb info itt.

[ Szerkesztve ]

(#93) Dr. Adamo


Dr. Adamo
csendes tag

Üdv!
Nekem egy PACKARD BELL EasyNote F1236-U-001HG akadt egy kis gondom.
Nem tudja valaki, hogy hol szerezhető meg hozzá a driverek, mert le lett törölve a rejtett partíció. És nem találtam sehol hozzá a neten driverekt.
Köszi!

(#94) eszter02 válasza laci88 (#13) üzenetére


eszter02
csendes tag

Szia!
Lenne egy kis probélmám a packard bell MX gépemmel, ami nem is olyan kicsi. 2 év 2 hó után egy nap a gép kijelzője elsötétült és se ki, se be.. Egy kicsit aggodalmaskodtam...másnap elvittem oda ahol vásároltam, szerencsére a winchesterről sikerült mindent megmenteni, de a géppel a szakemberek sem tudtak mit csinálni. Felhívtam a gyártót, jobbra-balra irányítottak. Végül az EC-CO Kft.nél (Fillér utca 44) kötöttem ki. Természetesen előre felhívtam, hogy milyen gépet viszek, és örömmel értesültem, hogy meg tudják oldani a problémát. No, a gépet elvittem és a szervíz főnök közölte, hogy ez lehetetlen, jobban mondva, igen hosszadalmas és nehéz lenne, ugyanis nem tudnak alkatrész rendelni JELENLEG...na itt már ideges lettem. A szervizek akik látták az mondák, hogy alaplapot kell cserélni. Mondam oké, nagyon szeretem a gépet, de ezek után mit tegyek, hová menjek, és egyátalán mennyi idő amíg megszereli, és mennyibe kerülne???? nagyon el vagyok szomorodva, azt gondoltam, hogy sokkal komolyabb a cég és a szervízháttér is.

Nagyon megköszönöm, ha valaki tud valami biztatót ajánlani!!!

(#95) iday


iday
aktív tag

Hali mindenkinek!

Lenne egy problémás packard bell e4710.

Elszállt a DVD író (dvd-t nem ír és nem is játszik le => CD-t tud csak kezelni).
NEC az író, és a hozzászólásokból ítélve NEC-vel állt össze.

Nem tudnátok megmondani, hogy melyik tipusokat fogadja el?

:( :(

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#96) andy83


andy83
aktív tag

Sziasztok!

Van egy PackardBell EasyNote laptopom. Másfél éves, és eddig semmi bajom nem volt vele, de ma délután óta vége van. :W

Azzal kezdődött, hogy megfagyott, nem reagált a ctrl+alt+del-re sem, csak a manuális azonnali kikapcsra. Utána pedig nem tudtam vissza kapcsolni, nem történt semmi, csak a bekapcsológomb zöld lett, de utána semmi. Vártam pár percet vele, utána újra elindult a bootolás, de aztán megszakadt, jött egy kék képernyő, hogy vmi hiba van, és itt újra megfagyott.

Ha jól emlékszem, a hibakód: 0x0000007D

Utána ha azonnal próbálnám bekapcsolni, meg se moccan, de ha várok pár percet, akkor újra eljátsza a kék képernyős dolgot.

Viszont pihentettem vagy 2 órát, és most sikerült bekapcsolni, de kb 5 perc után újra fagyás, jön a fenti játszma megint...

Van vkinek vmi ötlete, hogy mi lehet a baj?

Mielőbbi válaszotokat előre is köszönöm! :R

facebook.com/SzeretekMozizni

(#97) andy83 válasza andy83 (#96) üzenetére


andy83
aktív tag

Na, elvittem szervizbe, ahol kiderült, hogy a memória kezdte megadni magát, és mikor elkezdett emiatt túlmelegedni a CPU, leállította magát. De most úgy néz ki, hogy az új memóriával működik rendesen.

Esetleg tudnátok olyan minialkalmazást ajánlani Vistára, ami a CPU hőmérsékletét mutatja?

facebook.com/SzeretekMozizni

(#98) picin


picin
csendes tag

Sziasztok!Érdeklődnék,Packard Bell Easy Note R0209 notebookba milyen csatolójú DVD-iró kell SATA,vagy IDE?Előre is köszi.[ :((

(#99) teleahocipöm


teleahocipöm
senior tag

Sziasztok!

Segítség kellene!
Van egy EasyNote MZ35 notim és egy ideje a SPACE billentyűzet nem müködik.

(#100) Bibikey


Bibikey
csendes tag

Üdv Minidenkinek! :)
Mielőtt bárki szétbombázná a kedvenc notbookjának rendszerét, mindenki vegye figyelembe az alábbi dolgokat.

Egyes gyártók (pl.: Hewlett-Packard, Packard Bell, Acer) számítógépei esetén ez problematikus lehet, ha meg akarjuk őrizni a Microsoft®Windows® egy működőképes példányát.) Ezeknek a számítógépeknek módosított bootloader-e van, ami meg fogja akadályozni a Windows újratelepítését, ha a MBR-t módosították : ezt a módszert digitális tetoválásnak (digital tattoo, watermark) nevezik. Hogyan kell tehát eljárni a Linux telepítésekor, hogy megőrizzük a Windows későbbi újratelepítésének lehetőségét ? A megoldás : a már az MBR-ben lévő bootloader használata.

Mi az a digitális tetoválás ? :F
A digitális tetoválás egy - sajnos egyre jobban elterjedt - eszköz, amit számos gyártó elhelyez a számítógépeiben. Ez az eszköz megakadályozza a számítógépünkkel együtt eladott Windows verzió telepítését egy másik számítógépre. Konkrétan néhány byte-ról van szó, amit az alaplapon, a merevlemezen (egészen pontosan a MBR-ban), a Windows restore-partíciójában, a telepító CD-re, sőt a BIOS-ban is elhelyeznek és ezek kommunikálnak egymás között.. Ha ezen elemek egyike megváltozik, akkor a Windows-másolatunkat nem lehet újratelepíteni, sőt még újra sem lehet indítani. Ezt az eszközt alkalmazza pl.: a Packard Bell, Hewlett-Packard, Acer, Compaq, Gericom és számos más gyártó.

Én egy EASYNOTE SW51-009D notebookban cseréltem winchestert,
az alábbiakat tapasztaltam: :Y
1. Az új wincsit csak slave-ként volt hajlandó felismerni a BIOS-a
2. A rendszer nem tudott a winchesterről bootolni, a telepítő cd-vel lehet indítani

Nem értem mire jó ez az egész baromság, de ha lehet mindenki kerülje a felül felsorolt gyártók gépeit, ha jót akar magának.

Na további szép napokat. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.