Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28401) Panthera válasza Intruder2k5 (#28400) üzenetére


Panthera
őstag

Köszönöm a segítséget!

(#28402) Gubek-Einste válasza Batistuta7 (#28399) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Nem a modemmel van baj (látszólag), hanem terhelt a környéken a hálózat és emiatt a modem folyamatosan csatornát vált és ez okozza a szakadozásokat. Mivel a jelenlegi ED2.0 modem csak 1/1 csatornát használ így ha csatorna váltás van akkor szakadozás jelentkezik, erre jelentene megoldást az ED3.0 modem amelyik 8/4 csatornát használ így ha van is csatorna váltás, nem fogod észre venni mivel a több csatornát továbbra is aktív lesz a forgalom. Természetesen ennek feltétele az, hogy nálad a hálózat ED3.0-s legyen.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#28403) Meghivott


Meghivott
addikt

Lehet-e router hibája?
Sony tv - WRT54GL - kellően erős pc - utpkábeles kapcsolat
DLNAval pc-ről tv-re küldött 1080p mkvk egy része, kb minden 4. random megáll, beszaggat. A kapcsolat nem szakad meg, mert aztán nyomok egy playt és megy tovább. Ezt mondjuk úgy 10 percenként csinálja.
De ha az mkv-t megnyitom mkvmergevel és kipucolom (csak a kép, hang, esetleg a felirat marad) akkor soha nincs ilyen gond.

(#28404) Batistuta7 válasza Gubek-Einste (#28402) üzenetére


Batistuta7
tag

ezt én teljes mértékben értem.csak mit tehetek? mert saját modemet nem használthatok , meg egyébként se vennék mert fizetek kb 10 éve 150ft-os havídíjat a modemért, amiből bőven kaphatnék egy újat. csak nem tudom hogy érhetem el.
egyébként köszönöm a segítséget.

(#28405) beholder00 válasza Borisz76 (#28384) üzenetére


beholder00
tag

Nem saját ház így a kábeles megoldás kevésbé tűrik.

Közben rájöttem, hogy kell egy usb-s router amibe a stick-et beledugom vagy menne telefon+usb net megosztás is és akkor erősebb jelet sugározna.
Külföldön használom a mobilnetet és 2en akarjuk használni ezért ez a bonyolult kapcsolás:D visszaolvasva tuti fáradt voltam, bocsi :DDD

Köszönöm!:)

(#28406) unravel


unravel
őstag

Ha van egy NOIP-t támogató router. akkor azzal mobilról böngészővel fel lehet kelteni az alvó PC-t, ugye?
Ilyenkor a router magic packetet dob a gépnek?
Javítsatok ha valami nem jó!

¯\_(ツ)_/¯

(#28407) Intruder2k5 válasza unravel (#28406) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Két esetben fel lehet kelteni...

1. Maga a router tud WOL-t az admin felültről.
2. Van a routerben statikus ARP tábla beállítás.

Ha a két eset közül egyik sem áll fenn, akkor nagy valószínűséggel a PC leállítása után néhány perccel ki fog ürülni annak MAC és IP címe az ARP táblából, és onnantól aztán nem tudja majd a router, hogy hova küldje a Magic Packet-et, vagyis csak néhány percen belül tudod majd feléleszteni.

Illetőleg megoldás lehet még a Broadcast címre forwardolt Magic Packet, amennyiben ezt engedi a router beállítani!

[ Szerkesztve ]

(#28408) unravel válasza Intruder2k5 (#28407) üzenetére


unravel
őstag

Köszi

1 - Ilyet talán még nem is láttam. Lesz egy új routerem (TPL-WR1043V2) abban lehet hogy lesz...
2 - Ez talán az "ARP List" és a Bind funkció lesz.

Még egy béna kérdés:
"Shutdown"ra lőtt gépet nem lehet ébreszteni, ugye? Csak Alvóból?! :F

¯\_(ツ)_/¯

(#28409) Intruder2k5 válasza unravel (#28408) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én Tomato fw-t használok ASUS RT-N66U-n, abban van...

De azt tudom, hogy ASUS-ban egyébként gyárilag is van...

http://demoui.asus.com:8080/Main_WOL_Content.asp

TP-LINK-ben ARP IP/MAC Binding van, WOL-t nem látok...

http://www.tplink.com/resources/simulator/TL-WR1043ND/index.htm

Lehet Shutdown-ból is éleszteni, de természetesen csak UTP kábelen, WiFI-n nincs WOL!

[ Szerkesztve ]

(#28410) unravel válasza Intruder2k5 (#28409) üzenetére


unravel
őstag

"Lehet Shutdown-ból is éleszteni, de természetesen csak UTP kábelen, WiFI-n nincs WOL!"
Ez alaplapfüggő? Ez tényleg megy minden PCvel?

Nincs több kérdés. Köszi még egyszer. :)

¯\_(ツ)_/¯

(#28411) Intruder2k5 válasza unravel (#28410) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez nem alaplapfüggő, ha a deszka támogatja a WOL-t, akkor azt kikapcsolt állapotból is fel lehet ébreszteni.

(#28412) artiny


artiny
őstag

Van othon elfekvoben ket regi routerem. Felhasznalhato wifi repeaterkent valamelyik?
d link dl 524
linksys wag200g wireless-g adsl home gateway

es a legfobb kerdesem,az hogy ha régi routert akarnam erre a celra hasznalni,akkor be kell hogy legyen dugva LAN kabel a routerbe vagy csak addig kell míg beallitgatom az IP cimeket....azutan mar csak eleg valahol letenni a routert es csak az adaptert bedugni?

(#28413) mezis válasza artiny (#28412) üzenetére


mezis
nagyúr

Talán. De ahhoz firmware csere kell. Nem biztos, hogy működik az, amit ígér pl. a dd-wrt.
Elég lesz az elméletileg 54 Mbps ? (Ami a gyakorlatban jó ha lesz 10 Mbps.)

[ Szerkesztve ]

mezis

(#28414) csabyka666 válasza artiny (#28412) üzenetére


csabyka666
addikt

WiFi kiterjesztést akarsz? Mert akkor számolj azzal, hogy a sávszél feleződni fog, ami persze nem gond akkor, ha mondjuk az 54Mbps feleződik, vagy negyedelődik, és neked 10Mbit-es neted van, de számítógépek között már lassú lehet.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#28415) artiny válasza csabyka666 (#28414) üzenetére


artiny
őstag

50Mb netem van ha jol tudom - 6,2 MB/s huz.

Ha wifi repeatert vennek azzal is ilyen felezodes jon elo?

(#28416) GGAllin


GGAllin
tag

Üdv!

Egy elméleti kérdés, a switchből patch panelen keresztül fali csatlakozóba tartó UTP kábelt meg lehet-e külön eszköz nélkül osztani - pl Y elosztóval. Az adatforgalomra ennek lenne-e bármi hatása?

Előre is köszi!

bite it you scum !! ~GGA

(#28417) VeryByte válasza GGAllin (#28416) üzenetére


VeryByte
őstag

Nem, ez nem olyan mint az áram meg a telefon. :-)

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#28418) GGAllin válasza VeryByte (#28417) üzenetére


GGAllin
tag

Tehát amennyiben nincs elég port még egy eszközt kell a két végpont közé beüzemelni.

bite it you scum !! ~GGA

(#28419) SztiviVander válasza GGAllin (#28416) üzenetére


SztiviVander
őstag

szia,
ha arra gondolsz hogy két switch portot viszel át egy utp vezetéken akkor igen, szét lehet osztani az utp-t két db Y-al. az adatforgalomra annyi hatás lesz hogy max 100Mbit amit így el lehet érni. de ha arra gondolsz hogy egy switch portot osztasz kétfelé Y-al az úgy nem működik.

Tehát amennyiben nincs elég port még egy eszközt kell a két végpont közé beüzemelni.
pontosan

[ Szerkesztve ]

(#28420) GGAllin válasza SztiviVander (#28419) üzenetére


GGAllin
tag

a 2. pontra gondoltam, köszi a választ mind2ötöknek! :)

bite it you scum !! ~GGA

(#28421) VeryByte válasza SztiviVander (#28419) üzenetére


VeryByte
őstag

Kolléga írta le helyesen, én a zanzásított verziót írtam, mert lusta voltam.

De ezek az Y elosztók a gányolás kategóriába tartoznak, bármennyire is szépen kiöntött műanyagok.

Tessék switch-et használni!

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#28422) Gubek-Einste válasza artiny (#28415) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Repeater üzemmódban mindig megfelelődik a link sebesség.
Nem egy régi G-s eszközzel kellene szórakozni, vegyél egy normál méretű, külső antennás eszközt és azt használd. A legjobb megoldás egy wifi router lenne, Asus N12 D1 (gyári firmware-rel is tud repeater módot de tehető rá CFW is) vagy TP-Link 841ND (CFW kell hozzá). Lehet kapni kimondottan repeater és multi funkciós AP-kat is de az áruk kb annyi mint egy sima wifi router-é.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#28423) csabyka666 válasza artiny (#28415) üzenetére


csabyka666
addikt

Na az szinte biztos, hogy nem fog átjönni rajta. Szerintem a repeater is ugyanúgy viselkedik, lényegében a router is egy repeater, ha tudja azt a módot.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#28424) artiny válasza Gubek-Einste (#28422) üzenetére


artiny
őstag

UPC tol kaptunk (nem ingyenes) wifis routert. Technicolor TC7200U

(#28425) mihist


mihist
csendes tag

Sziasztok!
Ubiquiti AirOS-hez ért vki?
- 2 szembefordított AirGriddel akarok áthidalni egy kisebb távot, ami nem is gond, mert látja a vevő az adót
- az adónál van csak net
- nem akarok wds-t, mert az lassítja a netet
- síma ptp kapcsolatot szeretnék
- az IP-ket egy adó oldali router osztja ki DHCP-vel

Sajnos az AirOS-ben vannak gondjaim, pl:
- mire állítsam a Network fül alatt a dolgokat:
-- Bridge vagy Router legyen Adó/Vevő ?
-- IP cím DHCP-s, vagy Staticus legyen ?
-- Hol legyen WLAN0, hol LAN0 ?
--stb

Köszönöm

(#28426) mezis válasza mihist (#28425) üzenetére


mezis
nagyúr

Üdv.!

Elkülönített alhálózato szeretnél a távolban ?

Az internetes routeredtől kezdve sorold fel a pontos típusokat.

mezis

(#28427) kimi02


kimi02
őstag

Sziasztok !
Van egy Asus USB-N53-mas wifi adapterem , és nem tudom sehogy rá venni az 5ghz-es működésre.
A routerem egy TP-LINK Archer C7 AC1750
Van valami ötletetek , hogy mi lehet a gond ?
:R :R

(#28428) And válasza mihist (#28425) üzenetére


And
veterán

Hali,
- nincs adó és nincs vevő (mindegyik adóvevő),
- pont-pont kapcsolatban nincs lassulás, kevered a WDS-t a repeater-móddal,
- a hálózat szempontjából hagyományos p2p-jelleget kapsz, ha az egyiket AP-ként a másikat pedig kliensként konfigurálod (célszerűen AP a kiinduló oldal, amit te 'adónak' nevezel), a WDS / transparent bridge mode pipát igenis jelöld be mindkét oldalon!
Network fül:
- Network mode: Bridge,
- IP-cím: ízlés dolga, az AirGrid-ek kérhetnek maguknak DHCP-n is, de ha nem fixálod le a DHCP-szerverben ezeket a MAC-címük alapján, akkor el tudnak mászkálni. Szerintem célszerűbb a fix IP, természetesen a DHCP-szerver által osztható címtartományon kívül.
- WLAN0, LAN0: ha a WDS-t (transparent network) opciót engedélyezed, és mindenki ugyanabban a címtartományban van, a Bridge Network menüponthoz nem igazán kell piszkálni.

(#28429) Borisz76 válasza kimi02 (#28427) üzenetére


Borisz76
veterán

Egy kérdés :

A routerben engedélyezve van az 5GHz-s sáv ?

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#28430) mihist válasza mezis (#28426) üzenetére


mihist
csendes tag

Szia!
Igazából nem nuszáj elkülönített hálózat.
A netes DHCP routertől így néz ki a hálózat:
1. D-Link DIR-635:
- ez osztja az IP-ket DHCP-vel
- saját IP-je: 192.168.3.1
- DHCP tartomány: 192.168.3.100-199
- antennája 3 x 2dBi körsugárzó
- net kb. 8-10Mbps
- 1.eszköznél is kell wifi-s ill. lanos net is

1-2. eszköz közt:
- kb. 25-30m kb. 2 téglafallal.
- rádiofreki 2.4GHz

2.TP-Link TL-WA5110G
- most univerzális repeator-ban működik, ezt át fogom állítani, de ez most nem érdekes
- IP-je: 192.168.3.2
- DHCP: ki
- Access Pointban működik
- net seb. kb- 8-10Mbps

2-3. eszköz közt utp-s kapcsolat

3.D-Link DIR-600:
- IP-je 192.168.3.3
- DHCP:Ki
- WAN aljzatba nincs dugva semmi
- 2.eszköz egyik LANba van dugva, így DIR-600 swithként funkcionál
- 3. eszköznél kell wifis és lanos net is, ezért fogom átállítani 2.eszközt univerzális repeatorrol, hogy a 3.eszköz lássa el a wifis feladatokat, ill. ossza a netet

3-4.eszköz közt utp, ftp kábel vegyesen, toldóval

4.Ubiquiti AirGrid M5 HP kültéri 23dBi:
- IP: 192.168.3.4
- MOST: Wireless fül alatt Access Point választva
- MOST: WDS nincs kipipálva---> KIPIPÁLJAM ?
- MOST: Network fül alatt Bridge választva
- MOST: Statikusan adtam neki IP-t, a 192.168.3.4-et
- MOST: Gateway IP: 192.168.3.1-azaz a DHCP-s router IP-je

4-5.eszköz közt:
- kb.250m
- rádiofreki 5GHz

5.eszköz:
- IP: 192.168.3.5
- MOST: Wireless fül alatt Station választva
- MOST: WDS nincs kipipálva---> KIPIPÁLJAM ?
- MOST: Network fül alatt Bridge választva
- MOST: Statikusan adtam neki IP-t, a 192.168.3.5-et
- MOST: Gateway IP: 192.168.3.1-azaz a DHCP-s router IP-je

Most van net, és minden eszközt szépen elérek.
Még egy wifi routert majd bele kell még raknom az 5.eszköz után, ugyanis ez fogja 2.4GHz-zel szórni a wifit az 5.eszköznél, illetve ha kell kábelesen is.

Kérdéseim:
- WDS-eket kipipáljam-e?
- jó-e ez a beállítás, vagy valahol a Bridge helyett Routert kellene állítanom?

(#28431) mihist válasza And (#28428) üzenetére


mihist
csendes tag

...Köszönöm, akkor WDS-t pipálom is be, és maradok a staticus ip-knél airgridekre.
Mégegyszer köszönöm 'mezis', és 'And'

(#28432) Batistuta7 válasza Gubek-Einste (#28402) üzenetére


Batistuta7
tag

kicserélték a modememet . egy Cisco EPC3208G modemet kaptam. sehogy nem tudok belépni.szinte minden fellelhető felhasználó/jelszópárost próbáltam. valakinek ötlete? pr-telecomos vagyok.

(#28433) kimi02 válasza Borisz76 (#28429) üzenetére


kimi02
őstag

Persze , igen engedélyezve van.
Win 7 64 van a gépemen.
Nem értem mért nem látja az 5ghz-es sávot.

(#28434) Borisz76 válasza kimi02 (#28433) üzenetére


Borisz76
veterán

Milyen távolságban van egymástól a router és a stick ?

Mert köztudott, hogy az 5GHz-es sáv kisebb területet képes lefedni.

Bár gondolom , hogy nem 20-30 méterről van szó.....

Stick drivere a gyártó honlapjáról van vagy a Win frissítésről ?

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#28435) kimi02 válasza Borisz76 (#28434) üzenetére


kimi02
őstag

2 gépem van , és az egyik kb 50cm-re van a routertől , ez nem lehet gond.
A gyártó honlapjáról van a driver. Még nem raktam fel nem is működött.

[ Szerkesztve ]

(#28436) Gubek-Einste válasza artiny (#28424) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Akkor mi a helyzet?

#28432 Batistuta7
Üres/üres párost próbáltad már?
Belépve sem fogsz semmivel sem többet látni, max a telefon portok állapotát.
Most milyenek a jelszintek?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#28437) mihist


mihist
csendes tag

D-Link DIR-600-ról kérdezném, h tud-e szerintetek Wi-Fi-ből (2.4GHz) kábeles netet csinálni ?

Van vmi a beállításban, de nekem ekkor mindig lefagy az eszköz és újra kell indítanom:

(#28438) mihist


mihist
csendes tag

Illetve lenne mégegy kérdésem D-Link DIR-600-ról:

Ha csak Switchként használom, azaz Wan dugaljba nem dugok semmit (mert IP-ket egy másik router ad DHCP-n) és az osztandó netet az egyik Lan portba dugom, illetve DHCP-t letiltom, akkor tud-e WiFi-t sugározni miközben a többi Lan aljzatba is osztja a kábeles netet ?

[ Szerkesztve ]

(#28439) mezis válasza mihist (#28438) üzenetére


mezis
nagyúr

Természetesen. A WiFi AP ugyanúgy működik, ahogy routerként beállítva működött. A LAN IP címé egyeztetni kell a routerrel.

A Bx verzósokból még senkinek sem sikerült működő repeatert varázsolni. Az Ax verzióból van esély. (Atheros chip).

[ Szerkesztve ]

mezis

(#28440) Batistuta7 válasza Gubek-Einste (#28436) üzenetére


Batistuta7
tag

próbáltam igen azt is .

ezt látom most :

az upstream channelt akartam megnézni azért akarok belépni.

(#28441) mobilizmo


mobilizmo
addikt

Sziasztok!

Wifi hatótáv kiterjesztés kábellel is megoldható valahogy? Mindenhol csak arról lehet olvasni, hogy wifin hogy kapcsolható össze a két eszköz. Megpróbáltam ugyanezt a logikát alkalmazni, most van két ugyanolyan nevű, beállítású wifi hálózatom. Ez így nem teljesen kerek, mert mindkét eszköz közelében még fogható a másik jele, csak nem túl erősen. Ennek az a következménye, hogy ha egy eszköz felkapcsolódott az egyikre, nem fog automatikusan átváltani a másikra, pedig a másik router közelében tartózkodva annak jele nyilván jóval erősebb, ezáltal nagyobb sebesség érhető el rajta. Fő router Asus RT-N18U (legújabb tomato fw), "repeater" DIR-600 gyári 2.17b fw-el.
Előre is köszi.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#28442) And válasza mobilizmo (#28441) üzenetére


And
veterán

"most van két ugyanolyan nevű, beállítású wifi hálózatom"
Attól, hogy két routert / AP-t ugyanarra az SSID-re és kulcsolásra állítasz be, még két külön wifi-hálózat marad (például a MAC-címük sem lesz egyforma). A kliensen beállított hálózatok adatai között is jó esetben ott szerepel a BSSID (azaz MAC-cím), és nem külön fogja kezelni az azonos névvel ellátott hálózatokat, ami teljesen normális. Ahogy az is, hogy a kliens amúgy sem fog ész nélkül átkapcsolni egy másikra csak azért, mert az épp nagyobb jelszinttel vehető, mint az aktuális.

(#28443) mobilizmo válasza And (#28442) üzenetére


mobilizmo
addikt

Hát erre jöttem rá én is. De meg lehet oldani soho eszközökkel?

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#28444) Intruder2k5 válasza mobilizmo (#28443) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez így ebben a formában főként kliens oldali szoftver kérdése lenne, hogy az erősebb AP-t használja egy megadott listából, mert a router ugye nem fogja kirúgni a klienst! A megvalósítást tehát nem a soho routerben kell keresni! Talán Androidos eszközök tudnak ilyen funkciót...

Nem kábeles megoldás a WDS, ott elvileg automatikus a váltás, viszont az meg főként azonos chipset-re épülő, és lehetőleg azonos szoftvert futtató routerek közt működik stabilan! Persze lehet próbálkozni ezzel a kettővel is, ha mindkettő WDS képes...

[ Szerkesztve ]

(#28445) spiritex


spiritex
veterán

Tudna valaki segíteni?
Van egy CISCO EPC3925-ös T-Home-os HGW-m, és most vettem egy ASUS RT-N18U router-t. Összekötöttem a CISCO egyik LAN portját az ASUS WAN portjával. A CISCO-ban találtam egy IP Passthrough menüpontot, ahova beírtam az ASUS MAC-címét, amire a CISCO DHCP-vel kiosztott neki egy belső IP-t (192.168.0.12), kikapcsoltam a DMZ-t, újraindítottam mindkét eszközt, de az ASUS-ban valamiért még mindig belső IP van a WAN IP résznél, én azt várnám, hogy a külső IP jelenjen meg itt a WAN IP-nél, mégis belsőt kap. [link] Ez miért van? Mit csinálok rosszul?
Az is érdekes, hogy ha újraindítom a CISCO-t, akkor nem lesz netem az ASUS-ra kapcsolódva, csak ha újra végigcsinálom a Beállítás varázslót.
Előre is köszi!!

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#28446) mobilizmo válasza Intruder2k5 (#28444) üzenetére


mobilizmo
addikt

Jelen esetben amikor van kábeles kapcsolat, a WDS elég jelentős visszalépés. Az aránylag már gyenge jel elérhetőségét (300 helyett már csak kb. 30 Mbs sávszélt biztosít) minek kiterjeszteni. Olvasva a hasonló problémájú hozzászólásokat, ha jól értem ez a sávszél ráadásul feleződne is.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#28447) Intruder2k5 válasza mobilizmo (#28446) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az biztos, én személy szerint utálom is a WiFi-t, nem is nagyon szoktam ajánlani, és ez főként igaz a WDS-re, ami különösen kényes megoldás, de az elvárásod (az automatikus AP váltás) csak abban működik tudtommal!

(#28448) mobilizmo válasza spiritex (#28445) üzenetére


mobilizmo
addikt

Én biztos nem DHCP-vel csinálnám. Például egy áramszünet után véletlenül másik IP-t oszt ki N18U-nak és máris nem jó a beállítás. Én is kivettem a DMZ-t amikor beállítottam az IP Passthrough-t, amikor még gyári fw volt fenn. De DMZ nélkül nekem is ezt a jelenséget produkálta. DMZ-vel néha jó volt, néha nem. Így végül is megalkudtam a hwNAT hiányával és váltottam tomato-ra. Ott az external IP checker beállítás megoldja a problémát.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#28449) mobilizmo válasza Intruder2k5 (#28447) üzenetére


mobilizmo
addikt

Kösz. Akkor marad a humán interfész. Androidra keresek esetleg valamit ami megoldja az átváltást.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#28450) Gubek-Einste válasza Batistuta7 (#28440) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Elvileg mutatni kellene a Downstream Channels alatt bejelentetés nélkül is.
Nálam így néz ki:

cisco

#28446 mobilizmo
Sajnos ez van, a roaming az nem SOHO kategóriás tulajdonosság.

[ Szerkesztve ]

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.