Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6051) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A ph egyik fele elérhető, a másikon meg ezt kapom:
Sajnos kérését nem tudtuk teljesíteni, mivel a RIOS motor éppen frissítés alatt áll. Kérjük próbálja meg újra.
Persze hogy akkor, amikor keresni akarok valamit.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6052) Xpod válasza BlacKSouL (#6050) üzenetére


Xpod
addikt

És van aki borfesztiválon van. :)
Csuhaj!

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#6053) poffsoft válasza Racecam (#5917) üzenetére


poffsoft
addikt

:DDD :DD én speciel sehol sem láttam nőt..... nem vagy nagyon konzervatív??? Meg picit egoista ??

[ Szerkesztve ]

(#6054) poffsoft válasza Xpod (#6052) üzenetére


poffsoft
addikt

csapos2? vagy whaskes? kire gondolsz? :D

[ Szerkesztve ]

(#6055) Xpod válasza poffsoft (#6054) üzenetére


Xpod
addikt

Speciel, most magamra. Kb 30 perce értem haza. :D

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#6056) csapos2 válasza BlacKSouL (#6050) üzenetére


csapos2
addikt

Nem.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#6057) tildy válasza Xpod (#6052) üzenetére


tildy
nagyúr

Mi a jó a borban ? :F A sörben sem tudom mia jó , de az részletkérdés.

A jégerben legalább az, hogy finom :DDD :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6058) BlacKSouL válasza csapos2 (#6056) üzenetére


BlacKSouL
addikt

pedig érdemes volt

úgy látom heged a listázás :) ennyieknek volt vele baja?

tildy: borban? az igazság :D

olyan idegesek ma az emberek. Haverom is, anyám is...front van?

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#6059) poffsoft válasza BlacKSouL (#6058) üzenetére


poffsoft
addikt

nyertünk.
tildy: :) magas labda. nem csapom le.... de mások.... :D
tildy: borban? az igazság : speciel a fagyálló nem jó. de az a jägerben sem

Nap témája: mi a jó....... benne???

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#6060) bandus válasza BlacKSouL (#6058) üzenetére


bandus
veterán

engem csak az frusztrál, hogy sehogysem tudok rájönni miért töltök 800k-val 400 helyett :D még mindig nem jutottam semmi re :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#6061) tildy válasza BlacKSouL (#6058) üzenetére


tildy
nagyúr

Hideg. Hidegfront

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6062) FehérHolló válasza BlacKSouL (#6058) üzenetére


FehérHolló
veterán

Valóban rendkívül idegesítőek ma ezek a zöldfejű földönkívüliek. Szerintem móresre kellene végre tanítani őket. Azt hiszik, hogy mindenhez ugyanolyan joguk van, mint az embereknek.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6063) poffsoft


poffsoft
addikt

e pillanatban új értelmet nyert számomra a kick-ban kifejezés jelentése...
:K

[ Szerkesztve ]

(#6064) csapos2 válasza FehérHolló (#6062) üzenetére


csapos2
addikt

Mintha apád közeledne.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#6065) FehérHolló válasza csapos2 (#6064) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nekiállok gyorsan dolgozni. Hadd lássa, hogy a rendes kis fiacskája mennyire megfáradt már a folyamatos melóban, mire ő hazaért.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6066) poffsoft válasza tildy (#6061) üzenetére


poffsoft
addikt

csak belene fagyjunk...

bandus: töröld le a sávszélességduplázót (utorrent totyik) :DDD .
Vagy adok pár linket, húzz le nekem 800Gb-t, akkor nem lesz olyan gyors a letöltésed...
:)
/ja, a szomszéd lan-ját meg húzd ki a gépről!!!/ :DDD

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#6067) BlacKSouL válasza tildy (#6061) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Azt olvastam, hogy a határozott lehűlés ellenére melegfronti hatás érvényesül. Érdekes.

poffsoft: mi lenne a jó... benne :D

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#6068) Xpod válasza tildy (#6057) üzenetére


Xpod
addikt

Passsz. Bár néha jól esik a barátnőmmel, este, összebújva elkortyolgatni egy / fél üveg (most fognak megkövezni a borszakértők/rajongók) édes vagy félédes borocskát. (Nem a száraz nem jó ilyenkor, legalábbis ha utánna csókolózik az ember.)

BlacKSouL #6067 miért? jönnek a melegek?

Mellesleg a hidegfronti hatást egy kis jägerrel, ágyas törköly pálinkával lehet kompenzálni, mint ahogy én is teszem, ilyen finom marha és szarvas pörkölt után. Egészségemre.

[ Szerkesztve ]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#6069) bandus válasza poffsoft (#6066) üzenetére


bandus
veterán

kérhetek valami bővebb infot erről a sávszél duplázótól, a bittorrent topikban nem találtam erről semmit, utorrenttopikot meg külön nem dobott ki a kereső. :B

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#6070) tildy válasza BlacKSouL (#6067) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha lehűlés van, akkor hogy lehet melegfront?
De valószínűleg rossz helyen olvasod .
A következő 36 óra időjárását hazánkban egy gyorsmozgású hidegfront után érkező hideg, eleinte kissé nedves, majd szárazabb léghullámok alakítják. Szórványosan alakul ki záporeső. Megerősödik, néhol viharossá fokozódik az északi, északnyugati szél. Több fokkal visszaesnek a hőmérsékleti értékek. Erős hidegfronti hatásra számíthatunk, mely csak vasárnap délután szűnik meg.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6071) tildy


tildy
nagyúr

Mit jelent a szentimentalitás szó?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6072) ladybug válasza tildy (#6071) üzenetére


ladybug
őstag

Wiki

Vannak finom borok. Ha nem kóstolod meg soha nem fogod tudni, hogy miben mi a jó.

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#6073) Viktor0610 válasza tildy (#6071) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elvileg érzelmesség...

(A latin sentimentum ('érzelem') szóból.)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#6074) BlacKSouL válasza tildy (#6070) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ezt láttam
"Orvosmeteorológiai szempontból sem elhanyagolható napok következnek, a hidegfront ellenére ugyanis melegfronti hatásnak vagyunk kitéve, legalábbis péntek éjfélig; például álmatlanok, ingerlények lesznek azok, akikre így hat a melegfront..."
Ok, ezen már túl vagyunk

Ha élvezni akarod a bort, 1500Ft alatt ne vegyél. ha kóstolgatni-kortyolgatni akarod, akkor 1000 Ft alatt ne vegyél. Ha pedig inni akarod a bort, akkor 500Ft alatt ne vegyél. Ezt valamelyik magyar borász mondta, hogy kb mi alapján érdemes válogatni.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#6075) tildy válasza ladybug (#6072) üzenetére


tildy
nagyúr

Hm szerintem nem erre gondoltam.
A szeretet akarat nélkül semmi más, mint szentimentalitás. Az akarat szeretet nélkül, az semmi más, mint kegyetlenség.
A mondat első felét nem értem igazán, ezért kérdeztem.

----------------------------------------------------------------------------
Szerinted sose kóstolok meg bort? :F :Y
Elég sokfélét kóstoltam már szárazat, félszárazat , édeset , de még mindig nem értem , mi benne a jó.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6076) Winner_hun


Winner_hun
félisten

[link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6077) Thrawn válasza Winner_hun (#6076) üzenetére


Thrawn
félisten

vótmá' link :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#6078) ladybug válasza tildy (#6075) üzenetére


ladybug
őstag

Én úgy értelmezem, hogy lehet szeretni. Kétféleképpen: szentimentálisan - puszta érzelemmel, csak úgy hirtelen, és lehet akarattal - amikor teljesen átadod magad az érzésnek és a másiknak.

Nem, nem gondoltam rá, hogy sosem kóstoltál bort. Nem keresd mindennek az értelmét. Az élet nem erről szól.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#6079) venember83 válasza tildy (#6075) üzenetére


venember83
nagyúr

Elso reszben pl szenvelges jo szinonima a szentimentalizmusra...

ladybug:
akarat nelkul szeretsz = ulsz otthon s szereted, ennek ugye sok ertelme nincs, ezert is gondoltam, h jo megfeleloje a kerdezett szonak a szenvelges
akarattal, de szeretet nelkul = rakenyszerited magad a masikra, eroszakosan, amivel nem teszed boldogga, igy ez kegyetlenseg

Szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#6080) parandroid válasza tildy (#6075) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"Elég sokfélét kóstoltam már szárazat, félszárazat , édeset , de még mindig nem értem , mi benne a jó."

Nem kell szeretned. Több marad nekünk.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6081) tildy válasza ladybug (#6078) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha nem kóstolod meg soha nem fogod tudni, hogy miben mi a jó.
Akkor ez csak számomra volt félreérthető?:F

Mindegy. Csak érdekelt , hogy mia jó a borozozásban, sörözésben, és magában ezekben az italokban. Miért tetszik az embereknek. Mi az amit szeretnek benne? Miért isszák?
Tudom, tudom a válasz az, hogy mert mirét ne?:D
-----------------------------------------------------------------------------
Nekem az adott mondatban negatív értelemmel bír a szentimentalitás szó, pedig az érzelmesség szerintem nem negatív.

Vénember : olyan szavakat mondtok én csak lesek. Mi az a szenvelgés?:F

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6082) Xpod válasza BlacKSouL (#6074) üzenetére


Xpod
addikt

Ezzel a ár-íz dologgal nem tudok egyet érteni. Ittam már 1000Ft-os bort amire eztm ondtam finom, bár kicsit erős volt (úgy éreztem kicsit sok az alkohol benne) és volt olyan 2000ft-os bor, amit kiöntöttem, mert olyan kénes íze volt.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#6083) venember83 válasza tildy (#6081) üzenetére


venember83
nagyúr

Szenvelgés - szenvedve es tetlenul szeretsz, csak szenvedsz es nem teszel semmit azert, h szerelmed beteljesuljon es mindekozben persze sajnaltatod magad. Sajnos irodalombol nem vagyok az igazi, h mondjak neked par szenvelgo koltot.

[ Szerkesztve ]

(#6084) ladybug válasza venember83 (#6079) üzenetére


ladybug
őstag

Igazad lehet.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#6085) Lortech válasza Xpod (#6082) üzenetére


Lortech
addikt

A magasabb ár irányban nem feltétlenül igaz, hogy jobb bort kapsz, vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy vannak kivételek ezalól, de a másik irányban nagy biztonsággal kijelenthető, hogy egy adott összeg alatt adott kvalitású bort nem lehet _tisztességesen_ előállítani. Pl. a 3-400 forintos bikavérek esete, de még 1000 alatt is kérdéses.
Az a 2000 forintos bor lehetett dugós is, vagy talán nem volt megfelelően tárolva. Aztán az is lehet, hogy tényleg eleve rossz minőségű volt.

Thank you to god for making me an atheist

(#6086) Xpod válasza Lortech (#6085) üzenetére


Xpod
addikt

Azok a borok, amiket eddig vettem szerencsére mindig jók voltak. Az ominózus eset egy ajándékba kapott bornál fordult elő. Valahogy ha megnézem az üveget, a dátumot és a bor színét eltudom dönteni, kell-e nekem vagy sem, legalábbis eddig bejött.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#6087) BlacKSouL válasza Xpod (#6082) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ugyanannak a tájnak ugyanazt a fajtaborát kell összehasonlítani egy 400 és egy 1500Ft-os változatban. Érezni a különbséget. Ugyanakkor valóban, csak úgy bort inni teljesen jók az olcsóbb "gyári" borok, míg különleges alkalmakhoz érdemes rászánni többet, de ekkor úgysem azért issza az ember hogy csak úgy igyon valamit ami nem víz.
Egy időben egy félédes egri fehérbort szerettem a 3-400 Ft-os kategóriából, ugyanakkor egy ismerősöm hozott 2k-s bort egyszer egy buliba, és majdhogynem meghagytuk. Szóval nem teljesen igaz, viszont ki kell tapasztalni kinek melyik táj melyik fajtája jön be alapvetően.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#6088) Whaskes válasza FehérHolló (#6065) üzenetére


Whaskes
senior tag

kisfiam, baromira elfáradtam ma. költöztek hawerék.... a golf is kivette a részét. :D 1/4 ed tank gázolajat elmentem vele. úgyhogy maradj csak csendben, hozzál sört!

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#6089) tbs válasza BlacKSouL (#6087) üzenetére


tbs
addikt

A jobb aromarecept mindig drágább... :DDD

(#6090) parandroid válasza venember83 (#6083) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Pedig volt belőlük egy egész korszaknyi. Romantikusoknak hívták őket. Legismertebbek talán az angolok, de érdemes a franciákra és a németekre is odafigyelni - csak őket nemigen tudtam sosem eredetiben élvezni. Szerencsére azonban a magyar műfordítók hihetetlen módon értették a dolgukat.

Szerk: Ellentétben a magyar romantikusokkal, akik valahogy félreértették az egész koncepciót...

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6091) venember83 válasza parandroid (#6090) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, azota mar en is utananeztem :B

tbs: meg a jobb minosegu por is :))

[ Szerkesztve ]

(#6092) Xpod


Xpod
addikt

Én azért szeretem a bort, mert olyan jól el lehet kortyolgatni, miközben beszélgetünk, és ugyanakkor édes, tehát édesség helyett is jó. Azért kb 2 pohár után a fejembe szokott kicsit szálni, de pont annyira csak, hogy jól essen.

Igazából én is csak azért kezdetem el bort inni, mert a barátnőm szereti a bort én meg úgy voltam vele akkor már nem pancsokat veszek, és közbe rájöttem, hogy ha jóízű a bor, akkor tényleg jó kiegészítője egy beszélgetésnek / romanitkázásnak.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#6093) tildy válasza Xpod (#6092) üzenetére


tildy
nagyúr

:R Na végre már valami érdemi válasz:R

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6094) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Boldog vagyok, találtam ingyenes (és jogtiszta) GTA és GTA2 letöltést. Kis nosztalgia soha nem árt. ([link]) Már régóta elérhető, csak letöltéskorlát miatt anno nem sikerült hozzájutni.

Skynet is real. It's called Google.

(#6095) parandroid válasza Xpod (#6092) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"ugyanakkor édes, tehát édesség helyett is jó."

Hihetetlenül hangzik, de az igazán jó bor nem édes. Nem, nem vagyok ínyenc, de az eddigi legfinomabb borok, amiket ittam, nem feltétlenül voltak édesek. Egyébként meg hangulattól, alkalomtól, és körítéstől függ, hogy melyik bor esik igazán jól az embernek, és épp ez a szép benne. Ha nem találod el a pillanatnak megfelelőt, akkor nem is fogod tudni élvezni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6096) Xpod válasza parandroid (#6095) üzenetére


Xpod
addikt

Izlések és pofonok. Nekem a száraz borok nem annyira jönnek be, a túlságosan kesernyés utóízük miatt, ellenben én is ittam már száraz bort ami nagyon finom volt.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#6097) tbs válasza parandroid (#6095) üzenetére


tbs
addikt

Jaja. A bor száraz, mint a sivatag. És vörös. A többi szörp... :DDD

(#6098) bandus válasza Xpod (#6092) üzenetére


bandus
veterán

a bor köztudottan száraz ("mint az istennyila" by tbs) :o :)

tbs: :D

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#6099) tbs válasza bandus (#6098) üzenetére


tbs
addikt

:C

(#6100) tbs


tbs
addikt

Bor: alkoholtartalmát a szőlő/gyümölcscukrot alkohollá varázsoló pici csudalények adják. Az a lé, amiben annyi *czukor marad, hogy éreni lehessen benne (édes), az nem bor, mert a pici csudalények elhaltak benne a feladatuk elvégzése előtt... Valamitől...
Nem természetes.
Meginnád..?

Kefír: alkoholtartalmát a tejcukrot alkohollá varázsoló pici csudalények adják. Ettől savanykás a kefír. Az a lé, ami nem savanyú, abban valami génmanipulált bacik dolgoznak, amik a tejzsírt tüntetik el valahogy...
Nem természetes.
Ennél tejzsírtól elhízott, majd elfolyósodott bacikat tartalmazó cuccot..?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.