Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10251) csapos2 válasza ngabor2 (#10250) üzenetére


csapos2
addikt

De nem akarsz majd adni...

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10252) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Hogy lehet a legegyszerűbben leszedni a DVD feliratából az időzítéseket? Subrippel akarok feliratot csinálni, mert idx/sub formátumban van meg egy felirat, de a filmemhez nem passzol, srt-t akarok belőle, viszont a subrip elég nehezen tanul, az egészet velem akarja begépeltetni, viszont sokszor elég rosszul látszik, mert a lejátszókkal ellentétben nem képes normálisan megjeleníteni. Ezért kéne nekem csak az időzítés, utána simán begépelném, miközben megy a felirat valami film alatt. A subrip ráadásul még hagy is ki sorokat, azokat fel sem kínálja, hogy írjak be valamit.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#10253) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Moskovskaya vodkát tudja valaki hogy hol lehet kiskerben kapni? Nem találok sehol, csak nagykereknél listában.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#10254) burgatshow válasza BlacKSouL (#10253) üzenetére


burgatshow
veterán

(#10255) BlacKSouL válasza burgatshow (#10254) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Remek, végre nem csak nagyker.
Csak egy gubanc van vele: "Szállítást Budapest határain belül vállaljuk!" És nincs csak online értékesítésük.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#10256) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Valaki megtudná nekem mondani h a boure 3 részes izé-bizé hogy is van?

van a rejtény, az ultimátum, meg a csapda.

Időrendben hogyan állnak?

1. ?
2. ?
3. Ultimátum.

(#10257) BlacKSouL válasza Hujikolp (#10256) üzenetére


BlacKSouL
addikt

1 rejtély, 2 csapda

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#10258) Hujikolp válasza BlacKSouL (#10257) üzenetére


Hujikolp
őstag

:R

(#10259) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#10253) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Remek, ez eszembejutott, de íme :U A naptár mint olyan az már nem dívik?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#10260) Zewa válasza BlacKSouL (#10259) üzenetére


Zewa
senior tag

Lehet hoyg 2008? :)
Mien kényes izlésed van neked :P Kalinka, Alaszka nem jó? :F

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#10261) BlacKSouL válasza Zewa (#10260) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nem. Kalinka túl nyers ízű, nem elég összedolgozott az íze. Alaszka meg túl édes, akárcsak a Royal.
Nem, a Moskovskaya volt eddig a legjobb vodka amit ittam, és hülyén hangzik, de 4-en rúgtunk be belőle, abból 3-an nagy piások. Mármint egy üvegből. Szóval kényesség vagy sem, ebből nem engedek. Ha már egyszer vodka kerül szóba, akkor csakis ez. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#10262) venember83 válasza BlacKSouL (#10261) üzenetére


venember83
nagyúr

Gondolom noknel is ilyen valogatos vagy, ha mar pianal...

Melohelyrol jelentkeztek?

[ Szerkesztve ]

(#10263) kicsitomi88 válasza BlacKSouL (#10261) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Egyszer le akartam huzni egy uveg kalinkat huzura de felrement es az orromon jott ki, es mhonnan felszivodott a nyalkahartyan, kicsit rosszul voltam, de aztan ittam ra sort es meg rosszabbul lettem, azt hittem meghalok :O

Egyszer meg azt unnepeltuk meg elso gimibe h haver nem bukott meg akkor egy feles vodka meg egy sor aztan ra egy egy uveg meleg pezsgo a meleg napon nyar elejen, nem kivanom senkinek.

Ezeknel nem ittam sokat csak a korulmenyek,

tavaly meg legjobb baratom 18 szuletesnapjat unnepeltuk es megittunk ket-ket deci hazipaleszt mikozben indultunk inni, aztan egy egy sor, aztan egy uveg 5 puttonyos tokaji, aztan sor egyegy, aztan egy 07es uveg vilmos ketten, akkor mondtam h de fura h nem is erzem h isszuk mert tok lagy meg minden, aztan a buszon ebredtem masfel oraval kesobb. :B

tudom nem kerdezte senki, csak nosztalgia

90 87.5 87.8 87.5

(#10264) BlacKSouL válasza venember83 (#10262) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hát akárkibe nem teszem bele.. A bizodalmam, na. ;] Válogatós vagyok mikor van miből. Most nincs.

Meló majd 9 nap múlva.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#10266) BlacKSouL válasza huygens (#10265) üzenetére


BlacKSouL
addikt

greenwinesaltcookelék

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#10267) Zewa válasza kicsitomi88 (#10263) üzenetére


Zewa
senior tag

Apropó! Kalinka meghúzása:
Csikó koromban "kicsit" elszaladtam. (Tanulság azota már tanultam:) )
Nagyjábóla story elemtenünk egy jó kis falusi házibuliba. Igen jol sikert több téren is, 3körül jön a rádöbbenés: Bazz elfogyott a vodka. Én nem hiányoltam hisz tele voltunk finomságokkal,de 2 elvetemült barátom elemtek mert ugye ők se száradjanak ki.
Visssza értek 2 félkilos Kalesszal, kinyitom. Vki benyögte: -Húzd meg!
Meghúztam. ~4-4,5dl. Hát.. nem kicsit nyomtam be :DDD
Balcksoul: Nem tudom te hoyg vagy vele én nem szeretem tisztán, ha meg mondjuk multival iszoma nynira nem érzödik az ize./bár lehet hoyg csak én vagyok igénytelen/ :F

ps: 1/2l Absinth "erősebb" mint 1/2 l bármien vodka :U

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#10268) kicsitomi88 válasza Zewa (#10267) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Pont nemreg gondolkodtam, h regebben sokkal tobbet es sokkal igenytelenebb piakat is megtudtam inni. Komolyan en 15-16eves koromban tobbet tudtam inni mint most par evvel kesobb. Nem tudok egy jo izut sorozni, semmi, mert mar nem megy le annyi mint reg, felfujodok, tele leszek... Nem esik jol, ugy vok vele h egy cappy nektar jobban esik... :F

90 87.5 87.8 87.5

(#10269) Bzzz


Bzzz
senior tag

Sziasztok! a segítségeteket kérném egy szám címét keresem a Shrek 3-ban van egy lassűú szám amikor tömlőcvbe vetik Shreket. A filzenei albumán nincs fönnn.Ha nem tudtok segíteni akkor légyszives egy linket dobjatok egy olyan fórumra ahol találhatóak illetékesek:D

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#10270) kicsitomi88 válasza Bzzz (#10269) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Balra fent kattints a forumra es ird be "nem tudom a dal", ennyi, szivesen.

90 87.5 87.8 87.5

(#10271) BlacKSouL válasza Zewa (#10267) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ahogy öregszem, úgy válok ínyenccé. Elmúlt már az az igénytelenség, amikor viszkikóláztunk, meg vodkanarancsoztunk. Férfiember vagy tisztán issza, és ínyenc módon élvezi az ízeket, vagy sehogy. ;] Ez zseniális a vodkánál, ahol az íztelenség lenne a lényeg, de kis gyakorlással ki lehet fejleszteni, hogy még a vodkák közötti különbségeket is kiérezze az ember. Pl. Itthon is van Passport, Ballantines, Johnnie.W, és Chivas.R whiskey. Ebben a sorrendben egyre lágyabb, összeérettebb, összedolgozottabb az ízük. És egyre inkább úgy van az ember, hogy nem feltétlen a berúgásért iszik, de ha már egyszer annyit, akkor azt tisztán, nemesen, jóféle anyagokból. És a kommersz piát lehet gallérmögé vágni, annál a beszívás a lényeg, de a finomabb piák minden kortyát ki kell élvezni. Utoljára egy nő miatt döntöttem le egyszerre vagy 2,5 deci piát, de ezt nem venném elő.
Abszint viszont pont az a pia, amit nem tisztán és magában illik fogyasztani, a maga módján fogyasztva meg már nem erősebb. Ha már erős, akkor Stroh 80. Az csúnyán meg tudja lepni az embert, ha nem számít rá.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#10272) Zewa válasza Bzzz (#10269) üzenetére


Zewa
senior tag

Itt probálkozz: [link]
BalckSoul: Mi számit igénytelenségnek? Azokat a bolti pancsolt szarokakt nem iszom emg:
pl 400ft/2dl, "Aro sör" 49Ft-ért emg hasonlok.. Pfujj! De a VBK-t is utálom.
Vodka-narancsot nem szeretem de nállunk a boltban van ien 3dl-es multi üdcsi (üveges 100%) avval sztem elég fincsi. :K
Lehet ha én is olyan öreg leszek mitn te én is inencé válok. Ki tudja? :)

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#10273) Bzzz válasza Zewa (#10272) üzenetére


Bzzz
senior tag

Köszöntem a gyors segítséget!

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#10274) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Megkérdezték az üzletben mit csináltam a monitorral, hogy pixel hibás lett :U

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#10275) kicsitomi88 válasza RoyalFlush (#10274) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Raverted aztan egy geci megtermekenyitett egy pixelt ami burkot vont maga kore, mi mas? :DDD

90 87.5 87.8 87.5

(#10276) BlacKSouL válasza Zewa (#10272) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Igénytelenség amit mi műveltünk, hogy gazdaságos vodkát gazdaságos naranccsal nyomtunk, meg a jóféle Old Smugglert megkínoztuk kólával. Áh. Az viszont durva volt, mikor a mézes páleszt próbálgattuk kommersz szilvából, és olyan hideg volt, hogy nem olvadt el benne a macis méz, úgyhogy benyomtuk mikróba, amitől meleg lett, abban már elolvadt, de mikor beleszagoltál, akkor beálltál tőle. Na abból kortyolgattunk, az kissé igénytelenek hatott :D
Érdekes viszont hogy az édes íze miatt az ilyen női piákat is megiszom, rúgtam már be két üveg mogyorós Camponától, na de ezt szintén az igénytelenség közé sorolnám ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#10277) Zewa válasza BlacKSouL (#10276) üzenetére


Zewa
senior tag

Huu. Akkor látom igen csak kezdő vagyok :D Gazdaságos vodkát mi a vízípipába öntöttük meg haveroméknál a szauna kélyhára. Elmondható mind2-ről hogy elég hatásos. Cipekedhettem is... :((( :DDD
Ez kb olyan mint a Jäger colával... ;] "Női" piák azok finomak.. jobb likörök, jobb koktélok (persze vannak elég hard koktélok is) :Y :R

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#10278) csapos2 válasza BlacKSouL (#10276) üzenetére


csapos2
addikt

Ó, te igénytelen. Kialudtam magam. Mivel lesett a hó, most karácsonyi dalokat hallgatok. Még mindig jó a kedv, de lesz még jobb is.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Akar valaki 17"-es TFT háttérvilágítást venni?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10279) 1010


1010
őstag

Harcművész?
hát ez micsoda

(#10280) tbs válasza 1010 (#10279) üzenetére


tbs
addikt

Mindegy. Mindenesetre ne kötekedj vele... :DDD <- Én megtettem...

[ Szerkesztve ]

(#10281) Zewa válasza 1010 (#10279) üzenetére


Zewa
senior tag

Ő hugyozza a Gold-áramot. :) Vmi küdzőprotot nyom olyan tégla törögetős vmit, és jó eredméynei vannak. nézd meg a vidiokat azu aláírásában :)

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#10282) 1010 válasza Zewa (#10281) üzenetére


1010
őstag

ahan

hát nem tom :)

(#10283) tbs válasza 1010 (#10282) üzenetére


tbs
addikt

De, pedig Thom. Vagy szaporodtak?!?

(#10284) csapos2 válasza 1010 (#10282) üzenetére


csapos2
addikt

Szólítsd Tominak.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10285) ngabor2 válasza 1010 (#10282) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mondd neki, hogy csapos mondta, hogy szólítsd tominak :D

és akkor a nyuszinak már nem is kell palacsinta, mert szívószállal azt nem lehet enni...

[ Szerkesztve ]

(#10286) csapos2 válasza ngabor2 (#10285) üzenetére


csapos2
addikt

Nem is gondoltam volna, hogy ennyire oda vagy a palacsintáért. Képes lennél elveretni, csak, hogy ne kelljen adnod belőle?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10287) fokukac


fokukac
nagyúr

jóreggelt huszárok!

látom, ma littlejohn-mentes nap volt? :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10288) Thrawn válasza fokukac (#10287) üzenetére


Thrawn
félisten

Várjuk ki a végét...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10289) 7 válasza ngabor2 (#10285) üzenetére


7
addikt

Szoval Tomi ad szivoszalat, ha szepen kerem? :P

(#10290) philoxenia válasza 7 (#10289) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Fogat tör, vagy téglát ? :DDD
A nyuszi meg először egyen palacsintát, azután mondd, hogy ő mondta. :DD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10291) ngabor2 válasza 7 (#10289) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem, csak úgy állonvágja a nyuszit, hogy eltörik az állkapcsa.

a palacsinta meg finom, és kell nekem. sose vagy ott, ahol a palacsintám, ezért nem kapsz.

(#10292) RoyalFlush válasza kicsitomi88 (#10275) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Mindenki magából indul ki, akkor ezek szerint te a monitor előtt vered :DDD

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#10293) 7 válasza ngabor2 (#10291) üzenetére


7
addikt

Majd leszek ott, ne aggodj. Es nem rendelek menut, ugyhogy feneketlen lesz a bendom. :D (jut eszembe, a palacsintahoz hogyan jaruljunk hozza?)

Amugy csapos2 miert nyuszi, amikor csacsi?

[ Szerkesztve ]

(#10294) philoxenia válasza RoyalFlush (#10292) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Miért, Te mögötte? Annak semmi értelme, úgy nem látod a képeket. :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10295) 7 válasza philoxenia (#10294) üzenetére


7
addikt

Agresszivak vagytok mind a 3-an (a nyusziverot meg se merem emliteni) :K

(#10296) RoyalFlush válasza philoxenia (#10294) üzenetére


RoyalFlush
őstag

há milyen cyber világban élünk !? :DDD mikor lépten nyomon élő női egyedekre lődözhetsz !

mod: egyébként kedvesen felajánlotta a szervizes néni, hogy ad egy csere monitort, persze NEM LCD-t :DDD Mondom olyan itthon is van, nem akarom ölbe hazacipelni busszal, plussz még majd vissza is vigyem ...

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#10297) philoxenia válasza RoyalFlush (#10296) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Puskával, az csak +12, mással már tizennyolcas karika. :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10298) 7 válasza RoyalFlush (#10296) üzenetére


7
addikt

Ejnye no, a neni miatt ujabb pixelhiba. :(

(#10299) csapos2 válasza 7 (#10293) üzenetére


csapos2
addikt

Na ugye! Te a barátom lehetsz.

Egyébként azért , mert mind vaksi.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10300) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

A térgeometria nem fasza. :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.