Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10151) csapos2


csapos2
addikt

Öregember nem gyorsvonat.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10152) venember83 válasza csapos2 (#10151) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, kis csapos, agyilag sem... De egy kis magyarazat utan hatha felveszem a tempot... :U

tbs: ennyi erovel el is magyarazhattad volna... :U

re #10154: nos, csoda, h meg ugy ahogy mukodik az idegrendszerem akkor...

[ Szerkesztve ]

(#10153) tbs


tbs
addikt

Inkább alugyatok (mint én), gyorsvonatok... Bököditek itt egymást a járókerettel... :DDD

(#10154) csapos2 válasza venember83 (#10152) üzenetére


csapos2
addikt

Azt ne tőlem várd, én csak felvetni szoktam dolgokat. Az utat neked kell végig járnod.
Egyébként te vén vagy, nem öreg. ;)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10155) EQMontoya válasza venember83 (#10150) üzenetére


EQMontoya
veterán

jegyzettömb. beleirod a smiley kódját. kimásolod, visszakarod oda még 3x. van 4. kimásolod a 4et, megint visszrakod 3x. van 16. pont pont pont... kevés lépésből igen sok állitható elő.

Same rules apply!

(#10156) venember83 válasza EQMontoya (#10155) üzenetére


venember83
nagyúr

:B

Vegre, kosz, igaz, ugyes, no comment.

(#10157) csapos2 válasza EQMontoya (#10155) üzenetére


csapos2
addikt

Mi lenne, ha egy hozzászólás ablakban csinálnád, és utána nyomnál egy ok-ot?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10158) EQMontoya válasza csapos2 (#10157) üzenetére


EQMontoya
veterán

flood bazmeg :D

Same rules apply!

(#10159) Bubu79 válasza csapos2 (#10157) üzenetére


Bubu79
addikt

Alighanem heves csuklásba kezdene, mert mindazok, akik lassabb NET-tel vannak fent, rögtön szitkozódni kezdenének, mivel a rengeteg smile megfogná úgy a böngészőjüket, hogy task managerrel is alig lehetne kilőni utána...

Valamint a moderátorok körében is feltűnést keltene, alighanem kedvenc Télapónktól is csak virgácsot kapna ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10160) csapos2 válasza EQMontoya (#10158) üzenetére


csapos2
addikt

Várok...

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10161) EQMontoya válasza csapos2 (#10160) üzenetére


EQMontoya
veterán

nyugodtan, sokáig nem kell, idővel úgyis szomjanhalsz :D

Same rules apply!

(#10162) WN31RD


WN31RD
addikt

neduddki, azt hiszem, hamarosan beszerzek egy ilyet baráti áron. Játszani jó lesz, kíváncsi vagyok, a CA2 mellett a hangminősége elfogadható lesz-e.
Ismered esetleg?

Más: (nem akarom a házimozis topicot szétoffolni vele)
A Genelecjeiden van hangerőszabályozó, nem? Akkor minek a Denon?
Az ADP61 helyett nem érné meg jobban nagyobb Genelecre váltani?

[ Szerkesztve ]

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#10163) neduddki válasza WN31RD (#10162) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

400 putyinka? hmm nem is rossz, lehet hogy erdemes lenn emeghallgatni???:- )))
koszi

udv

neduddki

p.s. ezt is a szemetdombon talatad???:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10164) WN31RD válasza neduddki (#10163) üzenetére


WN31RD
addikt

Jaja, kapirgálok. :DDD

Egyébként mi a halál az a "400 putyinka"?
Szerk.: Rájöttem. Nem, nem annyi. Először is, nem putyinkában számolok, másodszor baráti áron veszem. :D

[ Szerkesztve ]

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#10165) neduddki válasza WN31RD (#10162) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

mert a 1032es 360/db nakkernettojat nics kedven kifizetni most eppen, mikor gyakorlatilag a 8020asok is hatente ha mar 1* be vannak kapcsolva az nagyszo:- (((
hangero van, de a cd dvd dvd dvd vcr tv /deck is csak lesz ma elobb utobb:- )/ koztt nics kevem allandoan dugdosni, szolva kell egy preamp elhetoelg tavos ezert is nem mentem a braun utan, aze kcist sajnalom:- ( mod: valjuk be annak a minlamis szolasnak a 99% dvd, tehat vegul is ellenk nelkule...

udv

neduddki

mod: your price jobb odalt: - )

200ert hozhacc nekm is, utalom:- ) amugy szimmetrikus a dog???:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10166) WN31RD válasza neduddki (#10165) üzenetére


WN31RD
addikt

"gyakorlatilag a 8020asok is hatente ha mar 1* be vannak kapcsolva az nagyszo"
Akkor aztán végképp nem értem, minek az ADP61...

"amugy szimmetrikus a dog???"
Nanáhogy. :D

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#10167) neduddki válasza WN31RD (#10162) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Amugy meg mi a francnak kell ez msot Nked. mer ocso???:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10168) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

basz-szaki, rákattintottam FF-ban egy linkre, és az egész úgy záródott be mindenestől, hogy meglepődni se volt időm. Nem kérdezett semmit, csak eltűnt a mutató alól a FF. Ez meg hogyanvagyon?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#10169) neduddki válasza WN31RD (#10166) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ME bassza a csorom:- )
es az uj Denon elofokban mar nem mremenykedem, foleg az itthon meghirdetett araban enm:- (
ezt a kipet nesztem en is:- ) randa!:- )

udv

neduddki

mod: na hazugy egy arat:- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10170) venember83


venember83
nagyúr

(#10171) EQMontoya válasza BlacKSouL (#10168) üzenetére


EQMontoya
veterán

nem egyedi eset. láttunk már ilyet. még mindig jobb, mint ismerősömnél az ie6, ami az msn.com-tól fagy :D (akasztják a hóhért esete...)

Same rules apply!

(#10172) WN31RD válasza neduddki (#10167) üzenetére


WN31RD
addikt

"Amugy meg mi a francnak kell ez msot Nked. mer ocso???:- )"
Öööö... :B

Ki akartam próbálni valami normális EQ-t már egy ideje. Kapok hozzá mérőmikrofont is. Fülre elég jónak tűnik a szobám akusztikája (a faburkolat ilyen szempontból hasznos), de kíváncsi vagyok, lehet-e, kell-e, rajta korrigálni.

"ezt a kipet nesztem en is:- ) randa!:- )"
Irigykedj csak. :P

[ Szerkesztve ]

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#10173) neduddki válasza WN31RD (#10172) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Esztet dicsergettek, hogy kiB! sikeurlt a megvalositasa kezzel sem lehet igazan belkotni:- ) ja: bof

udv

neduddki

mod: az agassag szerint nem igazan cseszi a csorom, inkabb szidom a hanmernokoket:- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10174) WN31RD válasza neduddki (#10173) üzenetére


WN31RD
addikt

Ha megvan a szoftver, ne sajnáld. ;)

Egyébként nemsokára ezeket fogom meghallgatni. A létező legnagyobb ATC, nem egészen az én árkategóriám, de azért kíváncsi leszek. :D

[ Szerkesztve ]

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#10175) neduddki válasza WN31RD (#10174) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Szarul ne ki:- ) mik ezek a monok? Linn?? /a kek nem lenne rajta eskuszom tok ugy nezne ki:- )/ na megek megnezem az izeit:- )

udv

neduddki

mod: a spec sorozattal dogozik egyit /xx50es vegu/t de itthon kb 90rugo szoval a hangizekhez kepst ne tetel:- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10176) BlacKSouL válasza EQMontoya (#10171) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ismét. De eddig ilyet nem csinált, és nem is fagy, hanem eltűnik egy vinyózizzentés nélkül.

Én viszont most sok vinyózizzentéssel tűnök el. :)
Guten N8

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#10177) WN31RD válasza neduddki (#10175) üzenetére


WN31RD
addikt

Nem, a monoblokkok is ATC gyártmány, ugyanaz illetve nagyon hasonló, mint a többi aktív monitorban, csak nagyobb teljesítményű, és - úgy rémlik, azt mondták, hogy - a hőleadás miatt került fizikailag külön dobozba.

[ Szerkesztve ]

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#10178) neduddki válasza neduddki (#10175) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ja hogy a mono is atc, ertem:- ) a zajlada meg egy 150es, jo latom?

udv

neduddki

mod: amugy meg nem ertem: hat nem egy 150esed van? az meg rondabb mint ez:- ) ill. 2db

#10177: kozbe ragyuttem en is:- ) mongyuk arra is kivancis lennek mi van ott bal odalon: - )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10179) WN31RD válasza neduddki (#10178) üzenetére


WN31RD
addikt

A képen látható a 300-as, de a "domestic" sorozatból. Nehezen fogsz róla információt találni a neten...

A 150-es nagyon meggyőzően szól, de csak feleekkora, viszont úgy néz ki, mint egy kisebb szekrény. Nekem csak ezekhez képest apró 50-esem van.

Bal oldal: ATC SCA2, NAIM CD555 plusz táp, legfelül meg valami lemezjátszó.

[ Szerkesztve ]

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#10180) neduddki válasza WN31RD (#10179) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

De vmi jubileimu darab volt nem? 20k-s putyinkas arral nem?
amugy ez mekkora? 1.8m? es tomeg?

udv

neduddki

mod: na jo hogy ne talaom a prof... vonalt nezem, del sem tutn hogy van dom.. is:- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10181) WN31RD válasza neduddki (#10180) üzenetére


WN31RD
addikt

Nem jubileumi, olyan is van, de az más. Csupán kéz alatt vettem.

A nagyról nem tudok többet, még nem láttam élőben, de nem sokára fogom.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#10182) neduddki válasza WN31RD (#10181) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Akkor tisztazzuk, Nked ez van:

bof

udv

neduddki

p.s. me hittem hogy az 150es aniversary? mikor az arbol egyetelmu hogy az 50ani..-ra gondoltam?

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10183) WN31RD válasza neduddki (#10182) üzenetére


WN31RD
addikt

Igen, csak feketében.
Nem tudok róla, hogy lenne a 150-esből jubileumi kiadás, de erre azért nem tenném a nyakam.

[ Szerkesztve ]

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#10184) neduddki válasza WN31RD (#10183) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

"150 Anniversary Signature Series Tower (Passive) 3-Way 44" h Any Finish 45,300.00
1" Dome Treb, 3" Dome-Mid, 15" Bass 19.5" w with Piano
RA: 100-1500w, into 8 Ohms, 91db Sens 23.5" d High Gloss

150A Anniversary Signature Series Tower (Active) 3-Way 44" h Any Finish 51,300.00
1" Dome Treb, 3" Dome-Mid, 15" Bass 19.5" w with Piano
Ultra Low Noise Fully Discrete Amp, Tripod base 25.7" d High Gloss"

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10185) WN31RD válasza neduddki (#10184) üzenetére


WN31RD
addikt

No, akkor legközelebb ilyet kérek szülinapomra. Köszi. ;)

(Amúgy ugyanolyan hangja van mindnek, amit eddig hallottam, csak a nagyobbak nagyobbat szólnak, és mélyebbre mennek le. Ezért is nem félek attól, hogy meghallgatom a 300-ast, és nagyon hiányozni fog.)

[ Szerkesztve ]

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#10186) neduddki válasza WN31RD (#10185) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

HA engem a mejj erdekelne akkor nem a 8020astvettem volna az bisztos:- )
Amugy mi a franc van az 50esben hogy 40kg? kvarchomok, /vagy kiontotoek betonnal???:- )))/

udv

neduddki

mod:
bof
hol a fejema falba verem vigyorpofa???

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10187) WN31RD válasza neduddki (#10186) üzenetére


WN31RD
addikt

Csak a passzív 40 kg, az aktív több. A drive unitok nagyok és nagyon nehezek. A mély főleg, de pl. a közép is akkora, hogy csak hátulról lehet beszerelni a dobozba. Mellesleg a doboz is korrekt darab.

Szerk.: Hát, biztos jó cucc, de ennyi pénzért én már nem biztos, hogy KEF-et vennék. No meg valahogy jobban bízom abban, hogy "leszarjuk, hogyan néz ki, de k... jól szóljon, mellesleg veszik is a jó nevű stúdiók, mint a cukrot", mint a "careful convergence between [...] design aesthetics and the physics of sound" hozzáállásban.

[ Szerkesztve ]

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#10188) neduddki válasza WN31RD (#10187) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Inkabb leretetndo peldanak raktam be 70kfont:- (
inkabb a szomszed repulne:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10189) neduddki válasza csapos2 (#10160) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Szamar: ez vot ma? bof

udv

neduddki

p.s. :- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10190) bolondember válasza neduddki (#10189) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

csóringer kis cuccok...

ehh, nem vagyok én ilyen igénytelen, h ilyet tartsak otthon - még beleragadna a rágóm a plüsshuzatba... ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10191) tiv83us


tiv83us
veterán

Asszem kezd elalmositani a sor meg a jazz radio amit hallgatok eshat var a jo meleg agyiko benne egy jo novel, akit ha jol emlekszem Kidusnak hivnak es mellesleg gonyoru is /mwgha alszik is...;] Ugyhogy ha megbocsajtotok...:U

Nincs jobb erzes a parod melle bebujni a meleg agyba...:U

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#10192) bolondember válasza tiv83us (#10191) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

de, igenis van...

ha ébren van és átölel... :B

És ne hallgass Jazz-rádiót, valahol azt olvastam, h a dzsezzrádiót hallgatók 99%-a nem éri meg a 100 éves életkort...
Hallgass Ambientet, Lounge-t, ilyesmit... ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10193) ngabor2 válasza bolondember (#10192) üzenetére


ngabor2
nagyúr

viszont elég kevesen halnak meg 100 éves kor fölött, úgyhogy érdemes megcélozni.

amúgy jó reggelt mindenkinek, még jánoskának is.

(#10194) bolondember válasza ngabor2 (#10193) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

számszakilag tényleg kevesen, na de ARÁNYAIBAN! :Y

gonosz spojler mód on: tudtom szerint aki túlélte a 150 éves korhatárt, az Takezo Kensei... :DD

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10195) Winner_hun


Winner_hun
félisten

503503503503503503503503503503503503503503503503503503503503503503503503503503503503503503503503503503503503503503503503503503503503503503

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10196) bolondember válasza Winner_hun (#10195) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ez soknyolc, nade? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10197) csapos2 válasza neduddki (#10189) üzenetére


csapos2
addikt

Elkéstél a képekkel, lassan kész a szobám, és egy ilyen miatt nem fogom átalakítani.

;)))

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10198) Winner_hun válasza bolondember (#10196) üzenetére


Winner_hun
félisten

503 - Service Unavailable
Sajnos kérését pillanatnyilag nem tudjuk teljesíteni. Kérjük próbálja újra egy kicsit később.
Unfortunately your request can not be fulfilled at the moment. Please try again later.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10199) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Jó reggelt!

(#10200) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ne Fagyááá Le ^^ mert szeretem ha büdös a proci egy kicsit...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.