Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 13:32:02

LOGOUT.hu

A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) Oliverda válasza dz1 (#4699) üzenetére


Oliverda
félisten

"Nekem már van:"

Jaaa...hogy innen fújt a szél. :)

Az általad felsorolt játékokat közül összesen egyet néztem meg (Bioshock 2) a többiek nálam az érdektelen kategória mezőnyét erősítik.

"Én meg azt állítom, hogy neked gőzöd sincs arról, hogy mekkora látvány javulást lehet már elérni sok játékban 3D Visional"

3D vizsönt még valóban nem láttam de hasonló megoldásokat már próbáltam korábban úgyhogy van valami kis gőzöm, de a térhatást még mindig nem kéne keverni a DX11 effektjeivel mert semmi köze nincs egymásnak a kettőhöz. Vagy a Doom 2-n is sokat tud javítani? :D

Amúgy tudsz mondani olyan elérhető 24-27 TFT-t valamilyen PVA vagy IPS panellal amivel megy a vizsön?

spirit007: Valóban nem akarom megérteni hogy valaki alapvető fogalmakkal miért nincs tisztában.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.