Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:56:38

LOGOUT.hu

OFF topik itt: [link]
Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) Abu85 válasza AsakuraDave (#5250) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A problémás modellek esetében nem, mert ezeknél eleve az volt a probléma, hogy a gyárilag kapott órajelekkel sem voltak stabilak. Ezt hiába húzod, úgy is instabil lenne. Az új driverrel stabilak lettek, de ettől maga az instabilitást okozó határ megmaradt, tehát nem jó, ha kikényszeríted ezt a manuális OC-vel, mert ugyanúgy megnyekken.

A Boost változása természetesen szintén hatással van a nem problémás modelleken a manuális OC-re, de ezeknél elérhető a 2025 MHz-es órajel is, vagy fölé is lehet menni, de alapvetően a Boost algoritmus dönt, hogy mennyi ideig tartja meg az órajelet, és az új profil valamivel visszafogottabb, tehát igyekszik nem sokáig tartani a magas órajelszinteket. Inkább jellemző rá, hogy ugrálgat az órajelek között. Ez valamivel stabilabb működést eredményez minden hardverre vonatkozóan.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5252) Csavez™ válasza Abu85 (#5249) üzenetére


Csavez™
veterán

Akkor, hogy mindenki értse:
a problémás vga-k a 6db poscap
a javított 5+10 v. 4+20 vagy 60 mlcc kondikkal rendelkeznek.
Az új nvidia driver 456.55 nem engedi a problémás vga-kat 2000mhz felé ,de a többit igen.
Ez így helyén van?

(#5253) warcat


warcat
veterán

Na mi történt, hogy még mindig nem fogyott el a Ventus 369k-ért emagról? Lenyugszunk végre a 'csába? :))

EA: It's in the crate!

(#5254) Zorel válasza Csavez™ (#5252) üzenetére


Zorel
senior tag

Az elsődleges gond a boost órajelekkel volt, amire a kondi dolog csak rá tett egy lapáttal.
Der8auer szerintem elég jól elmagyarázza. Aki inkább olvasna annak itt.
A driver minden kártyára hatással van, függetlenül a kondiktól, de manuális OC-ra továbbra is van lehetőség, így azzal továbbra is elérhető a 2010+MHz.

[ Szerkesztve ]

(#5255) Rison77 válasza warcat (#5253) üzenetére


Rison77
senior tag

A többi oldalon se kapkodnak a fél millás gigabyte-ért már . :DDD

(#5256) Abu85 válasza Csavez™ (#5252) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

2010 MHz fölé, legyünk pontosak. :DDD De igazából nem látom nagyon a gondot ennél, ha gyári beállításokkal fagy a 2025 MHz, akkor olyan mindegy, hiszen tuninggal is fagyni fog.

Emellett maga a Boost annyiban változott általánosan, hogy nem tartja meg sokáig a magas órajelet. Inkább levált majd vissza, tehát csinál egy órajelugrást. Ezért vették észre a tesztekben, hogy az új driverrel inkább 2000 MHz alatti órajelek jellemzők. De ez nem teljesen igaz, mert valójában a hardver el tud érni velük 2000 MHz-nél nagyobb órajelet is, főleg 2010-et, csak az történik, hogy az NVIDIA hardvere nem tud átlagos órajelszintet visszajelezni, csak aktuálisat. Viszont a driver mintavételi gyakoriságánál sokkal gyorsabban vált órajelet a hardver, tehát a driver mondjuk visszajelez két mintavételben egyszer 1965, majd 1980 MHz-et, az nem azt jelenti, hogy ezeken az órajelen futott a rendszer, mert elképzelhető, hogy a sűrűbb ugrások miatt a két mintavételi pont között beállított egy 2010 MHz-et. Csak annyira gyorsan visszaugrik, hogy a mintavétel maga nem szúrta ki. Ez a változás minden hardverre vonatkozik, és nem feltétlenül teszi kiértékelhetővé az órajelek változását, mert túl gyorsan vannak órajelugrások. Régen ez nem volt gond, de az Ampere-nek már nem kötelező megtartani az órajeleket beállítás után, sokkal szabadabban vezérelhető. Kb. annyira szabadon, mint mondjuk az AMD-nek a Polarisa. Csak az NV nem gondolt arra, hogy ilyen gyors ugrálásoknál nem jó az aktuális mintavétel, hanem inkább átlagot kellene számolni a hardveren belül, és az átlagot kellene kiolvastatni a driverrel. Ez persze a működést tekintve gondot nem okoz, a hardver belül szuperül működik, csak pontatlan adatokat kapsz vissza. Az is megoldás lehet egyébként, hogy a mintavétel gyakoriságát növelik, de az nem túl jó ötlet, mert annak azért van többletterhelése. A legtöbb felhasználó ezt az adatot információként használja, tehát érdemes olyan mintavételi gyakoriságot használni, ahol a többletterhelés kicsi.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5257) Csavez™ válasza Abu85 (#5256) üzenetére


Csavez™
veterán

:R

(#5258) szabeska válasza GAbre (#5226) üzenetére


szabeska
addikt

Jaja, szerintem kozvetlenul a gyartotol jott a playit-be :D Ebben a csomagolasban kaptam meg :DDD Majd fotozom, meg a karit is.

F1

(#5259) Solesz84 válasza warcat (#5253) üzenetére


Solesz84
aktív tag

En megrendeltem! :D

Asrock X570 Taichi, Ryzen 9 5900X , NZXT Kraken X72, Gskill TridentZ RGB 32GB DDR4 3600Mhz Cl16, Kfa2 RTX 4090SG, Samsung 860 EVO 1 TB, 850 EVO 500GB SSD, WD 3TB HDD, NZXT H710i, LG Oled C2 42" , MSI MPG A1000GW, Fanatec DD1, CS V3 Pedal, Fanatec V1.5 Shifter, Fanatec V1.5 Handbrake

(#5260) Tuskone válasza Abu85 (#5256) üzenetére


Tuskone
lelkes újonc

ez nem teljesen igaz, nekem az tuf ocm, 2070-2085mhzen dübörög elég stabilan 1080pnél. és új driver (456.55) van fent is nekem.

(#5261) syIex válasza Solesz84 (#5259) üzenetére


syIex
veterán

Azért az már jóval “kedvezőbb” ár, mint az 500 ezer a Blue esetén. :K
Lassan jöhetne a top tear is. :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#5262) Csavez™ válasza Tuskone (#5260) üzenetére


Csavez™
veterán

60db mlcc, és szabadjára engedték?

(#5263) Solesz84 válasza syIex (#5261) üzenetére


Solesz84
aktív tag

Nem volt veszes az ara sztem. Eladom a regi gepet es ingyen van a VGA :DD

Asrock X570 Taichi, Ryzen 9 5900X , NZXT Kraken X72, Gskill TridentZ RGB 32GB DDR4 3600Mhz Cl16, Kfa2 RTX 4090SG, Samsung 860 EVO 1 TB, 850 EVO 500GB SSD, WD 3TB HDD, NZXT H710i, LG Oled C2 42" , MSI MPG A1000GW, Fanatec DD1, CS V3 Pedal, Fanatec V1.5 Shifter, Fanatec V1.5 Handbrake

(#5264) sberci válasza devast (#5200) üzenetére


sberci
tag

ugyanez a tipus, vagy mast rendeltel?
Utobbi esetben, akkor masik sorba allni sem eri feltetlen meg, ( na meg ahogy irtak paran, mar nem is lehet)
De most szurta ki a szemem csak, arra figyeltem, hogy 2x8 tus cucc legyen, de errol meg lesporoltak az otodik kimenetet, vagyis a masodik hdmi kimenetet, ami nem szep huzas, foleg, hogy hasznat tudtam volna venni.

(#5265) syIex válasza Solesz84 (#5263) üzenetére


syIex
veterán

Ha végre lesz rendes készlet, azért olyan 300-310 környékén már elérhető lesz az a típus vagy bármelyik "belépő".. :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#5266) Rison77 válasza szabeska (#5258) üzenetére


Rison77
senior tag

Azért az sem túl biztató, hogy a nagykereket megkerülve közvetlen a gyártótól is ennyibe kerül. :(((

(#5267) Solesz84 válasza syIex (#5265) üzenetére


Solesz84
aktív tag

Nem baj, kell az fps! :D

Asrock X570 Taichi, Ryzen 9 5900X , NZXT Kraken X72, Gskill TridentZ RGB 32GB DDR4 3600Mhz Cl16, Kfa2 RTX 4090SG, Samsung 860 EVO 1 TB, 850 EVO 500GB SSD, WD 3TB HDD, NZXT H710i, LG Oled C2 42" , MSI MPG A1000GW, Fanatec DD1, CS V3 Pedal, Fanatec V1.5 Shifter, Fanatec V1.5 Handbrake

(#5268) Dadpool válasza syIex (#5265) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Pontosan ezt várom en is 😁350 körül egy jobb strix vagy egy gaming x trió. 😁 Ha 2 hónap múlva lesz az sem erdekel de kívárok.

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#5269) Dare2Live válasza syIex (#5265) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

alza 280ért rakta ki legolcsobb 3080at.... ha lenne készlet nem is lenne drágább jelenleg viszont érthetően minden kereskedő nyerészkedni akar. Remélhetőleg novemberben vmikor eljut ide az ára vagy legkésöbb január végére.

Mondjuk én 99% megvárom a GA103at mert a GA102höz új tápot is kéne vennem.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#5270) gabor0928 válasza Rison77 (#5266) üzenetére


gabor0928
tag

Pontosabban, azt nem tudjuk hogy a playit mennyiért szerezte, csak hogy mennyiért adta...

(#5271) syIex válasza Dare2Live (#5269) üzenetére


syIex
veterán

Számomra a fogyasztás nem zavar sok vizet szóval továbbra is alig várom, hogy a Strix megjöjjön! :DDD

Egyébként szerintem! október végére fog ez elrendeződni, amikor az AMD bemutatja mivel is "támad" és mielőtt azok boltba kerülnek hirtelen az nvidia készletek fel töltődnek... :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#5272) carrast69 válasza syIex (#5271) üzenetére


carrast69
kezdő

igazad legyen!

(#5273) AC2 válasza szabeska (#5258) üzenetére


AC2
kezdő

Melyik driverrel fogod próbálni? Nekem az új van fent, de rendszeresen TDR-ezik (az ezzel együtt járó black screen-el). Órajel tök alap, OC nélkül.

(#5274) Shkiz0 válasza syIex (#5271) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

És ezeket a sületlenségeket magadtól szeded, vagy súgják? :D
Szerinted ha megtehetné akkor most nem töltődnének fel a készletek?
Mikor sorban állás van a kártyákért, és ölik lassan az emberek egymást, csak hogy hozzájussanak egyhez.
Pont az ellenkezője lehetséges inkább, mert ha ütőképes a Navi akkor inkább esélyes, hogy ha nem lesz készlet akkor azt fogják venni az emberek, ezzel meg piacot veszít az NV.
Szóval hidd el, ha lenne nekik készlet, akkor most sem tartanák vissza.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#5276) ladyka válasza Shkiz0 (#5274) üzenetére


ladyka
csendes tag

igaz nincs készlet, de amit tudnak nap mint nap eladnak, a már megrendelteket kiszállítják. magyarországi viszinylatban sincs fogalmunk nem, hogy világméretben, hogy ez pontosan mennyi kártyát jelent nap mint nap. viszont ettől még lehet, hogy október végére normalizálódik picit a helyzet hiszen aki kapott annak már nem kell tehát némiképp a kereslet is csökken. természetesen simán benne van a pakliban, hogy januárban is hiány lesz...

(#5277) Albigator válasza boogie84 (#5049) üzenetére


Albigator
őstag

Tessék:
(TUF non OC 3080, Performanced BIOS, semmi tuning, 456.55-ös driver)

1.5 óra RDR2 WQHD felbontáson 144 Hzen, amit lehetett ultrára toltam:


70 fok volt átlagban, 71 fok max. Korábbi rövid benchekhez képest ahol ugye max 65 fok volt, az változott h ráraktam a ház oldalát. Így ugye a meleg levegő jobban bennt maradt a kuckóban és persze jobban is melegedett.
A kártya hűtése továbbra is halk, viszont kis coil whine hallható...
Ti tapasztaltatok ilyet esetleg? Előző Palit 2070-emnél is volt ilyen, sőt durvább is talán. 1060 Strixnél viszont nem.

[ Szerkesztve ]

(#5278) jozsi252 válasza Dare2Live (#5269) üzenetére


jozsi252
veterán

Az a vicc benne hogy egy alapból is drága kártyát, akár 50-100k-val drágábban is megvesznek csak hogy minél előbb hozzájussanak. Ahogy elnézem a HA-s hirdetéseket, itt is van bőven aki ezen akar "meggazdagodni".
Sok ember 2070-2080-at cserél le amik alapból se szar kártyák, simán el lehetne velük vegetálni heteket amíg a készletek nem töltődnek fel, illetve az árak nem normalizálódnak. 2070 kártyát szeretnék én is lecserélni és bár "csak" 1440p-be játszok nem érzem gyengének. Komolyan megér 50-100k felárat hogy október vége helyett szept végén jutnak az emberek a 3080 kártyákhoz?

iPhone 13 Pro Max

(#5279) Albigator válasza elite.cs11 (#5053) üzenetére


Albigator
őstag

Írtam nekik emailt, ezt a választ kaptam rá:

"Köszönjük a megkeresését.

Levelét továbbítottuk az illetékes felé, akitől azt a választ kaptuk, hogy az nVidia visszavonta az akciót, így a termékhez nem jár kupon."

(#5280) syIex válasza Shkiz0 (#5274) üzenetére


syIex
veterán

Súgják bástya, de te tudod végülis te vagy az igazi real dealer! :U

Épp ezért kell addgira "mindenképp" készlete legyen a zöldeknek, hogy ne a pirosaktól vegyék a kártyákat, de végülis ehhez már sok ész kell két sületlenség között gondolom! :B
És nyilván nem raklapszámra áll a készlet, de ha van 100 darab nem küldi ki instant, hanem inkább vár vele... Bár ki tudja, ez az okosak harca! :))

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#5281) Shkiz0 válasza ladyka (#5276) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Ez rendben is van, ezzel egyetértek.
Arra céloztam neki, hogy ha lenne kártya raklap számra az NV nem tartaná vissza.
Szerintem a 3070-es karikat is azért tolták el későbbre, mert szerintem nem akartak még egy blamát mint a 3080-al, és talán így némileg jobb lesz az induló készlet, de amúgy szerintem ebből sem lesz annyi mint amennyi kellene. A legtöbb ember pont ezeket a 3070 és 3060-as árkategóriájú kártyákat vennék illetve várnák.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#5282) Shkiz0 válasza syIex (#5280) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

És szerinted ez csettintésre megy? Vagy hogy gondolod?
Vagy úgy gondolod, hogy mondjuk a fél gyártósoron csak kávéznak per pillanat?
Ha a gyártókapacitás mondjuk 2000 db kártya per nap (csak példa, nem tudom mennyi a valós) akkor ha ketté szakadnak sem fogják tudni felvinni 4000-re.
Tehát nem azon fog múlni, hogy akarják e vagy sem, hanem azon hogy addig mennyit tudnak legyártani.
Azzal egyet értek veled, hogy majd idővel rendeződni fog, meg lesz majd normális ellátás, de a most következő 1-2 hét majd választ ad hogy mire lehet számítani. Én novembertől nem nagyon várnék túlzottan nagy előrelépést amúgy.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#5283) Albigator válasza Dare2Live (#5269) üzenetére


Albigator
őstag

Ezekkel az árakkal nem kell foglalkozni. Beetető árak. Más bolt is csinálta, pl oázis. Összes kártya 300-330-e ért volt kirakva eredetileg (TUF, Strix is). Erre most mennyi egy Giga Gaming OC? 480e... :U

Más:
TUF tulajok gyertek már ti is teszt eredményekkel, képekkel nagyon kíváncsi vagyok, h nálatok hogy muzsikál. :D

[ Szerkesztve ]

(#5284) Dare2Live válasza jozsi252 (#5278) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

az hagyjám, hogy 2070/2080at de sokan 2080TIt cseréltek. 2080TI amit 450K+ért vettek 200kért eladták (majdnem énis vettem egyet) 3080at meg nem kaptak 280-300Kért... erre megvették 400-450K+ért.

Mondjuk úgy sanszosan ez nem a bérből és fizertésből (hanem az EU/adóforintokból élő réteg). Egyszerűen nem számít, nem tétel.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#5285) Dare2Live válasza Shkiz0 (#5282) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

vagy a GA102 vagy a ram lesz inkább a szűk keresztmetszet de végeredményben mind1.
Eközben tényleg végtelen a kereslet rá.

Remélem a végén nem az fog kiderülni, hogy a bányászok mindent megvesznek...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#5286) tjokai válasza jozsi252 (#5278) üzenetére


tjokai
senior tag

Nem azért akarnak szabadulni sokan most a 2070/2080 kártyáktól h minél előbb 3080-hoz jussanak, hanem azért mert amint megjelenik a boltok polcain a 3080 mindenki számára, iszonyatosan gyorsan brutál sokat veszíteni fog az értékéből minden más kártya.

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#5287) Raki


Raki
aktív tag

Akkor még1x egy korábbi kommentem a készlethiánnyal kapcsolatban:

Legutóbbi videójában Jayz mond számomra egy érdekes dolgot:
[link]
AIB partnerek szept. 1-je előtt semmit sem tudtak a kártya spec-ről. Aznap tudták meg és utána kezdték gyártani őket, majd küldték ki a reviewereknek.
Ez számomra azt jelenti, hogy tömeggyártásban a kártyák kb 2 hete lehetnek, lehet ez csak nekem újdonság, de én azt hittem, hogy már legalább nyár vége óta gyártják őket (mondjuk ez megmagyarázná, hogy leak sem volt gyak. szept. előtt).
Ha ez így van akkor bizakodó vagyok, és tényleg nem kell itt stock-ra várni jövő évig, mert az nekem elfogadhatatlan opció...

Intel® Core™ i9-10900K @ 5,0 GHz | Asus ROG Strix GeForce RTX™ 3080 Gaming OC 10GB | MSI MPG Z490 GAMING CARBON WIFI | 32 GB G.Skill Trident Z RGB @ 3600 MHz | Seasonic Focus GX 850W | NZXT H710 | NZXT Kraken X73 | MSI Optix MAG322CQRV @ 144 Hz | WD Black SN750 M.2 SSD @ 1TB + HDD

(#5288) Kobe válasza tjokai (#5286) üzenetére


Kobe
veterán

Ha most eladja a 2080at jo aron es cserebe 1.5x annyiert veszi a 3080at, szerinted barmivel, 1fttal elonyosebb helyzetben lesz, mintha normal aron venne a 3080at es szarabbul adja el a 2080at? :U

(#5289) warcat válasza Raki (#5287) üzenetére


warcat
veterán

Mindez lényegtelen, mert ettől még ugyanúgy vélhetően a Micron által leszállított memóriák és az nvidia által leszállított chipek a szűk keresztmetszet.

EA: It's in the crate!

(#5290) Raki válasza warcat (#5289) üzenetére


Raki
aktív tag

Ez sztm relatív, hogy mennyire szűk keresztmetszet, kiderül. Ha e hónap végére is ez lesz a téma akkor kijelenthetjük, hogy nv elbaltázta, mivel pl. én is a Cyberpunkra készülnék többek között...

Intel® Core™ i9-10900K @ 5,0 GHz | Asus ROG Strix GeForce RTX™ 3080 Gaming OC 10GB | MSI MPG Z490 GAMING CARBON WIFI | 32 GB G.Skill Trident Z RGB @ 3600 MHz | Seasonic Focus GX 850W | NZXT H710 | NZXT Kraken X73 | MSI Optix MAG322CQRV @ 144 Hz | WD Black SN750 M.2 SSD @ 1TB + HDD

(#5291) Cassio1987 válasza Albigator (#5283) üzenetére


Cassio1987
tag

Parancsolj, hirtelen ezt a 3-at tudtam neked lemérni belső benchmarkal.
9700kf proci alap turbo boostal: 4600mhz, 16gb ram, asus tuf 3080 oc, gyári asus oc beállítás bármiféle mókolás nélkül. 1440p felbontás.

Batman arkham knight, minden beállítás maxon.

Shadow of the tomb raider, dlss off, rtx ultra, minden max.

és végül Ac odessy szintén minden maxon.

(#5292) keIdor válasza AsakuraDave (#5119) üzenetére


keIdor
titán

Eltolnám azt, olasz helyett szlovén inkább.
Ők sincsenek bent, gondolom azért, mert mindössze 2 milliós ország. de az életszinvonal picit jobb is ott, mint a cseh.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5293) Tuskone válasza jozsi252 (#5278) üzenetére


Tuskone
lelkes újonc

Én is 2070ről váltottam, de én VR miatt, 2070 elég gyakran katasztrófálisan teljesített VRban. Fallout 4 VR is játszható már 3080al, szerintem első kártya, ami modok nélkül képes legalább 70% jó frametimera.

(#5294) Albigator válasza Cassio1987 (#5291) üzenetére


Albigator
őstag

Köszi. :R

Majd huzamosabb ideig valami game alatti hőfokokra lennék kíváncsi..
Coil whine nálad is esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#5295) Tuskone válasza Albigator (#5294) üzenetére


Tuskone
lelkes újonc

Nekem nincs coil whine, 61 fok felett nem igazán láttam órák után sem, de nekem 9600K proci eléggé érezhetően bottleneckeli sok játékban. :O

[ Szerkesztve ]

(#5296) Albigator válasza Tuskone (#5295) üzenetére


Albigator
őstag

Nekem RDR2 alatt 70 fok volt átlagban (96%-os GPU kihasználtság mellett)...
Nálam is megfoja a 2600X rendesen jelenleg.

[ Szerkesztve ]

(#5297) Cassio1987 válasza Albigator (#5294) üzenetére


Cassio1987
tag

Nem hallottam a ventik hangján kívül semmit a gépből pedig hang nélkül futtattam a teszteket, délután beszerelés után mindhárom benchet lefuttattam 10x egymás után, hogy stabil e a kártya, ez idő alatt még figyeltem afterburnerrel és nem ment 61 fok fölé, bár a coolermaster h500 ház eléggé szellőzik :D szimplán játszani még nem játszottam vele.

Nálam a tomb raidernél botleneck közeli szitu áll fent némelyik jelenetnél a bench alatt, akkor ha nincs bekapcsolva az rtx és az anti aliasing csak TAA, tovább az odessy végig 100%-on tekeri a procit, szóval ott valószínű lenne még a kártyában egy erősebb procival. Bár ezekben a botleneck közeli helyzetekben is 90% fölött van a gpu terhelés.

[ Szerkesztve ]

(#5298) Albigator válasza Cassio1987 (#5297) üzenetére


Albigator
őstag

Nekem se szellőzik rosszul a házam (Fractal Design Meshify S2):

De nálam akkor ezek szerint valami nem kerek..

[ Szerkesztve ]

(#5299) Cassio1987 válasza Albigator (#5298) üzenetére


Cassio1987
tag

Lehet az én fülem nem annyira érzékeny rá, vagy messzebb van a ház mert nekem az asztal alatt van van.

Neked a 3 játék közül megvan valamelyik összenézni az eredményeket?

Holnap lehet felrántom a procit 5ghz-re megnézni mennyi különbséget eredményez.

[ Szerkesztve ]

(#5300) Tuskone


Tuskone
lelkes újonc

most elindítottam RDR2t és rohangáltam neked pár percet, felment 63-ra, aztán gondolom bekapcsoltak a ventik és azóta 56-61 közt ingázik. Én azt se tudom milyen házam van névre, valami noname színvonal, elől 2 venti meg hátul 1 :R
jelenlegi, min, max, avg
(ha valaki nem ismeri ezt a táblázatot)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.