Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:56:38

LOGOUT.hu

OFF topik itt: [link]
Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) KillerKollar válasza szabeska (#5089) üzenetére


KillerKollar
senior tag

Megrendeltem, kaptam már értesítést a futártól, hogy 1-2 munkanap azaz ma vagy hétfő.

(#5102) Csavez™ válasza Tengri (#5099) üzenetére


Csavez™
veterán

Caseking? :W

Még mindig levelezek velük, 2 hete fizettem ki, és nem nagyon akarják visszautalni.
A mai válaszuk, a könyvelés bla.bla.. azt írták jövő hét, ez a 4. levelük és időpontjuk.

(#5103) BITBOYS válasza Tengri (#5099) üzenetére


BITBOYS
addikt

Hűha, ebbe én nem szeretnék részt venni, de beszélek vele mindenképp :R
Kezeljétek csak jelzés szinten amit írtam.. Peace

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#5104) syIex válasza kevike576 (#5084) üzenetére


syIex
veterán

Én csak a 3080-at láttam azért próbáltam azt venni, pedig a 3090 FE lenne a cél... :((( ;]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#5105) Tengri válasza Csavez™ (#5102) üzenetére


Tengri
senior tag

Forumtárs információi szerint van..

Szerk: újraellenőrzi a forrást. :)

[ Szerkesztve ]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#5106) croni1012


croni1012
lelkes újonc

Megjött az FE :D

[ Szerkesztve ]

(#5107) Mosqu!to válasza Devid_81 (#5100) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Jól jön a 3080 plusz teljesítménye is. 3 monitoron szimulátorozok, valamint VR-hez. A 3090 árát most inkább másra költeném :)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#5108) Tom5 válasza croni1012 (#5106) üzenetére


Tom5
addikt

Macsek is h lesi. :DD

(#5109) Kobe válasza croni1012 (#5106) üzenetére


Kobe
veterán

Macska feje:
WTF, huuman? Seriously? Tolem sajnalsz ket zacsko felix et erre itt szelfizel egy marek muanyaggal? ;]

(#5110) L4mie válasza Tom5 (#5108) üzenetére


L4mie
veterán

Nivida válasza a kérdésre, hogy miért nem lehet itthon FE-t venni, és hivatalosan honnan jutunk hozzá mi Magyarországon ha szeretnénk FE-t (jó kis sablon)
nvidia.en.cs@digitalriver.comokt. 1., Cs 18:54 (15 órával ezelőtt)címzett: én
Dear Customer,

Thank you for contacting the NVIDIA online store.

Our store currently ships to the following countries:

United States
Canada
Puerto Rico
Virgin Islands (USA)
United Kingdom
Germany
Austria
France
Norway
Netherlands
Sweden
Poland
Denmark
Finland
Czech Republic
Belgium
Luxembourg
Italy

Please be advised that some products are not available through the NVIDIA online store in all regions. We're sorry that we cannot comment on when or if products will be available in locations where they are not currently offered.

Sincerely,
Jeff A.
NVIDIA online store
Customer Service

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#5111) koxx válasza L4mie (#5110) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Lényegében annyira Kelet Eu vagyunk, hogy mi nem kerültünk fel a listára, bár a csehek meg a lengyelek rendelhetnek :o :(((

(#5112) Csavez™ válasza Tengri (#5105) üzenetére


Csavez™
veterán

:)

(#5113) AsakuraDave válasza croni1012 (#5106) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Basszus azért ez az FE elég szexi lett :B Csak azt a tápcsatit rakták volna máshogy rá, 1:1 csere TUF-ra? :DDD :DDD :DDD
[link] 3600 4.1Ghz/RTX3080 már van pár játékról gameplay 1080p/1440p/4K
Durva, hogy RDR2 teljesen kimaxolva még a 3080 se tud fix 4K60fps-t :Y (meg hát persze Metro,Control RT de DLSS nélkül sem 4K/60fps, ezekhez kell még egy generációs ugrás :((( )

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#5114) Devid_81 válasza Mosqu!to (#5107) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Adjad annak a 2080Ti-nek az OC-t.
Masik hutest kell ra dobni, vagy olcso vizet neki Kraken kerettel es meglepodsz mit lehet beloluk kihozni.
Persze csak akkor ha akarsz ilyesmivel mokolni :)

Szerk: viszont a magas felbontashoz meg kellhet az Ampere elonye 4K es felette :K

[ Szerkesztve ]

...

(#5115) L4mie válasza koxx (#5111) üzenetére


L4mie
veterán

Engem csak az akaszt meg, hogy elvileg kicsi piac vagyunk.
Nos vagy a cseheknél vannak lényegesen többen (10,69m az szerintem nem lényegesen több
Vagy valamit ott jól csinálnak....de mit? Szállítmányozási elosztóközpontok vannak ott vagy mi?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#5116) AsakuraDave válasza L4mie (#5115) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Nem kellene ezt eröltetni itt, de szimplán annyi, hogy mi balkán vagyunk. Örülj, hogy ennyi jut ide amennyi.. :U

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#5117) L4mie válasza AsakuraDave (#5116) üzenetére


L4mie
veterán

Ez most gondolom irónia akar lenni.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#5118) syIex válasza croni1012 (#5106) üzenetére


syIex
veterán

Egyre jobban tetszik ez az FE, mindegyik közül.... :Y
Grat hozzá! :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#5119) AsakuraDave válasza L4mie (#5117) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Húzz egy vonalat - Olasz/Osztrák/Cseh/Lengyel határon végig... Ami azok alatt van az már Balkán jó rég óta ha kicsit is otthon vagy a világpolitikában de nem akarok politizálni itt... :U

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#5120) L4mie válasza syIex (#5118) üzenetére


L4mie
veterán

Nekem is ez a design jön be a legjobban, meg zárt házban se utolsó, hogy fele kifúj, bár asus hatékonyabban hűt, csak kérdéses mondjuk melyik lesz jobb egy mATX házban.
Vagy alacsonyabb fordulatszámú házventilátorok mellett.
EVGA-ban bíztam design terén, de bohóc designt csináltak idén.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#5121) Jacek


Jacek
veterán

Viszont biztossá vált hogy ok 17-én sokkal gyorsabb a 2080Ti-m mint a 3070 :D :D

(#5122) Tengri válasza AsakuraDave (#5119) üzenetére


Tengri
senior tag

Eléggé sajátosan van definiálva...gondolom az aki ezt kitalálta igazoltan hiányzott földrajz órákról.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#5123) Pug válasza Tengri (#5122) üzenetére


Pug
veterán

Gazdasagilag, szocio es politikai berendezkedesben biza ko kemenyen balkan vagyunk...

(#5124) L4mie válasza AsakuraDave (#5119) üzenetére


L4mie
veterán

Igazad van örüljek, hogy akarnám megvehetném a nekem nem tetsző custom-ot min. 150%- os áron, meg hogy lyuk van a seggemen, leülhetek a sarokba kussolni. Szerintem meg ha csak azok akik ezen a fórumon szeretnének hivatalos úton FE-t szerezni, most vagy bármikor a jövőben legyen az 10 év vagy 10 hónap múlva.
Ők írnának egy sablon levelet az Nvidiának, legyen az 10 vagy 50 ember, picit talán rávilágítanának, hogy hahó itt is lenne némi kereslet a jól és/vagy szarul sikerült termékeitek iránt, ha nem is nyittok shop-ot legalább szóljatok valamelyik régióba esőnek, hogy tegyék lehetővé a szállítást ide is, vagy az nvidiának nem számítanak az aktuális/leendő felhasználók? De ezt csak lehet én gondolom így, lehet jobb beletőrődni mindenbe és beállni a sorba bégetni és örömködni ami jutott, többet nem akarni, mert az a mindenkori rendszer (legyen az bármilyen) ellen szólna. :C
*Még jó, hogy balkán vagyunk, mert ha nem lennénk, lehet nem lehetne használt VGA-kat 135% os áron eladni :D ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#5125) Devid_81 válasza Jacek (#5121) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Lehet kesobb is igy marad, de Okt vegeig 100% :D

...

(#5126) carrast69 válasza BITBOYS (#5095) üzenetére


carrast69
kezdő

Hát, caseking ról nem ez az infó jött.. Twitterükön írták, hogy minden héten kapnak minden gyártótól egy keveset és a kifizetett rendeléseket teljesítik sorrendben. Én szept 23 án rendeltem OC Strixet, ki is fizettem (és jól tettem mert emelkedik az ára), egyszer majd csak sorra kerülök. Ha a webshopot megnézed mindenhol az van odaírva, hogy unbekannt, azaz nem tudják mikor jön. Szerintem a haverod olyan típust vett, amit kevesen visznek. Megkérdezed milyet rendelt?

(#5127) croni1012 válasza AsakuraDave (#5113) üzenetére


croni1012
lelkes újonc

Sajnálom, de nekem is az FE jött be, semmi pénzért nem adnám :DD

(#5128) Tengri válasza Pug (#5123) üzenetére


Tengri
senior tag

Tényleg OFF:
Azért mert vezérünk modelljét másolja a Balkán attól még Földrajzilag nem tartozunk hozzá...

Idézném a Politico-t: "A nyugat-balkáni országokban érdeklődéssel figyelik, ahogy Orbán Viktor pártállamot hoz létre az Európai Unión belül, a térség erős emberei kezdik azt hinni, hogy importálhatják a hamis demokrácia modelljét, illetve a kormányfő retorikáját és taktikáját".

Első emberünk és belső köre a jelenlegi berendezkedést meg nem a balkáni államokról mintázza, mintázta.

Ennél a topiknál az ilyen témájú OFFolást ezzel befejeztem.
PEACE

[ Szerkesztve ]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#5129) BITBOYS válasza carrast69 (#5126) üzenetére


BITBOYS
addikt

Gigabyte GeForce RTX 3080 Eagle OC 10G-t, de már vissza is írt és mégsem szállítják neki, várnia kell vagy visszautalják a befizetett összeget.
Ausztriában él különben.
Nagyon megörült, hogy pár nap és nála lesz, én meg f@sz voltam, hogy beírtam ide tényként :R
Szorri srácok, egy modit megkérek, hogy törölje az ezzel kapcsolatos hsz-om.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#5130) Pug válasza Tengri (#5128) üzenetére


Pug
veterán

[Allaspont/ulespont kerdese]

Foldrajzilag nem, geopol es kb minden mas szempontbol elegge....

Peace ;)

[ Szerkesztve ]

(#5131) proci985 válasza Mosqu!to (#5107) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

na, akkor nem csak en hasznalok harom kijelzot / VRt.

egyebkent engem is erdekel az uj Lenovo headsettel (meg a 2x 4K kijelzovel) mik lesznek a tapasztalatok. VR topikban mar van egy 3080, Dirt2 az alapjan remek, pCars2 adatok is lassan lesznek forumtarstol.

---

geopolitikai teman lepjunk tul :R

---

BITBOYS: igazabol mindegy, elfer. ha minden jol megy tenyleg arra szamitanek, hogy zaros hataridon belul normalizalodik a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#5132) syIex válasza proci985 (#5131) üzenetére


syIex
veterán

Szerintem AMD rajt körül fog normalizálódni, mert ha akkorra sem és a pirosak mégis mutatnak valamit és még készlet is lesz, akkor az nem kis ér vágás a zöld oldalnak... :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#5133) SeRoKrigid válasza proci985 (#5131) üzenetére


SeRoKrigid
csendes tag

Sziasztok,

én kifejezetten VR miatt váltok 2070S-ről (pontosabban váltanék :D)... 17-e óta vadászom a VR-os teszteket elsősorban szimulátorokkal kapcsolatban. Nálam az iRacing pörög, és a kimondott cél high grafikán, bekapcsolt HDR-el és SS-el fix 90 fps... az már grátisz lenne ha az indexen 120/144 fps elérhető lenne ezekkel a beállításokkal. Van már pár érdekes infó , egyenlőre mindenképp biztatóak az eredmények.

[link] Sim teszt

Itt pedig egy vrBenchmark eredmény:

(#5134) Csavez™ válasza SeRoKrigid (#5133) üzenetére


Csavez™
veterán

Indexel felejtsd el a 120hz- t (144 :( ).
Tesztelem a beállításokat, úgy néz ki pc2 nyerő beállítása: 80hz, steamvrss 150% (2468x2740 szemenkénti ) majdnem minden high , car ultra, ss 1.5, így rajtnál is meg van a fix80 fps és tű éles a kép + a grafika is ott van! Este majd bővebben a helyén való topikban: [link]

(#5135) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Na, ki vásárol a BlueChip-től? :)
Szerény fél milla a GigaByte 3080

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#5136) Mosqu!to válasza proci985 (#5131) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Szívem szerint ACC VR-eznék, de sajnos az az eddigi olvasataim alapján a 3080-nal továbbra is esélytelen, valószínűleg ez a játék ilyen tekintetben marad triple screenen mostmár örökre, pedig ezerszer jobban szeretem mint a többi szimet. iR vagy AMS2 lesz valószínűleg VRre.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#5137) GAbre válasza croni1012 (#5106) üzenetére


GAbre
veterán

Ilyen foundert,lehet kifogni német nvidia oldalról magyarba rendelve,vagy csak németen belül szállítanak/rendelhető?

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#5139) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Azert az vicces lesz ha egy honappal a launch utan is az lesz a topic fo temaja hogy hol mennyire nem kaphato a kartya masfelszeres aron.

(#5141) -=RelakS=- válasza Malibutomi (#5139) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Az vagy vicces lesz, vagy az nVidia részéről szánalmas. Nem tudom eldönteni...
Esetleg ugyanez lesz a téma, de a 20GB-os verziókkal :DD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#5142) maross válasza -=RelakS=- (#5135) üzenetére


maross
veterán

ugy latom ez a jo ar, mert még mindig raktaron van, nincs butan 400-450-re alularazva :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#5143) L4mie válasza GAbre (#5137) üzenetére


L4mie
veterán

Csak németen belül, pont ebből indult a geopolitikai vita :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#5144) SeRoKrigid


SeRoKrigid
csendes tag

Playitstore TUF3080 359.900-ért van kinn

(#5145) Mumee válasza AsakuraDave (#5140) üzenetére


Mumee
őstag

Én nem látom, hogy bármit írt volna a Bluechip-ről vagy a Playit-ről ...
Az viszont tény, hogy nincs ellátás. Az a heti 5-10db kártya országszinten az max viccnek jó.

Ilyen tempóban mire lesz kártya, addigra a 3080-at leváltja az Nvidia új chip-el...
[A GA103 állítólag legváltja a GA102-t. Az eddigi adatok szerint hasonló teljesítményt hozna kisebb fogyasztással.]

(#5146) -=RelakS=- válasza Mumee (#5145) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Épp linkelni akartam, mert itt reklámozta a ph a hozzászólások között XD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#5147) GabeE3e


GabeE3e
tag

Egyik nagyker TUF 3080-ról :DDD :

Kedves Gábor!

Annyira kuriózum jelenleg ez a termék, hogy semmi információm nincs még az áráról. A szállításról meg jelenleg annyi, hogy várhatóan már csak november végén kapunk belőle.

[ Szerkesztve ]

(#5148) Malibutomi válasza AsakuraDave (#5140) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

1. Altalanossgban irtam

2. "Kaptak paran" erzed az ironiat a sajat hozzaszolasodban?

(#5145) Mumee

Magyarul az NV kidobta a prototipust hogy legyen valami a konzol+AMD megjelenes idejere aztan majd finomitanak rajta?

[ Szerkesztve ]

(#5149) ffodi válasza GabeE3e (#5147) üzenetére


ffodi
veterán

Nevetséges, csakúgy, mint a korábban linkelt GA103...

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#5150) Drenadar válasza GabeE3e (#5147) üzenetére


Drenadar
veterán

ez nagyon fantasztikusan hangzik :D

ez kizárt dolog hogy előre nem látták ezt a gyártók...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.