Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:58:22

LOGOUT.hu

Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15981) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

Politikát és OFF hozzászólásokat mellőzzétek. Köszönjük.

Hozzászólások

(#1251) Csokifalo válasza nyul105 (#1244) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

És nem, a scalpereket nem fogadom el, mint "szolgáltató".

Nem tudom mikor születtél, de a 80-as évek végén 90-es évek elején a magadfajta ballagott haza amikor jött egy jó amerikai film és a jegyüzérek árulták a mozi előtt haszonnal a jeggyet. A sok "elvek embere" meg fogta magát és hazament, én meg megnéztem a csajommal drágábban, nagy ügy. Megjegyezem, a SAJÁT megkeresett pénzemből, mert a családom olyan szegény volt mint a templom egere nem alám tették. Most akkor az a kérdés mi a jobb, vágysz valamire de nem vagy hajlandó megfizetni a pluszt, vagy megfizeted és megkapod ami kell? Nálam ez nem kérdés. Én pl egy húszast fizettem rá, cserébe házhoz lett hozva, nem kellett még az időmet is arra fordítani hogy érte menjek

[ Szerkesztve ]

(#1252) TechN7ne válasza Csokifalo (#1251) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Hatalmas marketing szöveg , :DDD

(#1253) Csokifalo válasza TechN7ne (#1252) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

marketing lenne? szerintem inkább maga az élet...aztán persze lehet filózni hogy majd én megváltozok, és változik a világ is meg ilyesmi :DDD amúgy nem tudom mitől marketing, én nem árulok plusz pénzért semmit sem, de az is biztos ha valami kell, azt megszerzem, és nem azt nézem ki húz rajta némi sápot

[ Szerkesztve ]

(#1254) nyul105 válasza Csokifalo (#1251) üzenetére


nyul105
senior tag

'88-ban születtem, nem volt ilyen tapasztalatom.
Mindenesetre ezek szerint te is úgy vagy vele, hogy ez teljesen rendben van/volt?

Példád: szerinted nem lett volna jobb hazaküldeni a jegyüzéreket, akik megvették BENT a moziban az ÖSSZES jegyet és ráraktak plusz haszont?
Vagy nem értem, ez most a megszoksz vagy megszöksz kérdés? :) Vagy az ugyse tudsz vele mit kezdeni, fogadd el? Én letiltanám a 3070/80 árusitást...

(#1255) Chaser válasza Csokifalo (#1251) üzenetére


Chaser
titán

"Most akkor az a kérdés mi a jobb, vágysz valamire de nem vagy hajlandó megfizetni a pluszt, vagy megfizeted és megkapod ami kell? "
ha vágysz valamire, felárra is van pénzed, de lesz@rod, mert a vadászat az élvezet az egészben ( :
ps4 pro-t csak ezért vettem tavaly, 85e-ből meglett alzán, de rengeteg volt, nem is érdekelt onnantól, elrontották az élményt a nagy készlettel :d eladtam amennyiért jött, oszt' valaki örült neki

szerk:
nyul105
ennyi erővel sok mindent be lehetne tiltani
emlékeim szerint bányászlázkor sem tiltották be vga árusítását, érdekes is lett volna
megértem akinek nem fér bele az elveibe, de diktatúrát ne akarjon már

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1256) LoyalGuard


LoyalGuard
tag

Nos ugy nez ki hogy Nov. 12.-en Alza kap par darab Asus kartyat.
Legalabbis a Dual rendelesemre ez jott ma: "Várható: 2020. 11. 12."

Hatha...

"A pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el!" - Ősi kínai mondás

(#1257) nyul105 válasza Chaser (#1255) üzenetére


nyul105
senior tag

bányászlázkor nem figyeltem... hát ja, ok, én csak jót akartam, ha mindenki akinek kell, megvehetné a boltból, nem kéne másodkézen át, szerintem jó lenne. Erre ez a pici tiltás, hogy "ugyan már, ne itt áruld, amit boltból is vehetnénk" nem lenne durva, szabályt hozni se lenne az.

Erre irányult az ötlet, mindenki boldogabb lenne, kivéve az a pár ember...
De ok, rendben, ötlet elvetve!

(#1258) Csokifalo válasza Chaser (#1255) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

vadászás helyett inkább játszok normális FPS számmal, de nem vagyunk egyformák. A másik hogy egyrészt 3 ország között ingázok + egy csomó időmet elveszi a pénzkeresés, akkor azt a relatív keveset ami marad, inkább a családdal tölteném + játékkal, nem azzal hogy "vadászak" egy kártyára :) amiért egy husszassal többet fizetek. Persze nálam is van 1 határ de ésszerű felárnak nem vagyok elrontója

[ Szerkesztve ]

(#1259) sirszevenap válasza Csokifalo (#1250) üzenetére


sirszevenap
addikt

Adj kerlek egy linket a vga kitamasztodhoz! Koszi! :D

Bankkártyával? Hát persze!

(#1260) trek81 válasza sirszevenap (#1259) üzenetére


trek81
senior tag

valami házilag ami szép ...de minek venni 10e ért azt az átlátszó sz....

Üdv

(#1261) sirszevenap válasza trek81 (#1260) üzenetére


sirszevenap
addikt

héééé az RGB-s! :DDD Egyébiránt igazad van, megtaláltam. Sok érte annyi.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#1262) trek81 válasza sirszevenap (#1261) üzenetére


trek81
senior tag

teljesitményhez nem kell rgb... minek
vicc komolyan ez a beteg dolog a külsőségek
gtr35 nyersen ennyi

Üdv

(#1263) sirszevenap válasza trek81 (#1262) üzenetére


sirszevenap
addikt

Mondjuk a "külsőségek" egyáltalán nem beteg dolgok, miért is lennének? Ha van mellete erő is. ;) Ha valami ízléses, esztétikus és szép az sosem baj. A szivárványtól hányok, only fehéren szoktam világíttatni' mindent. Kivéve ha az NZXT szoftver nem őrül meg és lila akar lenni! :DD De kinek milyen az ízlése. Nincs ezzel semmi baj. Bár tény, hogy az 570X házamat is a szellőzés miatt vettem, de azért rohadt jól mutat. :K

gtr alá mondjuk nem raknék neont! :D

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#1264) VirsLee válasza Csokifalo (#1258) üzenetére


VirsLee
őstag

No para, a 80-as években még lehet, hogy ez menő volt a mouival, de manapság nem lehet megcsinálni már ilyesmivel. Akkor is kellettek hozzá a speciális körülmények. Pl. Csak azon a napon ért rá a csajod, vagy azon a napon vetítették utoljára, stb. Egy videókártyánál ez nem adott. Van néhány ember, aki nem tud várni, az NV pedig elb@szta a dolgot. Most miattuk került elő néhány nyerészkedő, de a 3070-ből jóval több érkezik a boltokba, így nincs is már olyan extra rajta, mint a 3080-on. Ahogy lesz készlet ugyanolyan gyorsan eltűnnek, ahogy előkerültek. Addig vagy megveszed felárral vagy vársz. Egyébiránt manapság otthon jobb kép és hangminőséggel lehet filmezni, mint egy átlag moziban :D

(#1265) ScomComputer válasza laychi (#1246) üzenetére


ScomComputer
veterán

Hey..nem ilyet szeretnél kipróbálni,mintha ezt írtad volna nekem.. [link]

(#1266) AsakuraDave válasza ScomComputer (#1265) üzenetére


AsakuraDave
őstag

A JetStream találó név 75foknak ;]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#1267) Chaser válasza nyul105 (#1257) üzenetére


Chaser
titán

ne akarj diktatúrával "jót" ( : ez a demokrácia és kapitalizmus hozadéka
valaki mondta, ha pl 4 hét után megunja, akkor ő emiatt ne tudja eladni?elintézted annyival kb hogy IJB, akkor az mennyire korrekt?
amikor bejött a covid, és a pár száz ft-os kézfertőtlenítő ezeöccáz' lett, na az más történet, ez a vga semmilyen életbevágó dologhoz nem kell - akinek ahhoz kell, már régen baj -, akinek nem teszik az ár lapoz tovább
én se venném meg durván felárasan

Csokifalo
van aki vadászni szeret, van aki meg mást ( : olyan ez nálam mint a nő, nem fizetnék érte felárat :d levadászás az öröm, az is igaz legtöbb pont annyira érdekelt utána mint egy vga ;]

és egy kép, visszafogott rgb-t én szeretem, ha statikus
amd és nv szív jól megfér egymás mellett :) és mindkettőnek "van egy színe"

közben tegnap rájöttem mi nem tetszene ezzel a gw-vel, a tápcsatik helye...de ugye rövid a pcb , nem lehet máshova rakni, házikóban lelógatva beleesik az rtx-es feliratba a kábel, az tsúnya' úgy :d
ha maradna valszeg' átvezetném a műanyag backplate fölött házikóban, fémmel mondjuk nem játszanám el

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1268) ScomComputer


ScomComputer
veterán

No nálam megvan a sweetpoint a kis GW-nek 963mv@2055mhz stabil,nem throttling-ol, nem ütközik limitekbe sehol...szóval ezen használom..

[ Szerkesztve ]

(#1269) Géjza válasza Chaser (#1267) üzenetére


Géjza
őstag

Ez elég béna megoldás GW-tól (ok, referencia kártyákon is középen van, de akkor is), ez nálam kizáró ok lenne (pl. MSI/EVGA meg tudta oldani). Van egy gyönyörűen elrendezett házbelsőm, alig látszanak a kábelek (abból is csak a VGA-é és az alaplapé látszik kábelfésűvel, minden más elrejtve). Ez a megoldás tönkre vágná az egészet. Persze azt is megértem, aki ezt pont lexarja és nála a kábelmanagement a legutolsó szempont, az maximálisan boldog lesz ezzel a (és a hasonló) karival is.

(#1270) Chaser válasza Géjza (#1269) üzenetére


Chaser
titán

refeken is biztos rövid a pcb
tegnap tűnt fel mikor valaki linkelt házba szerelt képet róla, nálam pőrén' van
3d nyomtatóval egy "sín" a kártya hátuljára és nem gond, ha maradna nálam ez lenne - meg támasztéknak is a végére -
mondjuk a táp kábelei vajpuhák, szóval kis túlzással úgy vezetem el őket ahogy akarom

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1271) nyul105 válasza Chaser (#1267) üzenetére


nyul105
senior tag

Mi lenne, ha valaki tényleg az összes kártyát felvásárolná, és mondjuk 200k helyett 1 millióért adná (csak viccből, hogy kiszúrjon másokkal)? Akkor azt mondanád, ez van, elvagyok a régi kártyával, mert nem szükséglet?

Tegnap olvastam, hogy USAban is csak pár állam van, ahol büntetik ezt a koncertárusításra: felvásárolja a mondjuk 3000 koncertjegyet, és tőle lehet csak venni többért (sok "hülye" rajongó meg megveszi). Ezen meglepődtem, azt hittem rendezvényekre tiltva van, de legtöbb helyen tényleg legális.

Visszatérve: értem én, hogy túl olcsón adja az Alza, de napokban savazták az ipont, hogy miért adja 380ezerért a 3070eit, vagy 1 millió felett a 3090et, holott ő beszerzi olcsón: holott csak a scalperkedés hasznot beépítette a bolti árba...

(#1272) Chaser válasza nyul105 (#1271) üzenetére


Chaser
titán

pontosan, rohaggyon' rá ( : és ha mindenki ezt mondaná lecsökkentené az árat, ennyire egyszerű
3070 előtt gt210 volt ;]
különbséget kellene tenni egy hivatalos kereskedő és egy magánzó között
egy kereskedő nem engedheti meg magának, hogy elqrvuljon' némi apróért, mert nekik ez éves szinten apró, lásd alza és lásd kb az összes többi kisker
a magánzóknak is a vevők szabják meg az árat, már olyat is láttam van akit navnál akarnak feljelenteni..lol
akik pedig hivatásosan itt seftelnek több éve, és nyílt titok hogy áfacsalók, azok az atyaúristen' mert segítik a szegény ph tagokat, csak számlát "felejtenek" el adni, cserébe bolti árhoz képest 1-2e ft minusz és "hozzám szól" gar...pfffffffffff
de jelentsék is fel őket, majd borul a bili itt mások fejére is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1273) Lord Myn válasza nyul105 (#1271) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Bocs, de azt nem akarod megérteni, hogy egy kapitalista államban, sajnos, ez ellen nem lehet mit tenni, a kereslet-kinálat törvénye tudja csak helyretenni a végén (ami egyelöre nem tudjuk mikor lesz).

Igen, ugyanez volt '18 elején is, amikor berobbant a bányászláz, még nekem is megfordult a fejemben, hogy a pár hónapos 1070Ti-met eladom 60-70k haszonnal (csak ugye, akkor nincs játék egy ideig).

Amíg nem lesznek tömegével kártyák és/vagy AMD-s alternatíva, addig 3 választásod van (a mérgelődésen kívül):

a. Figyeled a boltokat és ahol megjelenik egy olcsóbb, megpróbálsz gyors lenni és lecsapsz rá (ká sok szerencse is kell hozzá, meg kötél ideg)

b. Lenyeled a békát és veszel a h.apróról egy viszonylag jóárasított példányt pár plusz tizesért, ha belefér neked

c. Vársz, előbb-utóbb csak lesz nagyobb mennyiségben és akkor beáll az ára is a kívánt szintre

"War does not determine who is right - only who is left."

(#1274) VirsLee válasza Lord Myn (#1273) üzenetére


VirsLee
őstag

Ennek a megoldása nem az állam feladata, inkább a kereskedőé. Pl. Nem adok 10 kártyát vagy 3000 koncertjegyet ugyanannak az embernek, mert jó eséllyel tovább akarja adni, de akkor én nem tudok mit adni a többinek, a megszokott vásárlóim pedig szomorúak lesznek. Kereskedő megszabhatja, hogy max. 2 kártya per user, stb. Így is elvihetik, csak lassabban. Talán jut másnak. Az alza pedig nem adja olcsón, a többiek adják drágán... :)

(#1275) nyul105 válasza Chaser (#1272) üzenetére


nyul105
senior tag

A scalper témához annyit, hogy reménykedem, hogy a scalperek kapacitása kisebb lesz idővel, mint a készlet.

A hozzámszól gari: céges vásárlás esetén alza hivatalosan bekér minden vacak papírt, ezeknek a továbbadása macerás, pont emiatt...ezért fogok egy ilyen kártyát gari nélkül továbbadni most majd inkább (3. Tulaja vagyok).

(#1276) sirszevenap válasza Géjza (#1269) üzenetére


sirszevenap
addikt

Problem solved! :D

Bankkártyával? Hát persze!

(#1277) atua válasza nyul105 (#1275) üzenetére


atua
aktív tag

Szerintem kicsit túlliheged ezt a témát. Ha neked nem éri meg a felárat kifizetni bárkinek, akkor ne vegyél így kártyát. Ez esetben vadássz az oldalakon vagy várj türelemmel, amíg normalizálódnak a készletek és az árak.
Én az utóbbit fogom tenni, főleg, hogy a másik oldal 6800-asáról még semmit sem tudunk a bejelentésen kívül.

(#1278) Lord Myn válasza VirsLee (#1274) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Igen, ezért vezették be a háztartási mennyiség fogalmát (ami persze kijátszható, attól függően hány rokona/simerőse van az embernek). Ráadásul itt nem is ez a helyzet áll fent, mert csak 1-5 db jut el egyszerre 1 típusból a kiskerekbe, a scalperek sem mindig ugyanazok, csak sokan meglátták benne a lehetőséget... (mondjuk az olyanktól meg külön hányok, akik át sem veszik a kártyát, hanem +20-30k-ért megadják neked a csomagszámot és te mehetsz el a cuccért, 0 munka sok haszon, 'nyád!).

(#1275) nyul105: Alza garis cuccot másodkézből csak bianco adásvételi szerződéssel veszek (az eladó adatai/aláírása rajta van, ha gariztatni kell kitöltöm, ha nem kell, ezzel az adásvételivel adom tovább). :K

"War does not determine who is right - only who is left."

(#1279) Chaser válasza sirszevenap (#1276) üzenetére


Chaser
titán

( : ez jó
én személy szerint rosszul vagyok a csövek látványától is
ha már vizecske én fixen csinálnám, ha ilyen tyúkbél' szerű aio van akkor meg már mindegy mi hogy lóg a képben
de szerencsére nekem a víz hangos, úh' csak vizelek, azt is a kétbetűsön' ( :

scalper témára visszatérve, azért elég görbe tükör ez a társadalomra nézve
azok néhány nagyságrenddel komolyabb problémák, hogy az ingatlanközvetítők "kicsi haszna" egy 20m ft-os lakás árát is 4-800e-rel megdobják legalább, cserébe lóPh@szt se csinálnak - tisztelet a kivételnek -, csak beesik az elsó és repül a vevő, van ismeretségi körben pár és volt "szerencsém" hatalmas ügyfélkörrel rendelkező közvetítőkhöz
vagy az állatkínzók döntő többségében ennyebennye' "büntetései"
és végtelenségig lehetne sorolni
de befejeztem, akinek nem tetszik zsörtölődjön, mivel egy demokráciában az is jogában áll :)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1280) TechN7ne válasza sirszevenap (#1276) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Lógnak mi...
Nálam a fém áll ,mint a cövek.

Am nagyon jól megoldottad ,nekem bejön.
Egy kés tartó a késsel együtt pont a mérete?
Király! :D

[ Szerkesztve ]

(#1281) sirszevenap válasza TechN7ne (#1280) üzenetére


sirszevenap
addikt

Jaja, szinte mm pontosan oda való! :D
Lógnak mi... ~ Hát igen. Ilyen ez a tyúkbél.

Egydül már csak az USB hosszúsága zavar. Annyira merev a kábele, ha hátrébb húzom, hogy kevésbé látszódjon, akkor már feszíti a csatit és a lapot is. Annyit meg nem ér.

Chaser: Egyébként lehet nem látszik, de bőven nincs kábel a backplate-en. :K

Bankkártyával? Hát persze!

(#1282) TechN7ne válasza sirszevenap (#1276) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Több mint 2 éve nálam a lego volt a barátom. :)

(#1281) sirszevenap

Szépen megoldottad ahhoz képest hogy mennyire kényelmetlen az elrendezése annak a táp vga kábelnek ,tapasztaltam. :K

[ Szerkesztve ]

(#1283) Chaser válasza sirszevenap (#1281) üzenetére


Chaser
titán

látom, jó megoldás, nálam az aio veri ki a biztit'
3d nyomtatós dolgot ajánlott egy ismerős ha úgy alakul, vga kanóchoz biztos megkérném "hegesszen" valamit
az a samu borda nélkül nem meleg?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1284) sirszevenap válasza Chaser (#1283) üzenetére


sirszevenap
addikt

TechN7ne: :R Király! Szerintem ezek eléggé feldobják a gépet! :K

Chaser:
az a samu borda nélkül nem meleg?
51 foktól nem láttam többet.

Bankkártyával? Hát persze!

(#1285) Chaser válasza sirszevenap (#1284) üzenetére


Chaser
titán

nálam a 970 evo is lazán 60 fok fölé ment, úgy hogy "tesztpadon" van, de barátomnál is
nálad legalább nem fűti a backplate, előző kártyán fém volt, az fűtötte még vízszintes lap-függő vga párossal is, bordát raktam rá úgy már nincs gondja
azért van némi előnye a műanyag backplate-nek is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1286) akyyy


akyyy
senior tag

kicsit bajban vagyok, bár ez inkább a hozzánem értésemből van :D
szóval ha vennék is egy 3070-et, milyen alaplappal tudnám használni? kell hozzá mindenképp egy PCIE 4.0-ás foglalat? Mert akkor alapjában borítja fel a terveimet (intellel szeretném használni, meg gigabyte alaplappal, de amit találtam az csak amd-s procihoz jó).

(#1287) Chaser válasza akyyy (#1286) üzenetére


Chaser
titán

intelnek nincs pcie4 lapja, csak a sz@r amd-nek ;]
de nem kell hozzá pcie4
forzát teszteltem, mérési hibahatáron belüli volt az fps különbség pcie3 vs pcie4-nél, de nyilván yt-on sok tesztet találsz erről
3090-nél már lehet más lenne a helyzet, de számottevő ott sem lesz a különbség, max nagyon bika cpu-val és néháy játéknál

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1288) szasanyi


szasanyi
félisten

Ha már felmerült itt elég jól tesztelték: PCIe 4.0 vs. PCIe 3.0 GPU Benchmark

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#1289) TechN7ne válasza szasanyi (#1288) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Akkor el kell adni mindent és újat venni ,aztán jövőre megint mert jön a ddr5...
Szaladok :D

(#1290) AsakuraDave válasza szasanyi (#1288) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Jah, full haszontalan játékra a PCIe 4.0 *még :K
PCIe 3.0 x8-on gyorsabban megy a játék 10900K-val mint PCIe 4.0 x16-on 3950X-el.
Persze jó lenne most egy 5600X-el vagy erősebb procival megnézni, hogy 1080p-be azért nem-e lesz még is haszna a PCIe 4.0-nak mert ott azért erős 1 mag miatt is húz el az intel.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#1291) szasanyi válasza TechN7ne (#1289) üzenetére


szasanyi
félisten

Jaja, feltétlenűl! :DDD

AsakuraDave: szó szerint nem haszontalan (és nem csak a VGA profitál belőle) de olyan minimális a javulás amiét lapot (esetleg CPU-t is) nem éri meg lecserélni. És igen, nyakunkon a DDR5 de már majdnem kész a PCIe 6.0 is (pedig tuti, hogy az 5-öt is kiadják. Lehet én legközelebb PCIe 6.0 + DDR6 lapra váltok. ;]

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#1292) bazsee42


bazsee42
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap délután sikerült lecsapnom egy Gigabyte 3070-re alzán, viszont itt a hozzászólásokat olvasgatva, nem tudom vajon tényleg tartozik e kártya is a rendelésemhez :D

Aki már megkapta alzáról a kártyáját, nektek is "Lefoglalt" állapotban volt egy darabig a kártya, mielőtt ténylegesen kiküldték? Vagy túl későn ment át a rendelésem, és most várhatok a következő szállítmányra? (Egyébként számla is van illetve 11.16-i várható szállítás - ezek miatt reménykedek hogy tényleg küldik valamikor)

(#1293) szasanyi válasza bazsee42 (#1292) üzenetére


szasanyi
félisten

Így van, én is azt láttam státuszként. Az iméntt kaptam értestést, hogy holnaptól átvehető (mondjuk én nem kértem kiszállítást) de gondolom ki is szállítanák.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#1294) bazsee42 válasza szasanyi (#1293) üzenetére


bazsee42
csendes tag

Ahhh szuper, köszi az infót, most megnyugtattál. Jó szórakozást akkor neked is az új kártyához :DD

(#1295) szasanyi válasza bazsee42 (#1294) üzenetére


szasanyi
félisten

Köszi, de én még kivárok az átvétellel (csak nem akarok két szék közé esni ezért berendeltem). 8 nap múlva megjelennek 16GB RDNA2 Radeonok azt már megvárom - nem mind1, hogy a tesztekben hogyan szerepelnek, jobb árúak lesznek-e esetleg befolyással lesznek a jelenlegi árakra.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#1296) sirszevenap válasza bazsee42 (#1292) üzenetére


sirszevenap
addikt

Nekem 2x tolták el, viszont többen megkapták itt a topicba az igért időpontban. 5.-e volt megadva elsőnek, majd 2x jött elnézést kérő email, de hétfőre, az az nov 9-re itt volt. :K

Az a megrendelés már sikeres, szerintem max 1 héten belűl kapsz. A 11.16-ot csak az Én esetemből kiindulva kezeld feltételekkel, hogy ne csalódj. Az fix, hogy kapod szerintem.

szasanyi: És addig tartogatják is neked? :U

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#1297) szasanyi válasza sirszevenap (#1296) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen. Nem csak nekem, bárkinek aki személyes átvélet kér és él az átvételi hosszabítás lehetőségével. Úgy gondolom ez korrektebb semmint kiszállíttatni, és 10 nap után elállással kérni vissza a teljes vételárat a szállítási költséggel együtt.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#1298) sirszevenap válasza szasanyi (#1297) üzenetére


sirszevenap
addikt

Ez így van, korrektebb. Nem is tudtam erről a lehetőségről.

Bankkártyával? Hát persze!

(#1299) szasanyi válasza sirszevenap (#1298) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem új dolog ez, csak ugye a bp-i átvétel (nekem) nem egyszerű és csak személy átvétel esetén lehetséges ez a fajta ütemezés.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#1300) sirszevenap válasza szasanyi (#1299) üzenetére


sirszevenap
addikt

Tudom, megyebeli vagy. Találkoztunk már személyesen is! :K

Bankkártyával? Hát persze!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.