Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:58:22

LOGOUT.hu

Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15981) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

Politikát és OFF hozzászólásokat mellőzzétek. Köszönjük.

Hozzászólások

(#1151) szasanyi válasza ScomComputer (#1150) üzenetére


szasanyi
félisten

Ilyen hibát már elkövettek korábban is (Radeonon kártyákon). De abból indulnak ki, hogy a legtöbb felhasználó nem tudja és nem is érdekli, illetve valszeg monitorozva sincs (meg sok más sem, ellentétben a Radeonokkal).

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#1152) Chaser válasza laychi (#1140) üzenetére


Chaser
titán

bocs, mondtad, nekem valami palit rémlett

hogy lehet ab-vel kiíratni "mindent"?
csak gpu és cpu adatok mennek, de pl cpu nevét már nem sikerül, sok yt tesztben látom hogy ott van
fps-ből csak az aktuálisat írja, semmilyen többi érték nem jelenik meg
rivatuner is fenn van persze
illetve ki lehet-e íratni az időpontot amitől elindult? valami fejlécbe az aktuális idő megvan, de abból nem lehet tudni adott teszt meddig futott
heaven tesztek rakok fel, gpuz logban ott lesz a "megerősítés" kétkedőknek, de azért urasabb' lenne ha több mindent ki tudnék íratni ab-vel

Gaboo86
grat :)
az msi korrekt, írja a tömeget, náluk max ellenőrzéképp kell mérlegelni
1441g
de ne venti %-ot mondjatok kérlek, semmit nem jelent magában, rpm-et, minden kártyán más a max rpm, enyémen olyan 4000 körül van - amit nyilván az életben meg se karistol, de gondolom olyan helyzetekre is gondoltak, mikor a user meg akarja főzni a kártyát és olyan házba teszi ( : -

_______
jahhhh kipróbáltam az rtx-et, steamen quake2 demo elérhető úgy, nagy flesss az biztos :d pláne ilyen játékkal társítva, pár gen múlva "beérik"
fortniteot is megnézném, de az fizetős

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1153) Pist@bácsi válasza Chaser (#1152) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

override group name, azt írsz be amit akarsz
fps egyéb értékekhez NUM 1

(#1154) Gaboo86 válasza Chaser (#1152) üzenetére


Gaboo86
csendes tag

Köszi! Ja a két százalékos érték a CPU/GPU kihasználtság, nem venti %.
(csak ezt kihagytam a leírásból :)) )
Mondjuk ennek az okát egyelőre nem értem pontosan..
(miért nem 100% legalább az egyik, de a CPU esetén ez az összesített nem a magonkénti tehát ott lehet talán valami? )

6800XT

(#1155) Chaser válasza Pist@bácsi (#1153) üzenetére


Chaser
titán

:R másik felét nem értem de ránézek

Gaboo86
jahhhh, venti rpm viszont jöhetne heaven 4 alatt fél óra után - mondjuk nálam ugyanaz bő egy óra után is mint 5 perc után -
nincs lockolva az fps? mert ezekből a terheltségekből az látszik, egyébként a gpu-t 90% felett kell tolnia korlátlan fps mellett

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1156) Pist@bácsi válasza Chaser (#1155) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Én úgy értelmeztem, hogy a framerate min, avg, max, 1% low, 0.1% low értékekre gondoltál.
Monitoring-nál bepipálod mindet, hogy show in on screen display, és amikor már fut a játék nyomsz egy NUM 1 -et és kiírja mindet.

(#1157) Chaser válasza Pist@bácsi (#1156) üzenetére


Chaser
titán

igen azokra gondoltam, azt nem értettem a num1 hogy jön ide, de így tiszta :)

na nem sikerült a heaven screent megcsinálnom de mindegy is, itt a gpuz log a gw phoenix ténykedéséről
röviden bő egy óra heaven után 2x msaa-val - 8x mellett kevésbé melegedik, nyilván mert kevesebb az fps -
min boost 1830mhz
maximum rpm 1500
maximum gpu hőfok 63
játék alatt az első érték jellemőzen 1950-2000mhz, a másik két érték pedig változatlanul ennyi maxot produkál
a kártya "tesztpadon" van, nem zárt házban, szobahő 22,9 fok most aktuálisan

szerk:
benéztem, felment 64 fokig is néhányszor ( :
és teljesen default beállításokkal ment a kártya

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1158) laychi válasza Chaser (#1157) üzenetére


laychi
veterán

Ha logolni is akarsz és kiíratni a min, max, avg, 1%low, 0.1 % low értêket, akkor a benchmarkot kell elindítani MSI AB-ben.
Board Powert én HWInfo-val íratom ki.

Néw változtatást feljebb írták.

[ Szerkesztve ]

(#1159) Chaser válasza laychi (#1158) üzenetére


Chaser
titán

név átírása sima galopp volt, de az aktuális fps-en kívül nem ír ki mást, hiába nyomok num1-et, vagy 1-et, vagy bármit
játékok alatt is szeretném látni, nem csak benchben, rdna-val valahogy összeküzdöttem anno néhány fps kiíratást, de már nem tudom hogy
jah és persze forza altt itt sem jelenik meg semmi, yt teszteknél hogy íratják ki? vagy fake az egész? azt tudom több ilyen ms store játék alatt elvileg nem jelenít meg az ab semmit, nálam eddig beigazolódott

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1160) Pist@bácsi válasza Chaser (#1159) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Bocs, már régen csináltam, nem ugrott be azonnal.
Szóval nálam a NUM 1a hotkey, de nem default.
Vagyis először meg kell adni valamit. Van AB -ben a settings alatt egy benchmark fül. Ott tudod megadni:
Begin recording
End recording

(#1161) trek81


trek81
senior tag

azért megy a fejlődés
de rtx kissé nekem matt gamben

Üdv

(#1162) Chaser válasza Pist@bácsi (#1160) üzenetére


Chaser
titán

oké, köszönöm, majd gép előtt megnézem

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1164) szasanyi


szasanyi
félisten

GIGABYTE GeForce RTX 3070 VISION OC 8G kártyáról - a technikai adatokon túl - lehet tudni valamit konkrétat? Tapasztalat, teszt érdekelne de egyiket sem találok.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#1165) Chaser válasza szasanyi (#1164) üzenetére


Chaser
titán

gondolom mert alig van
hűtő első blikkre korrektnek tűnik, de ennek is csak nagyon kicsit nyitott a backplate vége, alacsonyabb hőfokokat/hangot nem nézek így ki belőle mint phoenixből
de van már gaming x trio tulajunk, ha lesznek nála adatok akkor lehet már erősen következtetni a gb tudására, annál jobb nyilván nem lesz ez a gb
külsőre így nagyon bejön nekem, de azt a lila/padlizsán csíkot valahogy nem tudom értelmezni :)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1166) Chaser válasza Pist@bácsi (#1156) üzenetére


Chaser
titán

úgy néz ki sikerült, bár azt még nem értem mi alapján rak valamit egymás mellé, pl gpu adatokat, és most mért szedte külön sorba az fps értékeket, de már sokkal előrébb vagyok
első indításnál nem írta a min és 1%/0,1% low értékeket csak nullának, leállítottam, indítottam, azóta az is oké
köszönöm a segítséget :R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1167) sirszevenap


sirszevenap
addikt

Megjött ez a förmedvény( ;] ) és szeretnék a teljesség igénye nélkül egy pár szót említeni róla.

Teszt eredmények egy kis OC-val:


Vélemény:
Corsair 570X házban van, amiben 4 venti van (SP 120, Gyári) + az NZXT-k de az most lényegtelen.

Coil Whine nulla... Ami számomra hihetetlen, hiszen a GamingZ 2060-omnál is bőven hallható volt. Itt nyitott házzal 1-2 centiről hallgattam, semmi. Természetesen ez nem feltétlenül a Gainward érdeme. A jelenlegi tulajok között van olyan, akinél jelentkezik a CW? Kíváncsi lennék.

Az eredmények zárt háznál készültek, nyitott házzal 2 fokkal talán hűvösebb volt.
OC nem lesz! Csak teszt erejéig volt, bőven elég nekem a gyári teljesítmény! :K
Mondanom sem kell, OC nélkül jóval jobb hőfokokat, kevesebb rpm-et mértem. De tökmindegy'..
Ugyanis ez a kártya így is csendes. A 40%-on üzemelő SP120-ak bőven elnyomják. A kíváncsiság kedvéért nulláztam a ház ventiket, hogy tisztán halljam a hangját a kártyának. Meglepően csendes. 100%-on is néztem, természetesen akkor felszáll. De felszállt a GamingX 1080Ti-m, GW 2060 Ghost OC-m és a GamingZ 2060-om is. :K

Merész lenne kijelentenem, hogy ezekkel bőven versenybe száll? Nem hinném és meg is teszem. Nálam ez a kártya maradni fog, pedig ha rossz lett volna, akkor zokszó nélkül elállok tőle. Rettentően allergiás vagyok ha egy kártyának hatalmas tekercshangja van, vagy a ventik hangosak. Bár elrettentően hangos nekem csak egy Giga 1080Ti Gaming OC volt, eladás után az első vásárló vissza is hozta, hogy ne haragudjak Ő ezt nem bírja elviselni. Pedig halmozottan jelezve volt neki, de meg kellett tapasztalnia. :K

Szóval azt tanácsolom, hogy nyugodtan próbálják ki a kételkedőbbek is ezt a kártyát ha sikerül szerezniük, ha nem tetszik pedig elállnak a vásárlástól! :K Nincs mit veszteni igazából, így voltam vele Én is. Az, hogy a BP nem rozsdamentes acél ;] , vagy a vrm nem az összesen samu, az meg irtózatosan kis százalékot fog érinteni. Úgy gondolom, hogy ha kap az ember egy csendes és nem meleg kártyát, akkor nincs is miről beszélni többet erről.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#1168) dante3 válasza sirszevenap (#1167) üzenetére


dante3
addikt

Gratulálok hozzá, jó pozitív dolgokat olvasni. Ez a sima Phoenix vagy a GS verzió? :C

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#1169) PeTeR_33 válasza laychi (#1101) üzenetére


PeTeR_33
tag

Melyik programmal rögzítetted??
Holnap a Valhhalláról vennék fel Benchmarkot.
Melyik programot használod?

, GIGABYTE Z390 AORUS ELITE,I5 8600K,PALIT RTX 3070 GAMING PROBE QUIET STRAIGHT POWER 10 700,CORSAIR VEGENANCE LPX 3200 16GIGA,SAMSUNG EVO SSD 500G

(#1170) sirszevenap válasza dante3 (#1168) üzenetére


sirszevenap
addikt

Ez a sima! :K

Bankkártyával? Hát persze!

(#1171) ScomComputer válasza PeTeR_33 (#1169) üzenetére


ScomComputer
veterán

Gondolom a beépített shadowplay-t.. :K

(#1172) AsakuraDave válasza PeTeR_33 (#1169) üzenetére


AsakuraDave
őstag

[link] 4k az combos :Y

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#1173) PeTeR_33


PeTeR_33
tag

Elérhető a 457.30 - WHQL

[link]

Call of Duty: Black Ops Cold War és Assassin’s Creed Valhalla, and Godfall hoz

[ Szerkesztve ]

, GIGABYTE Z390 AORUS ELITE,I5 8600K,PALIT RTX 3070 GAMING PROBE QUIET STRAIGHT POWER 10 700,CORSAIR VEGENANCE LPX 3200 16GIGA,SAMSUNG EVO SSD 500G

(#1174) Chaser válasza sirszevenap (#1167) üzenetére


Chaser
titán

aszongya' kis oc ;]
1080p extreme így mennyi pontot dob?
milyen tápod és milyen lapod van?
nálam fractal ion 560/b550m s2h, 100% cw mentesnek nem mondanám, de nagyon minimális és nem "cincogó" tartományban, és ez "tesztpadon" hallatszik közelről, zárt házban már esélyesen ennyi sem lenne
most már tényleg kíváncsi lennék strixekre és gaming x-ekre, mit gurítanak a gw phoenix ellenében
oc-t én még nem is néztem, amit gurít a forza alatt már így is több mint amit gondoltam
- szóltam ám az alzának hogy hamahama' intézzék neked a kártyát, különben dühbe jövök és ketérúgom a bemutatótermüket ;] -

tudnak ezek a kártyák játékot rögzíteni, vagy csak streamelni lehet velük? nv-ket egyáltalán nem ismerem

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1175) laychi válasza PeTeR_33 (#1169) üzenetére


laychi
veterán

Geforce experience

(#1176) laychi válasza sirszevenap (#1167) üzenetére


laychi
veterán

Ha alulfeszeled és úgy állítod be, hogy a tdp limitet ne érje el, hogy ne throttlingoljon, akkor 12.000-t is elérhetsz vele.

(#1177) laychi válasza laychi (#1176) üzenetére


laychi
veterán


2010MHz/16400MHz

(#1178) laychi válasza Chaser (#1174) üzenetére


laychi
veterán

Neked meg egy 1080p bitte schön

Ez is meg az előző 4k teszt 0,95V-tal

[ Szerkesztve ]

(#1179) Lord Myn válasza sirszevenap (#1167) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Üdv a klubban! :C Ugye, hogy ugye? OC-t még nem is néztem, bár 8700 mellett feleslegesnek érzem, na majd ha 4K-n meghajtom!

#1174 Chaser: Hogyne volna, GeForce Experience-be beépítve, ne kérdezd hogy megy, mert sose rakom fel... :U

"War does not determine who is right - only who is left."

(#1180) Gaboo86 válasza Chaser (#1155) üzenetére


Gaboo86
csendes tag

MSI 3070 Gaming X update @MSFS2020 gyönyörű játék :D

1440p - rpm a felső sorban:

4K - itt azért már elhasal

Ki kellett kapcsolni a V-sync 60Hz limitet és jobban viselkedik a játék.
Hőmérséklet stabilan maradt max 70 fokon, HWinfo alapján delej max 244W volt.

[ Szerkesztve ]

6800XT

(#1181) sirszevenap


sirszevenap
addikt

Az iPon kezd megtérni! :D

Bankkártyával? Hát persze!

(#1182) gabo423 válasza sirszevenap (#1181) üzenetére


gabo423
kezdő

Nahát kukacból lesz pillangó. :DDD

(#1183) edward2 válasza sirszevenap (#1181) üzenetére


edward2
addikt

Gondolom nem viszik. Most nézem külföldi boltot is és van 3-4 fajta raktáron másnapi szállítással. Úgy tűnik már mindenki kivár a 6800ra vagy egyszerűen nem kell a kártya.

(#1184) gabo423 válasza edward2 (#1183) üzenetére


gabo423
kezdő

A kivárás miatt nem viszik.

(#1185) Mumee válasza sirszevenap (#1181) üzenetére


Mumee
őstag

Persze ez még mindig túlárazott, de már csak egy 30e-el.
Na nem mintha az nem közel 100 Euro lenne. :DD

[ Szerkesztve ]

(#1186) szasanyi


szasanyi
félisten

Ha vki tud pontosabb infókat esetleg tapasztalatról értesült volna a GIGABYTE GeForce RTX 3070 VISION OC 8G kártyáról, az ossza már meg velem (is) mert nem találok szinte semmit.
Megjelenését kivéve megegyezik a Gaming OC váktozattal, de sehol nincs infó arról, hogy a - tartalomkészítők számára kiadott Studio DriverGame Ready driveren kívül - Game Ready driver is telepíthető és játékra ugyaúgy alkalmas mint a Gaming OC. Feltételezem, hogy így van de jobb lenne biztosan tudni.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#1187) edward2 válasza gabo423 (#1184) üzenetére


edward2
addikt

Mondjuk a KFA2 33cm-es hossza is biztos sok embert eltántorít :DDD (engem biztos mert a ház oldalát ki kéne fűrészelni)

(#1188) trek81 válasza edward2 (#1187) üzenetére


trek81
senior tag

igy jár aki kis házat vesz vagy a vgára nem gondol
16e es deepcool üveg kecó 16e ..minden befér

Üdv

(#1189) Chaser válasza laychi (#1178) üzenetére


Chaser
titán

:R
a fentebb postolt órajelek mellett?
tdp limitet feltettem egy tesztre maxra amit a gw sw-e enged, talán 113%, úgy lőtt 9050-9100 körül

Lord Myn
én azt se tudtam hogy van ( : driverből nem rémlik, de lehet volt csak kilőttem

Gaboo86
nálam továbbra se akar jönni a flight simulator csak csiga módjára, és zabálja a downloader a gpu-t
ezek az értékek furák - gw mellett soknak tűnik -
milyen házikóban van kártya?

Mumee
azért ingyen nem fogják adni
az fe lenne 190e körül ha lehetne kapni és szállítanának ide, csúcs kártyákra azért szokták dobálni a csúnya felárat

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1190) Mumee válasza Chaser (#1189) üzenetére


Mumee
őstag

A hivatalos $560 MSI Gaming X Trio 3070 árhoz hasonlítottam és számoltam. :R

(#1191) Sontir Fel válasza sirszevenap (#1181) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Az aprón 250+ felett hirdetők meg lassan küldhetik vissza a cuccot a 14 nap lejárta előtt ;]

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#1192) Gaboo86 válasza Chaser (#1189) üzenetére


Gaboo86
csendes tag

Hát nem egy könnyed játék :K
A ház CM silencio S600, elől 2db Shadow Wings 2 140mm PWM, felül és hátul 1-1 gyári ventilátorral, a procin Dark Rock 4, lakásban ~25fok.

6800XT

(#1193) nyul105 válasza sirszevenap (#1181) üzenetére


nyul105
senior tag

Palit gaming pro és a gainward phoenix között mi a külőnbség? A doboz?

Msi ventus x2 milyen a fentiekhez képest?

Gaming x trio-t néztem, szerintem neccesen férne be a házba.

A fenti 3 kezd "jó" árban is lenni, van még hasonló, 30cm alatti példány ebben az árkategóriában?

Ez úgy általánosan, nem feltétlen neked, csak most te linkelted, és iponban ezek vannak :)

(#1194) sirszevenap válasza Mumee (#1190) üzenetére


sirszevenap
addikt

Nos.
Eu-ban felejtsd el a dollárt. Ami 560$, az 560€ itthon. Ez jelenlegi árfolyamon 200.600 Ft. Erre jön rá a jó magyar áfa, ami 27% = 54.000 Ft. Összesen 254.000 Ft. Ez az iPonos ár szinte pontosan annyi. Ez már nem lesz olcsóbb. Ez gyakorlatilag a Top End 3070. Én legalábbis a Gaming X-et oda sorolnám. 195-255 között van az áruk itthon a 3070-eknek (Akarom mondani lesz lassan), és ha fogadni kellene ez nem fog változni.

nyul105
Palit gaming pro és a gainward phoenix között mi a külőnbség? A doboz?
- Gyanús. Szerintem a hűtés ugyanaz lesz. De biztosra nem merem mondani.

Msi ventus x2 milyen a fentiekhez képest?
- Ha kicsit itt visszaolvasol, akkor látod, hogy a 3 ventis Palit/Gainward csendesebb, hűvösebb, nem mellesleg olcsóbb.

Sontir Fel
- Ja. Van aki a Geforce Now előfizetését is 10k-ért akarja eladni, ami vicc. Kutyának nem kell annyiért. Ez már szerintem a fillérb@szó kategória. Csak nem értem mi benne a logika? Rájuk fog rohadni. Még a 250k-s kártyák csak-csak, de 280-ért is látok palitot. Miiii? Mondjuk Ők tudják, de kétlem hogy lesz már olyan palimadár, aki a 225-ös kártyát 280-ért viszi, márcsak abból kiindulva, hogy ott áll jó ideje a hirdetés.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#1195) nyul105 válasza sirszevenap (#1194) üzenetére


nyul105
senior tag

:R

(#1196) Mumee válasza sirszevenap (#1194) üzenetére


Mumee
őstag

Azt elszámoltad. :DDD
560€ az már EU-s Áfával van, arra jön rá a magyar ÁFAkülönbözet 7% meg a hasznok.

Az $500 konzol se lenne 185e, ha úgy kellene számolni ahogy te tetted. :))
Illetve Alza-n se lett volna 195e-ért Asus Dual 3070 akkor.
Vagy úgy gondolod, hogy ~30e bukóval adták/adják? (te számításod alapján)

[ Szerkesztve ]

(#1197) sirszevenap válasza Mumee (#1196) üzenetére


sirszevenap
addikt

Basszus. Igazad van. Igen, úgy a helyes, ahogy Te mondod.
Akkor a maradékot tudd be bolt haszonnak! ;] De igen, így lehet még lesznek olcsóbbak kicsit, bocsi a benézésért. Bár még így is kicsi esélyt látok rá. Idén tippre nem.

Bankkártyával? Hát persze!

(#1198) Chaser válasza Mumee (#1190) üzenetére


Chaser
titán

ha annyiért dobálja az msi akkor jah

Gaboo86
nem ismerem a házikót, de azért soknak tűnik ez
nem könnyed játék, hát azért a _downloadere_ ne zabálja már a gpu-t :) viccnek is rossz
azt hittem youtube altt felcsűri az órajeleket a kártya mint az rdna-k, na mondom nagy karrier, aztán kiderül hogy egy nyomorult ms downloader eszi a vga-t

nyul105
ventus 2x elbújhat a többi mellett
van már több eredmény a főnixről, van már gaming x tulaj, volt ventus 2x tulaj, strix tulaj
gw és palit lehet egy és ugyanaz

sirszevenap
az úgy nem stimm
vagy usd-t átváltod eur-ra, és akkor benne van az áfa, vagy usd x aktuális árfolyam x 1,27-tel
alzán 5xxx cpu-k árazása ez, ott nem tud mutyuzni a nagyker, amd-től veszik közvetlen
ezért lehet jó ára az fe 6xxx-eknek, amd szállít ide, csak nv-nek büdös mo. ( : alza pedig forgalmazza, sőt kiemelt partner
üröm az örömben, hogy azokat is valszeg' úgy lehet majd kapni mint az nv vga-kat, cpu-k is gyorsan elfogytak, és vga-n kisebb haszna van az amd-nek, nincs gyártókapacitás

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1199) sirszevenap válasza Chaser (#1174) üzenetére


sirszevenap
addikt

1080p extreme így mennyi pontot dob?

milyen tápod és milyen lapod van?
Corsair RM750x, ASUS TUF B460-PLUS

szóltam ám az alzának hogy hamahama' intézzék neked a kártyát, különben dühbe jövök és ketérúgom a bemutatótermüke
Kicsit lehettél volna határozottam, és akkor szabi alatt tudtam volna foglalkozni a kártyával! ;]

Bankkártyával? Hát persze!

(#1200) warcat válasza Chaser (#1198) üzenetére


warcat
veterán

Ne AMD-re told át a sarat, Gizi néni szatócsboltja sem tud a Mercedes gyárból vásárolni.

'Csókolom AMD bájcsi, 100 darab 5600X, 20 darab 5800x és 10-10 darab 5900x és 5950x-et vennék ,elteccikefogadni 5% előleget és 12 hónap részletfizetést?"

Egyrész ilyen mennyiségekkel nem foglalkoznak mint amit egy hazai "nagyker" berendelne, meg gondolom alá kellene írni szerződést AMD-vel amiben pl kikötik,hogy nincs olyan,hogy az 5950x-et én félmillióért adom, mert kevés van belőle (induláskor) és szépen zsebreteszem az extrát.

A gyártóktól érkező kártyák még mindig MSRP ár környékén vannak átadva a kereskedői láncnak EUban is :(

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.