Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#5001) eketomy válasza Szili_DELL (#5000) üzenetére


eketomy
senior tag

Az érdekes, mert ha egybe van benne 2GB és minden notebook-ban 2db memória foglalat van, akkor legalább 3GB-ot kell, hogy támogasson, vagy 2x1GB van benne és akkor elhiszem hogy 2GB a max!

De mint mondtam, ha 128mb lenne a vga-d ramja akkor sem hiszem, hogy menne az aero!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#5002) Szili_DELL válasza eketomy (#5001) üzenetére


Szili_DELL
csendes tag

Magyarul lemondhatok az aero élményről? :(
max 2gb ot bír el a laptop leírás szerint. a 3. gigát berakni még nem próbáltam.
[link]

(#5003) eketomy válasza Szili_DELL (#5002) üzenetére


eketomy
senior tag

Ha DDR2-es a ram márpedig annyinak látom, akkor támogat az sztem többet mint 2GB, sztem érdemes lenne megpróbálni még 1 vagy esetleg 2GB-os modult majd belepöccinteni.

[ Szerkesztve ]

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#5004) Szili_DELL válasza eketomy (#5003) üzenetére


Szili_DELL
csendes tag

megpróbálkozok vele. Van éppen 1 gigásom, beteszem azt meglátjuk.
Mondjuk vőven elég a 2 giga, mert szépen sűvít vele a win7, de az aero akor is hiányzik :) asztalin hozzá szoktam :)

(#5005) mandju


mandju
senior tag

Sziasztok!

Van egy HP DV2000es noteszem. 2 hete vásároltam itt a ph-n. A mai nap bekapcsolás után a windows asztal 8x jelent meg a kijelzőn....gondolom ez vga hiba lehet... mivel garanciát nem kaptam, hiába is fordulnék az eladóhoz... Segítséget várnék, hogy mit lehetne ezzel kezdeni, lehet e javítani egyáltalán, minden segítséget köszönök

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#5006) eketomy válasza mandju (#5005) üzenetére


eketomy
senior tag

Tudnál erről képet csinálni? Nem biztos, hogy VGA hiba, persze az is lehet! Miután megjelenik ez a képernyő utána mi történik, lefagy a gép vagy valami más?

Ez lehet vírus is, vagy valami driver hiba is, szal ezt így kapásból elég nehéz megmondani. Kicsit adj több infót + képet a hibáról ha van rá lehetőség!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#5007) mandju válasza eketomy (#5006) üzenetére


mandju
senior tag

ilyen, csak nálam nyolc rész van...

ez nem saját kép, holnap tudok sajátot is készíteni...holnap nálam lesz a gép. a legrosszabb az egészben, hogy egy jó barátom kérésére vásároltam hosszas keresgélés után.. sikerült beleválasztani... :W

8400 m GS ha ez számít valamit...

[ Szerkesztve ]

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#5008) eketomy válasza mandju (#5007) üzenetére


eketomy
senior tag

aham, kezdem érteni! és ez a jelenség csak a windows belépésekor jelenik meg vagy már a bekapcsoláskor?
ha csak windows-ban akkor lehet még hogy a driver rakoncátlankodik, le kellene törölni majd restartolni a gépet utána feltelepíteni egy másik drivert (lehetőleg valami olyat amivel stabilan működik)

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#5009) mandju válasza eketomy (#5008) üzenetére


mandju
senior tag

délután nálam lesz a gép, akkor tudok pontos hibaleírást adni.

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#5010) Rics22 válasza mandju (#5007) üzenetére


Rics22
tag

100%-ban a vga lett hibás.
8400-8600 sorozat gyári hibás,nvidia is elismerte.
sőt,2006.08 utáni műszaki cuccok 95%-ra igaz ez az rohs-nek köszönhetően

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#5011) mandju válasza Rics22 (#5010) üzenetére


mandju
senior tag

Szia!

az aprók között láttam, hogy szervizelz... nálad mennyi lenne a javítása? Milyen megoldással? Új chip, vagy melegítés? Garancia a munkádra?

jöhet priviben.

köszi

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#5012) gyuszko77


gyuszko77
csendes tag

Sziasztok!
Adott egy Dell Latitude D600 Intel Pentium M,1400Mhz,512MB RAM laptop.Kb. 2 éve van nálam és eddig tökéletesen működött.Néhány nappal ezelőtt,szokásos leállítás utolsó pillanatában fagyás és "kékhalál".Újra indítást követően kb.10 percig működött majd ismét "kék halál".Újra telepítettem az Windows Xp-t és csak néhány indítással tudtam működésre bírni.2 memória foglalat van a gépben(2*256MB kártya)kiszedtem a kártyákat és csak 1-et raktam vissza.Láss csodát elindult és minden indítás sikeres volt.Majd kipróbáltam a másik foglalatot is (külön-külön)ott viszont nem indult.
Kérdésem a következő: Mivel néha elindul mindkét foglalattal a gép,lehet-e valamilyen programmal javítani(szoftveres hiba),vagy ez a foglalat már felejtős és egy nagyobb memória kártyával használni a másik foglalatot.
Segítségeteket előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#5013) csabi_93


csabi_93
csendes tag

Sziasztok! Olyan problémám lenne, hogy van egy Acer Aspire 5720G Laptopom. Tegnap este még tökéletesen működött, ma viszont bekapcsoltam és fekete volt a kép, pontosabban csak a háttérvilágítás működött. Lévén már nem garanciális, gyorsan szétkaptam, kimértem a szalagkábelt, de azzal nincs gond.(előtte teszteltem és külső monitoron, DVI,VGA működik)

Szerintetek mi lehet a probléma? Tudtok valakit ajánlani aki emberi áron vállal javítást?

Köszi előre is. :R

(#5014) Rics22 válasza csabi_93 (#5013) üzenetére


Rics22
tag

gyuszko77: Próbáld meg esetleg amit te is írtál,másik slotba 1db nagyobb ram.

Csabi_93:sajnos ez is a fent említett vga hiba lesz,Acer 55**,57** szériába mind a gyárilag selejt nvdia kártyák vannak.

[ Szerkesztve ]

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#5015) csabi_93 válasza Rics22 (#5014) üzenetére


csabi_93
csendes tag

Értem, köszi. :/

(#5016) eketomy válasza gyuszko77 (#5012) üzenetére


eketomy
senior tag

Sztem is az egyik slot a hibás, azt hanyagolni kellene, és egy nagyobb ramot beszerezni és csak a jó slot-tal használni!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#5017) gyuszko77 válasza eketomy (#5016) üzenetére


gyuszko77
csendes tag

Köszönöm a gyors segítséget Rics22,TomyGun. :K

(#5018) mandju


mandju
senior tag

Sziasztok!

pár poszttal feljebb láttátok a problémámat. Kit ajánlanátok, aki szakszerűen, GARANCIÁVAL meg tudná javítani?

Pár emberrel már beszéltem, de senkit nem ismerek... olyan szakira lenne szükségem, aki megbízható és már bizonyított. Aki nem tűnik el, ha garancia időn belül gond lenne

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#5019) eketomy válasza mandju (#5018) üzenetére


eketomy
senior tag

Első körben nézd még azért azt meg sztem, hogy nem -e cserélhető az a VGA ami a notidban van, mert ha igen akkor egy VGA csere megoldja a problémádat és nem kell a szervizeléssel bajlódni, ha cserélhető akkor mxm2-es a VGA-d, de mindenképp szét kell szedni a notit és úgy megsasolni, hogy cserélhető-e vagy sem!

Amúgy f27 kollégát tudom ajánlani, megbízható, már bizonyított és rendkívül profi műszerei vannak!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#5020) mandju válasza eketomy (#5019) üzenetére


mandju
senior tag

Nem cserélhető, mindenképp szakemberre lesz szükség. f27 kollegától is kértem már ajánlatot.

f27
Thoma88
Rics22
Mobileman
devilke

tőlük van ajánlatom.

Igazából az ár most másodlagos, a megbízhatóság sokkal fontosabb.

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#5021) eketomy válasza mandju (#5020) üzenetére


eketomy
senior tag

Értem, hát nekem 60-70% anno f27-et ajánlotta, nekem nem de haverom 3ledes box-a lett már nála golyózva és azóta is teljesen jól működik!
a többi emberkét nem ismerem igazából véleményt nem tudok mondani, persze lehetnek más nagyon jó szakik is!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#5022) mandju válasza eketomy (#5021) üzenetére


mandju
senior tag

pont ezért várok ajánlásokat. mert hál istennek nekem sincs ezidáig ilyen típusú tapasztalatom...

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#5023) Rics22


Rics22
tag

Igazából innentől a földrajzi elhelyezkedés dönt...a felsorolt Urak közül devilke kivételével mindenkit ismerek,és normális felszereléssel dolgoznak.
Ilyenkor a legjobb szerintem,ha elmész személyessen,mert ez megvárható meló.

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#5024) jhonny125


jhonny125
csendes tag

Sziasztok!

remélem valaki tud segíteni)

a probléma a következő

Van egy MSI cr640 laptopom ami most eléggé meghalt..sehogyan sem tudom megoldani gyakorlatilag semmit nem találtam msi fórumon sem erről, de hasonlóról sem.
windows 7 van rajta, bootolható pendrivot készítettem, majd utána ujrainditás után összeomlott hiányzó bootmgr hiba,
(itt lehet h én csesztem el valamit) ez eddig még ok lenne, volt már hozzá szerencsém viszont a nagyobbik gond hogy elméletileg van a laptopon egy timestamp funkció ami adatvesztés stb ellen letudja zárni a vinyót, valószinuleg ez sikeresen bekapcsolt és lezárta (habár nem tudom biztosra csak másra már nem tudok gondolni), ennek utánajártam msi fórumon fenn volt egy iso fájl ennek a funkciónak a feloldására a szokásos instrukciókkal, bootolás a cdről és a probléma megoldva.
Viszont nálam a bootolás annyiban kimerul hogy bármit csinálok addig jut a laptop hogy hiányzó bootmgr és ujrainditás ...semmire nem reagál, biosba nem tudok belépni ebből következik hogy nem tudom átállítani sem a cdről bootolást szóval fogalmam sincs hogy hogyan tudnám használni az msi unlock cd-t.
Próbáltam már mindenféle windows cd-t, recovery cd-t, gyári cd-t, de semmi.

Valakinek van valami ötlete esetleg? eléggé fontos lenne, szervizbe nem tudom most elvinni egy ideig sajnos... :(

(#5025) odrif válasza jhonny125 (#5024) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Biosba miért nem tudsz belépni?

20 éve a Prohardveren

(#5026) k.daniel91


k.daniel91
tag

Sziasztok!

-CR500-094XHU

-2010.05.21

-Filmnézés és zenehallgatás közben, a hang beakad és , mely pulzálló/vibrálló hangot add ki a hangfalakból és lefagy a laptop és csak kikapcsolni tudom a power gombbal. A probléma van hogy naponta többször, de volt hogy hónapokig nem jött elő.

- Szervizben volt a laptop úgy 2011.04. hónapban...1 hónapot ültek rajta majd állítólag megállapították, hogy a hangkártya a ludas, és kicserélték....de a helyzet változatlan maradt.

-Az msi honlapján CR 500 driver három különböző audio driver található meg. (Realtek HD Audio,HDMI Audio,Nvidia MCP79MVL Chipset(telepítőn belül itt is felajánlja a HD audio-t) ha valamelyiket nem rakom fel, akkor 100%-os hangerőn is csak 5-10%-on szól a hangszóró ami igencsak zavaró. Viszont ha felrakom mindegyiket akkor előjön az a bizonyos hiba néha-néha amit az előzőekben leírtam.

[ Szerkesztve ]

(#5027) eketomy válasza k.daniel91 (#5026) üzenetére


eketomy
senior tag

Hmmm, ez elég érdekes hibajelenség!
Nvidia MCP79MVL --> ez egyébként nem audio driver, hanem chipset az nem u.az! És szvsz elég a Realtek HD Audiot feltenni, a HDMI csak akkor kell ha hdmi kábelen akarsz hangot vinni mondjuk lcd tv-re!

én mindenképp azt javasolnám első körben hogy szedj le egy realtek hd audiot (valami teljesen új drivert) a többit meg töröld ha nem használod, (nvidia chipset drivert a win7 alapból felismeri amúgy is) és csak azzal az egy friss driverrel kellene megpróbálni, ha nem jó akkor valami tényleg a hangkártyával lehet a gáz, de ahhoz hogy hangkártyát cseréljen a szervíz ahhoz komplett alaplapot is cserélni kell, mivel a hangkari az integrált és azt csak úgy nem lehet kicserélni!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#5028) x47


x47
csendes tag

Üdv!
Szeretnék segitséget kérni.
Van egy ASUS A6M lapim amin elszált a tápcsati de oly módon,hogy alatta a az alaplap teljesen szét olvadt na én fogtam és azt a részt(próba-szerencse)kivágtam és így tökéletesen működik akkuról de szeretném gondolom az akku helyére valahogy bekötni a tápot, de az akkun nagyon sokféle feszültséget mérek és az akku az 14,8v a táp meg 19v tudok szerezni 15v tápot az gondolom jó lesz hozzá de mértem az akkun kisebb feszkókat és nem tudom hogy mit és hova kössek be , ha valaki csinált már hasonlót pls segítsen köszönöm előre is.

használt termékekre sem az Európai Unióban, sem hazánkban nincs kötelező jótállás, hanem csak szavatosság. Meghibásodás esetén a vásárlónak kell bizonyítania, hogy a termék már a megvásárláskor hibás volt.

(#5029) x47


x47
csendes tag

És azt elfelejtettem írni a töltő áramkör halt meg természetesen csak az alaplapon met azóta ha berakom az akkut akkor folyamatosan világít a töltés led , de azon kívül minden működik hibátlanul

használt termékekre sem az Európai Unióban, sem hazánkban nincs kötelező jótállás, hanem csak szavatosság. Meghibásodás esetén a vásárlónak kell bizonyítania, hogy a termék már a megvásárláskor hibás volt.

(#5030) jhonny125 válasza odrif (#5025) üzenetére


jhonny125
csendes tag

Hát ezt nem tudom én sem....semmi reakció egyetlen gombra, kombinációra sem...bekapcsolás után rögtön hiányzó bootmgr....és ennyi.
Szerintem rosszkor akadt össze a windows összeomlás és az a nyamvadt timestamp funkció, csak igy elég esélytelen bebootolnom cdről...semmi ötletem sincs hogy mivel lehetne működésre bírni. 5 hónapos gép, kifogástalanul működött egyébként eddig semmi probléma nem volt vele. Szétszedni pedig nem akarom gari miatt, egyébként sem hiszem hogy bármit tudnék vele kezdeni)

(#5031) eketomy válasza jhonny125 (#5030) üzenetére


eketomy
senior tag

Ha nincs lematricázva a noti hátulja akkor gar vesztés nélkül le lehet szedni a hátulját, szedd ki sztem a hdd-t és tedd egy másik gépbe (mentsd le az adatokat majd formázd meg) és tedd vissza sztem az miatt nem reagál semmire (esetleg hdd nélkül indítsd be a gépet hogy úgy mit csinál)

ha kész akkor utána próbáld meg az üres winyóra újra tenni a rendszert!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#5032) odrif válasza jhonny125 (#5030) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Lehet ki kellene szedni belőle a HDD-t, USB-n rákötni egy gépre hogy az felismeri-e.
Utána okosabbak lennénk, mert így hogy nem tudunk a BIOS-ba belépni elég nehéz.

20 éve a Prohardveren

(#5033) eketomy válasza x47 (#5028) üzenetére


eketomy
senior tag

Azt hogy érted hogy kivágtad a tápcsati rész?! Ezt szó szerint kell érteni, hogy kivágtad azt a részt az alaplapi panelből?

Ez eléggé drasztikus megoldás, még életemben nem láttam ilyet hogy valaki így csináljon meg valamit, de működhet ettől függetlenül, bár én a helyedben szereztem volna egy univerzális csatit és azt forrasztottam volna valahogy az alaplapra (még akkor is ha megolvadt) mert így akkunak áramot vinni elég körülményes és abszolut nem biztos hogy jó lesz hosszú távon.

Mindenesetre lehet kapni természetesen 15V-os univerzális töltőket 4-5000Ft-ért, ha olyan kell.

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#5034) jhonny125 válasza eketomy (#5031) üzenetére


jhonny125
csendes tag

sajnos van rajta matrica((

(#5035) eketomy válasza jhonny125 (#5034) üzenetére


eketomy
senior tag

Értem, hát akkor ha csak nem tudod, úgy leszedni a hátulját hogy ne sérüljön a matrica akkor csakis a garanciális ügyintézés marad, jobbat most így hirtelen sajna nem tudok!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#5036) x47 válasza eketomy (#5033) üzenetére


x47
csendes tag

Igen szó szerint levágtam, mivel szabályosan átégett az alaplap és összefolyt a csati alatt az összes forrasztás a panelon, csak főleg az érdekelne hogy elég-e ha az aksin ahol a 14,8v-okat mérem (2 helyen) azok helyére kötöm be az áramot vagy máshova is kell-e?

[ Szerkesztve ]

használt termékekre sem az Európai Unióban, sem hazánkban nincs kötelező jótállás, hanem csak szavatosság. Meghibásodás esetén a vásárlónak kell bizonyítania, hogy a termék már a megvásárláskor hibás volt.

(#5037) jhonny125 válasza odrif (#5032) üzenetére


jhonny125
csendes tag

nem fogom tudni kiszedni sajnos a gari miatt(
viszont azt nem értem hogy végülis mi köze van a biosomnak a vinyómhoz...attól még látnom kellene valami post screent vagy valamit inditásnál nem? utána kereshetné vagy problémázhatna hogy nincs vinyó stb stb...
valami alternativ módszer nincs resetelésre?) extra billentyűkombó vagy valami)

(#5038) jhonny125 válasza eketomy (#5035) üzenetére


jhonny125
csendes tag

ügyesen van rárakva sajnos...értenek hozzá)
garanciális ügyintézés leghamarabb 3 hónap mulva csak, ezért probálkoztam valami megoldást találni hátha valaki találkozott már akárcsak hasonlóval is...

(#5039) odrif válasza jhonny125 (#5037) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Én nem tudok ilyenről.
Marad a gari ebben az esetben.

20 éve a Prohardveren

(#5040) eketomy válasza x47 (#5036) üzenetére


eketomy
senior tag

Sztem megoldható, van egy pozitiv meg egy negatív több nem is kell :D

De egyébként hogy akarod kivitelezni? lecsupaszítod az adapter kábelt és ráforrasztod a kiálló tüskére?

iszonyat elromolhatott akkor az a csati ha így átolvadt ez nagyon durva, csinálj róla fotót kiváncsi vagyok hogy néz ki :DD

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#5041) jhonny125 válasza odrif (#5039) üzenetére


jhonny125
csendes tag

soha nem csináltam még garanciás dolgot hálistennek...szóval vagy várok vagy szétszedem.
ha várok akkor ugye gariban megcsinálják remélhetőleg ingyen...viszont ha szétszedem és esetleg nem sikerül ugysem elindulnia (habár szerintem a vinyót le lehetne formázni és müködne a dolog) akkor nagyjából mekkora összeg lehet egy szervizelés tegyük fel egy új vinyó meg a beszerelés, hibakeresés stb munkadíja? nagyjából csak persze....20-30-70e ? lövésem sincs ezekről ezért kérdezem.

(#5042) eketomy válasza jhonny125 (#5038) üzenetére


eketomy
senior tag

Én sem tudok neked mást mondani, marad a GAR, és igen csinálhat ilyet a HDD, járt már nálam igy noti, hogy ki kellett szedni a hdd-t és csak akkor volt hajlandó működni, ha benne volt a hdd akkor indításkor megfagyott! :)
Érdekes jelenségek vannak az informatikában

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#5043) odrif válasza jhonny125 (#5041) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Mindenképpen garit ajánlom ha garanciás.
Addig ne szedd szét amíg garis, én sem tenném a helyedben.
Ha lejár a garija az már más kérdés hogy hol kapsz és mennyiért bele HDD-t.
Itt az aprón is lenne biztos vagyok benne.
Belehelyezni a gépbe, pedig nem nehéz.

20 éve a Prohardveren

(#5044) jhonny125 válasza odrif (#5043) üzenetére


jhonny125
csendes tag

igen én is arra hajlok hogy maradjon a gari, habár szivesen belemásznék de ugysem lenne jó vége) hát akkor marad a várakozás
Mindenesetre köszönöm a segítséget!

(#5045) jhonny125 válasza eketomy (#5042) üzenetére


jhonny125
csendes tag

igen furcsa dolgok tudnak történni az biztos...) sajnálom, kiváncsi leszek mit mondanak majd mi volt a probléma.
Köszönöm Neked is a segítséget.

(#5046) odrif válasza jhonny125 (#5044) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Jól teszed, és sok sikert!

20 éve a Prohardveren

(#5047) x47 válasza eketomy (#5040) üzenetére


x47
csendes tag

bocs már kidobtam, de úgy gondoltam hogy 1 másik csatira ráforrasztom a vezetéket és rádugós saruval oldom meg a dolgot de az aksinál 2 helyen is mértem 14,8v-ot és azt nem tudom hogy ez mind a 2 kell-e neki vagy sem vagy melyik kell neki vagy ezt csak kitotózós módszerrel tudom meg?

használt termékekre sem az Európai Unióban, sem hazánkban nincs kötelező jótállás, hanem csak szavatosság. Meghibásodás esetén a vásárlónak kell bizonyítania, hogy a termék már a megvásárláskor hibás volt.

(#5048) Rics22 válasza x47 (#5047) üzenetére


Rics22
tag

Ezt ugye te sem gondoltad komolyan?
ez így kivitelezhetetlen...
csak egy egyszerű példa...telefon töltő
ha direktbe rákötöd a TÖLTŐT,akkor annak az aksinak annyi!
nézz utána a műszaki hátterének kicsit,vagy olvasgasd a 8.-os fizika könyvet.

és ezt nem bántás képp írtam,hanem spóroltam egy aksit

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#5049) eketomy válasza Rics22 (#5048) üzenetére


eketomy
senior tag

Hmmm, én ezt úgy értelmeztem, hogy akksi nélkül akarja ráforrasztani a kiálló sarura a kábelt, (szal akksi nem játszana) de lehet hogy félreértelmeztem :D

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#5050) x47 válasza Rics22 (#5048) üzenetére


x47
csendes tag

bocs,de én az aksi helyére gondoltam bekötni,nem pedig úgy hogy az aksi is benne marad közben.

használt termékekre sem az Európai Unióban, sem hazánkban nincs kötelező jótállás, hanem csak szavatosság. Meghibásodás esetén a vásárlónak kell bizonyítania, hogy a termék már a megvásárláskor hibás volt.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.