Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Domxc


Domxc
senior tag

Minden az Ovi Áruházban megtalálható appokról. Infókat, appokkal kapcsolatos kérdéseket, híreket a leárazásokról, ide várjuk.

A warez tiltott a fórumon, és a topikon belül is!

Kérlek ne offoljatok, és személyeskedjetek, mellőzzétek az olyan tevékenységeket ami hátráltatja a témát! Lehetőleg kultúráltan, higgadtan viselkedjetek.

Az Ovi-ról: "Az Ovi, melyet 2007. augusztus 9-én vezettek be a Nokia internetes szolgáltatásainak online gyűjtőhelye, a szó jelentése „ajtó”. Az oldal központ címe az ovi.com. Az Ovi szolgáltatások fontos részét képezi az Ovi Áruház, amely számos hasznos és szórakoztató alkalmazást, játékokat, programot és tartalmat kínál a Nokia mobiltelefont használók számára. Az Ovi Áruházból letölthető tartalmakkal a Nokia mobiltelefonok teljesen egyedivé tehetők, és teljesebb mobil élményt kínálnak. Az ovi.com oldalon a felhasználók, zenét, tölthetnek le közvetlenül a mobiltelefonjukra, e-mail fiókot hozhatnak létre, megoszthatják fotóikat a barátaikkal és hozzáférhetnek egy harmadik fél szolgáltatásaihoz."

[Forrás: Wikipédia]

Jó fórumozást! :)

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#2) peugeotmate válasza Domxc (#1) üzenetére


peugeotmate
őstag

Aminek becsületes neve már Nokia Store. :)

meg

(#3) Domxc válasza peugeotmate (#2) üzenetére


Domxc
senior tag

Nézzük el. :)

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#4) Bicsu


Bicsu
csendes tag

És hálistennek a store-ban már nincs se ovi térkép se nokia térkép ami N8 kompatibilis lenne, így hard reset után nem keveset sz....m mire kerülő utakon gps-t varázsoltam a telómra, ja mert ne felejtsük el betalabson is vagy nincs már fent vagy jól eldugták:)

Ettől mondjuk nokia párti vagyok, mert nekem jobb mint más rendszerek, de ez azért...

(#5) peugeotmate válasza Bicsu (#4) üzenetére


peugeotmate
őstag

Most, hogy nézem tényleg nincs fenn a Storeban semmiféle Maps N8hoz. Fel sem tűnt. Ugyebár az új szét lett "zilálva", azaz több ikonból tevődik már össze:[link] Bár BetaLabson megtalálható az új.

meg

(#6) Bicsu válasza peugeotmate (#5) üzenetére


Bicsu
csendes tag

Jogos, viszont több alkalmazásként sincs fent, hogy komponensenként visszavarázsold + a bealabsos (és javíts ki ha tévedek) belle-es, namármost, bejelentkezve meg sem jelenik, nekem pl. ha más úton próbálom telepíteni, akkor kommunikációs hiba, ergo, ha van egy céges n8-am, amit érthető okokból nem flashelhetek belle-re akkor meg vagyok lőve, így végül kerülő utakon legalább a 3.7-et (vagy 3.07? meg nem mondom fejből) sikerült felvarázsolnom.

(#7) MC Pite válasza Domxc (#1) üzenetére


MC Pite
veterán

Ez most S40/S60(v3,v5,^3), maemo, meego, és winphone-es ovis topic lesz, vagy 'csak symbian'? utóbbi esetben átraknám - bár a többi os nem sok vizet fog zavarni egy darabig úgy érzem.

Amúgy a betalabs legalább olyan fontos mint az ovi/nokia áruház szerintem.

Szerk: Reinstall után (jó, ez idáig 1× volt)elsők között megyek én is a betalabsra, és mindig ott van az aktuális maps.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#8) Domxc válasza MC Pite (#7) üzenetére


Domxc
senior tag

Kiegészítem. Elvileg csak az OVI lesz benne (nem véletlenül írtam OVI Store-t), de ezt a betalabs-ot is beteszem. WP7 nem lesz benne, az külön kaszt.
Maemo ez az OVI-hoz vagy a Beta Labs-hoz tartozik?

Köszi.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#9) MC Pite válasza Domxc (#8) üzenetére


MC Pite
veterán

Maemo és S40 nem jelentős, inkább a meego az, az N9 oprendszere.
Elsőre nem látom a topikban a koncepciót, (pl akkor miért nem a symbian topik?) de az idő eldönti :R

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#10) Ærni


Ærni
tag

Üdv!

Egy Nokia E6 vásárlását tervezem és azt szeretném kérdezni, Ti milyen alkalmazásokat szedtetek le (játékok nem érdekelnek igazán :)) ?
Gondolok itt PDF olvasóra, térképre, böngészőre stb...

(#11) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Én leszedtem az opera mobile-t, de ezt csak arra használom,hogy lementsem az oldalakat, egyébként nem igazán szeretem. PDF olvaso smart office, de storeból, pedig nagyon jó, 4squick foursquarehez, ma design 2011(mobilarenás téma) nem hivatalos mobilarena app Kind még decemberben(tavaj) azt írta, hogy nem sokára lesz appjuk az akkor még ovi storeban!!

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#13) DesertDog válasza Ærni (#10) üzenetére


DesertDog
tag

701-em van és alapból benne van szinte minden ami kell (gmail/exchange kliens, navi, OCS kliens, stb...) Talán csak egy multi protokollos csevegő program (gtalkhoz és MSN-hez) és az SPB Mobile Shell amit mindenképpen ajánlanék.

(#14) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Engem leginkább a játékok érdekelnének. Elsősorban igényes kirakós ill. logikai játékok.

(#15) Corleone33 válasza Pikkolo^^ (#14) üzenetére


Corleone33
aktív tag

Ingyenesre vagy ingyenes de reklámokkal teli játékokra gondolsz? Az ovi store-on található gammák 90 százaléka tapasztalatom szerint értékelhetetlen fos, az alkalmazások még csak elmennek de a játékok.....

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#16) Corleone33 válasza Ærni (#10) üzenetére


Corleone33
aktív tag

Én néha-néha játékokat ha találtam vmi színvonalasat ami ingyenes is de az utóbbi időben eléggé elszoktam tőle, mivel elég nehéz kibogarászni a jó alkalmazásokat, bár van pl nagyon pofás kis netböngésző is hozzá, pl Opera amit feltételnül tudok javasolni feltenni mert ami pl a Nokia C5-03-ban van defaultként az vmi kritikán alulira sikeredett ...

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#17) Pikkolo^^ válasza Corleone33 (#15) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Volt egy jó pingvines ahol a jégtáblákat kellet vágni, ingyenes és korrekt volt.

(#18) lalimano


lalimano
tag

Sziasztok!
Symbian S60v5-re keresek ilyesmi programot, ami meg tud jeleníteni 3d-s modelleket.
Elég lenne valami végtelenül egyszerű program is, csak kockákat, gömböket, hengereket kéne megjeleníteni, és forgatni (még textúrát se kell kezelnie)

Keresek használt CCFL/UV/Neon csövet inverter nélkül

(#19) Corleone33 válasza lalimano (#18) üzenetére


Corleone33
aktív tag

Én ilyesmit eddig nem nagyon láttam Ovi store-on, sem ingyen sem fizetősen szal passz

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#20) Sofian válasza Pikkolo^^ (#14) üzenetére


Sofian
őstag

Sudoku kicsit másképp...
http://store.ovi.com/content/121622

(#21) palnorbi


palnorbi
csendes tag

hali! symbianra van mozilla firefox, chrome, vagy új explorer? Nokia E71 ről akarok belépni Neptunba, Támogatott böngészők: Microsoft Internet Explorer 8+; Mozilla Firefox 3.6+. előre is köszi

(#22) Karma válasza palnorbi (#21) üzenetére


Karma
félisten

Egyik sincs. Ha még Symbian^3-as telefonod lenne, azt mondanám próbálkozz az új böngészővel vagy Operákkal, de akkor se lenne sok értelme, hiszen azzal se működik, csak papíron közelebb van.

Az E71-re meg már sehol, senki nem fejleszt.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#23) aljuzer45


aljuzer45
csendes tag

Hi.T.Nokiások.van 5230 tip még Garis kütyüm,eddig semmi baja nem vala,igaz hitetlen "Gyaur" ként csak telefonálásra használom,más részét nem nagyon ismertem meg.Kérdésem.Ki-mennyiere tudta-tudja kihasználni fenti kaszlit,s milyen progikkal??Üdv föcsoro! :C :(( :K

focsoro

(#24) kiborg


kiborg
aktív tag

Hali!

Olyan progit keresek E52-re, amivel Bluetoothon keresztül lehet soros porttal kommunikálni.
(van egy bluetooth modulom amivel Wireless UART-on szeretnék kommunikálni, de perpill nincs olyan pc,amin lenne BT, viszont van net és van telefon amin van BT, szóval csak egy progi kell a telóra :D )
Van ilyesmitek?
Üdv Kiborg

Ésszel él az ember - mondá a kannibál!

(#25) Ærni


Ærni
tag

Üdv!
Azt szeretném kérdezni, hogy van-e olyan program Nokia E6-ra, amely segítségével meg tudom osztani a mobilinternetet?

Köszönöm :)

(#26) lbence válasza Ærni (#25) üzenetére


lbence
aktív tag

Joikuspot, storeból letölthető :)

(#27) Ærni válasza lbence (#26) üzenetére


Ærni
tag

Köszönöm! :)
Esetleg próbáltad már? Mik a tapasztalataid? :)

(#28) Ferenc9292


Ferenc9292
csendes tag

Sziasztok!

Szükségem lenne egy, az androidokon lévő képernyőzár alkalmazásra a Nokia n97 mini típusú készülékemhez.
Aki tud kérem adjon egy alkalmazás nevet.
Előre is köszönöm!

Üdv.
Ferenc

(#29) Mexildos


Mexildos
aktív tag

Sziasztok!

Persze ha jár erre még valaki :D

Van egy fiatal kis srác a rokonok között a családban aki azzal nyaggatott, hogy szerezzem meg az Angry Birds-et a telefonjára. Ti hogyan tudjátok megjelent az Angry Birds Nokia C2-02-re egyáltalán valaha? Kérlek ebben segítsetek. Valahol meg lehet nézni egyébként, mely alkalmazás mely platformra lett kiadva?

(#30) ratcache válasza Mexildos (#29) üzenetére


ratcache
aktív tag

az alap Angry Birds sem érhető el a Nokia Store-ban C2-02-re, így gondolom a későbbiek sem.

(keresni meg úgy tudsz, hogy a store-ban előbb kiválasztod a telefont felül és utána már csak a szűrt listát fogja megjeleníteni... egyszerűbbet nem tudok, rá kell keresni alkalmazásonként - vagy max. végigrongyolsz a teljes kategórián)

(#31) ratcache válasza Ærni (#27) üzenetére


ratcache
aktív tag

ha még aktuális :D

én használom C6-01-el (ami szoftverileg nagyjából ugyanaz az eresztés) és teljesen jól működik, titkosítás is beállítható rajta, stb.

laptopról használva szinte észre sem lehet venni a különbséget, hogy épp nem normál wifin van - viszont androidos eszközök nem tudnak rá csatlakozni, mert ezt a fajta csatlakozási módot nem támogatják (a teló és az eszköz között wifi direct kapcsolat van).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.