Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-04 10:42:45

LOGOUT.hu

Hasznos információk, tanácsok:

»»» Reklámok zenéi esetén nézd meg a www.reklamadatbazis.hu-t, ahol rengeteg reklámban szereplő zene előadójára és címére fény derülhet.

»»» Youtube-on látott/hallott videóklipp vagy szám esetén a Comment-ek között, vagy a videó leírásában legtöbbször megtalálható a zene előadója és címe.

»»» Rádióban hallott számok esetén segíthet az https://onlinestream.hu nevű oldal. Lejátszási listák: Rádió1, Music FM, MR2 (Petőfi)

»»» Dalszöveg alapján való keresés (mi is ezt használjuk):
Magyar számok esetén: www.dalszoveg.hu vagy www.zeneszoveg.hu
Külföldi számok esetén: www.google.hu (keresésbe be kell írni a dalszöveg részletét és utána kell írni hogy lyric.

»»» Tunatic - zene azonosító program

»»» Shazam Androidos telefonra
»»» Shazam iOS-ra

»»» Ha egy kérdésre nem érkezik megfejtés 3-4 napon belül (vagy ha közben sok új kérés érkezik), akkor dobhatsz egy UP-ot a topikba.

══════════════════════════════════════════════

Videóklipek terén is tudunk segíteni.

A kéréseket és a válaszokat tegyük ON-ba, a Köszöneteket (mert azért nekünk is jól esik a fáradozásért járó köszönet...) pedig OFF-ba, így a topik jobban átlátható marad. A kérések ezáltal jobban kiemelkednek, így biztosabban kap rá választ az illető.
Ez a topik eléggé baráti hangulatú, szóval mindenről lehet beszélni, de akkor azt (szintén az átláthatóság kedvéért) tegyük OFF-ba.

══════════════════════════════════════════════

Archívum:
Nem tudom a dal címét... Archívum III.
Nem tudom a dal címét... Archívum II.
Nem tudom a dal címét... Archívum I.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.