Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-04 10:42:45

LOGOUT.hu

Hasznos információk, tanácsok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) HollyBoni válasza HollyBoni (#13000) üzenetére


HollyBoni
veterán

Megtaláltam, ott volt a leírásban. :W :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13002) robogo81


robogo81
aktív tag

Sziasztok.
Nagyon ritkán szoktam a Maxfm-en hallani egy régi számot(olyan 80-as évek),csak a címét sosem sikerült megjegyezni.
A zene olyan 120-130 BPM sebességű,van benne egy csávó aki mélyített hangon csak annyit mond végig kisebb megszakításokkal,hogy ÓÓÓÓÓÓÓÓÓ YEEEEEAAAAAAAHHHHH. :DDD
De ezt nagyon elégedett hangon,meg van egy másik aki kiad egy olyan effektet hogy:
csíííí csikicsi ááááhhhhhhhhh. ;]
Remélem valaki felismeri.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#13003) Ndruu válasza robogo81 (#13002) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Yello - Oh Yeah

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#13004) robogo81 válasza Ndruu (#13003) üzenetére


robogo81
aktív tag

Köszi. :R :R
Megint gyors,valaki nagyon sok zenét hallgat. :C

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#13005) b4sxe


b4sxe
aktív tag

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UrGS9EARHRc#!

- Mi van vele?

[ Módosította: Ndruu ]

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#13006) skitzoo


skitzoo
senior tag

Valaki.
Az Életrevalók c. filnek a legvégén a zene cime kéne. mikor dris otthadja filpet abban az étteremben. :R

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#13007) Sub-ZeRo válasza b4sxe (#13005) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13008) Fire/SOUL/CD válasza skitzoo (#13006) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Bocs, hogy ilyen "segítséget" adok, de nem láttam filmet és letölteni sem akarom, csak hogy a végén meghallgassam mi is szól, de gondolom az itt felsorolt számok egyike lesz: [link]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13009) skitzoo


skitzoo
senior tag

Köszi megis van. :R

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#13010) 98patrik


98patrik
csendes tag

Erre valaki ötlet??? egy egy electro musicról van szó.. http://www23.zippyshare.com/v/54903103/file.html

nem találom :(

A szálka a hal bosszúja.

(#13011) Fire/SOUL/CD válasza 98patrik (#13010) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ez durva, nem mondod, hogy Te fütyülted fel a dallamot?
Amúgy ismerős a dallam, de nem ugrik be a zene... :DDD

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13012) 98patrik válasza Fire/SOUL/CD (#13011) üzenetére


98patrik
csendes tag

Hát most na.. csak ennyit tuttam segíteni mert csak ez van meg a fejemben :D :D :D

A szálka a hal bosszúja.

(#13013) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Az Auchanban hallottam egy zenét, amit már régebben is kerestem és kerestettem itt is, de nem jártam szerencsével. Hát megpróbálom még egyszer.

Rockos hangzású zene, amiben valami hasonlók hangzanak el, mint "to a disco"; "in San Francisco", vagy "frisco", vagy "cisco". Fiatal férfi énekel benne.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#13014) b4sxe válasza JetiRulez (#13013) üzenetére


b4sxe
aktív tag

[link] csak tipp :U

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#13015) JetiRulez válasza b4sxe (#13014) üzenetére


JetiRulez
őstag

Nem. A zenében az az érces hangú elektromos gitár hangzik és 100%-ig biztos vagyok benne, hogy pár éves slágerről van szó.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#13016) skitzoo válasza JetiRulez (#13013) üzenetére


skitzoo
senior tag

talán ez ennek kicsit rockos hangzása van vagy nemtom.

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#13017) JetiRulez válasza skitzoo (#13016) üzenetére


JetiRulez
őstag

Ez sem az. Nem ilyen dance (vagy hogy hívják ezt a stílust). Ehhez képest inkább azt mondom, hogy kifejezetten rockzene.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#13018) mirmur29


mirmur29
csendes tag

Sziasztok!

Segitségeteket kérném. Van egy dallam, ami benne van a fülemben, anno sokat nyomoztam utána mi lehet a szám/előadó, de nemtudtam.

Most megint hallottam csengőhangként vhol és megint elkezdenék nyomozni.

Előadó és számcím érdekelne. Vagy ha már a pontos előadót tudja valaki az is jó, csak vhogy szűkiteném a kört. Probáltam már Vangelis, Mike Oldfield, meg hasonlókat de egyenlőre nem jártam sikerrel.

A dallam: http://www.mobil-csengohang.hu/files/csengohang/mp3/effekt/Nice_Sound.mp3

Köszi a segitségeteket!

thx
mirmur

420+ pozitív, 100% elégedettség! Ha már privátban megkerestél, tisztelj meg annyival, hogy reagálsz az én válaszomra is!

(#13019) mirmur29 válasza mirmur29 (#13018) üzenetére


mirmur29
csendes tag

ne fáradjatok, megvan :)

http://www.youtube.com/watch?v=rT5zCHn0tsg

420+ pozitív, 100% elégedettség! Ha már privátban megkerestél, tisztelj meg annyival, hogy reagálsz az én válaszomra is!

(#13020) b4sxe


b4sxe
aktív tag

Hali! Múltkor voltunk tescoba és szólt egy zene, egy rekedtes hangú csaj énekli (fiatal hang, kicsit ilyen nyávogósan :DDD), de ilyen vidám az egész zene, sajnos többet nem tudok mondani, szerintem pár éves zene lehet , ja és magyar ! :D Na ha ebből valaki tudja az egy zseni , és köszönöm előre is hátha.. :D:)

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#13021) andy83


andy83
aktív tag

Sziasztok!
Nem tudjátok mi lehet az a szám, ami a CSI Las Vegas S07E07 (ami ma ment a Viasat-on) részben 38:01-nél megy? SoundHound nem tudta... :Y

facebook.com/SzeretekMozizni

(#13022) Mustármag


Mustármag
őstag

Sziasztok

http://www.youtube.com/watch?v=OItmoBQYy0U

Ennek az animének az elején 0:12-0:48 között megy egy aláfestő zene, nem ismeritek fel véletlenül?(Vagy szándékosan?)

Nagyon tetszik, már órákat bogarásztam a világhálót,de nem akadok a nyomára!

[ Szerkesztve ]

(#13023) elistvan


elistvan
senior tag

Az alábbi videó alatti zene érdekelne: [link]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#13024) elistvan válasza b4sxe (#13020) üzenetére


elistvan
senior tag

Talán ez? [link]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#13025) Ndruu válasza elistvan (#13023) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Tom Boxer & Morena feat J Warner - Deep In Love (lehet valami remix...)

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#13026) elistvan válasza Ndruu (#13025) üzenetére


elistvan
senior tag

Köszi.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#13027) b4sxe válasza elistvan (#13024) üzenetére


b4sxe
aktív tag

Nem ez az sajnos :S Ennél sokkal rekedtesebb a hangja ..

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#13028) Brucehun


Brucehun
aktív tag

Sziasztok!
Mi annak a zeneszámnak a címe ami ebben a videóban 10:25-től kezdődik?

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#13029) MagicAffair


MagicAffair
csendes tag

Sziasztok! Nagyon régóta keresem ennek a számnak a cimét, és egyszerűen nem találom. Próbáltam nagyon fülelni a szöveget de nem sokat értettem belőle, csak annyit hogy "everybody" Régi diszkó szám a 90-es évekből, de nagyon pörgős.

Itt egy link. A felvétel VHS-ről van azért nem túl jó a minőség de ennyit sikerült belőle felvennem.

[link]

Előre is köszönöm!

(#13030) pakfong válasza Brucehun (#13028) üzenetére


pakfong
tag

Zhi-Vago - Celebrate The Love

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#13031) Brucehun válasza pakfong (#13030) üzenetére


Brucehun
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm!

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#13032) Sub-ZeRo válasza TOM!K@ (#12197) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Használj radio sure programot. Online rádió program és van benne rds. Lehet amit te hallgatsz adó abban lenne és akkor megtudnád az eéőadót/címet. Nekem ennyi segítségem van.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13033) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Sziasztok!

Ebből a videóból kéne a zene. Az van írva, hogy "Music by ASAP Rocky", de NEM tudom megtalálni ezt a számot! Tudna valaki segíteni?

(#13034) HollyBoni válasza HollyBoni (#13033) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nagy nehezen megfejtettem a szöveget, és megtaláltam a számot, szóval már nem aktuális. :)

(#13035) Viktor77


Viktor77
titán

Sanszos, hogy saját készítésű reklámspotzene, de teszek egy próbát.

A Viasat3-on látható, New Yorki nyomozók reklámspotjának a zenéje kellene, amiben a főszereplő mondja, hogy nem kéne a munkát hazahoznia (szóval, nem a mindenhol látható spot, ami valami 34000-es számmal kezdődik).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#13036) Gézengúz


Gézengúz
addikt

57 másodperctől...

[link]

Mi lehet ez??

(#13037) #81556480


#81556480
törölt tag

GTA 3 utolsó küldetés -The Exchange, végén lájtos gitár zene? Ez vajon valami különálló zene vagy csak a játékhoz készült?

(#13038) kismércse


kismércse
tag

Üdv.
Valaki tudja a címét ENNEK a zenének?

(#13039) Gézengúz válasza Gézengúz (#13036) üzenetére


Gézengúz
addikt

Közben megvan...
[link]

Tud valaki valahol jobb minőséget...??

(#13040) robogo81 válasza Gézengúz (#13039) üzenetére


robogo81
aktív tag

Sziasztok.
Esetleg Itt.
Ha rányomsz a címre,akkor a középső orosz szöveggel megtudod hallgatni( a bal felső sarokban),a bal orosszal meg letudod tölteni,15 másodperc után,de vigyázz a reklámokkal.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#13041) samfishR válasza kismércse (#13038) üzenetére


samfishR
senior tag

(#13042) kismércse válasza samfishR (#13041) üzenetére


kismércse
tag

Igen! Köszi szépen! :R

(#13043) joco18


joco18
csendes tag

Sziasztok!
Ennek a videónak a zenéjét keresem: [link]
Előre is köszönöm a segítséget!

(#13044) Ndruu válasza joco18 (#13043) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

(#13045) joco18 válasza Ndruu (#13044) üzenetére


joco18
csendes tag

Köszönöm!! :R :R

(#13046) b4sxe


b4sxe
aktív tag

sziasztok! http://www66.zippyshare.com/v/73305786/file.html ennek a számnak mi a címe? Nem tudom miért nem lehet lejátszani zippy-n nem tudom hogy kell át konvertálni, iphonrol szedtem csak le :S

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#13048) samfishR válasza b4sxe (#13046) üzenetére


samfishR
senior tag

(#13049) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Ennek a videónak az elején megy egy zene kb fél percig. Ennek tudja valaki a címét? Elég sok helyen hallottam már, főleg reklámokban.

(#13050) Mustármag


Mustármag
őstag

Senki? :O

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.