Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Naracom

Hozzászólások

(#901) Sntnl


Sntnl
csendes tag

Óh engem mostmár nem érdekel hogy megszakad vagy lagolni fog a netem 35 napot csak kibírok. Ha meg nem jönnek ki leszerleni akkor leszereljük és beviszük a Naracom-ba :))

(#902) kakasi


kakasi
csendes tag

Nekem egész délelőtt nem volt net. szerintem szabonagyurnanak sem volt

(#903) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Hát igen az én netem se vmi túl tökéletes :F Kedves NARACOM vmit lehetne már tenni, mivel se emelés, se semmi :F A net ugyanolyan silány minőségű mint eddig :F . Vagy már nem is lessz EMELÉS??? AZ oldalon már nincs semmi utlás rá :F Akkor ez is csak kamu volt??? :F :O

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#904) nagyonjo válasza szabonagyur (#903) üzenetére


nagyonjo
csendes tag

Bármilyen szolgáltatótól, bármilyen ip cimmel, léptél be az oldalukra akkor is az irta ki hogy sávszélesség emelés.

(#905) szabonagyur


szabonagyur
félisten

OK, ezt én is tom, mivel néztem suliból is, de nem hiszem, h az a lényeg, meg nem is olyan rég maga tibicce írtam, h emelés lesz, csak decemberről csúsznak januárra. Én nem is az emelés miatt vagyok dühös, hanem, h a szerződéses net sincs meg soha :(( Már ha egyszer fizetek érte elvérom, h teljesítsék a szerződésben írtakat.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#906) ferikeleti válasza Sntnl (#901) üzenetére


ferikeleti
csendes tag

Mar mi is varjuk.

(#907) ferikeleti válasza szabonagyur (#905) üzenetére


ferikeleti
csendes tag

[link]te mirol beszelsz?

[ Szerkesztve ]

(#908) szabonagyur válasza ferikeleti (#907) üzenetére


szabonagyur
félisten

Lehet, h nálatok ezt mutatja, de ezt vhogy én nem tapasztalom :F Meghát sokat érek vele, h a pingek meg az egekben :F

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#909) Sntnl válasza ferikeleti (#906) üzenetére


Sntnl
csendes tag

oké

(#910) szabonagyur válasza Sntnl (#909) üzenetére


szabonagyur
félisten

Látom terád is nagy hatással volt a NARACOM :F MOndjuk érdekes, hogy ennyire fontosak számukra az ügyfelek, hogy nekik mind1, hogy eggyel több vagy kevesebb :F

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#911) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Hello mindenki. Látom senkinek se emelték sehova se a netet :F Az ígéret megvolt, de semmi
alapja sincs :F . Mondjuk sztem nyugodtan emelhetnének a netemen, főként, hogy már egy éve vagyok NARACOM-os, de főleg azért mert az első, ún. díjmentes bekötési hónap sem volt díjmentes :F Szal tibicce nem tom hol marad az ígért növelés???? :F

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#912) kakasi


kakasi
csendes tag

megértelek szabo, nekem sem emelték sőt most mértem le és 546.70kbps van az 1Mb helyett.

(#913) nonoyoyo


nonoyoyo
csendes tag

sok elégedetlen ügyfél nincs úgy látom...:) sőt fura hogy csak egy 3-5 fős mag van... én ha a szolgáltató helyében lennék a sok pampogóst megjutalmaznám egy felmondó levéllel és máris lehetne másik szolgáltatót szidni...:) mert azért a grafikon az grafikon ami sokmindent megmutat, bár a telhetetlenséggel nem tud mit kezdeni

[ Szerkesztve ]

(#914) llax válasza nonoyoyo (#913) üzenetére


llax
senior tag

Van sok elégedetlen ügyfél, csak nem sokan írnak ide.
A szolgáltatásukat használó ismerőseim közül még senki sem dícsérte őket. Ha szóba kerül a net, akkor nem válogatnak a szavakban...

Nálam a sebességgel általában nincsenek gondok, de néhány perces üzemszünet elég gyakori (van olyan nap, hogy többször is belefutok ilyenbe), ritkábban sokperc-néhányóra időtartamra is leáll... Néha csak pillanatnyi szakadások vannak (pl. ftp letöltésnél az is elég kellemetlen), a routerem log-ja szerint a mai napon 4-szer fordult elő és még nincs vége a napnak...
Mindezek mellett én azon ritka Naracom ügyfelek közé tartozom, aki még egy percig sem gondolkodott a szerződés felbontásán (hűségidő már lejárt).

De ha még nem használtad tartósan a szolgáltatásukat, akkor javaslom írj alá egy éves szerződést és beszélgessünk erről a témáról egy év múlva.

(#915) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Na egy napog teljesen élvezhető volt a net :)) , de most megint elment a sebesség :O [link]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#916) llax válasza szabonagyur (#915) üzenetére


llax
senior tag

Nálam most ilyen:

Délután és kora este 2,8 - 3,6 Mbit/s között ingadozik, gondolom akkor agyon van terhelve a hálózat.

(#917) nonoyoyo válasza llax (#914) üzenetére


nonoyoyo
csendes tag

a második egy évemnél tartok, úgyhogy beszélgethetünk nyugodtan :) én csak egyet nem értek: ha a net előtt töltött időd negyedét fórumra írogatással ill. sebességméréssel töltöd és többnyire nem pozitív a véleményed akkor miért nem keresel egy jó szolgáltatót? hűségidőd nincs akkor meg??? vagy gondolkodjunk tágabb körben! a szavakban nem válogató gondolom nem naracomot dícsérő kispajtársaid miért nem mennek máshova? szolgáltatóból mindenhol van választék, de ha nincs akkor is a rosszat nem kell használni. személy szerint én amivel nem vagyok elégedett nem használom ha nem muszáj, sőt ha még muszáj akkor sem... no de lehet én nem látom jól a dolgokat. de azért a körkérdést feltenném: ha valami szerintetek szar miért tartotok ki mellette, még akkor is ha nem muszáj? :W

[ Szerkesztve ]

(#918) nonoyoyo válasza szabonagyur (#915) üzenetére


nonoyoyo
csendes tag

ha jól láttam egy 768-csomagod van, a 440-nel mi bajod? az azért még bőven használható, bár biztos nem 2 mega:) az elment a sebesség azért nem itt kezdődik, vagy csak én vagyok engedékeny :F

(#919) nonoyoyo válasza szabonagyur (#910) üzenetére


nonoyoyo
csendes tag

rendben van hogy jó magyar lévén (sokszor alaptalanul) szidunk többek között mindent ami szolgáltatás, de az azért ugye nem gondoltad komolyan, hogy azt az embert aki a naracomot szarakomként reklámozza és keresztbe-hosszában szidja, még arra is megkérik, hogy ugyan ne mondja már fel a szerződését? :DD
ha valaki téged pl lebarmoz vagy esetleg megcifrázza egy kicsit te azt válaszolod neki: kedves barátom megengeded, hogy kinyaljam a segged???
szóval azért ügyfél és ügyfél között is van különbség és gondolom azért ezt a túloldalon is tudják...

(#920) nonoyoyo válasza llax (#916) üzenetére


nonoyoyo
csendes tag

ha már belejöttem még neked is írok egyet:) ha logikusan gondolkodunk, szerintem nem délután és kora este terhelt a hálózat hanem inkább este 8-11 között... az ingadozás pedig mindenhol megvan ettól nagyobb is, kábelnél, adsl-nél is, t-comnál és invitelnél is! tapasztalat és nem nyalás a naracom felé... bár remélem az illetékesek kinyomozzák ki vagyok és kapok egy kis plussz kakaót, mert a végén még én is odajutok, hogy idegbajt kapok, ha a sebességem a max 70%-ra esik vissza és nekiállok lázítani :)) jóccakát :Y

(#921) llax válasza nonoyoyo (#920) üzenetére


llax
senior tag

Mint korábban írtam, a sebességgel általában nincs bajom... Csúcsidőben 70% szerintem is jó.
Amivel bajom van, az a rendelkezésre állás és a kapcsolat "folytonossága"...

(#922) szabonagyur válasza nonoyoyo (#919) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szeva nem tudom, hogy te ki vagy, de annyit mondok, hogy azt az oldat nem én csináltam nekem semmi közöm hozzá, ezt magad is láthatod, ha visszaolvasol egy kicsit. Jah és én se túl rég írok ide be, pedig már rég tudok erről a fórumról. Eddig nekem se volt semmi bajom vele, minden ment teljesen, ahoyg ezt első hozzászólásomnál látni is lehet, csak mióta ez az úgynevzett emelés van azóta ilyen vacak a netem. De már 3 napja nagyon szépen fut a net, és eddig minden elismerésem a naracomé. :C

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#923) ferikeleti válasza llax (#921) üzenetére


ferikeleti
csendes tag

"a routerem log-ja szerint a mai napon 4-szer fordult elő és még nincs vége a napnak..."

Az nem szakadas, hanem dhcp keres. Abban pedig nincs semmi rossz. Esetleg nem 3orankent van ez mindig?
De szivesen megnezem. Csatold be legyszives.

(#924) llax válasza nonoyoyo (#917) üzenetére


llax
senior tag

"én csak egyet nem értek: ha a net előtt töltött időd negyedét fórumra írogatással ill. sebességméréssel töltöd"

A fórumra általában akkor írok, ha valami gond van nálam. Nem egyszer modemmel kapcsolódtam, amikor az adott hozzászólást írtam (nem csak azért kapcsolódtam, hogy írhassak, hanem azért, mert pl. hazaérkezésem óta még a mailjaimat sem tudtam elolvasni).
Nyugodtan visszaolvashatsz, én szidni nem szoktam őket. A fórumot olvasni meg akkor szoktam, ha új hozzászólás érkezik, erre a topikra be van állítva az email értesítő. Sebességet legtöbb esetben azért mérek, mert "érezhetően" nem stimmel valami...

"gondolom nem naracomot dícsérő kispajtársaid miért nem mennek máshova?"

Általában olyanok szidják jobban, akik nem szenvedtek sok éven át modemmel, akiknek fogalmuk nem lehet arról, milyen 50kb/s alatt az élet...

Tavaly decemberig nem volt más szélessávú szolgáltató a környéken. Sem kábel, sem ADSL. Mostmár van kábel, hasonló sebességek mellett hasonló árakkal, de még néhány hónapig nem mernék váltani, még nem tudom, mennyire megbízhatóak. De ha a Naracomnál nem lesznek fél napos leállások (volt amikor gyakran előfordult ilyen, meg olyan is, hogy egy hétig nem tudtan "normálisan" használni), akkor nem is fogok mostanában váltani.

Amíg nem volt itt a Naracom, addig csak modemmel és GPRS-el tudtam kapcsolódni. Ezeket a szolgáltatásokat vegyesen, "spórolósan" használva is havi 10-15kHUF ment el netre, ha kicsit intenzívebben kellett használnom, akkor ennél jóval több is kijött, szinte használhatatlan sebesség mellett.

(#925) llax válasza ferikeleti (#923) üzenetére


llax
senior tag

Az minden esetben dhcp kérés. Csakhogy kérés és kérés között vannak különbségek.
Amikor a kérés másodpercében megkapja az IP címet, azokat az eseteket nem számolom ide.
Azokat az eseteket tekintem rövid szakadásnak, amikor a kérés és az ip megújítása között másodpercek telnek el. Ilyenkor a Skype és az MSN is újrakapcsolódik, a folyamatban lévő letöltés megszakad.

[ Szerkesztve ]

(#926) nonoyoyo válasza szabonagyur (#922) üzenetére


nonoyoyo
csendes tag

néha magas sem tudom ki vagyok:) a 910-es hozzászóláshoz írtam, amiben írtad hogy a narát nem érdekli hogy egy ügyféllel több vagy kevesebb...sntnl pl reklámozta az oldalt... erre írtam hogy nem hinném, hogy a cégnek könyörögnie kellene, hogy pl az ilyen ügyfél maradjon sorstársunk:)
a naracomnak egy pirospont, tőled meg bocs, nem votl szándékomban senkit sértegetni

(#927) nonoyoyo válasza llax (#924) üzenetére


nonoyoyo
csendes tag

no akkor nagy hiba nincs :) a régi szép időkhöz képest a net nagyságrenddel jobb, személy szerint nekem gondom sincs vele és szerintem az ára is elég versenyképes... a váltáson majd elgondolkodsz, tuti, hogy a hibákat ők is látják és szerintem attól komolyabb cég, hogy ezeket figyelmen kívül hagyják! de fél év múlva meglátjuk, maradsz vagy rápróbálsz másra

(#929) Sntnl válasza nonoyoyo (#926) üzenetére


Sntnl
csendes tag

nyugodjál meg pls

(#930) Sntnl válasza nonoyoyo (#926) üzenetére


Sntnl
csendes tag

Meg amugy ha ránéztél volna arra az oldalra (ami már nincs) magasról nem érdekelt engem az az oldal nem is frissítettem,semmi.Megkértek szüntessem meg azt az oldalt mert járt a szám hogy szakadozik a net megszüntettem.Szóval csak ott ált és egyetlen egyszer se frissítettem,max annyi hogy a haver irkált bele.Naracom-ot meg már nem akarom "szarakom" ként reklámozni mert már nem érdekel hogy laggol,szakadozik.Van egy hónapom annyit már csak kibírok

(#931) pityeszka


pityeszka
őstag

mi van itt :DDD

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#932) nonoyoyo válasza Sntnl (#929) üzenetére


nonoyoyo
csendes tag

elhiszed, hogy tök nyugodt vagyok?:) te is leírtad amit gondolsz, én is ezért van a fórum

(#933) Sntnl válasza nonoyoyo (#932) üzenetére


Sntnl
csendes tag

hát de én nem azt irtam le hogy mondjuk Tarhonya Gáspár ilyen,olyan,amolyan,hanem azt hogy nekem nem jön be a Naracom internet

(#934) ferikeleti válasza Sntnl (#933) üzenetére


ferikeleti
csendes tag

Mar birosagi fazisban van az ugy.

(#935) Sntnl válasza ferikeleti (#934) üzenetére


Sntnl
csendes tag

oké

(#936) Sntnl


Sntnl
csendes tag

Holnap meg várhatom a rendőrséget?Vagy akár ma?

(#937) ferikeleti válasza Sntnl (#936) üzenetére


ferikeleti
csendes tag

kinos lesz majd apuka munkahelyere jarni.

(#938) Sntnl válasza ferikeleti (#937) üzenetére


Sntnl
csendes tag

:DDD

(#939) nonoyoyo válasza ferikeleti (#934) üzenetére


nonoyoyo
csendes tag

uppsz:)

(#940) Sntnl


Sntnl
csendes tag

Bánom is én.De amúgy esküszöm Nyíregyen keresztapámék 1000-szer jobb mikrohullámú netet szerelnek.És nem Skycom-os antennát tesznek fel hanem Yagi-t ami még átlövi pakisztánt is :)

(#941) ferikeleti válasza Sntnl (#940) üzenetére


ferikeleti
csendes tag

Keso van mar, gyerekeknek lefekves. Holnap iskola.

(#942) Sntnl válasza ferikeleti (#941) üzenetére


Sntnl
csendes tag

gyakorlaton leszek holnap szóval én ráérek

(#943) lightbringer válasza Sntnl (#940) üzenetére


lightbringer
csendes tag

Akkor miert nem lonek ide?

(#944) nonoyoyo válasza lightbringer (#943) üzenetére


nonoyoyo
csendes tag

lőhetnek ide bármit, úgyis lesz olyan akinek az is gyenge lesz:) még a csoda pakisztáni antennás is... én maradok a mostani antennánál és mégis elégedett vagyok :C

(#945) nonoyoyo válasza Sntnl (#940) üzenetére


nonoyoyo
csendes tag

8000 mega 30 us-cel pinggel havi 8 forintért?:) arra mondjuk még lehet én is átmennék... azon milyen jól lehetne már sebességet mérni :Y

[ Szerkesztve ]

(#946) Sntnl válasza lightbringer (#943) üzenetére


Sntnl
csendes tag

mert az nem Naracom

(#947) ferikeleti válasza Sntnl (#946) üzenetére


ferikeleti
csendes tag

Melyik ceg az?

(#949) nagyonjo


nagyonjo
csendes tag

Ferikeleti, miújság választ kapok?

(#950) nonoyoyo válasza nagyonjo (#949) üzenetére


nonoyoyo
csendes tag

kinek a szerződésébe van beleírva a kötelező emelés? mert az enyémbe nincs, sőt ilyenről még csak nem is hallottam! de ha a tiédbe bele van írva, vidd be az ügyfélszolgálatra, mutasd meg nekik és biztos megcsinálják! ja és mondd meg nekem is hol van leírva, mert akkor én is megyek vergődni!
még egy pici megjegyzés: a honlapnak egyik jellemzője, hogy bárhonnan, bármilyen szolgáltató netét használva nézed meg ugyanazt látod:) ezt már az ovisok is tudják!
ferikeleti: bocs, hogy belepofáztam de ezen kérdések megválaszolásához nem kell naracomosnak lenni

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Naracom
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.