Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Naracom

Hozzászólások

(#2001) kenwood3 válasza pityeszka (#2000) üzenetére


kenwood3
őstag

Nem kötekedésként, de szerintem ezt jobb lenne velük telón közölni :) Bár ha ott is közölted és ennek ellenére is küldtek akkor jó, hogy leírtad ide is :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#2002) FRENK1988 válasza kenwood3 (#2001) üzenetére


FRENK1988
veterán

Szerintem megtette, csak azert itt is jelzi:)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2003) kenwood3 válasza FRENK1988 (#2002) üzenetére


kenwood3
őstag

Jól is teszi :K

Egyébként nekem is van 1 ilyen sztorim :D 1 pér éve amikor még nem futott nekik ennyire jól, volt 1 olyan hónap amikor szinte semmire se lehetett használni a netet . Ebben a hónapban rengeteget hívtam őket, hogy nem jó lassú, használhatatlan. Ekkor berágtam, felhívtam őket és megmondtam nekik, hogy ebben a hónapban 1 hét volt az, amikor is lehetett használni a netet és emiatt nem vagyok hajlandó 1 teljes havi számlát kifizetni! Ekkoriba még meg is fenyegettem őket azzal, hgy feljelentem őket az NHH-nál ha nem csinálnak valamit :D Erre azt mondták rendben, ne fizessem be majd küldenek 1 másik számlát arra a bizonyos hónapra. Teltek a napok, hetek és egyszer csak azt veszem észre, hogy olyan felirat fogad amikor hazaértem a melóból, hogy tartozás miatt a szolgáltatást szüneteltetik. wtf? Rögtön felhívtam őket és mondtam nekik, hogy nincs netem és szeretném megtudni, hogy ez miért van? Erre válaszul azt kapom, hogy mert nem fizettem ki 1 számlát. Mondom nekik igen nem fizettem mivel arról volt szó, hogy kapok 1 másikat, mert abban a hónapban nagyon xar volt a netem és szinte többet állt mint ment. A vége az lett, hogy másnap visszakapcsolták, majd 1 pár nap múlva felhívtak, hogy arra a hónapa 1 fillért se kell fizetnem . Szóval megesnek náluk érdekes dolgok :))

Na jó nem panaszkodom, mert mostanában tényleg nincs már velük nagyon gond :N

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2004) pityeszka válasza kenwood3 (#2001) üzenetére


pityeszka
őstag

Tegnap voltam be. Érdekes módon tudtak a kárról mégsem jöttek ki. Na de mind1. Kaptam egy szakvéleményt, hogy vigyem el a biztosítóba mert ez nekik alapba kár és mivel én fel akarom mondani a szolgáltatást, nekik csak ez így éri meg. :) Persze a Június havi számlám még nem volt rendezve és addig míg nem rendezem nem tudnak szerződést bontani. :D Hozzáteszem 9.én csapott be a villám azóta nem megy a szolgáltatás, de kifizetjük ne mondják azt, hogy milyen szemtelen vagyunk. :)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#2005) FRENK1988 válasza pityeszka (#2004) üzenetére


FRENK1988
veterán

ez nem szemtelenség csak ha nincs szolgáltatás akkor ne várjanak pénzt

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2006) kenwood3 válasza pityeszka (#2004) üzenetére


kenwood3
őstag

és ha nem lenne biztosításotok, akkor mit mondtak volna? Érdekes a hozzáállásuk mindenesetre :U

Mi az az ekezet dragasag??

(#2007) pityeszka válasza FRENK1988 (#2005) üzenetére


pityeszka
őstag

Mégis be kell fizessem, hogy fel tudjam mondani a szerződést. Ez van. :)

kenwood3: fogalmam sincs hallod-e, biztos ki kellett volna fizetni! Meg vagyok már veszve. Se TV, se PC 3 hete. :O

#2008: sajnos nem volt ki megtegye mert nem voltam otthon, fater meg.....aludt.! :U

[ Szerkesztve ]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#2008) kenwood3 válasza pityeszka (#2007) üzenetére


kenwood3
őstag

Na én ezért húzok ki ilyenkor mindent a konnektorból, illetve kihúzom a tv-ből az antenna kábelt és a gépből az utp kábelt is :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#2009) berezso


berezso
csendes tag

Nagyon megbántam, hogy ezt a szolgáltatót választottam. Januárban aláírtam egy hűségszerződést 1 évre. Sajnos!
Minden hónapban eljátsszák velem azt, hogy más előfizetők fizetési felszólítóit küldik rá a gépemre. Eddig 4 különböző előfizető felszólítóit mentettem le a gépemre.( gyűjtöm arra az időkre, ha bizonyítanom kell ezt) Többször telefonáltam, személyesen is bementem, de semmi nem változik. Ma is kaptam egy ilyen felszólítót. Ilyenkor már csak az a teendőm, hogy egy ismeretlen személy nevében tudomásul veszem a felszólítást ( nem tudom mit ér el ezzel a Naracom), s kb 400 másodperc múlva esetleg űjra használhatom a netet. A következő lépésem szerintem a fogyasztóvédelem lesz. Már nagyon meguntam NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#2010) berezso


berezso
csendes tag

Ja, és fél óránként kell kihúzgálni a konnektorból azt a kütyüt ( mit tudom én hogy hívják), mert állandóan megszakad a net. Szóval a türelmem már a végén jár...... A Thome-nál soha nem volt ilyen gondom az 5 év alatt, míg használtam.

[ Szerkesztve ]

(#2011) pityeszka válasza berezso (#2009) üzenetére


pityeszka
őstag

Hidd el, hogy rosszabb napokat is megéltünk mint te eme szolgáltatóval. ;) Egyébként nem lenne rossz ez a szolgáltatás csak hozzáértő, türelmes emberkék kellenének a kollektívába.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#2012) tibicce


tibicce
csendes tag

udv
nem teszem fel a labam egy fel eve es kelted a zavart?
mi a baj baranykam (pityeszka), miben segithetek? :D

tibicce

(#2013) kenwood3 válasza tibicce (#2012) üzenetére


kenwood3
őstag

[link]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2014) pityeszka válasza tibicce (#2012) üzenetére


pityeszka
őstag

Nekem már semmiben. :) Jó tudni, hogy még a csapatban vagy. ;)

üdv!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#2015) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Még mindig tré a naracom? PEdig most készülök váltani 3 megás netről, egy másik szolgáltatótól naracomra. hiába vidéken nincs tul sok lehetőség, de a 15 megás ára eléggé vonzó. Estefelé mennyire stabil a kapcsolat?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#2016) FRENK1988 válasza Dyingsoul (#2015) üzenetére


FRENK1988
veterán

hát én teljesen elégedett vagyok vele mióta (2 éve) új vevőt tettek fel a tetőre azóta még a digitől is jobb jelet fog rossz időben is:)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2017) kenwood3 válasza Dyingsoul (#2015) üzenetére


kenwood3
őstag

Mar nem az. Sot nagyon is jo :)

Mi az az ekezet dragasag??

(#2018) Dyingsoul válasza kenwood3 (#2017) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Köszönöm a visszajelzéseket, remélem nem fizetett hirdetéseket olvashattam! :DD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#2019) kenwood3 válasza Dyingsoul (#2018) üzenetére


kenwood3
őstag

:DDD

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2020) tibicce válasza pityeszka (#2014) üzenetére


tibicce
csendes tag

felmondtad?

tibicce

(#2021) pityeszka válasza tibicce (#2020) üzenetére


pityeszka
őstag

Folyamatban van. Nem mennek egyszerűen a dolgok. :( Gondolok itt nem a narára.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#2022) tibicce válasza pityeszka (#2021) üzenetére


tibicce
csendes tag

ertem, szolj ha sagithetek...

tibicce

(#2023) tibicce válasza pityeszka (#2021) üzenetére


tibicce
csendes tag

ertem, szolj ha segithetek...

[ Szerkesztve ]

tibicce

(#2024) szabonagyur válasza tibicce (#2023) üzenetére


szabonagyur
félisten

szia!

Nekem azért segíthetnél.

az elmúlt pár napban a net gondol egyet és a megszokott 5 megabitről leugrik 0,5 megabitre és úgy marad vagy 1-2 órát majd vissza. mi lehet a probléma?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2025) Goll-r


Goll-r
tag

Ajjajj! Látszik, hogy itt a tél, meg jönnek az ünnepek, mert net az alig-alig leledzik. :(

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#2026) kenwood3 válasza Goll-r (#2025) üzenetére


kenwood3
őstag

nekem nincs vele gond :N Nem tudom mióta vagy narás, én majdnem a kezdetektől , de az akkori "minőséget" soha nem fogom elfelejteni :DDD Akkoriban katasztrófa volt ez a cég, de ma már nekem tökéletes

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2027) Goll-r válasza kenwood3 (#2026) üzenetére


Goll-r
tag

Elég régóta, elhiheted. kb. 7 éve. Nem is volt gond eddig, de legutóbbi hétvégén elég magas ping értékeket kaptam, meg lassú is volt.

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#2028) kenwood3 válasza Goll-r (#2027) üzenetére


kenwood3
őstag

Akkor neked szerencséd volt eddig. :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#2029) Goll-r válasza kenwood3 (#2028) üzenetére


Goll-r
tag

Nem, csak pár éve mikor cserélve lett az antenna akkor jött a megváltás. Előtte nekem is szenvedés volt. Viszont legutóbbi hétvégén, mint említettem, eléggé le volt főve.

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#2030) kozicsd


kozicsd
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni abban, hogyha veszek egy routert, akkor kell valami különlegeset csinálni az összeszerelés után?
Adsl netnél ugye be kell állítani a routernek a felhasználónevet meg a jelszót, de a naracomnál nem tudom ez hogy működik :F

(#2031) FRENK1988 válasza kozicsd (#2030) üzenetére


FRENK1988
veterán

Nem kell csinálni semmit csak végigmenni a gyors beállításokon

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2032) kozicsd válasza FRENK1988 (#2031) üzenetére


kozicsd
tag

Rendben,köszi

(#2033) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok,

A kérdésem azokhoz irányul akik a naracom kábeles netjét használják nem panelben elsősorban. A kérdésem pedig, hogy a kábeltévé gondolom ugyanazon a kábelen jön be amin a net is mivel mindkettő ugyanolyan kábel, de használ e a naracom valamilyen dekódolót vagy csak simán megy egy elosztóval a kábel a tv-be. Tehát bejön a házba a kábel ott elosztó és egyik kábel a modembe másik a tv-be? :D Valamint akik használják a naracom kábeltévéjét mennyire jó minőségű az adás? Ami 16:9-es adás az úgy is jön? :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2034) ikendu


ikendu
csendes tag

Sziasztok!
Pár napja a digitális csatornák közül kiszedték a Discovery-t meg a Eurosport csatornákat, csak az analógok között lehet ezeket nézni. Tudtok valamit arról, hogy miért? A honlapon ki is vették ezek mellől a jelölést, úgy néz ki végleges, hogy csak az analógok között lesznek. Igazából a két Eurosport miatt bosszankodok, mert azért az analóg minősége a digitálishoz képest elég tré. :((

(#2035) kozicsd


kozicsd
tag

Sziasztok!
Raktam be egy wifis routert a modem és a gép közé. Az asztali gépen van net, viszont ha laptopról akarok wifin keresztül, akkor nincs internet. A routerhez csatlakozik, beírom a jelszót, jelerősség is van, viszont korlátozott kapcsolatot ír ki. Mit kell még beállítani?

(#2036) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok

Az elmúlt napokban másnál is el-el megy a net? Vezetékes naracom családi lakásban Kisvárda...

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2037) missgrace válasza szabonagyur (#2036) üzenetére


missgrace
csendes tag

Nem kábeles, de hónapok óta sz*r. Nem csak havazások, vagy esős időben. Nem lehet javítani a kapcsolaton, azt írja nem sikerült a DNS kiürítése. Utánanéztem, feltettem a Fixitet, semmi.. Felháborító, hogy az ember munka után, vagy hétvégén nem tud 10percet gond nélkül netezni. De lekopogom, most kivételesen megy,de ma is volt már leállás.

(#2038) kenwood3


kenwood3
őstag

Mi a retek ez az adminisztrációs díj a számlán? Mióta van ez, mert igazából még csak most vettem észre?! Törvény megtiltja a sárfacsekkdíjt, ehelyett bevezetik ezt? Érdekes módon ugyanannyiba kerül, mint a csekkdíj került :U . Muszáj lesz megint bemennem és "elbeszélgetnem" velük :W

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2039) FRENK1988 válasza kenwood3 (#2038) üzenetére


FRENK1988
veterán

igyis-ugyis találnak valami jogcímet ahol ezt behajtják

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2040) kenwood3 válasza FRENK1988 (#2039) üzenetére


kenwood3
őstag

csak nem rajtam, főleg ha bemegyek. :N

Mi az az ekezet dragasag??

(#2041) FRENK1988 válasza kenwood3 (#2040) üzenetére


FRENK1988
veterán

ámen :)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2042) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Hu most elég darabos volt a net felénk :((( és ennek tetejében még a telefon is lusták voltak felvenni.

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2043) kenwood3 válasza FRENK1988 (#2042) üzenetére


kenwood3
őstag

Itt is az volt. Még a router is megbolondult, én meg azt hittem végig, hogy a net a xar. Ygy péntektől vasárnapig még netezni se tudtam :D

Mi az az ekezet dragasag??

(#2044) fulton


fulton
addikt

Hát nem tudom kinél milyen ez a naracom, de hogy egy okádék az tuti100.
Már lassan egy éve. a netem ritka napok egyikén éri el a csomag előírtját az az a 30Mb et.
Többségiben beáll kb 9Mb és kész (jó esetben) mintha berakná az adónkat egy ilyen sávkiosztásba és egészségedre. Azonban inkább szarakodik multizni sem lehet normálisan, torrentezni, youtubot nézni stb.... Nem csak nekem az uncsimnál ugyan ez a jelenség.
Mikor hívtam őket sokadjára már azt mondták ja igen fejlesztés lesz januárban, aztán hívtam őket márciusban ja igen már csinálnák csak ugye hideg szél van a vezeték megtörik stb...nem tudnak dolgozni, de amint javul az idő már csinálják. Jó uncsim napokban felhívta őket, óigen várható fejlesztés majd julius környékén...:S baszák meg. Teljesen hülyének nézik az embert.

[ Szerkesztve ]

(#2045) pityu8


pityu8
tag

Sziasztok
Jó régen volt az utolsó hozzászólás, biztos mindenkinek szuperül megy minden.
Aki használja, írna pár szót, hogy milyen.

(#2046) szabonagyur válasza pityu8 (#2045) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szia

Kisvárdán családi háznál a szupergyors csomag 10/1 megabit 11/1,1 megabit valós sebességet produkál stabilan. Pin 8m természetesen ha több gép nem használja valamint kell hozzá jó router is. Kihagyás nem tapasztalható, nagy ritkán van 1-1 leállás de az általában nagy vihar után esetleges eszköz meghibásodás vagy múltkor hálózatbővítés miatt volt.

Nem vagyok Naracom bérenc mielőtt bárki azt mondaná :D Bár nekem igazából eddig minden szolgáltatásuk hibátlan volt. Pedig még az antennás netjükkel kezdtem réges régen.

Azoknak akiknek meg bajuk van vele szóljanak be az ügyfélszolgálatnak telefonon és ha normálisan leírják a problémát meg is oldják. Azoknak akiknek meg nincs mondjuk a 50 megabit vagy bármennyi azok először a saját eszközüket is vizsgálják meg, hogy képes e egyáltalán a sebesség kezelésére, mert pl. a Wifi routerek közül egy sem képes a ráírt sebességre, általában a felére max.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2047) Goll-r


Goll-r
tag

Az ünnepre való tekintettel csökkentették a sávszélt vagy miért van az hogy már 3 napja a letöltési sebesség még az 1Mbit/sec értéket sem éri el? Mennyi is a garantált sávszél?

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#2048) FRENK1988 válasza Goll-r (#2047) üzenetére


FRENK1988
veterán

hát apósom szerint hazament a sok gyerek és a neten lóg így kevés jut a jóból... ;]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2049) blogos


blogos
tag

Üdv!

Telefonon próbálom elérni őket, de nem veszik fel, pedig ma munkanap van.
Vannak egyáltalán az ügyfélszolgálaton, vajon érdemes személyesen benézni?
Évek óta nem telefonáltam nekik, de annak idején sikerült elérni őket.

B.K.!

(#2050) Goll-r válasza FRENK1988 (#2048) üzenetére


Goll-r
tag

Gondoltam, csak mikor lefő a vga és át kell állni az igp-re, ahhoz meg le kellene szedni egy 156 MB-os drivert és az röpke 1 napig jön, mert néha még meg megakad, hát izé. Legalább akkor a p2p-t korlátoznák, mert így a garantált minimum sincs meg. :U

[ Szerkesztve ]

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Naracom
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.