Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Naracom

Hozzászólások

(#501) pityeszka


pityeszka
őstag

Ezt meg az 501.-ért :DDD


[link]

[Szerkesztve]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#502) tibicce válasza lacyka0727 (#498) üzenetére


tibicce
csendes tag

elnezest ha nem irtam vixa talan aze mert nem voltam gepnel... estenkent vagyok csak fent de nem sokat.

h miert nem lehet hasznalni a sebesseg merest aze nem mert odairtam h ''nem lehet ra hivatkozni'' erre hivatkoznak ra lehet korbe kene irni az oldalon es meglatnak az emberek xoval nem kell az oda.

tibicce

(#503) lacyka0727 válasza tibicce (#502) üzenetére


lacyka0727
csendes tag

Nem vettem a szívemre, de ha engem keresnek msn-en, akkor legkésőbb mikor gép elé kerülök elolvasom. A sebességmérő hiánya nem zavar annyira, hivatkozhattam volna az externetre, speedtestre, abeltronica-ra stb., a lényeg nem változik. Csak furcsa, hogy 1x mikor kijöttek, akkor a te oldaladon mértek sebességet, és az volt a mérvadó. Ma megkaptam az ügyfélszolgálat e-mailjét, miszerint minden szép és jó, átlag 600k megvan, és az nem is rossz. De: általában ha töltök, úgy választok, hogy lehetőség szerint a sebességet tartom szem előtt. Nem bírom elképzelni, hogy egy olyan torrentnél, ahol több mint 700 peer van, azt a sebességet tudjam csak elérni, mint az alábbi kép mutat. Este nyolckor elindítottam a letöltést, és folyamatosan ment. Mint látható, kb. 2 óra volt az, mikor jött a max sebességgel. A pingeket nem is említem, már raktam be képet, de ma még rosszab...szinte nincs is 100 alatti. Azt meg lesz*rom hogy a jel 50%, meg hogy bekötésnél is nagyon jónak számít. Lehet hogy a belső hálózaton jó minden (sőt biztos, mert pingeltem egy másik gépet, és 30-tól nem volt nagyobb érték), de hogy kívűlről nem jön be simán az adat az biztos...Szerintem ültessetek valaki olyat az ügyeleti székbe, aki kicsit többet ért hozzá. Mert én attól nem érzem jobban magam, hogy onnan minden jó. Nem a munkatársakat akarom bántani, de szerintem oda nem elég, ha valaki jól kezeli az egeret+gyorsan le tudja rázni az embert (Tisztelet a kivételnek)

Ja, a kép: [link]

[Szerkesztve]

(#504) pityeszka válasza lacyka0727 (#503) üzenetére


pityeszka
őstag

Na odabent biztos,hogy minden mérőke 100%-ot mutat az tuti,csak az a baj hogy hiába mondja a jelenlévő ügyf.szolg-tos,hogy nem lát problámát,mikor egy oldal olyan keservesen jön le,hogy addig teszek egy kétbetűs kitérőt!! :(

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#505) Hosszu20


Hosszu20
csendes tag

:W

(#506) pityeszka válasza Hosszu20 (#505) üzenetére


pityeszka
őstag

:DDD

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#507) Hosszu20


Hosszu20
csendes tag

lacyka0727 Nem megyünk át a szomszédba rendet tenni ???
:D

(#508) lacyka0727 válasza Hosszu20 (#507) üzenetére


lacyka0727
csendes tag

Hy! Csak nem te is idetaláltál?

Mint utólag értesültem, nem igazán rajtuk múlik a dolog. Bár attól még nekem nem lesz jobb... :(

(#509) Hosszu20


Hosszu20
csendes tag

Tájékoztatjuk hogy 2007. május 2-tol kezdődő hálózat fejlesztésünk eredményeként,díjmentesen megnöveljük az Internet szolgáltatás sávszélességét az ön településén is /Gyulaháza/ :Y

Lehet hogy elírták a dátumot???/3007.május 2-tol/ Mert eddig még semmi sincs!!!
:W

(#510) lacyka0727 válasza Hosszu20 (#509) üzenetére


lacyka0727
csendes tag

Nyugodtan várhatsz még, nekem február eleje volt a dátum. Bár lehet így is hamarabb lesz neked mint nekem... :(

(#511) pityeszka válasza Hosszu20 (#509) üzenetére


pityeszka
őstag

Ideges vok hozzászólási láz van ;]

Szal mint a kolléga mondta vájjjá még jó sokat ;] Nekem pl most jött vissza ez a kaki, félnyolctól kb nem figyeltem pontosan csak azt,hogy jött egy kis felleg oszt bye-bye,volt net nincs net :( Na mind1,egyébként meg ne várj sok javulást,mert emelés után sem olyan rettenetes stabil ez a szolgáltatás!! huuu de ideges vok ;] hozzáteszem mindenkinek volt csak nekem nem

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#512) zolika76 válasza pityeszka (#511) üzenetére


zolika76
csendes tag

Nekem pl az emelés után stabilabb lett.Amikor mérem mindig megvan a sávszél.Azóta vagy két leállás volt de ez belefér..Hosszu20 kitartás nekem is 1 hónap mulva lett kész.

[Szerkesztve]

(#513) tibicce


tibicce
csendes tag

eskum veszek egy kisbuszt es joxtok velunk :], aki nem allatbarat vagy nem birja a magassagot ne is jelentkezzen :D

tibicce

(#514) lacyka0727 válasza tibicce (#513) üzenetére


lacyka0727
csendes tag

Figyu! Én elmegyek vagy két napra, de csak ha az enyémmel kezdjük... :D

(#515) pityeszka válasza tibicce (#513) üzenetére


pityeszka
őstag

én benne vok ugyis szétkapar az unalom :DDD

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#516) kgbrg


kgbrg
tag

Teljes lehalás van nálam is.
Tegnap kb 1-2 órát ment a net.
Ma is épp hogy csak bejönnek az oldalak.

A ping jó lenne ha nem dobálná el a csomagokat: [link]

Épp most töltök egy 3 Mb-os mp3-at azt írja 45 perc van még hátra. (6Mbit)
A dc-n teljes szakadás az egész. Mire elkezdene valamit szedni már meg is szakad.
A torrent pár kb-al tölt de az is ingadozik rendesen.

(#517) tibicce válasza kgbrg (#516) üzenetére


tibicce
csendes tag

ip-d?

tibicce

(#518) kgbrg


kgbrg
tag

Most jól megy.

(#519) Hosszu20


Hosszu20
csendes tag

Gyulaházán mikor emelik a sebességet ???? :DD
:W

(#520) lacyka0727 válasza Hosszu20 (#519) üzenetére


lacyka0727
csendes tag

Nyugi, folyamatban van....csakúgy mint az enyém :DDD már február óta :(((

[Szerkesztve]

(#521) Hosszu20


Hosszu20
csendes tag

Az se igaz hogy ez a köcsög cég egy dátumot nem bír írni :((
Írják hogy jövő karácsonyra meglesz :C és akkor nem várom :))

(#522) lacyka0727 válasza Hosszu20 (#521) üzenetére


lacyka0727
csendes tag

Engem is bosszant, de én úgy tudom nem rajtuk múlik. Mindenesetre ha Gyulaházán hamarabb meglesz mint itt, igencsak bosszús leszek... :((

(#523) Hosszu20


Hosszu20
csendes tag

Megjött a vevő Jövő héten szerelik
:C

(#524) pityeszka válasza Hosszu20 (#523) üzenetére


pityeszka
őstag

huuuh de örülsz,majd nem fogsz ;]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#525) Hosszu20


Hosszu20
csendes tag

Nemhogy bekapnátok a faszomat NARACOM :(( :W






:C [link]

[Szerkesztve]

(#526) pityeszka


pityeszka
őstag

Nálam ilyen reccsenések vannak !??

[link]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#527) llax válasza pityeszka (#526) üzenetére


llax
senior tag

Most nekem is ilyen...

(#528) pityeszka válasza llax (#527) üzenetére


pityeszka
őstag

Csa,te hol lax?? 1-134kb-es képet nem tok elküldeni ember!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#529) Laczik


Laczik
tag

Nálam mostanában kimarad néha a net, azonkivűl tűrhető.

Más: osztálytársam gyulaházi, szintén naracomos netet szeretne.
Neki már kb 1 hónapja igérik, hogy bekötik...
Nemértem a cég hozzáállását a meglévő és a leendő ügyfelekhez sem :F

Szerk: egy pozitiv dolog:
másik ismerősemnél rossz volt a net ,de miután jelezték megoldódott a probléma :) :R
Igaz nemtudom mi volt pontosan a gond

[Szerkesztve]

(#530) Hosszu20


Hosszu20
csendes tag

Köcsög Naracom halottatok már olyat hogy Fogyasztóvédelmi Föfelügyelet??? :D





[link]


[Szerkesztve]

(#531) tibicce válasza Hosszu20 (#530) üzenetére


tibicce
csendes tag

de te meg jomodorrol nem...

tibicce

(#532) Teddy13


Teddy13
csendes tag

Mondhatom most stabil a net. :C Igaz a beígért emeléssel jócskán késnek :((( , több munkatársat kellene alkalmazniuk ;) :)

Így teljesített a 768-as este 23:40-kor. [link]
[link]


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#533) pityeszka válasza tibicce (#531) üzenetére


pityeszka
őstag

csodálkozol,hogy ideges... :Y

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#534) Hosszu20


Hosszu20
csendes tag

Jomodor te fizeted a csekkem vagy én ??? A másik meg az, hogyha valami gond van a szolgáltatással az illik jelezni, hogy te hulye 1 hétig szar lesz a neted és akkor az ember tudomásul, veszi és számol rá nem beszélve a sávszélemelésröl amit, már több mint egy honapja ígértek és sehol semmi és arra nem voltatok képesek, hogy jelezzétek, hogy késni fog, na ez a jómodor. :C

(#535) pityeszka válasza Hosszu20 (#534) üzenetére


pityeszka
őstag

nem hiszem én,hogy udvariatlan vagy,de én is ilyen kisgyerek vok mikor felb*sznak :DDD

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#536) tibicce válasza Hosszu20 (#534) üzenetére


tibicce
csendes tag

hallod felveszunk josnak... :]

tibicce

(#537) Hosszu20


Hosszu20
csendes tag

Ha te olyan okos vagy akkor mond már meg hogy miért szar a pingem!? :D
193.68.55.148
A varásgömböm szerint gyenge a szignal mióta villám csapott a templomba :))

(#538) tibicce válasza Hosszu20 (#537) üzenetére


tibicce
csendes tag

en nem tartom magam okosnak... de mar az elso joslast elszurni :], se a villam nem tett kart a templomba es a jelszinted se rox... nem vagy felveve. :]. mennyit merx most arra kivi vagyok?

tibicce

(#539) Hosszu20


Hosszu20
csendes tag

Csoda történt :Y reméljük igy marad :))
Nagy varázsló :R

(#540) lacyka0727 válasza Hosszu20 (#539) üzenetére


lacyka0727
csendes tag

Ha mindig este 10 után méred, nagy az esélye hogy jó lesz. Csak nappal felejtsd el... :DDD

[Szerkesztve]

(#541) pityeszka


pityeszka
őstag

gyerünk skacok gyerünk,minyá megvan az 5000 #hsz :DDD

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#542) lacyka0727


lacyka0727
csendes tag

Ma nem játszok: [link]

(#543) pityeszka válasza lacyka0727 (#542) üzenetére


pityeszka
őstag

ejh de dúúrva :(

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#544) kgbrg


kgbrg
tag

Most nálam is teljesen lehalt az egész.

Egy oldal megnyitás 5 perc.

(#545) zolika76 válasza kgbrg (#544) üzenetére


zolika76
csendes tag

Nálam is ugyanez a helyzet

(#546) kgbrg


kgbrg
tag

Lehet jelentkezni a naracomhoz:

[kép]


(#547) pityeszka válasza kgbrg (#546) üzenetére


pityeszka
őstag

csak nem le akarják cserélni a hirtelen lerázós hölgyet ;]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#548) kgbrg válasza pityeszka (#547) üzenetére


kgbrg
tag

2 műszakos munkarend. Akkor inkább lesz még egy nem?

(#549) Laczik


Laczik
tag

Ma egész nap szakadozik a net...

(#550) llax válasza Laczik (#549) üzenetére


llax
senior tag

Jelen pillanatban egyáltalán nem működik... Be kellett izzítani a jó öreg modemem, hogy valahogy elérjem a netet. A modemet ''természetesen'' mindíg startra kész állapotban tartom, nem véletlenül...

Amikor nálam nem működik, IP címet legtöbb esetben akkor is kapok... De most még azt sem...

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Naracom
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.