Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Naracom

Hozzászólások

(#601) zolika76


zolika76
csendes tag

Külföldi oldal egy se jön be

(#602) pityeszka válasza zolika76 (#601) üzenetére


pityeszka
őstag

net,com,org stb-stb se kép-se hang :F :F

szerk: sem msn!!!

[Szerkesztve]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#603) pityeszka válasza pityeszka (#602) üzenetére


pityeszka
őstag

Már javítják :)

Vmikor dálutánra várható a ... :D

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#604) kgbrg


kgbrg
tag

up

[Szerkesztve]

(#605) csabika0001


csabika0001
senior tag

Nézzétek már meg mer szar a netem napok óta nézzétek má meg lécives(193.68.55.149).

(#606) Laczik


Laczik
tag

Nekem jól megy általában.
Vannak néha nagy pingek, ekkor a 768as nettel kb 45KBps-mal tudok tölteni.

A töltögetés miatt ez szokott leginkább zavarni, nameg régebben mindig kaptam +20% sávszélességget, sajna mostanában nem tapasztalok ilyet.Persze ezért nem reklamálok,de hátha jön a Naracomos jótündér és.. :U

Összeségében jó :)

(#607) kgbrg


kgbrg
tag

Az enyémet is meg kellene nézni mert szakadozik.

(#608) temes69


temes69
aktív tag

sziasztok!

tudja valaki hogy a 3megás csomagnál milyen routert használ a naracom, ha használ egyáltalán? valami müanyag doboz van itt és lötyög benne valami:)

(#609) pityeszka válasza temes69 (#608) üzenetére


pityeszka
őstag

Az nem router szvsz,de minek rázod te azt a dobozt :D

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#610) llax válasza temes69 (#608) üzenetére


llax
senior tag

3 megás net??? Mifelénk még mindíg a régi szávszél van... De mostanában még az sem. Jelen pillanatban 3-5KB/sec sebesség és 05,-2sec-es pingek... Nem tudom mitől vannak ezek, de mostmár éngem is kezd NAGYON idegesíteni...

(#611) kgbrg


kgbrg
tag

Már egy ideje nálam is lehal, főleg hétvégén. Van mikor oldalak sem jönnek be.

(#612) llax válasza kgbrg (#611) üzenetére


llax
senior tag

Nálam szinte minden nap... Van időszak, mikor elég jól használható, van mikor szinte egyáltalán nem... Kapcsolat olyankor is van, de a pingek 0,5-2 sec közöttiek, a letöltési sebesség 3-5KB/sec között van nagy fájl letöltésénél, de weblapok esetén lényegesen lassabbnak tűnik, mint telefonvonalon a betárcsázós kapcsolat...

(#613) kgbrg válasza llax (#612) üzenetére


kgbrg
tag

Érdekes hogy ilyenkor délelőtt full sebességen megy. A ping folyamatosan 9 ms.

(#614) llax válasza kgbrg (#613) üzenetére


llax
senior tag

Délelőtt nálam is normálisan működik (de azért vannak kivételek).

Most 6-10kB/sec-el tudok tölteni, pingek 150-600ms között. De szokott ennél rosszabb is lenni... Majd valamikor éjfél körül ''megjavul''... Addig szenvedés...

(#615) kgbrg válasza llax (#614) üzenetére


kgbrg
tag

Hol laksz?

(#616) llax válasza kgbrg (#615) üzenetére


llax
senior tag

Nyírkarász.



Most sem megy... Délután 1 óta nagyon lassú, este már annyira, hogy inkább modemes kapcsolatot használok. Mert jelenleg az is 2*-3* olyan gyors...

(#617) kgbrg válasza llax (#616) üzenetére


kgbrg
tag

Hány százalékot megy rendesen és mennyit használhatatlan egy hónapban?
Elvileg a 95 % nak meg kellene lenni éves szinten.

(#618) llax válasza kgbrg (#617) üzenetére


llax
senior tag

Erre csak akkor tudnék mondani valamit, ha minden nap alkalmam lenne többször, több időpontban nézni.
Bekötés utáni néhány hónapban szerintem 99% felett... Az elmúlt 2 hétben max. 60-70%, azt feltételezve, hogy éjszaka-hajnalban-délelőtt jó (ha akkor használtam, jó is volt). De idén még nem telt el úgy hét, hogy ne lett volna valami probléma...

(#619) llax válasza kgbrg (#617) üzenetére


llax
senior tag

Kb. 20 perce magához tért. Közel 100% sebesség, 20-30ms közötti pingek.
Majd nem lesz ilyen holnap délután...

(#620) kgbrg


kgbrg
tag

Nálam ma egész nap szakadozott. Oldalak sem jöttek be. Ilyen volt: [link] Ez hétköznap is többször előfordul mostanában, főleg délután.

(#621) llax válasza kgbrg (#620) üzenetére


llax
senior tag

Nálam ilyenek mostanában nem voltak, csak hónapokkal ezelőtt, de akkor mindennapos... Most egyszerűen csak tetűlassú, némelyik weboldalt több perc alatt tölti le. Most nem annyira rossz a helyzet mint néhány napja, mert most nem egész délután és este lassú.

(#622) pityeszka


pityeszka
őstag

Nekem meg már régen volt ilyen laggos!

[link]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#623) llax válasza pityeszka (#622) üzenetére


llax
senior tag

Nekem meg minden délután és este ilyen: [link]

Majd éjfél után lesz 30ms, de az is úgy, hogy 100 pingből 5-10 db. 200ms feletti...

(#624) pityeszka válasza llax (#623) üzenetére


pityeszka
őstag

Ez sem rossz :D Az enyém most jó :B

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#625) pityeszka válasza pityeszka (#624) üzenetére


pityeszka
őstag

...volt :O

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#626) llax válasza pityeszka (#625) üzenetére


llax
senior tag

Nekem most ilyen: [link]

Ennek a képnek a feltöltése kb. 4 percet vett igénybe, azon ablak, amelyben a hozzászólást írom, kattintás után kb. 1 perccel jelent meg...

(#627) pityeszka válasza llax (#626) üzenetére


pityeszka
őstag

lool,neked milyen sávszél van ?? Ez nagyon gáz,szinte nuku net nem??

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#628) pityeszka


pityeszka
őstag

Ezt szeretem :)

[link]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#629) llax válasza pityeszka (#628) üzenetére


llax
senior tag

Örülj neki hogy ilyen...

Nálm a sebesség most az 1kB/sec -et azaz egy kilobájt per másodpercet sem éri el, pingek 500-2000msec között, ráadásul még a csomagveszteség is nagy. Nemrég hívtam az egyik ismerősöm, nála is ugyanez a helyzet... 1-2 órával ezelőtt még 3kB/sec volt, kora délután 5-10kB/sec, délelőtt 100%-on ment. Ez már sok napja ilyen, nem csak nálam. Délután egy óra és éjfél között gyakorlatilag használhatatlan, az összetettebb weboldalak letöltése több perc...

(#630) ferikeleti válasza llax (#629) üzenetére


ferikeleti
csendes tag

Megint emelnek. 3megarol -->4megara.
4,5 ----> 6
6 ----> 8.
768 ---> 1024

[Szerkesztve]

(#631) zolika76 válasza ferikeleti (#630) üzenetére


zolika76
csendes tag

Csak a panelnál vagy mindenhol?

(#632) lacyka0727 válasza ferikeleti (#630) üzenetére


lacyka0727
csendes tag

Mi az hogy megint?? Nekem még most is 1M-s 4,5M helyett, és itt lakom mellettük...

[Szerkesztve]

(#633) llax válasza lacyka0727 (#632) üzenetére


llax
senior tag

Nálunk most bővítették a hálózatot, de egyelőre nem sávszél emelés miatt...

Azóta legalább nincsenek problémáim, ilyenkor, a ''délutáni csúcsban'' is a max. sávszélnek 90-95%-án megy, ami kicsit több, mint az 500Byte/sec - 5kByte/sec :)

(#634) lacyka0727 válasza llax (#633) üzenetére


lacyka0727
csendes tag

Annyira megcsinálták nekem is, hogy az 1 M-s net stabil lett, de 7000-et fizetek érte, míg a 200 m-re lakó munkatársam 6000-ért 3M-et kap....már március óta megy így.
Elgondolkodtam rajta, hogy megtehetik-e egyáltalán ezt? Ha nem emelik mindenhol, legalább csökkentenék a havidíjat....

(#635) pityeszka


pityeszka
őstag

Hy!

Kinek milyen a net mostanában,mert a múlt hét komoly volt nálunk.Sok leállás volt sajnos!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#636) pityeszka


pityeszka
őstag

Probléma:

Volt 1x gondom az sg.hu oldallal kapcsolatban,nem tudtam letölteni.Ez megoldódott egy kolléga segítségével nem is olyan rég.Namost a bibi megint ugyanez,ezért megkérném azokat akik ismerik az oldalt,hogy nézzék meg nekik megy-e,hogy kiderítsem ugyanaz-e gond mint régebben!

ty

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#637) Laczik


Laczik
tag

Nekem most elég rosz a netem, nagy ping ,stb..

De ami egyik ismerősöm netével megy az TŰRHETETLEN! :(( :(((
Rengeteg elveszett adatcsomag, irtózatos ping, weboldalak nemjönnek be.
És mindez már napok ótta.Nem tudom minek fizeti akkor minden hónapban a számlát..

Legközelebb megtudom az Ip cimét és kéretik megnézni , ellenőrizni mindent amit kell mert ez igy nem mehet tovább...

(#638) ferikeleti válasza Laczik (#637) üzenetére


ferikeleti
csendes tag

Privatban nev es cim legyszives, megnezetem.
Jelezte az ugyfelszolgalatnak?

(#639) Laczik válasza ferikeleti (#638) üzenetére


Laczik
tag

Jelezte, de mire kijött volna az ÜFSZ már ''megjavult'' a net, persze utánna előről kezdte az egészet.

Ma nemtudom milyen volt ismereősömnek a nete, nekem jó volt.

Esetleg ha a jovőben is gond lenne, nyugodtan lehet írni Neked?

BTW: nem értem miért nem lehet felvenni mondjuk havi x összegért egy Okos Józsit, vagy Szőke Icát hogy monitorozza a diagramokat és intézkedjen ha vmi nem megfelelő.
(nem tudom pontosan mit csinálhattok ilyenkor, de nemhiszem hogy 5 percnél tovább tartana megbuherálni a kapcsolatot)

[Szerkesztve]

(#640) pityeszka


pityeszka
őstag

UP.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#641) Yossarian222 válasza ferikeleti (#630) üzenetére


Yossarian222
csendes tag

T.Fórumozók!

Most láttam egy hírdetési újságban, hogy pl. abban a csomagban, amelyben én fizetek elő olcsóbb árakat reklámoznak.
Ez igaz?
Aki most lép be, annak olcsóbb mint a "régi" belépőknek?
Valamit rosszul értelmeztem? Esetleg átverés a hírdetés?

Köszönöm
Yossarian

Szerk.: Most láttam egy hírdetési újságban, hogy pl. abban a csomagban, amelyben jelenleg (elő)fizetek a szolgáltatásért, olcsóbb árakat reklámoznak.
Ez igaz?

[ Szerkesztve ]

(#642) Laczik válasza Yossarian222 (#641) üzenetére


Laczik
tag

Én is láttam ezt a hirdetést.
De szerintem is az új belépőknek lezs csak olcsóbb.
Esetleg ha vki illetékes válaszolna erre, hisz egész biztios ,hogy ők is olvassák a fórumot

(#643) kgbrg válasza Yossarian222 (#641) üzenetére


kgbrg
tag

Így működnek ezek a szolgáltatók. Aki később lép be mindig jobban jár.
Nézd meg az adsl árakat! Minden hónapban csökken az ár de aki már belépett a régi árat fizeti.
Mindig annyit kell fizetned ami a szerződéskötéskor volt érvényben.
Ha aláírtad egy évre akkor nem is tudsz mit csinálni.

(#644) llax válasza kgbrg (#643) üzenetére


llax
senior tag

Láttátok már, hogy van "új" honlapjuk??? Mostmár a főoldalról is elérhető, az eddig nem működő menüpontok is működnek.

Ha valaki jár erre a Naracom-tól: nézzenek rá a naranyirk6-os adóra, mert megszűnt létezni...

(#645) tibicce


tibicce
csendes tag

nem emlekszem ra h tettem fel naranyirk6 interface-t :]

tibicce

(#646) zolika76 válasza tibicce (#645) üzenetére


zolika76
csendes tag

6000-3M van nekem jelenleg határozatlan idejü
5400-4M Újra alá kell irni 1 évet vagy hogy müködik ird már meg légyszives, sok embert érdekelne

(#647) tibicce


tibicce
csendes tag

ja

tibicce

(#648) pityeszka válasza tibicce (#647) üzenetére


pityeszka
őstag

Haználd a válasz gombot,hogy átláthatóbb legyen a topic ;]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#650) pityeszka válasza tibicce (#647) üzenetére


pityeszka
őstag

És ha megkérhetlek vmit csinálnál nekem ezzel :R

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Naracom
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.