Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) moonguru válasza tonyrulez (#7343) üzenetére


moonguru
őstag

Köszönöm, 7. kísérletre összejött! :)

Monitor Guru!

(#7352) air válasza jose999 (#7349) üzenetére


air
nagyúr

Konkrétan mi nem igaz abban, amit írtam? Mi az, hogy hozzárendelni? Azt hogyan csinálod letöltés nélkül?

(#7350) tonyrulez
Ott lesz az, nyugalom.
Nem törlik fizikailag, véglegesen, csak új alkalmazásként nem lehet letölteni.
Aki egyszer letöltötte, annak mindig látszani fog.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#7353) soldi3r válasza scope2007 (#7347) üzenetére


soldi3r
veterán

Hogyan lehet lementeni? En BB-re tennem fel, de ahhoz kellene a fajl.

E30 (oo=[][]=oo)

(#7354) C. s. válasza tonyrulez (#7343) üzenetére


C. s.
addikt

Szia!

Ez engem is érdekelne, de sajnos nem értem, mit jelent, amit írtál. Elmagyaráznád? (Nem vagyok egy Android-guru. :B )
Már ha záros határidőn belül visszajön a wifi, különben lemaradok. Vagy nem?

(#7355) maestro87 válasza jose999 (#7349) üzenetére


maestro87
őstag

Ez engem is érdekelne, hogy lehet hozzárendelni a fiókhoz? Androidos eszköz nélkül is meglehet ezt csinálni?

(#7356) moonguru válasza C. s. (#7354) üzenetére


moonguru
őstag

Mivel az egyik telefonomra sikerült települnie, arról pc lementhető a szükséges 3 fájl.

Ezután a pc-ről kell visszatenni a megfelelő helyükre! (a cél telefonra)

Fontos hogy az obb-be így kerüljenek vissza: (vagyis egy könyvtárba és a könyvtárnév se térhet el ezért másoltam útvonallal)!

Belső Memória\Android\obb\com.nng.igo.primong.hun10th\patch.521564.com.nng.igo.primong.hun10th.obb

Belső Memória\Android\obb\com.nng.igo.primong.hun10th\main.521564.com.nng.igo.primong.hun10th.obb

A telepítőt:

iGO Navigation SzülinApp_9.19.2.521564.apk szintén megleled valahol a telefonon (én csak TC-vel tudtam viszont elindítani rajta!

Természetes a telepítés sikerességéhez engedélyezni kel azt, hogy ne csak a playről letölt tartalmat telepíthesse a telefon!

Ui: esetleg valaki egy fájlmegosztó oldalra feltölthetné őket! :)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#7357) air válasza moonguru (#7356) üzenetére


air
nagyúr

És tegyük hozzá, hogy így természetesen sem a későbbi frissítéseket nem fogja megkapni, sem a program használata nem lesz legális.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#7358) moonguru válasza air (#7357) üzenetére


moonguru
őstag

Természetesen igazad van, de az egyik telefonomon az marad! :)

ÉS nem kell két telefont magammal hurcolnom! :))

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#7359) purpledonkey válasza moonguru (#7356) üzenetére


purpledonkey
tag

Ez alapján tökéletesen működik Nexus 7 (2012) tableten! Thank you so much ;)

(#7360) tonyrulez válasza air (#7357) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ha van még egy eszköz, amire feltelepül a program, akkor a frissítéseket is mindig át lehet tenni ami kb 2 perc. Na de már az is illegális, ha egy teljesen ingyenes alkalmazást nem szoftverközpontból, hanem telepítőből teszek fel? Hovatovább, a fiókomhoz is hozzá van rendelve.

4 8 15 16 23 42

(#7361) maroskah


maroskah
aktív tag

Ez csak egy ingyenes promó alkalmazás, nem valószínű lesznek frissítések.
El lesz rejtve a Play-en, így csak az alkalmazás listádról tudsz majd rámenni az alkalmazás lapjára, és az ilyen alkalmazások nem igazán szoktak frissítve lenni. Anno ez volt a Carmageddon promónál is.

Amúgy szerintem egy ingyenes programot nem illegális külső forrásból telepíteni, főleg, ha amúgy is birtokodban van. Ennyi erővel olyan dolgokat, amik nincsenek Play-en nem is rakhatnál fel.

(#7362) air válasza maroskah (#7361) üzenetére


air
nagyúr

Ingyenes alkalmazás de van EULA-ja, amiben benne van, hogy csak akkor legális a használata ha a Play-ről telepíted.
És ha magának a programnak nem is lesz frissítése - bár ezt eddig se nem cáfolta, se nem erősítette meg senki - térképfrissítéseket biztosan fog kapni, automatikusan a Play-ről, ha onnan telepítetted. Ha "warezolod" akkor valószínűleg a térképfrissítések sem fognak megérkezni rá.
Egyébként elképzelhető, hogy az alkalmazást, vagy egy részét is frissítik majd a térképekkel együtt, hogy a friss térképek is mindig csak a legális alkalmazással működjenek.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#7363) tonyrulez válasza maroskah (#7361) üzenetére


tonyrulez
őstag

(#7364) qqcqqc válasza tonyrulez (#7363) üzenetére


qqcqqc
őstag

Így viszont korrekt ajánlat :)

(#7365) C. s. válasza moonguru (#7356) üzenetére


C. s.
addikt

Köszi szépen a magyarázatot!
De ha szükséges hozzá egy olyan telefon, amire települ, akkor bajban vagyok, mert csak a tabom Androidos, és úgy veszem ki a hozzászólásokból, hogy telefont akar a progi, nem táblagépet.
Ha Windows-os PC-ről bejelentkezem a Google Play-re, hozzá tudom rendelni a fiókomhoz? (Későbbi használatra.)

(#7366) air válasza C. s. (#7365) üzenetére


air
nagyúr

Nem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#7367) C. s. válasza air (#7366) üzenetére


C. s.
addikt

Köszi! Kár... :O

(#7368) moonguru válasza C. s. (#7367) üzenetére


moonguru
őstag

Szerzel egy telefont... (kölcsön) :)

Monitor Guru!

(#7369) looser válasza C. s. (#7365) üzenetére


looser
addikt

Esetleg így, vagy virtualbox + android x86 iso.
Nem teszteltem :-/

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#7370) Kelvin


Kelvin
őstag

Telepítettem egy ace 4-re (android 4.4.4) a szülinapi promos igo-t de nincsen tts -em (nem mond utcaneveket), felraktuk haverom s5-ös telójára és ott felajánlotta opcióként. Tudja valaki mitől lehet ez?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#7371) tonyrulez válasza Kelvin (#7370) üzenetére


tonyrulez
őstag

Szerintem a TTS nem tartozik hozzá alapból, ha már van TTS telepítve akkor felajánlja, ha nincs akkor nem.

4 8 15 16 23 42

(#7372) Kelvin válasza tonyrulez (#7371) üzenetére


Kelvin
őstag

Köszi, utánajárok.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#7373) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Most talaltam csak ra erre a topicra, de mar most imadom. :K :R

Tobben linkeltetek az Ashampoo WinOptimizer-t. Amit tud azt jol tudja, de hol tudnek errol tobbet megtudni mert a leirasok alapjan eleg igeretesnek tunik ahhoz, h fizessek erte…

(#7374) C. s. válasza looser (#7369) üzenetére


C. s.
addikt

Köszi szépen, majd megnézem!

moonguru:
Sajnos eddig nem jött össze. Bár most eszembe jutott még valaki, talán van androidos mobilja. Köszi Neked is.

(#7375) C. s. válasza No.01 (#7373) üzenetére


C. s.
addikt

Szia!

Itt már nézted? Jobbat nem tudok. Az évszámos verzió mindig egy kicsit kevesebbet tud a sorszámosnál. Ezen az oldalon a 2015-ös verziót adják ingyen, meg még 4 másik progit: Burning Studio 2015, Music Studio 5, Snap 7, Photo Commander 11.

[ Szerkesztve ]

(#7376) beni18


beni18
tag

Sziasztok!

Akit érdekel Kaspersky promó (igaz nem ingyenes), de szerintem elég jó áron van:
[link] :)

(#7377) KaiotEch válasza beni18 (#7376) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Gondolom 1 éves időtartamra.

Most az itt linkelt Total Security-t használom 3 hónapig. Nem tudom eldönteni igazából, hogy nagyobb védelembe vagyok vele, mint azelőtt az Avast-tal. Nem járok veszélyes oldalakon. Mondjuk furcsa ez, hogy ha internetbank-ba lépek be, akkor a kaspersky-nál ott a "védelem" ikonka, reméljük az oroszok nem lopnak így :D

[ Szerkesztve ]

(#7378) beni18 válasza KaiotEch (#7377) üzenetére


beni18
tag

Igen 1 éves, de az Internet Security se drága mert az is csak 5k, csak sokan keresték így gondoltam belinkelem

(#7379) KaiotEch válasza beni18 (#7378) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Gondolom onnantól indul az 1 év, hogy beregeltem? Akkor megéri. Bár azt látom, hogy 5eFt 1 felhasználós, tehát 1 gépre vonatkozik?

(#7380) beni18 válasza KaiotEch (#7379) üzenetére


beni18
tag

Igen onnantól indul. Dobozos verzió tehát kibontás után benne van a szériaszám majd azzal aktiválod az 1 évet.

(#7381) No.01 válasza C. s. (#7375) üzenetére


No.01
őstag

Ahhh! Koszi ez kell nekem. ;) :R

(#7382) UserX


UserX
őstag

Lassan lejár az EMSI AM licencem. Nézegetem a vásárlási oldalt, de nem találom a 'Cupon Code' opciót. Valóban megszűnt ez a lehetőség vagy én vagyok láma?

(#7383) C. s. válasza No.01 (#7381) üzenetére


C. s.
addikt

Szívesen! :)

Ingyen:
Ashampoo WinOptimizer 11
Egy másik oldal
És egy harmadik Ők szeretnek sorsolni, az elején nem írják, bele meg nem kezdtem, mert már megvan korábbról, de egy próbát megér, ha a többi esetleg nem sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#7384) riki


riki
senior tag

SecureAPlus Premium 3.3 18 hónap [link]
teszt video :[link]

(#7385) No.01 válasza C. s. (#7383) üzenetére


No.01
őstag

Koszonom! A 2. link szvsz jobb... mar mukodik is! :K

(#7386) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

...elmúlik...

(#7387) maestro87


maestro87
őstag

Hogy kell ezt az iGo-t ugyanarról a mobilról 2 fiókhoz is hozzácsatolni? A gazdafiókhoz már telepítettem, majd letöröltem a mobilról, hozzáadtam a másik fiókot (csak alkalmazás szinkronizációt állítottam be), áruházból telepítettem ismét, de az összes alkalmazásnál nem frissül a lista az iGo-val a 2. fiókban (PC-n nézve sem). Az áruházban a 2. fiókhoz tartozó név lett kiválasztva mikor telepítettem újból.

Írtátok itt, hogy telepítés nélkül is hozzá lehet rendelni a fiókhoz, de senki sem mondta még hogyan kell. :(

(#7388) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

( nem a kecsketerelgetős, lent a bombás ;) )

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#7389) maestro87 válasza maestro87 (#7387) üzenetére


maestro87
őstag

Úgy néz ki sikerült. Furcsa, hogy ezt windows alól tudtam csak megcsinálni...
Böngészőben: Google play áruház belépés-->beállítások (android eszközkezelő). Ekkor megjelent az új, immár az app által is támogatott eszköz a listában, vissza play áruház (böngésző) majd klikk az iGO telepítésére.

(#7390) air válasza maestro87 (#7387) üzenetére


air
nagyúr

"Írtátok itt, hogy telepítés nélkül is hozzá lehet rendelni a fiókhoz, de senki sem mondta még hogyan kell."

1 valaki írta, de szerintem tévedett, mert nem lehet. Legalábbis az illető nem fejtette ki a részleteket, a Play-en pedig nincs ilyen lehetőség.
Szerintem azt próbáld meg, hogy PC-n, böngészőben belépsz a Play-re azzal a fiókkal, amelyikhez szeretnéd kapcsolni, és a telepítésnél válaszd ki azt a készüléket amelyikkel kompatibilis.
Ezután a készülékkel csatlakozz a netre, és várj míg letöltődik. Utána akár törölheted is.

Szerk.: :C

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#7391) C. s. válasza No.01 (#7385) üzenetére


C. s.
addikt

Szívesen! :)

Más:

Sehogy sem sikerül a fiókomhoz könyörögni azt a nyüves iGO-t! Disznóság, pedig ha telefonon fut, a tabon simán. :(( :((( :O Na, jól kidühöngtem magam! És jólesett! ;]

[ Szerkesztve ]

(#7392) Maksat92


Maksat92
újonc

Helló mindenki! Örömmel jelentjük be, hogy megjelent entershop.net választék boltban kulcsokat Kaspersky Total Security 91 nap 0.88 EUR per 1 számítógép. http://entershop.net/news/kupit-kaspersky-total-security-dlya-vseh-ustroystv

Digitális termékek értékesítése entershop.net promóciós kódot: F00BC968CAC4472A

(#7393) Bluerainbow válasza Maksat92 (#7392) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Köszönjük :R

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#7394) blattida válasza UserX (#7382) üzenetére


blattida
nagyúr

Lépj be az emsi support oldalán a fiókodba, ott tudsz hosszabbítani, 25 % kedvezménnyel, amennyiben csak egy évet veszel.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#7395) Argos válasza Maksat92 (#7392) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

:C

...elmúlik...

(#7396) Sk8erPeter válasza C. s. (#7391) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Mit jelent az, hogy nem sikerül a "fiókodhoz könyörögni" az iGo-t?

Sk8erPeter

(#7397) C. s. válasza Sk8erPeter (#7396) üzenetére


C. s.
addikt

Tabom van és mobilt akar a kis dög. :O Próbáltam cselhez is folyamodni, de nem jártam sikerrel.

[ Szerkesztve ]

(#7398) Sk8erPeter válasza C. s. (#7397) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

És nincs Androidos telód? Akkor onnan az apk-fájlt át lehetne tenni.

Sk8erPeter

(#7399) C. s. válasza Sk8erPeter (#7398) üzenetére


C. s.
addikt

Sajnos nincs, csak tablet. És az ismerőseimnek sincs.

[ Szerkesztve ]

(#7400) air válasza Sk8erPeter (#7398) üzenetére


air
nagyúr

Csak az apk fájlt nem elég áttenni. Van még hozzá 2 obb állomány is.
De ha így telepíti, attól nem fog a fiókjához kapcsolódni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.